Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
I'm told CB Jerraud Powers has agreed to terms with the #Ravens.

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A Marlon Brown küldetésnek ezennel vége plusz Whitehead,Perry,Capy is cutolva lettek.5 szabad helyünk lesz most.kiváncsi vagyok kiket hozunk a helyükre

több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Elkezdődött.Jumal Rolle,egy backup corner achilles szakadást szenvedett.
Peter
Nekem nem volt lelki erőm beírni. Szomorú...
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Elkezdődött.Jumal Rolle,egy backup corner achilles szakadást szenvedett.

több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Ravens-Rookies-Assigned-Jersey-Numbers/76798755-3ec7-4f60-961f-89d039c20e53

Vigye tovább (Charles)Bronson Kaufusi a 92-es szám hagyományát és ne legyen rá nagy a mez.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Érdekes olvasmány LaCanfora tollából

 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/25577597/ravens-assistant-gm-reveals-how-each-one-of-their-nfl-draft-picks-unfolded
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mondjuk pénzt felszabadítani csak akkor van értelme ha tudunk érte vkit szerezni... Mondjuk én Matt Slausonnál bepróbálkoznék (G Bears kb. két napja cutolva) ha nem egészségügyi probléma miatt vágták ki ő még Trestman embere volt.
malkav
Minek?Urshel,Yanda,Jensen,plusz a két rookie tud guardot játszani.inkább tartsuk itt végre a tehetségeket Bwillt,Tuckert meg akár Juicet.

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mondjuk pénzt felszabadítani csak akkor van értelme ha tudunk érte vkit szerezni... Mondjuk én Matt Slausonnál bepróbálkoznék (G Bears kb. két napja cutolva) ha nem egészségügyi probléma miatt vágták ki ő még Trestman embere volt.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Eddig úgy néz ki nagyon bíznak Orrban aki azért jócskán lopott snapet tavaly Daryltől.én úgy gondolom,hogy Mosley és Orr helye biztos.ha Brown nem bizonyítja be,hogy nem több mint egy átlagos ST játékos akkor kirakjuk,ugyanez igaz Elamre.kettőjük fizuja idén elég lenne Tucker első évi caphitjére ha hosszabítunk vele.most arra tippelnék,hogy érkezik még egy cuttolt LB.Webb meg hibrid FS -slotcorner lesz így Arrongtonnak is byebye.
Peter
Én is úgy látom hogy Orr lesz a másik kezdő, a csere lesz nagy kérdés mert ott McCellan kevés cserének.
Elamben én még látok egy kiugró SS évet... majd meglátjuk.
Nekem egyértelmű, hogy a védelemből Lewis és Arrington cutolva lesz ..


elvileg van még 12M cap space rookie pool nélkül (az kb 6-7M) és eddig kb. 4M dead money van

Cutok :
Forsett 2.3M (1.4 DM) / 3M (0.7 DM) pre/post Jun1
Lewis 1M (1M DM) /1.4M (0.5M DM)
Arrington 0.2 M (1.3 DM)/ 1M ( 0.7 DM)
Ezeket mindenképpen meglépném

El lehet rajta gondolkodni, de ha nem muszáj akkor ne:
Webb 3.5M(6M DM)/5.5M (4M DM)
Monroe 2.1M(6.6 DM)/6.5M (2.2M DM)
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Eddig úgy néz ki nagyon bíznak Orrban aki azért jócskán lopott snapet tavaly Daryltől.én úgy gondolom,hogy Mosley és Orr helye biztos.ha Brown nem bizonyítja be,hogy nem több mint egy átlagos ST játékos akkor kirakjuk,ugyanez igaz Elamre.kettőjük fizuja idén elég lenne Tucker első évi caphitjére ha hosszabítunk vele.most arra tippelnék,hogy érkezik még egy cuttolt LB.Webb meg hibrid FS -slotcorner lesz így Arrongtonnak is byebye.

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nyilván ez szimplán szimpátia alapú tekintve hogy a rookiek még egy labdát sem érintettek idén.....
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
És akkor a D:

DL: (7) Williams(NT), Davis(NT), Jernigan(DT), Henry (DT) Urban (DE), Bronson (DE), Guy (DE)
KLM kuka
LB: (9) Suggs(OLB) Doom (OLB) ZSmith (OLB) Korea(OLB), Judon (OLB) Mosley (ILB) Orr(ILB) McCellan (ILB)
3 ILB kevés, de inkább Brown menjen mint a többiek
CB: (5)JSmith, Wright, Davis, Young, +1 (Maurice v. Wilson v. Rolle)
Itt lehet optimista voltam az 5 CB-vel, de Arringtont kiraktam mint a huzat
S: (5)Weedle, Webb, Brooks, Elam, Levine
Kiraktam Lewist....
K,P,LS (3) itt nincs változás Tucker, Koch, Cox
29db D+ST
23db O
52 darab játékos, egy hely még eladó, Juice-t (FB) pedig kifelejtettem így ő a +1

Vélemény?
malkav
Teljesen oké. A Campet azért megvárnám hátha Arrington össze szedi magát, de mehet isten hírével.Lewis szerintem is cut. Emellett még Forsett-et is kiraknám.

Nincs az FA-n valaki használható MLB?- ha Mosley-val ne adj isten lenne valami az Orr-McCellan párostól lefosnám a bokám azt hiszem 😃 (Bár én Orr-ban nagyon bízok)
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
És akkor a D:

DL: (7) Williams(NT), Davis(NT), Jernigan(DT), Henry (DT) Urban (DE), Bronson (DE), Guy (DE)
KLM kuka
LB: (9) Suggs(OLB) Doom (OLB) ZSmith (OLB) Korea(OLB), Judon (OLB) Mosley (ILB) Orr(ILB) McCellan (ILB)
3 ILB kevés, de inkább Brown menjen mint a többiek
CB: (5)JSmith, Wright, Davis, Young, +1 (Maurice v. Wilson v. Rolle)
Itt lehet optimista voltam az 5 CB-vel, de Arringtont kiraktam mint a huzat
S: (5)Weedle, Webb, Brooks, Elam, Levine
Kiraktam Lewist....
K,P,LS (3) itt nincs változás Tucker, Koch, Cox
29db D+ST
23db O
52 darab játékos, egy hely még eladó, Juice-t (FB) pedig kifelejtettem így ő a +1

Vélemény?
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Bold predict a szeptemberi rosterrre:

RB: Buck, West, Dixon
Taliaferro vagy IR-en lesz vagy cutolva (nem tudom mi most a felállás a PS kapcsolatban)
Forsett elküldhető, sokat keres és nem váltotta meg a világot
Trent meg nem lesz elég jó

TE: Gilmore, Max, Watson, Pitta
Tudom 4 db TE az sok, de itt nem fognak senkitől megszabadulni, és nem is tehetnek senkit PS-be.

OL: Stanley, Yanda, Zuttah, Jensen, Monroe, csere: Wagner, Lewis, Urschel
szerintem Stanley kiszorítja wagnert az RT posztból, és Monroe végre egészséges lesz. Hurst-nek meg reszeltek.

QB: Flacco, Mallett semmi meglepő...

WR: SSS, Perriman, Wallace, Aiken, Reynolds, Waller
Itt szerintem Perriman behúzza a második kezdő posztot, Camp nem lesz egészséges TC végére ezért visszahordónak Reynolds marad, Waller meg Spec team miatt kap helyet.
malkav
Én is kivágnám Forsettet, amit spórolunk elkölteném a DB sorra.
De szerintem Trent rostert fog majd lefogyva:
RB: Buck, Dixon, Trent

TE: Gilmore, Max, Watson, Pitta
Remélem sokat leszünk double TE-el.

OL: Stanley, Yanda, Zuttah, Urschel, Monroe, csere: Wagner, Lewis, Jensen
Szerintem kiemelkedően jó lehet ez a sor ismét.

WR: SSS, Perriman, Wallace, Aiken, Moore, Brown
Voice
Brown alatt kire gondolsz? MBrown-ra vagy Danielre?
malkav
Marlon Brown
Voice
Szerintem neki már lefőtt a kávé, tavaly is zero volt úgy hogy kiesett perriman és SSS
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Bold predict a szeptemberi rosterrre:

RB: Buck, West, Dixon
Taliaferro vagy IR-en lesz vagy cutolva (nem tudom mi most a felállás a PS kapcsolatban)
Forsett elküldhető, sokat keres és nem váltotta meg a világot
Trent meg nem lesz elég jó

TE: Gilmore, Max, Watson, Pitta
Tudom 4 db TE az sok, de itt nem fognak senkitől megszabadulni, és nem is tehetnek senkit PS-be.

OL: Stanley, Yanda, Zuttah, Jensen, Monroe, csere: Wagner, Lewis, Urschel
szerintem Stanley kiszorítja wagnert az RT posztból, és Monroe végre egészséges lesz. Hurst-nek meg reszeltek.

QB: Flacco, Mallett semmi meglepő...

WR: SSS, Perriman, Wallace, Aiken, Reynolds, Waller
Itt szerintem Perriman behúzza a második kezdő posztot, Camp nem lesz egészséges TC végére ezért visszahordónak Reynolds marad, Waller meg Spec team miatt kap helyet.
malkav
Én is kivágnám Forsettet, amit spórolunk elkölteném a DB sorra.
De szerintem Trent rostert fog majd lefogyva:
RB: Buck, Dixon, Trent

TE: Gilmore, Max, Watson, Pitta
Remélem sokat leszünk double TE-el.

OL: Stanley, Yanda, Zuttah, Urschel, Monroe, csere: Wagner, Lewis, Jensen
Szerintem kiemelkedően jó lehet ez a sor ismét.

WR: SSS, Perriman, Wallace, Aiken, Moore, Brown
Voice
Brown alatt kire gondolsz? MBrown-ra vagy Danielre?
malkav
Marlon Brown


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Bold predict a szeptemberi rosterrre:

RB: Buck, West, Dixon
Taliaferro vagy IR-en lesz vagy cutolva (nem tudom mi most a felállás a PS kapcsolatban)
Forsett elküldhető, sokat keres és nem váltotta meg a világot
Trent meg nem lesz elég jó

TE: Gilmore, Max, Watson, Pitta
Tudom 4 db TE az sok, de itt nem fognak senkitől megszabadulni, és nem is tehetnek senkit PS-be.

OL: Stanley, Yanda, Zuttah, Jensen, Monroe, csere: Wagner, Lewis, Urschel
szerintem Stanley kiszorítja wagnert az RT posztból, és Monroe végre egészséges lesz. Hurst-nek meg reszeltek.

QB: Flacco, Mallett semmi meglepő...

WR: SSS, Perriman, Wallace, Aiken, Reynolds, Waller
Itt szerintem Perriman behúzza a második kezdő posztot, Camp nem lesz egészséges TC végére ezért visszahordónak Reynolds marad, Waller meg Spec team miatt kap helyet.
malkav
Én is kivágnám Forsettet, amit spórolunk elkölteném a DB sorra.
De szerintem Trent rostert fog majd lefogyva:
RB: Buck, Dixon, Trent

TE: Gilmore, Max, Watson, Pitta
Remélem sokat leszünk double TE-el.

OL: Stanley, Yanda, Zuttah, Urschel, Monroe, csere: Wagner, Lewis, Jensen
Szerintem kiemelkedően jó lehet ez a sor ismét.

WR: SSS, Perriman, Wallace, Aiken, Moore, Brown
Voice
Brown alatt kire gondolsz? MBrown-ra vagy Danielre?
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Bold predict a szeptemberi rosterrre:

RB: Buck, West, Dixon
Taliaferro vagy IR-en lesz vagy cutolva (nem tudom mi most a felállás a PS kapcsolatban)
Forsett elküldhető, sokat keres és nem váltotta meg a világot
Trent meg nem lesz elég jó

TE: Gilmore, Max, Watson, Pitta
Tudom 4 db TE az sok, de itt nem fognak senkitől megszabadulni, és nem is tehetnek senkit PS-be.

OL: Stanley, Yanda, Zuttah, Jensen, Monroe, csere: Wagner, Lewis, Urschel
szerintem Stanley kiszorítja wagnert az RT posztból, és Monroe végre egészséges lesz. Hurst-nek meg reszeltek.

QB: Flacco, Mallett semmi meglepő...

WR: SSS, Perriman, Wallace, Aiken, Reynolds, Waller
Itt szerintem Perriman behúzza a második kezdő posztot, Camp nem lesz egészséges TC végére ezért visszahordónak Reynolds marad, Waller meg Spec team miatt kap helyet.
malkav
Én is kivágnám Forsettet, amit spórolunk elkölteném a DB sorra.
De szerintem Trent rostert fog majd lefogyva:
RB: Buck, Dixon, Trent

TE: Gilmore, Max, Watson, Pitta
Remélem sokat leszünk double TE-el.

OL: Stanley, Yanda, Zuttah, Urschel, Monroe, csere: Wagner, Lewis, Jensen
Szerintem kiemelkedően jó lehet ez a sor ismét.

WR: SSS, Perriman, Wallace, Aiken, Moore, Brown


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
azért azt is említsük meg,hogy Reynoldsnak volt vagy 40 fumblija qb-ként,pár hónapja tanulja a wr poziciót,pár hete meg a returnert. egyáltalán nem biztos a helye,inkább Butlert tartanám meg vagy Mooret.
Peter
Jó kicsit pozitív voltam vele kapcsolatban...

Butler nem brillírozott spec teamben, ezért nem vettem őt elő Moore meg talán PS-ben nálunk marad bár isten tudja...
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
azért azt is említsük meg,hogy Reynoldsnak volt vagy 40 fumblija qb-ként,pár hónapja tanulja a wr poziciót,pár hete meg a returnert. egyáltalán nem biztos a helye,inkább Butlert tartanám meg vagy Mooret.

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Bold predict a szeptemberi rosterrre:

RB: Buck, West, Dixon
Taliaferro vagy IR-en lesz vagy cutolva (nem tudom mi most a felállás a PS kapcsolatban)
Forsett elküldhető, sokat keres és nem váltotta meg a világot
Trent meg nem lesz elég jó

TE: Gilmore, Max, Watson, Pitta
Tudom 4 db TE az sok, de itt nem fognak senkitől megszabadulni, és nem is tehetnek senkit PS-be.

OL: Stanley, Yanda, Zuttah, Jensen, Monroe, csere: Wagner, Lewis, Urschel
szerintem Stanley kiszorítja wagnert az RT posztból, és Monroe végre egészséges lesz. Hurst-nek meg reszeltek.

QB: Flacco, Mallett semmi meglepő...

WR: SSS, Perriman, Wallace, Aiken, Reynolds, Waller
Itt szerintem Perriman behúzza a második kezdő posztot, Camp nem lesz egészséges TC végére ezért visszahordónak Reynolds marad, Waller meg Spec team miatt kap helyet.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem cutolnám Monroet,nem sporolunk vele túl sokat és ha elveszti a keszdő pozicióját quality depthnek jó bár szerintem ő fog kezdeni.12 millán csücsülünk most nem kell a capspace annyira.jövőre már más a helyzet anyagilag,kevesebb a DM ha kivágjuk.
Peter
Én sem gondolom hogy kivágnánk, ha egészséges lesz szezonkezdetre akkor ő marad az LT idén, Wagnernál már inkább látok esélyt arra,hogy Stanly kezdjen helyette. (a forma fog dönteni) Tavaly Jensen nem volt rossz akkor amikor Osemele játszott LT-t úgyhogy én azt gondolom közte és Urshel között dől el az LG sorsa.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nem cutolnám Monroet,nem sporolunk vele túl sokat és ha elveszti a keszdő pozicióját quality depthnek jó bár szerintem ő fog kezdeni.12 millán csücsülünk most nem kell a capspace annyira.jövőre már más a helyzet anyagilag,kevesebb a DM ha kivágjuk.

több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Ahogy várható volt, nem hívjuk le Elam 5. éves opcióját.

-Stanley draftolásával ti, hogy képzelitek el az O-line-t?
Monroe cut? vagy esetleg valaki bemozog G-ba?

Correaval kicsit szkeptikus vagyok, hogy több tud e lenni, mint egy szituációs rusher,de nekem ő nem túl szexi pick.

Kaufusi,Young,Henry pickek tetszenek, talán az zavar Kaufusinál, hogy már 25 éves.

Dixonra kíváncsi vagyok, hogy mennyire használták el de itt a 4 helyen ő is jó érték bár én RB-t idén nem hoztam volna.

A Nebraskai srácot nem ismerem, de gondolom projekt OL, mint, ahogy a többi playa is. Judonra kíváncsi vagyok. A navys gyerekre is az lennék, de sajna őt be kéne vezetni a WR poszt rejtelmeibe, amibe mi nem vagyunk túl jók szóval szerintem 95%, hogy TC-ben elvérzik.
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igor
Kaufusit én nem tartom nagy was ist dasnak szerintem nem lesz több mint szituációs pass rusher. Dixonban nem látom a feautre backet, jövőre nála sokkal jobb backek fognak kijönni szép számmal, ennyi időt pedig adhattunk volna Bucknak meg Talianak, Forsett fizetése ennyi rookie mellett elviselhető (értsd ha szükség lesz veteránra más poszton akkor minek gyűjtögettünk ennyi picket a középső körre) így bár Dixon jó fit Tresman rendszerébe nagy stealnek nem gondolom (A+ helyett B) . Ráadásul 4 éve kapja az ívet és volt két sérülése is már. A többiben nagyon nem tér el a véleményem.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Pont akartam már kérdezni, hogy mikor írsz egy kis összegzést. 😊

Én Stanleyben nagyon bízom, hogy jó lesz hosszú távon is, Correa nekem is reach, Spence volt itt nekem a kívánság, na mindegy, reméljük megérte ezt a 2. kört...

Kaufusi itt teljesen király, 4-ben szerintem nem lett volna már bent.

A többi playának jobban utána kell néznem, annyira nem ismertem/ismerem őket.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv