Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
jol öszerakta kubiak a futószekciot. szerencsére két futásellen gyengén védekezö csapat ellen kezdünk, cinnci, vasas.Ravens best defense
A Cincyvel vitatkoznék 😊 Oké, hogy Johnson elit futás ellen, de azért nem csak belőle áll(t) az a D.Blaise
Guess you have not noticed the irony switch...Collapo
Elsőre én is arra gondoltam, de a vasasnak egyáltalán nincs jó futás védelme (meg szerintem alles zusammen nincs semmi extra védelme)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Lehet megköveztek de én pl. Daryl Smith cserélném el...Vannak csapatok ahol nagy hiány az ILB.(Dallas Falcons, asszem most arizona is lyukas azon a poszton)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
jol öszerakta kubiak a futószekciot. szerencsére két futásellen gyengén védekezö csapat ellen kezdünk, cinnci, vasas.Ravens best defense
A Cincyvel vitatkoznék 😊 Oké, hogy Johnson elit futás ellen, de azért nem csak belőle áll(t) az a D.Blaise
Guess you have not noticed the irony switch...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
jol öszerakta kubiak a futószekciot. szerencsére két futásellen gyengén védekezö csapat ellen kezdünk, cinnci, vasas.Ravens best defense
A Cincyvel vitatkoznék 😊 Oké, hogy Johnson elit futás ellen, de azért nem csak belőle áll(t) az a D.
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
igen coll. pont 1 Sanders kéne! szerintem égetö kérdés a CB. mivel webb 5 edzést nem birt ki traning alatt, szegény smitty meg a tüdejét kiköhögte szó szerint. és most a 2 kezdöröl beszélek aki ugye megvan. upshawt én se adnám pont azért amit blaise is irt doom pihentetése miatt. passrush nagyon sok fog mulani idén, gondolok itt a kökemény SEC. Jacobnak van egyedül értéke de talán nem kéne a viszahordások miatt meg hátha megyünk playoffba Denverba. Bynes én is sajnálom de ha már elsö körben huztuk CJ-t meg arthur király is megelözte akk öt kéne trandelni. mint tudatoshozzánemértö igy látom. volt kis idöm megnéztem redskins pre mecset. csak imádkozoni tudok hogy rizsa viszajöjjön eltiltásból, valami katasztrofa volt fútójáték. porcelán pirce bele is nézet rendesen, T-Mobil volt egy 20 yardos menekülése meg forsettnek 2 késletetett, a többi max 2 yard! jol öszerakta kubiak a futószekciot. szerencsére két futásellen gyengén védekezö csapat ellen kezdünk, cinnci, vasas.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Cody csípőműtét után lábadozik.PUP listán vanPeter
akkor nem csak szar, sérült is...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Cody csípőműtét után lábadozik.PUP listán van

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szia Sanders 😊 (emlékeim szerint Ő volt 37-es nálunk...)

Cody, a hegy, ugye sajnos elég gyatrán játszik nálunk... nem hozza a reményeket, néhány héttel ezelőtt többen cut/release-t vártunk rá, mert annyira súlytalan volt... a sérülések megmentik, de én pl az Ő cseréjét tudnám elképzelni... és lehet, hgoy csere nélkül küldjük majd el a keretszűkiteskor szombaton.

Szóval nem, nem sérült, szar. XD :grr:

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
corner37 Baltimore Ravens 11
Sziasztok!
Még új vagyok itt a fórumon,de már nézem egy ideje az NFL-t,és nemrég óta a college-ot is.
Főleg Ed Reed és Ray Lewis miatt szerettem meg a Ravens-t,sőt még magát a sportágat is.😊

Olvastam a topikot mostanában,de Terrence Codyról nem esett egy szó sem,rosterbe se írta itt senki.Wikipedia és minden egyéb szerint a csapatnál van,gondolom valamilyen sérülése van,igaz?
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
bár akkor még volt mögötte depth... most Háló és Sziget sérült, akárcsaka mögöttük érkező Dzsekó... Sákki elég?
Aligha... ezért jött Frenx és most a Kokszos is...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Az SB-t Hálóka nélkül húztuk be. 😀
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
azért nekünk nem feltétlenül kell top CB, hiszen a két kezdőnk megvanmalkav
Nos éppen az ő sérüléseik miatt van egyáltalán szó a CB trade-ről...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
azért nekünk nem feltétlenül kell top CB, hiszen a két kezdőnk megvan, mögéjük kellene még 3. kb. Azért pedig kár lenne akár JJ-t akár Upshawt- eltradelni. Jövőre pedig amúgy is érik a CB pick (tulajdonképpen csak oda nem húztunk már az utóbbi két évben).
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Miles nem veteránminimumon van hanem kb kétszer annyit kap,nem lesz eltradelve,jó st játékos de nincs trade értéke igazából.Jacobynak is elég jó pénzt adunk plusz mivel Marlon nem volt meggyőző sem a ps meccseken sem a campben kell egy biztos 3-ik wr ha vanjírvander a srác.Ginonak sincs trade értéke éthető okokból bár javúlt a játéka a szezon vége felé.Bynest vagy Mclallent érdemes lenne elcserélni a posztjukon van depth és ha nem is világverők kezdő szint mindkettő.

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szerintem
Collapo
...
Blaise
bár a legtöbb ponton egyetértek Veled, a nyilatkozott Ozzie wants trade miatt értéket kell adni... akit nélkülözni is tudunk, illetve ér(het) valamit az: JJ, Upshaw, Bynes, Gradkowski. Ezeket lehet felajánlani, mert több cetlit nem adnék...

JJ - apafiú, értem, de ha a csapatban a fiatalitás is faktor, akkor... itt érzem egyébként a legkevésbé a trade esélyt. Viszont itt lehet érdekes, hogy JJ értéke mint 2-3. WR és mint RS tagadhatatlan.
Upshaw - futás, igaz. Én se cserélném, de Ő is érték még...
Bynes - Ha már van DSmith, Mosley, ABrown, akik imho jobbak, akkor marad Bynes és McClellan... s előbbinek van értéke, mert a kettőből messze Ő a jobb... Egyébként akár McClellant is adhatjuk, de ő értéktelen szerintem...
Gradkowski - elmondtunk mindent. Őt cserélném... de nem tudom lenne-e aki megvenné.

Nem akarok cserét, Nekem tetszik a jelenlegi csapat, még a CB kérdés sem aggaszt, de nyilatkozták, hogy lesz, és CB-t akarunk... akkor meg ezek azok a játékosok, akik szerintem alapot képezhetnek rá.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szombaton keretszűkités, tipp ki marad:

Szerintem

Offense (25)
QB: Flacco, Taylor (2)
RB: Pierce, Forsett, Taliaferro, Juszcyk (6) - (Rice eltitlás alatt nem számit bele) - egyébiránt Forsett fog búcsúzni, hacsak szét nem alázza Piercet, amikor Rice visszajön.
TE: Pitta, Daniels, Gilmore (9)
WR: TSmith, SteveSmith, MBrown, Thompson, Camparano, Aiken (15) - JJ trade
OL: Monroe, KO, Zutta, Yanda, Wagner, Gradkowski(csereként), Hurst, Reid, Jensen, Urschel (Shipley pápá, esetleg marad, ha Gradkowskit van olyan hülye aki vinné) 25

NemDeOffense (25)
DL: Ngata, BrandonWilliams, Canty, DTyson, Jerrnigan. (30)
LB: Suggs, DSmith, Mosley, Dumervil, Simon, ABrown, McPhee, Upshaw/Bynes(a másik trade) AMcClellan(39)
CB: Webb, JSmith, ChykieBrown, AJackson, Brooks, Cox, Franks/TradeUtjánJövő (46)
S: Elam, Stewart, Miles, Trawick, (WillHill nem számol, ha visszajön megy Miles/Trawick valamelyike inkább Miles) (50)

Special Team (3)
LS: Cox (1)
K: Tucker (2)
P: Koch (53)Collapo
JJ trade szerintem nem lesz. Kubiak kb a második apja. Playmaker ST-er. Ha már hosszabbítottunk vele akkor nem küldeném el most egy 6. körös pickért, hogy megint húzhassunk egy UDFA QB-t vagy egy soha elkapást nem jegyző WR-t...Ha Campanarot hozzuk (és Aikent) akkor nem lesz Thompson és nincs jó visszahordónk. Igen Campanaronak voltak villanásai, de még benne van a collegeos oldalra is rohangászhatunk először visszahordásnál reflex, amit ki kell belőle kalapálni. Jó lenne ha ez nem élesben történne. Forsett Taliaferro nálam egy hangyaf*sznyival inkább most Forsett elkapásokkal is kereshető, ismeri Kubiakot és a rendszert, a harmadik meccsen meg kb csak neki volt értékelhető futásai. De ha a másik marad sem vágna földhöz, mert megdolgozott Ő is a rosterért és van is ott helye.

Jensen szerintem nem ragad meg inkább Sípli, akiért szintén adtunk anno draftpicket (smh). Gradkot tényleg jó lenne egy marék lepkéért eltradelni valamerre. Sipli is centerként volt jobb a Coltsban ha jól tévedek.

Upshawt én ekézem mindig de nem tradelném el. Doom futás ellen nem acél és nem is lenne értelme elforgácsolni egy ilyen pas rusher energiáit futás ellen. Szépen a piszkos munkát rá kell bízni Upshawra, hogy tehermentesítve legyen Doom. Bynest én sajnálnám. Kb bizonyította, hogy semmi szükség nem volt Mosleyra, a LB sorunk első körös pick nélkül is teljesen rendben volt.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Szombaton keretszűkités, tipp ki marad:

Szerintem

Offense (25)
QB: Flacco, Taylor (2)
RB: Pierce, Forsett, Taliaferro, Juszcyk (6) - (Rice eltitlás alatt nem számit bele) - egyébiránt Forsett fog búcsúzni, hacsak szét nem alázza Piercet, amikor Rice visszajön.
TE: Pitta, Daniels, Gilmore (9)
WR: TSmith, SteveSmith, MBrown, Thompson, Camparano, Aiken (15) - JJ trade
OL: Monroe, KO, Zutta, Yanda, Wagner, Gradkowski(csereként), Hurst, Reid, Jensen, Urschel (Shipley pápá, esetleg marad, ha Gradkowskit van olyan hülye aki vinné) 25

NemDeOffense (25)
DL: Ngata, BrandonWilliams, Canty, DTyson, Jerrnigan. (30)
LB: Suggs, DSmith, Mosley, Dumervil, Simon, ABrown, McPhee, Upshaw/Bynes(a másik trade) AMcClellan(39)
CB: Webb, JSmith, ChykieBrown, AJackson, Brooks, Cox, Franks/TradeUtjánJövő (46)
S: Elam, Stewart, Miles, Trawick, (WillHill nem számol, ha visszajön megy Miles/Trawick valamelyike inkább Miles) (50)

Special Team (3)
LS: Cox (1)
K: Tucker (2)
P: Koch (53)Collapo
Kivánsága narancsCollapo
Köszönöm 😀 este megírom a sajátom is.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szombaton keretszűkités, tipp ki marad:

Szerintem

Offense (25)
QB: Flacco, Taylor (2)
RB: Pierce, Forsett, Taliaferro, Juszcyk (6) - (Rice eltitlás alatt nem számit bele) - egyébiránt Forsett fog búcsúzni, hacsak szét nem alázza Piercet, amikor Rice visszajön.
TE: Pitta, Daniels, Gilmore (9)
WR: TSmith, SteveSmith, MBrown, Thompson, Camparano, Aiken (15) - JJ trade
OL: Monroe, KO, Zutta, Yanda, Wagner, Gradkowski(csereként), Hurst, Reid, Jensen, Urschel (Shipley pápá, esetleg marad, ha Gradkowskit van olyan hülye aki vinné) 25

NemDeOffense (25)
DL: Ngata, BrandonWilliams, Canty, DTyson, Jerrnigan. (30)
LB: Suggs, DSmith, Mosley, Dumervil, Simon, ABrown, McPhee, Upshaw/Bynes(a másik trade) AMcClellan(39)
CB: Webb, JSmith, ChykieBrown, AJackson, Brooks, Cox, Franks/TradeUtjánJövő (46)
S: Elam, Stewart, Miles, Trawick, (WillHill nem számol, ha visszajön megy Miles/Trawick valamelyike inkább Miles) (50)

Special Team (3)
LS: Cox (1)
K: Tucker (2)
P: Koch (53)Collapo
Kivánsága narancs

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
nyert 😀

bár épp a Rezesbanda ellen helytálló volt 😛 XDCollapo
Amúgy kár hogy ilyen kamunevekkel írtad, a felét nem tudom ki és még másolni sem tudom, hogy átírjam a saját listámba... 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nyert 😀

bár épp a Rezesbanda ellen helytálló volt 😛 XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Szombaton keretszűkités, tipp ki marad:

Szerintem

Offense (25)
QB: Flacco, Taylor (2)
RB: Piiisz, 4sett, Taligaferó Juci (6) - (Rizs eltitlás alatt nem számit bele) - egyébiránt Forsett fog búcsúzni, hacsak szét nem alázza Piiszt, amikor Rizsa visszajön.
TE: Pitta, Daniels, Gilmore (9)
WR: Tóri, SS, MarlonBrowndó, Thompson, Camparano, Aiken (15) - JJ trade
OL: Mandró, KO, Zappa, YadaYada, Zeneszerző, Grabowski(csereként), Hurka, Reid, Jenő, MatekMetál (Shipli pápá, esetleg marad, ha Grabowskit van olyan hülye aki vinné) 25

Offense (25)
DL: Ngatya, BrenDON, Kenti, IronMikeTyson, Jerry. (30)
LB: Szag, Derül, TedMózbli, DumDum, Simonszól, Barnartúró, MekBakfitty, Hápsó/Bynes(a másik trade) AlbertKeksz (39)
CB: Háló, KoviSziget, Sákki, Dzsekó, Brukksz, Cox, Frenx/TradeUtjánJövő (46)
S: Elem, Stewart, Miles, TarVick, (WillHill nem számol, ha visszajön megy Miles/TarVick valamelyike inkább Miles) (50)

Special Team (3)
LS: Kókusz (1)
K: Pavarotti (2)
P: MégmindigKohol? (53)Collapo
Túl sok az "Offense". 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szombaton keretszűkités, tipp ki marad:

Szerintem

Offense (25)
QB: Flacco, Taylor (2)
RB: Piiisz, 4sett, Taligaferó Juci (6) - (Rizs eltitlás alatt nem számit bele) - egyébiránt Forsett fog búcsúzni, hacsak szét nem alázza Piiszt, amikor Rizsa visszajön.
TE: Pitta, Daniels, Gilmore (9)
WR: Tóri, SS, MarlonBrowndó, Thompson, Camparano, Aiken (15) - JJ trade
OL: Mandró, KO, Zappa, YadaYada, Zeneszerző, Grabowski(csereként), Hurka, Reid, Jenő, MatekMetál (Shipli pápá, esetleg marad, ha Grabowskit van olyan hülye aki vinné) 25

NemDeOffense (25)
DL: Ngatya, BrenDON, Kenti, IronMikeTyson, Jerry. (30)
LB: Szag, Derül, TedMózbli, DumDum, Simonszól, Barnartúró, MekBakfitty, Hápsó/Bájsz(a másik trade) AlbertKeksz (39)
CB: Háló, KoviSziget, Sákki, Dzsekó, Brukksz, Cox, Frenx/TradeUtjánJövő (46)
S: Elem, Légiutaskisérő, Mérföldes, TarVick, (WillHill nem számol, ha visszajön megy Miles/TarVick valamelyike inkább Miles) (50)

Special Team (3)
LS: Kókusz (1)
K: Pavarotti (2)
P: MégmindigKohol? (53)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jelentem! Höriék listáján WC helyen vagyunk!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
GM Ozzie Newsome is looking for help at cornerback, and may be looking to make a trade. (Jeff Zrebiec and Aaron Wilson)
Some players that could be expendable in a trade are WR/KR Deonte Thompson, and ILB Josh Bynes. (Jeff Zrebiec and Aaron Wilson)


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
-Csodát nem kell várni tőle, de mint 3. corner beválhat, mindenesetre én hoznék még egy hasonló kalibert.

Jobban nem nézek utána, de egy Chargers fan vagy más aki tud róla, hogy mi volt vele mostanság, mit kell róla tudni, stb írhatna. előre kösz.Voice
Derek nagyon igéretes cornerként kezdte nálunk (INT leader volt az első 2 évében a Jagsben, az 1. NFL meccsén, az első negyedben Manningtől szerzett picket pl.).
2 problémája volt Jacksonvilleben. Az egyik, hogy iszonyúan sérülékenynek számított, a másik pedig, hogy ha hibázott egyet, akkor hajlamos volt túlgondolkodni a problémát (amúgy nagyon intelligens srácról van szó), és ez nem tett jót az önbizalmának. Sajnos az elmúlt 2 szezonban és főleg tavaly igencsak aggasztóan visszaesett a formája. Remélem itt azért megragad.

Egyébként mi ez a nagy gyűjtőszenvedély Ozzie részéről a Gene Smith korszakból származó draftpickjeink iránt? 😀 Monroe, Rackley és most Cox is itt van már (plusz Daryl Smith, igaz ő még Ozzie egykori beosztottja, Shack Harris pickje volt).
Tényleg Rackely benne lesz az 53as keretetekben?iktriad
Rackley IR-en vanPeter
Akkor legalább ezt az évet még biztosan itt tölti.