Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Btw Jake Matthews idén igen jó volt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Vegul is ezt minden posztra ki leheet mutatni kiveve a P K ...

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Lane J besült?
Vicces
Janek
Nem, ő az elmegy kategóriába került. 😊

több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Lane J besült?
Vicces
Janek
átrakom bocsanat az egy sorral feljebb ment volna, nem gondolom besülésnek igy sem, az elmentek az azt jelenti h nem voltak olyan botranyosak
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Lane J besült?
Vicces

több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Sziasztok!
En nem nagyon akarok beleszolni a vitatokba de azert van egy kis eszervetelem.
a 2004től 2015ig terjedő draftokon EGY(1) kezemen meg tudom szamolni, hogy kik valtottak be a hozzajuk fuzott remenyeket. A TOP10ben

Név szerint pedig: 2011.. Tyron Smith 1/9
2010. Trent Williams 1/4
2007. Joe Thomas 1/3
2006. D. Ferguson 1/4

Akik viszonylag jok : russel okung 1/6
eugene monroe 1/8
jake long 1/1
lane johnson 1/4

Akik elmentek:
matt kalil
scherff
matthews
andre smith

Tehat az utobbi 5 évben KETTŐ! top10be beharangozott tackle felelt meg az elvárásoknak.(mondjuk ők legalabb nagyon)

Most épp lehet hogy Tunsil vagy Stanley lesz a szerencsés, de nem valami sok az esélye.

Szerkesztette: Adirotor
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
egy nem lehetetlen szcenárió: behúzzuk pl Stanleyt 1/6-ra,Monroe tuti végigtolja a szezont egészségesen.jövőre egy fasza szezon után elviszik Wagnert FA-n.1/6 Stanley mehet jobb tacklenek.fasza,nagyon fasza!közben van egy védelmünk nulla playmakerrel és nulla olyan játékossal aki legalább a posztján elit sebességgel rendelkezne.és ezt próbáltam egy pár hónapja mondani igazából. nagyon megértőek voltatok Trastmannel kapcsolatosan,"júúúj túltöltik a boxot azért nincs futás" meg "mivel kell gazdálkodnia szegénynek Aiken,Butler stb" erre mondtam én,hogy Peasel miért nem vagytok ilyen megértőek?miből kell neki gazdálkodnia?egy kibaszott playmakert mondjatok vagy olyan védőt aki legalább gyors a posztján.egy embert aki képességét tekintve félni kéne az ellenfél offenseének.ne backupokban gondolkodjunk 1/6-on könyörgöm hanem egy kurva playmakert hozzunk a D-be.
"ILB nem jó,34-es DE most komolyan?" az az ILB legalább azt elérné valószínűleg,hogy legközelebb Barnidge meg valamelyik utazóbohóc qb-ja ne élete meccsét produkálja ellenünk,Buckner akit meg minimum double teamezni kell Williamsel együtt mennyire megkönnyítené a 100 éves passrushereink és ezáltal a secondary dolgát?
Peter
Ez egy szcenárió igen és jogosan gondolhatnánk, hogy idén mellénk szegődik fortuna és a csillagok is együtt állnak
DE:

ha Monroe továbbra is üveg lesz és Wagner nem a tavaly előtti formáját hozza, akkor Flacco fel is veheti az utolsó kenetet, mert neki fakereszt és nem túl okos lépés egy 20+ millás franchise QB-t agyonbaszatni, mert lassúak vagyunk a D-be.Ha a franchise QB megsérül, nagyon kevés csapat éli túl és vannak reális győzelmi esélyei minden pályán, de ezekbe mi nem tartozunk bele.

Ezért pártom elsősorban Tunsilt és örülnék Stanleynek, mert amennyire én ismerem a classt(javítsatok ki, ha tévedek) nem látok későbbi körös LT opciót. Instantot alap, de projectet se igen.

De elismerem Jack és Buckner is igen fasza playmaker játékosok, ha nem lett volna Jacknek a sérülés neki is nagyon örülnék, de amíg ki nem derül a pályán, hogy egészséges a térde, és a régi önmaga, addig várnék az ujjongással vele kapcsolatban, ha így lesz egyértelmű jobb value mint Stanley.Vitatni se lehet...

A második felével egyetértek teljes mértékben.
cikesz
Beelőztél, de nem csak az a megoldás, hogy hozzunk elit LT játékost, lehet a paszprotot konvencionális módon megoldani..... (jó TE, RB aki képes rendesen felvenni blitzet és bokkolni, vagy bootlegeket hívni halálig... 😀)
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Csakhogy én is Peter mellé álljak...
Dallasban van egy kibaszott jó OL egy épkézláb WR01, és egy alulértékelt de elit TE, pont a negyedik pickre volt elég. Kiesett a QB aztán borult a bili... mi az O cserepaddal is hoztunk vállalható teljesítmény, sok győzelem azon múlott, hogy nem tudott egy negyedet rendesen lefocizni a védelem. Én ebben abszolút Peest hibáztatom (már leírtam, hogy miért), de tény hogy a védelemmel lehetne nagyobbat fejlődni, mert az a szűk keresztmetszet.
Annyira mindegy melyik játékos jön a top 5-ből csak a védelembe jöjjön és rázzuk gatyába az alulteljesítő játékosokat(Jimmy, Jernnigan, Arrington).
LT-kel kapcsoltban meg az a véleményem, hogy Joekcel meg Fisher top LT-nek számítottak aztán messze nem hozták a várt teljesítményt..... Nem biztos hogy Tunsil vagy Stanley akkora ász lesz és bár értékesebb a pozijuk mint egy DB-nek vagy ILB-nek de jobban örülnék ha Ramsey vagy Jack jönne.
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
egy nem lehetetlen szcenárió: behúzzuk pl Stanleyt 1/6-ra,Monroe tuti végigtolja a szezont egészségesen.jövőre egy fasza szezon után elviszik Wagnert FA-n.1/6 Stanley mehet jobb tacklenek.fasza,nagyon fasza!közben van egy védelmünk nulla playmakerrel és nulla olyan játékossal aki legalább a posztján elit sebességgel rendelkezne.és ezt próbáltam egy pár hónapja mondani igazából. nagyon megértőek voltatok Trastmannel kapcsolatosan,"júúúj túltöltik a boxot azért nincs futás" meg "mivel kell gazdálkodnia szegénynek Aiken,Butler stb" erre mondtam én,hogy Peasel miért nem vagytok ilyen megértőek?miből kell neki gazdálkodnia?egy kibaszott playmakert mondjatok vagy olyan védőt aki legalább gyors a posztján.egy embert aki képességét tekintve félni kéne az ellenfél offenseének.ne backupokban gondolkodjunk 1/6-on könyörgöm hanem egy kurva playmakert hozzunk a D-be.
"ILB nem jó,34-es DE most komolyan?" az az ILB legalább azt elérné valószínűleg,hogy legközelebb Barnidge meg valamelyik utazóbohóc qb-ja ne élete meccsét produkálja ellenünk,Buckner akit meg minimum double teamezni kell Williamsel együtt mennyire megkönnyítené a 100 éves passrushereink és ezáltal a secondary dolgát?
Peter
Ez egy szcenárió igen és jogosan gondolhatnánk, hogy idén mellénk szegődik fortuna és a csillagok is együtt állnak
DE:

ha Monroe továbbra is üveg lesz és Wagner nem a tavaly előtti formáját hozza, akkor Flacco fel is veheti az utolsó kenetet, mert neki fakereszt és nem túl okos lépés egy 20+ millás franchise QB-t agyonbaszatni, mert lassúak vagyunk a D-be.Ha a franchise QB megsérül, nagyon kevés csapat éli túl és vannak reális győzelmi esélyei minden pályán, de ezekbe mi nem tartozunk bele.

Ezért pártom elsősorban Tunsilt és örülnék Stanleynek, mert amennyire én ismerem a classt(javítsatok ki, ha tévedek) nem látok későbbi körös LT opciót. Instantot alap, de projectet se igen.

De elismerem Jack és Buckner is igen fasza playmaker játékosok, ha nem lett volna Jacknek a sérülés neki is nagyon örülnék, de amíg ki nem derül a pályán, hogy egészséges a térde, és a régi önmaga, addig várnék az ujjongással vele kapcsolatban, ha így lesz egyértelmű jobb value mint Stanley.Vitatni se lehet...

A második felével egyetértek teljes mértékben.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
egy nem lehetetlen szcenárió: behúzzuk pl Stanleyt 1/6-ra,Monroe tuti végigtolja a szezont egészségesen.jövőre egy fasza szezon után elviszik Wagnert FA-n.1/6 Stanley mehet jobb tacklenek.fasza,nagyon fasza!közben van egy védelmünk nulla playmakerrel és nulla olyan játékossal aki legalább a posztján elit sebességgel rendelkezne.és ezt próbáltam egy pár hónapja mondani igazából. nagyon megértőek voltatok Trastmannel kapcsolatosan,"júúúj túltöltik a boxot azért nincs futás" meg "mivel kell gazdálkodnia szegénynek Aiken,Butler stb" erre mondtam én,hogy Peasel miért nem vagytok ilyen megértőek?miből kell neki gazdálkodnia?egy kibaszott playmakert mondjatok vagy olyan védőt aki legalább gyors a posztján.egy embert aki képességét tekintve félni kéne az ellenfél offenseének.ne backupokban gondolkodjunk 1/6-on könyörgöm hanem egy kurva playmakert hozzunk a D-be.
"ILB nem jó,34-es DE most komolyan?" az az ILB legalább azt elérné valószínűleg,hogy legközelebb Barnidge meg valamelyik utazóbohóc qb-ja ne élete meccsét produkálja ellenünk,Buckner akit meg minimum double teamezni kell Williamsel együtt mennyire megkönnyítené a 100 éves passrushereink és ezáltal a secondary dolgát?

több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Egyetértek Igorral, annyit tennék hozzá, hogy sok bust nem attól lett bust mert eleve túl volt értékelve és rosszul volt scoutolva, hanem mert nem megfelelő környezetben kellett "felnőnie" rossz edzők rossz csapatársak miegymás.
Szerintem nagyon korai megítélni 2 év után, hogy Mosleyból, Perrimanból nem lesz ennél több, és rájuk ragasztani, hogy szar húzások voltak. Elam és Brown esetében már lehet sejteni, hogy ez lesz a vége, de Jimmynek is utolsó évében sikerült szerződést érőt alkotni addig lazán nem jutott csereszintnél feljebb.
malkav
Ezzel teljesen egyetértek.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igor
Stanleyt tekintve akkor nem értünk egyet, szerintem simán kezdő kaliber LT. Abban egyet értünk, hogy ezzel kb kifújt, a LT felhozatal akit első nap egy zone blocking sémába jó szájízzel betehetsz.
Nálam a poszt értéke sokkal többet nyom a latba és előbb próbálok be egy tier 2 LT ha az Stanley kaliber mint egy tier 1 ilb-t ha az Mosley.

Itt megjegyzem, hogy Jacknél ha nem lett volna a sérülése akkor előbb vinném még így is mint Stanleyt, mert neki könnyen lehet akkora impactje ami ezt borítja. De egy Perriman éppen elég. Jack játékának és magas besorolásának pedig az alapja pont a párját ritkító atletikussága volt. Egy PCL sérülés pedig pont nem játék.

Mosleyt (aki köszönő viszonyban sincs az elithez) azért ekézem amit leírtál. Egy kihaló félben lévő állatfaj egyede (thumper ILB) akiért 1/16os picket adtunk. A mai fociban ez nem prémium pozíció amire prémium picket áldoztunk. És itt kötném vissza amit fentebb írtam. Jack pont a modern lb lehet(ne) és 1/6-ra sem lenne semmi gondom a kiválasztásával ebben a klasszban, ha nem lenne a sérülése. Csak ugye tavaly óta nem kimondottan bízom az orvosi stábunk ítélőképességében, szóval mesélhetik majd hogy így 100%-os Jack és nem lesz a karrierjére hatással ez a sérülés. Persze aztán lehet, hogy a 2 top 10-es csapat közül az egyik mi vagyunk aki lehúzta Jacket Shefter szerint.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Perriman már futott a mai edzésen, már is feldobta a reggelem.😃
cikesz
És lesérült vagy nem ? 😀
malkav
Welcome Degec falva 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Perriman már futott a mai edzésen, már is feldobta a reggelem.😃
cikesz
És lesérült vagy nem ? 😀
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Perriman már futott a mai edzésen, már is feldobta a reggelem.😃
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egyetértek Igorral, annyit tennék hozzá, hogy sok bust nem attól lett bust mert eleve túl volt értékelve és rosszul volt scoutolva, hanem mert nem megfelelő környezetben kellett "felnőnie" rossz edzők rossz csapatársak miegymás.
Szerintem nagyon korai megítélni 2 év után, hogy Mosleyból, Perrimanból nem lesz ennél több, és rájuk ragasztani, hogy szar húzások voltak. Elam és Brown esetében már lehet sejteni, hogy ez lesz a vége, de Jimmynek is utolsó évében sikerült szerződést érőt alkotni addig lazán nem jutott csereszintnél feljebb.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Úgy értettem, hogy szerintem 2. kör elejére nem marad sem OT, sem LB poszton olyan ember akit én szívesen látnék (kezdőként), LT-ként meg pláne nem, mivel én már Stanley-ben sem látom a 10 évig kezdő LT játékost... egyedül Tunsil-ban.

DE/OLB poszton látok erre esélyt.. szóval egy Tunsil/Spence (vagy Tunsil/Nkemdiche) drafttal is kibékülnék 😊

És természetesen vannak fontos(abb) posztok, és egy második tier-es OT (Stanley) nálam veri a második tier-es LB-t (Ragland, Lee), de az első tier-t már nálam nem.

És szerintem ekkora különbség nincs a posztok közt... neked van OT fétised 😛 illetve, ha van akkor nem értem miért ekézed ennyi Mosley-t, meg a másik ILB.. ha már úgyis ennyire érdektelen poszton játsznak.

Ha elit játékost húzol, aki lehet hogy Pro Bowler szinten tevékenykedik 5 éven át (mégha LB is) azzal igenis bőven beljebb vagy, mintha szereztél volna egy adekvát LT-t... arra ellőni egy 1. körös picket ugyanúgy nagy hiba.

Minél jobb játékost kell húzni, és lehet mérlegelni a poszt fontosságát.. de a legnagyobb bustok pont abból születnek, hogy valaki QB-t, OT-t vagy DE-t akar húzni minden áron, mert azok priority posztok, és ezért reachel aztán a csapat.

TL,DR verzió: Tunsil ok. Jack ok. Nem tetszik Stanley, és nem kell csak azért mert OT.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
God save us all. We're doomed!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Trent Richardson a fedélzeten?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Cravenstől mentsen meg az ég.. 2. körben már se LT, se ILB nem lesz elérhető, max pass rusher.. az viszont szinte biztos (Spence/Ogbah)

Ha Tunsil lecsúszik, nobrainer a dolog szerintem, hiába kardoskodtam én Buckner mellett.. egyértelmű és logikus húzás lesz őt berántani.

Amúgy pont a needre húzásnak köszönhetjük Perrimant vagy Elamot amúgy.. egyik se volt BPA. Mindenkiben van kockázat, de én pont ezért vagyok a BPA-húzás híve, minimalizálni a kockázatot/esélyt hogy bustot/rossz játékost húzunk.
Igor
Uhh Cravens még telitalálat lenne... Viszont ez a második körben se Lt se ILB ezt hogy érted Igor? Mert a két poszt jelentősége között még én is -zenei analfabétaként- lezongorázom a különbséget.
Csak azért húzzunk ILB-t mert a másodikban már nem lesz? A nálunk kutyának sem kellő Josh Bynes aki került vagy évi 450K-ba teljesen korrekt évet hozott le kezdőként a Lionsba akiknek a védelme semmivel sem volt rosszabb mint a miénk.

Egyébként Perrimanről Oz többször is lenyilatkozta DaCostával karöltve, ha nem lett volna bent a pickünknél letradeltünk volna. Abszolút BPA pick volt a nyilatkozatok szerint.

A kockázat mindenkiben benne van, de csak azért ne húzzunk már jelentéktelen posztra valakit mert abban amit csinál jó. Jarran Reed is milyen jó futás ellen, biztos pick tudjuk mit kapunk, de ilyen játékost nem húzol az első körben, amikor találhatsz egy Brandon Williamst a 3.-ban.
Lehet nem szeretni Stanleyt vannak hibái, de ha rendbe rakják 10 évre meglehet a LT, amit nem tudsz egy UDFA-val lásd. Hurst pótolni. Egy ilb-t sokkal előbb ahogy Bynes megoldhatta volna, de Ő nulla pickért pont az a thumper mint 1/16-ért Mosley ezért nem tettünk erőfeszítéseket a megtartására.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
akkor tisztázzunk valamit,kurvára nem mondtam,hogy bárki van benn Jacket húznám.másrészt bármi történt a múltban a poszton attól a need még need marad.jöhet később is mit bánom én de ha Bosa,Buckner kimegy mire jövünk akkor Jack ha benn van nem csak need hanem BPA is feltételezve,hogy a térde ok természetesen.tény kéne OT segítség gondoljátok a "kurva jó a srác amikor egészséges" (ala Monroe) Tunsil a megoldás aki a meccseinek több mint felét kihagyta (7-et eltiltás miatt)?vagy a nem éppen munkamániás és "második vagy harmadik kedvenc sportom a foci inkább kosaraznék" és egyébként a class egyik leggyengébb futásblokkolója Stanley?
WR?az a Treadwell kéne 1/6-on aki egy erős wr classban simán második de lehet harmadik körös?ne mááá!
CB:VHIII-at még talán meg tudnám emészteni de az instant coffie-tól asszem messze van ő.
Edge:Bosan kívül mindenki reach lenne jelen állás szerint.vagy nem?várom a javaslatokat.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Cravenstől mentsen meg az ég.. 2. körben már se LT, se ILB nem lesz elérhető, max pass rusher.. az viszont szinte biztos (Spence/Ogbah)

Ha Tunsil lecsúszik, nobrainer a dolog szerintem, hiába kardoskodtam én Buckner mellett.. egyértelmű és logikus húzás lesz őt berántani.

Amúgy pont a needre húzásnak köszönhetjük Perrimant vagy Elamot amúgy.. egyik se volt BPA. Mindenkiben van kockázat, de én pont ezért vagyok a BPA-húzás híve, minimalizálni a kockázatot/esélyt hogy bustot/rossz játékost húzunk.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Blaisenek igaza van cover LB-t hozni 1/6-ra....hát a hideg kiráz amikor:
-nincs LT vagyis vanni van csak inkább papíron, mint a gyakorlatban
-Suggs és Doom lassan az öregfiúkban is kapitányok lennének
-Senior Smith a legmegbízhatóbb és első számú célpont, akinek a felesége már a sarki ABC-ben nézegeti, hogy mikor lesz akciós a 4 es meg a 0 ás gyertya

Nem Jackkel van a bajom, hanem azzal, hogy ez 1/6 és a játék minden elemében jó ez tény, de szerintem Blaisenek is hasonló a baja, hogy, amikor ennyi need van és talán a QB után a modern fociban a 3 legfontosabb poszt (LT,1WR,Edge rusher), akkor nem húzol be egy ILB-t amikor már egy NFL átlag feletti játékosod van amúgy is ezen a poszton, aki ráadásul fiatal.

Ha mindenképp meg kell oldani, hogy Mosley mellett legyen valaki, aki jó coverben lehet később is bőven például második kör elején Cravens, aki szintén ott van a szeren és talán franchise LT vagy minőségi pass rushert lehet hozni elől, de még ott van későbbi körökben az LSU-s srác, aki szintén jó lehet...Sokkal több lehetőség van Mosley mellé találni valakit, mint egy LT vagy egy pro bowler OLB-t.

Szóval első két kör Pass rusher/OT mindegy a sorrend...egy szó mint száz 1/6-ra Buckner,Bosa,Tunsil,Stanley...számomra minden más csalódás.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Daryl nincs,Orr lejárós és igazán nem bizonyított még,healty scratch AB 3-ik évére tudta magát a ST-be verekedni és egyébként lejárós magyarúl need amit miért ne lehetne a class legjobbjával megoldani?Mosleynak tavaly műtétje volt az offban magyarán vszeg semmit nem tudott edzeni (csukló) plusz tisztán látszott a játékán,hogy lassú,vszeg sérült.de mindegy is alabamai LB,ha Allpro szezont tól az is kevés neked.
Peter
all pro szezont mosley? én biztos nem tartom addig vissza a lélegzetemet... coverban használhatatlan futás ellen jó blitzelni tud. ennyi.
felőlem aztán minden évben kitalálhatjuk miért kell ilb-t húzni, 3 éve mert ray visszavonult oké, tavaly előtt mert arthur brown szar oké, idén mert smitht elengedtük. húzzunk megint. miért ne.
csak akkor qwára ne nyavalyogjon senki amikor jimmy megint szar lesz idén, más kornerünk meg amúgy sincs. vagy ha a két 30+os pass rusherünk közül megint az egyik ledobja a láncot és megszűnünk veszélyesek lenni a qb-kra
esetleg megint hurstöt kell beállítani lt-nek vagy wagnernél kiderül csak kicsúszott az az év kubiak alatt egyébként meg használhatatlan. arról nem is beszélve, hogy egy 39 éves játékos lesz az első számú receiverünk de milyen jó hiszen az elmúlt 10 év két legmagasabb pickjét kiszórtuk két 2 3-4-es ilb-re mert pont két "hatalmas" tehetség volt elérhető. logikus hiszen a legnagyobb needünk és egyben a védelem legfontosabb pozíciói
Blaise
Nem kell ezt ilyen negatívan látni, abban az esetben ha szart húzunk tök mindegy milyen pozira jön... Elam FSként semmi, Brown ILB-ként semmi, Perriman WR-ként semmi... eddig úgy tűnik bármmelyik posztra tudunk szart húzni korai körben, ezen kell változtatni a poszt meg igazából mindegy mert SOK posztra ráfér az erősítés... jó Talán FS-ből, TEből és RBből jól állunk, de mindkét falba CBbe, passrushba, WRbe húzhatunk, mindegyik indokolt lenne. Várjunk még egy kicsit aztán 5 pick után meglátjuk ki marad.
A passzvédekezésben meg nem cover ILB vagy CB fog sokat lendíteni, hanem ha Pees kijózanodik és megfelelően képes használni az emberanyagot és nem mondjuk az agyontört Webbet akarja a villámléptű elkapókra állítani vagy Jimmy-t nem rakja be zónavédekezésbe.
Én Mosleyt sem láttam annyira elveszettnek, bár tény hogy idén égették rendesen coverben, de tavaly nem voltak ilyen ordító hibái.
Persze korosak a passrusherek, de melyik csapatban nem. Ott ahol tényleg jó az OLB, DE duó ott nem rookie szerződéssel nyomják.
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Daryl nincs,Orr lejárós és igazán nem bizonyított még,healty scratch AB 3-ik évére tudta magát a ST-be verekedni és egyébként lejárós magyarúl need amit miért ne lehetne a class legjobbjával megoldani?Mosleynak tavaly műtétje volt az offban magyarán vszeg semmit nem tudott edzeni (csukló) plusz tisztán látszott a játékán,hogy lassú,vszeg sérült.de mindegy is alabamai LB,ha Allpro szezont tól az is kevés neked.
Peter
all pro szezont mosley? én biztos nem tartom addig vissza a lélegzetemet... coverban használhatatlan futás ellen jó blitzelni tud. ennyi.
felőlem aztán minden évben kitalálhatjuk miért kell ilb-t húzni, 3 éve mert ray visszavonult oké, tavaly előtt mert arthur brown szar oké, idén mert smitht elengedtük. húzzunk megint. miért ne.
csak akkor qwára ne nyavalyogjon senki amikor jimmy megint szar lesz idén, más kornerünk meg amúgy sincs. vagy ha a két 30+os pass rusherünk közül megint az egyik ledobja a láncot és megszűnünk veszélyesek lenni a qb-kra
esetleg megint hurstöt kell beállítani lt-nek vagy wagnernél kiderül csak kicsúszott az az év kubiak alatt egyébként meg használhatatlan. arról nem is beszélve, hogy egy 39 éves játékos lesz az első számú receiverünk de milyen jó hiszen az elmúlt 10 év két legmagasabb pickjét kiszórtuk két 2 3-4-es ilb-re mert pont két "hatalmas" tehetség volt elérhető. logikus hiszen a legnagyobb needünk és egyben a védelem legfontosabb pozíciói