Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azért megkérdezem, azt a kettőt aki lecsúszik 6. pickre, vagy akit szeretnénk.
malkav
Gyakorlatilag bárki lecsúszhat a 2 QB kivételével.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért megkérdezem, azt a kettőt aki lecsúszik 6. pickre, vagy akit szeretnénk.
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tunsil/Ramsey
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jack/Buckner
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Cikeszhez hasonlóan, Ramsey/Buckner 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Ramsey/Buckner
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Na Urak!

Max két név az 1/6-ra kommentár nélkül?
Kezdem: Tunsil/Ramsey

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
0:19-től Suggs 😊
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Csakhogy az esélyeket latolgassuk.... Dallasban Lawrence eltiltásával elfogytak a DE-k, így nem elképzelhetetlen hogy BOSA legyen az ő választásuk. Eddig ha minden igaz, kimegy Goff és Wentz, a sorrend mindegy, Dallasba megy Bosa, a Chargers Tunsil/Ramsey közül fog választani A Jagset meg isten tudja.

Jack/ Tunsil/Buckner közül jön valaki hozzánk, szerintem
malkav
Vajon Ramseyt akarjuk-e.. lecsúszik-e addig, számomra ez a legérdekesebb kérdés. Lassan erre is reális esély van.

 www.youtube.com/watch?v=1TA4ACygghw
Igor
Ramsey - nek te is örülnél?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Csakhogy az esélyeket latolgassuk.... Dallasban Lawrence eltiltásával elfogytak a DE-k, így nem elképzelhetetlen hogy BOSA legyen az ő választásuk. Eddig ha minden igaz, kimegy Goff és Wentz, a sorrend mindegy, Dallasba megy Bosa, a Chargers Tunsil/Ramsey közül fog választani A Jagset meg isten tudja.

Jack/ Tunsil/Buckner közül jön valaki hozzánk, szerintem
malkav
Ezzel Ramseyre nőt az esély szerintem.
-Első kettő QB
-Chargers szerintem a támadó fal sérülékenysége miatt Tunsil + Dunlap magában egy porcelán és idősebb is, bár az ún contractja bezavarhat. De a secondaryben CB poszton megvannak erősítettek is az offseason alatt oda, Ramsey meg sztem inkabb CB mint FS és minőségi FSt találhatnak 2. elején (Bell) szóval ott sztem Buckner inkabb mint Ramsey
-Dallas így egyértelmű h Bosa, ezzel az eltiltással már hiba lenne nem őt húzni, hiszen Gregory se szent
-Jacksonville na nekem fullra olyan érzésem van, hogy ők szerelmesek Jackbe és ő lesz a pickjük, engem nagyon meglepne, ha nem. Tudom nem valami acélosak CB poszton, de ez a megérzésem 😃😃 és van egy rakat pénzük, amivel felszedhetik Normant (bár nem tudom miért vették le a taget róla lehet balhé vagy akármi...akkor más a leányzó fekvése) és meg is vannak Norman+Amu FSt meg igazoltak.

Szóval szerintem egyre nagyobb az esély Ramseyre is.

Szerkesztette: cikesz
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Csakhogy az esélyeket latolgassuk.... Dallasban Lawrence eltiltásával elfogytak a DE-k, így nem elképzelhetetlen hogy BOSA legyen az ő választásuk. Eddig ha minden igaz, kimegy Goff és Wentz, a sorrend mindegy, Dallasba megy Bosa, a Chargers Tunsil/Ramsey közül fog választani A Jagset meg isten tudja.

Jack/ Tunsil/Buckner közül jön valaki hozzánk, szerintem
malkav
Vajon Ramseyt akarjuk-e.. lecsúszik-e addig, számomra ez a legérdekesebb kérdés. Lassan erre is reális esély van.

 www.youtube.com/watch?v=1TA4ACygghw

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Csakhogy az esélyeket latolgassuk.... Dallasban Lawrence eltiltásával elfogytak a DE-k, így nem elképzelhetetlen hogy BOSA legyen az ő választásuk. Eddig ha minden igaz, kimegy Goff és Wentz, a sorrend mindegy, Dallasba megy Bosa, a Chargers Tunsil/Ramsey közül fog választani A Jagset meg isten tudja.

Jack/ Tunsil/Buckner közül jön valaki hozzánk, szerintem
malkav
Főleg,hogy sztem elfogytak a trade partnerek.nincs már olyan playa,akiért feltrédelne bárki is.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Csakhogy az esélyeket latolgassuk.... Dallasban Lawrence eltiltásával elfogytak a DE-k, így nem elképzelhetetlen hogy BOSA legyen az ő választásuk. Eddig ha minden igaz, kimegy Goff és Wentz, a sorrend mindegy, Dallasba megy Bosa, a Chargers Tunsil/Ramsey közül fog választani A Jagset meg isten tudja.

Jack/ Tunsil/Buckner közül jön valaki hozzánk, szerintem
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Akkor az együtt esetleg serital fogyaszátssal egybekötött én mondtam hogy ez a pick lesz baszanttyúza meg draftnézős estét skippeljük vagy van aki szeretné elkuffantani a csütörtök estéjét?
malkav
Én ráérek.
Igor
Ajánlom figyelmetekbe:  www.facebook.com/events/590982831054006/
empty taxi
köszönjük!
Akkor eddig Igorral mennénk, ha minden igaz
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Akkor az együtt esetleg serital fogyaszátssal egybekötött én mondtam hogy ez a pick lesz baszanttyúza meg draftnézős estét skippeljük vagy van aki szeretné elkuffantani a csütörtök estéjét?
malkav
Én ráérek.
Igor
Ajánlom figyelmetekbe:  www.facebook.com/events/590982831054006/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Akkor az együtt esetleg serital fogyaszátssal egybekötött én mondtam hogy ez a pick lesz baszanttyúza meg draftnézős estét skippeljük vagy van aki szeretné elkuffantani a csütörtök estéjét?
malkav
Én ráérek.
Igor
Én nem vagyok ilyen mobil, majd később. 😕


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Akkor az együtt esetleg serital fogyaszátssal egybekötött én mondtam hogy ez a pick lesz baszanttyúza meg draftnézős estét skippeljük vagy van aki szeretné elkuffantani a csütörtök estéjét?
malkav
Én ráérek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Itt a cikk is :
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Ravens-Altered-Training-Program-To-Prevent-Injuries/ea8aac83-de75-4fc3-8e0d-cbbf684ff195

Elsőre nem tűnik hülyeségnek, más sportágakban már láttam ilyesmit.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
2014-es Re-draftra várom a pickeket.kevés pickünk volt,feltrade kizárt.Mosley helyett kit húztatok volna?

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Azért látszik, hogy ez nem MO. ha van probléma igyekeznek megoldani:

After back-to-back seasons with high injured reserve totals, the Ravens added Director of Performance & Recovery Steve Saunders, who will find players’ physical weaknesses to help prevent injuries before they happen.
malkav
erre kíváncsi leszek nagyon.azért neki is kell egy pár évet adni,hogy működik e a dolog.nekem tetszik,(a)hogy orvosolni akarják a problémát.meglátjuk.

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért látszik, hogy ez nem MO. ha van probléma igyekeznek megoldani:

After back-to-back seasons with high injured reserve totals, the Ravens added Director of Performance & Recovery Steve Saunders, who will find players’ physical weaknesses to help prevent injuries before they happen.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
egy nem lehetetlen szcenárió: behúzzuk pl Stanleyt 1/6-ra,Monroe tuti végigtolja a szezont egészségesen.jövőre egy fasza szezon után elviszik Wagnert FA-n.1/6 Stanley mehet jobb tacklenek.fasza,nagyon fasza!közben van egy védelmünk nulla playmakerrel és nulla olyan játékossal aki legalább a posztján elit sebességgel rendelkezne.és ezt próbáltam egy pár hónapja mondani igazából. nagyon megértőek voltatok Trastmannel kapcsolatosan,"júúúj túltöltik a boxot azért nincs futás" meg "mivel kell gazdálkodnia szegénynek Aiken,Butler stb" erre mondtam én,hogy Peasel miért nem vagytok ilyen megértőek?miből kell neki gazdálkodnia?egy kibaszott playmakert mondjatok vagy olyan védőt aki legalább gyors a posztján.egy embert aki képességét tekintve félni kéne az ellenfél offenseének.ne backupokban gondolkodjunk 1/6-on könyörgöm hanem egy kurva playmakert hozzunk a D-be.
"ILB nem jó,34-es DE most komolyan?" az az ILB legalább azt elérné valószínűleg,hogy legközelebb Barnidge meg valamelyik utazóbohóc qb-ja ne élete meccsét produkálja ellenünk,Buckner akit meg minimum double teamezni kell Williamsel együtt mennyire megkönnyítené a 100 éves passrushereink és ezáltal a secondary dolgát?
Peter
Először is: Semmi nem utal arra, hogy Monroe végigjátssza a szezont a nálunk töltött két éve alapján inkább, nem. Semmi garancia rá, hogy jó lesz Wagner. A tavalyi Wagnert, ha nem DeOndre Wesley lett volna a 4. számú OT-nk akkor simán leültethettük volna a fenébe a padra, és csak azért nem beszéltünk erről mert Hurst még hozzá képest is különösen szar volt ami meglehetősen nagy mutatvány.

Piss amióta itt van 4. körig vezáróan
2/35 Upshaw
4/130 Thompson
1/32 Elam
2/56 A. Brown
3/94 B-Will
4/129 John Simon
1/16 Mosley
2/48 Jernigan
3/79 Brooks
4/134 Urban
3/90 Davis
4/122 Smith
4/136 Walker

Egy komplett védelmet draftoltunk össze neki azóta és voltak tragikus események, szomorú sérülések,illetve. akik még kevés tapasztalat miatt nem relevánsak de Brandon Williams az egyetlen aki komoly fejlődést mutatott. Most vagy a játékosok szarok akiket a keze alá tettek és akkor Oz & co. a hibás, vagy Piss aki nem képes ellátni a feladatát. Szóval igen adjunk neki playmakereket hiszen érti a dolgát.
Az utazóbohóc Barnidge meg pont azért futja élete meccsét ellenünk mert az általad felsz*pkodott Mosley képtelen vele lépést tartani coverben.


Trestman: a két fogalmatlan OT kinyírta az irányítónkat, az első körös rookienk éles irányváltásokat 2014-ben csinált utoljára, a 38 éves első számú receiverünk lesérült, ennek fényében tényleg elmehet a fenébe, hogy valahol a középmezőnybe tartozó támadósort tudott csak összerakni. Kamar Aikennel Matt Schaubbal meg Buck Allennel jogos elvárás is a top 10.
Blaise
kedves Blaise!megkérhetnélek rá,hogy normális stílusban írogassál nekem?mert olvasva téged most már nem először nem állok messze attól,hogy megbontsam a topik baráti hangulatát és ezt szeretném azért elkerülni.ok?köszönöm szépen!

nos.semmi nem utal arra valóban,hogy ez menni fog Monroenak,nekem semmi bajom nem lenne a Tunsil pickel egyébként,a tehetségét nem vitatom csak felvetettem egy aprócska problémát ami nem ment át neked miszerint Tunsil kb 20 meccset hiányzott sérülés miatt.nem tudom milyen jellegű sérülések voltak de azért elgondolkodtató,hogy a sérülékeny Monroet megpróbáljuk pótolni egy sérülékeny Tunsillal.még egyszer mondom,hogy a tehetségét,a needet nem vitatom csak azért ez felvet bizonyos kérdéseket.ha behúzzuk örülök neki,versenyezhet a LG pozícióért,beugorhat sérülés esetén,hajrá!!!egyébként Hurst szar úgy ahogy van nem akarom védeni,de ha Ogden áll ott ez a sérülés akkor is megtörténik lévén egy másik Ram Dlinemanben botlott el Hurst.nézd vissza.

a D.ezt is még egyszer,mert ez sem ment át.attól még,hogy egy problémát nem sikerült megoldani,attól még az létezik és nem kéne leszarni.nem mindegy kit húztunk 4 év alatt a d-be?attól még az szar.nem szopkodom Mosleyt,nem volt jó szezonja,tény ennek is biztosan megvoltak az okai mint már írtam (sérülés) de attól még van egy probléma és mint szurkoló telibeszarom,hogy ezért ki a felelős.meg kell oldani vagy egy cuttolt veteránnal,vagy házon belül vagy drafton mit bánom én.nekem nem kell hinned de azért annak oka van,hogy Jack és Jaylon Smith is (combineig) a sérülésük ellenére top 5 pickek voltak.lehet a kinti szakértők máshogy gondolják mint te itthonról a fotelből.

Aiken?Schaub?Allen?vegyük már egymást komolyan ok?Mikor is ment le Flacco?10-ik héten?Smitty?az is kb.addig minden patent volt offense oldalon?Aiken egyébként jó szezont futott,lehet még jobb lett volna ha Trestman nem deep-routra küldi vagy 40-szer tök feleslegesen.


peest én sem kedvelem.nem hiszem,hogy ha idén is megússza a 10-ik hetet ha ennyi meccs megy el a d-n mint tavaly de egy teljesen jelentéktelen személy azt mondta egyszer:"its doesnt matter who the coach is,its all about the personel" #52

több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szerintem jöjjön inkább a draft... erre az egészre utána is ráérünk...
| Mert ugye a vélemény az olyan mint a segglyuk: mindenkinek van és senki se kíváncsi a másikéra.... |
Collapo
Nem értek egyet, én kiváncsi vagyok a másikéra... mármint a véleményére.
malkav
Valóban helyesebb azt írni, hogy megérteni / elfogadni nem hajlandó más véleményét "senki", mert "általában" meg- és legyőzni akarjuk azt, aki nem ért velünk egyet. De ez a csapattopic szempontjából erősen OFF

BTW: a draftnézés ötlete tetszene, de már most tudom, hogy utólag fogok értesülni mindenről, várhatóan innen... sok dolog - kevés idő jelenség

Szerkesztette: Collapo

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Akkor az együtt esetleg serital fogyaszátssal egybekötött én mondtam hogy ez a pick lesz baszanttyúza meg draftnézős estét skippeljük vagy van aki szeretné elkuffantani a csütörtök estéjét?
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem jöjjön inkább a draft... erre az egészre utána is ráérünk...
| Mert ugye a vélemény az olyan mint a segglyuk: mindenkinek van és senki se kíváncsi a másikéra.... |
Collapo
Nem értek egyet, én kiváncsi vagyok a másikéra... mármint a véleményére.