Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ugy legyen. ☺

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Áh,milyen fiatalt?évek óta megoldatlan probléma a returner.Jacoby sem volt 100-as a nagy playek ellenére.tavaly is voltak vagy öten Ross,Webb,Sr,Clay,Campi,Mostert oszt egyik sem volt tuti.Hesterben van még spiritusz nyugi.

több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mondjuk Hestert már nem annyira értem, szerintem találtunk volna erre fiatalabbat is, de hát ez van 😊 BEERSbú ( 😀 ) van, az Istena'ta, még ha nem is játszott - ha jól emlékszem - Trestman alatt.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Elvileg visszajött Forsett, még nem láttam a szerződés részleteit, de valami olyasmit suttognak a verebek, hogy azért lett cutolva, mert így Elam és Davis is aktív kerettag volt 1 napig és ezért a kettő közül az egyik majd visszetérős IR-t kaphat. Szóval az első kerethez képest annyi változott, hogy ők IR-re mentek a helyükre jött Hesteré s Forsett vissza az aktív keretbe.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/JForsett/status/772886556076113920


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sziasztok..

Lehet tudni már , hogy mi lesz Forsett sorsa? Sajnos benne van a fantasy csapatomban, és nem tudom mi tévő legyek vele kapcsolatban. 😊
Leon78
Állítólag hajlik arra, hogy kevesebb pénzért visszajöjjön, de ha nem akkor megy denverbe kubiak melllé ott probowler lesz ne szarjál 😀
malkav
Visszahoztátok már.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Sziasztok..

Lehet tudni már , hogy mi lesz Forsett sorsa? Sajnos benne van a fantasy csapatomban, és nem tudom mi tévő legyek vele kapcsolatban. 😊
Leon78
Állítólag hajlik arra, hogy kevesebb pénzért visszajöjjön, de ha nem akkor megy denverbe kubiak melllé ott probowler lesz ne szarjál 😀
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Sziasztok..

Lehet tudni már , hogy mi lesz Forsett sorsa? Sajnos benne van a fantasy csapatomban, és nem tudom mi tévő legyek vele kapcsolatban. 😊
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
C Davis és Elam ma IR-re megy várhatóan.csak azt nem tudom miért nem lehetett ezt tegnap megtenni és akkor meg tudtuk volna tartani Butlert és/vagy Brooksot.
Peter
Mert így szezon közben aktiválni lehet majd egyiküket.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
C Davis és Elam ma IR-re megy várhatóan.csak azt nem tudom miért nem lehetett ezt tegnap megtenni és akkor meg tudtuk volna tartani Butlert és/vagy Brooksot.

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Devin Hester a fedélzeten.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Brooks Phlibe, Brown a Jagsbe ment, Butler a Tampa PS-be, Ochi a Jest PS-be, Reynolds a mi PS-ünkbe marad. Elvileg....
több mint 7 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
akkor elammel meg juice-szal megvagyunk.. De Butler és Brooks hiányzik...
malkav
Ha olyan szerencsések leszünk mint tavaj, bőven kapnak lehetőséget. Mongy Brooks nem értem. Biztosan csin szerelést coverbe van hova fejlődni de így is 3x jobb Lewisnál! Az WR sor meg tényleg erősnek tűnik perdi azért kérdőjel, nem a tehetsége!! Correa jókora csalódás eddig!
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha igaz hogy Forsett visszajön akkor remélem Hurst megy el, de a két eltiltottat nem tudom hova rakjuk majd be a addig nem lesz sérültünk.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
akkor elammel meg juice-szal megvagyunk.. De Butler és Brooks hiányzik...
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
jaja igaz valahogy mindig kihagyom a swiss-army knife-ot
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Juice maradt le csak nem?

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Defense:

DL Jernigen, Henry, Williams, Davis, Pierce, Guy, Urban, Kaufusi (IR) 7
OLB Suggs, Doom, Zsmith, Judon, McClellan, Carter(WTF) 6
ILB: Mosley, Orr, Correa 3 Cavellis (IR)
CB: Wright,Jmisth, Young, Price, Powers, Davis, Canady, Byndom (IR) Arrington (IR) Rolle (IR) 7
S Weddle, Webb, Lewis, Levine, Elam (IR) (4)

Akkor ez most a defense ???
malkav
Carter nem wtf hanem ST.Cavells nincs IR-en hanem elküldték.S/CB/LB/ST ace Levine mindenhol bevethető.Elam aktív rosteren van de igen,ez most a D.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
javtsatok ki ha valakit kihagytam mert két ember hiányzik
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Offense:

QB: Flacco, Mallett (2)
RB: West, Allen, Dixon (3)
TE: Gilmore, Williams, Pitta (3) Watson (IR) Waller (S) Boyle (S)
WR: SSS, Wallace, Aiken, Predi, Moore (5) Hester (?) Campi (IR), Matthews (IR)
OL: Stanley, Urshel, Zuttah, Yanda, Wagner, Hurst, Lewis, Jensen, (8) Wesley (IR)

21 a D meg 27 + 3 (Tucker, Cox, Koch)
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Defense:

DL Jernigen, Henry, Williams, Davis, Pierce, Guy, Urban, Kaufusi (IR) 7
OLB Suggs, Doom, Zsmith, Judon, McClellan, Carter(WTF) 6
ILB: Mosley, Orr, Correa 3 Cavellis (IR)
CB: Wright,Jmisth, Young, Price, Powers, Davis, Canady, Byndom (IR) Arrington (IR) Rolle (IR) 7
S Weddle, Webb, Lewis, Levine, Elam (IR) (4)

Akkor ez most a defense ???
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Forsetthez egy kis adalék
This. If re-signed after week 1 won't have his base salary guaranteed for yr via termination pay provisions of CBA

Asszem ha Dixson visszatér akkor lesz kitéve.

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Honnan nézed én őt nem láttam
malkav
Zrebiec tweetelte

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Honnan nézed én őt nem láttam
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
RB Houston ? a maradt?
malkav
Nem.ment ő is.