Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
akkor viszont Hápsó tuti marad...mekfitty pedig végleg OLB lesz... imho

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
 twitter.com/RavensInsider/status/505751231177191424
Not at practice: John Simon, Jeremy Butler, Jamie Meder, Parker Graham
WR kerdesben akkor 2 kerdes el is dolt. Ha John Simont is cutoljak az mekkora mindfuck mar?! Tavaly volt viszonylag magas pick, egy pillanat eselyt nem kapott es mar kuka lenne?Flacco5
Nem edzenek... azt nem mondta senki, hogy cut.Collapo
Nem, de kiolvashato volt....

Ravens have cut former Ohio State linebacker John Simon, according to a league source. Not a surprise considering absence at practice
 twitter.com/RavensInsider/status/505775694639820801
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
 twitter.com/RavensInsider/status/505751231177191424
Not at practice: John Simon, Jeremy Butler, Jamie Meder, Parker Graham
WR kerdesben akkor 2 kerdes el is dolt. Ha John Simont is cutoljak az mekkora mindfuck mar?! Tavaly volt viszonylag magas pick, egy pillanat eselyt nem kapott es mar kuka lenne?Flacco5
Nem edzenek... azt nem mondta senki, hogy cut.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
 twitter.com/RavensInsider/status/505756088718073856
Rookie Michael Campanaro is making the Ravens' roster, according to sources, not a surprise, as fifth receiver
 twitter.com/RavensInsider/status/505751231177191424
Not at practice: John Simon, Jeremy Butler, Jamie Meder, Parker Graham
WR kerdesben akkor 2 kerdes el is dolt. Ha John Simont is cutoljak az mekkora mindfuck mar?! Tavaly volt viszonylag magas pick, egy pillanat eselyt nem kapott es mar kuka lenne?
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
 www.cbssports.com/nfl/stats/teamsort/nfl/year-2014-season-pre-category-total-type-offense

Az előszezonban nekünk volt a legjobb támadó és védőegységünk a számok alapján.Oké,preseason meg statisztika ...de bizakodni lehet.corner37
Vigyázz mindjárt felbukkan valaki és elrontja az örömünket pedig tényleg csak bizakodunk 😊Peter
Tenyleg vigyazni kell mostanaban. Valaki tuti bele tudja magyarazni, hogy azert lesz 0-16 a csapat, mert PS-ben ligaelsok voltak a futok 😀 Sokkal meggyozobb lenne, ha ugyanilyen korulmenyek mellett ligautolsok lettek volna!

Tousaint-ot cutoltuk.remélem PS-os lesz nálunk bár egy Bobby Rainey-s sztori is kijöhet belőle,legalább idén van RB depthPeter
Pedig teljesitmenye alapjan megerdemelte volna a rostert arra a 2 meccsre 😕

Wenning akkor ennyi volt? Be lett ismerve, hogy elpazaroltunk egy draft picket?!
WR kerdes: Mennyit fogunk megtartani? Nagyon meredek lenne, ha 6 rosteren tartasa mellett 1 menne PS-ba, 1 pedig IR-re?
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Ravens haven't cut wide receivers yet as they contemplate trade options, according to sources

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Wenning, Síplí, Dzsenzen és valami UDFA rookie futó cutolva
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
2 QB-val indul a szezon (Wenning out)

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
The Ravens finished off their 5th undefeated preseason in team history.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Tousaint-ot cutoltuk.remélem PS-os lesz nálunk bár egy Bobby Rainey-s sztori is kijöhet belőle,legalább idén van RB depthPeter
Épp ma néztem meg az egész meccset, remekül futott, több ilyen 20+ yardos játéka volt, néhányat holding miatt visszafújtak sajnos.

Tetszett a játéka.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én várok egy D line igazolást még Kapron és Urban miatt.a nikkel kérdést megoldjuk házon belűl.szerintetek?

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Jensen is cutolva lett.édemes volt tavaly rosteren tartani.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tousaint-ot cutoltuk.remélem PS-os lesz nálunk bár egy Bobby Rainey-s sztori is kijöhet belőle,legalább idén van RB depth

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
 www.cbssports.com/nfl/stats/teamsort/nfl/year-2014-season-pre-category-total-type-offense

Az előszezonban nekünk volt a legjobb támadó és védőegységünk a számok alapján.Oké,preseason meg statisztika ...de bizakodni lehet.corner37
Vigyázz mindjárt felbukkan valaki és elrontja az örömünket pedig tényleg csak bizakodunk 😊

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Keresgéltem egy kicsit a ZBS-el kapcsolatban találtam egy irományt ha valakit érdekel. Persze ez Collegera vonatkozik:
 www.tomahawknation.com/2009/6/9/900288/understanding-zone-blocking-and
több mint 9 éve
corner37 Baltimore Ravens 11
 www.cbssports.com/nfl/stats/teamsort/nfl/year-2014-season-pre-category-total-type-offense

Az előszezonban nekünk volt a legjobb támadó és védőegységünk a számok alapján.Oké,preseason meg statisztika ...de bizakodni lehet.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Cuts to 53
OL Reggie Stephens, TE Nathan Overbay, OLB D.J. Roberts, DT Levi Brown, NT Derrick Hopkins, DT A.J. Pataialii.
Cuts to 75
S Omar Brown, WR LaQuan Williams, OLB Nicholas DiMarco, P Richie Leone, OT David Mims, CB Marrio Norman, CB Deji Olaytoye, LB Austin Spitler, WR Mike Willie, RB Cierre Wood, FB Shaun Chapas (waive/injured), OT Brent Van Sloten (waive/injured), WR Jace Davis.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
The Ravens had the best rushing offense in the league this preseason (171 yards/game).
And rookie Lorenzo Taliaferro led the entire NFL with 243 rushing yards.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Még szerencse hogy nem mi döntünk!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én arra gondoltam, hogy Tomyfiú képes az ST-ben is alkotni, míg Aiken nem annyira. malkav
Aiken jobb ST blokkoló és gunner míg Thomson a kickreturnben jó.Én inkább Aikent tartanám meg,lehet azért mert még emlékszem DT elejtett labdáira a múltból,de lehet ez a rendszer jobban fekszik neki.fene tudja.nehéz döntés lesz az biztos.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én arra gondoltam, hogy Tomyfiú képes az ST-ben is alkotni, míg Aiken nem annyira. Mellesleg pozitív volt látni hogy végre Simon is villogott, igaz nem kezdő offense ellen, de akkor is. Nem lesznek nagy meglepetések szerintem az 53-as keretben. Cox-ról mi volt a véleményetek, ha láttátok a mecset?malkav
3 tackle,1 defl. passz,nyílván nem full kezdők ellen de ahhoz képest,hogy tegnap igazoltuk jó benyomást tett rám Ő is és Franks is.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én arra gondoltam, hogy Tomyfiú képes az ST-ben is alkotni, míg Aiken nem annyira. Mellesleg pozitív volt látni hogy végre Simon is villogott, igaz nem kezdő offense ellen, de akkor is. Nem lesznek nagy meglepetések szerintem az 53-as keretben. Cox-ról mi volt a véleményetek, ha láttátok a mecset?
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én csak a spec. team miatt írtam.malkav
Jones és Campanaro adja a ST-et,az utolsó hely kérdéses szerintem

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én csak a spec. team miatt írtam.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Asszem a tegnapi meccsel eldőlt a két WR poszt sorsa: Campari és Géppuska megy a roszterre ......malkav
Nehéz ügy az biztos.Thompson gyorsabb,Aiken fizikálisabb és jobb a keze....Peter
Nem ismerem Aikent, de Thompson red zoneban is hasznos magas elkaponak tunt.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8