Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Baltimore is now 3-0 this preseason.

Bruhahaha :cool:Voice
nem lehet elégszer felhozni a 2008-as Lionst: 4-0 preseason, 0-16 regular season.berger90
És akkor ezzel most mit is szerettél volna pontosan mondani?
Egy minden évben PO esélyes csapatnál kár minden idők legrosszabb csapatát példaként felhozni, hozzátéve azt is, hogy nem az utolsó percekben a 28. számú csapategység ellen kukázzák össze a W-t. Shame on us, mert örülünk egy W-nek 😊
Peace out
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Baltimore is now 3-0 this preseason.

Bruhahaha :cool:Voice
nem lehet elégszer felhozni a 2008-as Lionst: 4-0 preseason, 0-16 regular season.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Cierre Wood,Marrio Norman

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ravens cut Punter R. Leone sok lehetőséget nem kapott csórikám

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nick di Marco LB-t is

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
David Mimms OT és A.Spitler LB-cutoltuk. Kapron és Urban majd megy IR-re

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
mindkét playben olyan miss tackle hegyek voltak, hogy fájt nézniBlaise
Így üt vissza a sok no contact edzés,statitisztikailag meg nincs kevesebb sérülés.vajon megéri?

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Csak az első félidőt a kezdők vs kezdők meccset néztem meg. Volt ami bizakodásra adhat okot volt ami nem.

Flacco összességében rendben volt. Szinte folyamatosan a képében lihegtek a rasszisták védői, ehhez képest jó teljesítményt nyújtott. Az egyik sacknél nagyon úgy tűnhetett, hogy totojázik, de a magaslesen lévő kommentátorok szerint a WR-k nem tudtak elszakadni.

Oline elég gyengusz volt. A blitzekkel nem igazán tudtak mit kezdeni, Joen szinte végig volt nyomás és a futójátékunk sem működött (ugy alles zusammen nem volt az első félidőben). Élesben ettől több fog kelleni. Két negyedik és incheket nem lehet elbalf*szoskodni, még akkor sem ha az elsőnél a 'skins linebacker egészen parádésat védekezett.

Vödörre egy Ravens szurkoló nem mondhat semmit, de nyelvem hegyén van hova mehet. Pierce kiütése érzékeny veszteség lehet...

Ha nincs LÍÍÍÍÍÍCS akkor jöhet a DZSÚÚÚÚSZ 😊 Valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva nagyon bírom ahogy bevonja Kubiak a passzjátékba és nem is okoz csalódást 😊 Ugyanez a blokkolásáról nem mondható el. Nem egy lead blocker, de néha az egyszerűbb blokkolási feladatok is nagy falatnak bizonyulnak neki 😕

A WR úgy alles zusammen rendben voltak, Smitty bár már régen nincs tele a tank, de nagyon nem porzik még 😊 Egyértelműen Joe to go guya lehet (optimistán azt mondom, hogy Isten lesz Smitty)

Amiért viszont kár, hogy Harbs továbbra sem nagyon érzi mikor kell bedobni a mosnivalót. Gilmore elkapása szerintem rendben volt a második playben.

Ami a D-t illeti. Ha van pass rush teljesen más a leányzó fekvése 😊

B-Will már idén monster lesz 😀 nem sokat szarozik amikor arrébb kell pakolni a pufifánkokat. Jernigannek is jár a pacsi a falból, de úgy egészben jó volt a front seven ténykedése, bár az a meccs eleji középső futás az nagyon tré volt.
Azon, meg egy holding miatt visszafújt játék kivételével nem nagyon volt momentuma a Redskins offenznek, (mindkét playben olyan miss tackle hegyek voltak, hogy fájt nézni)
Végre megmutatta a pass rush mire képes rögtön jobban festett a secondary (mert nem volt dolga, de ne legyen kétségeink, ha lett volna, jön a reality slap). Brooks aktív volt egyre inkább lehet érezni, hogy elkezdi felvenni a tempót.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Sackek: Brooks, Dumervil, Jernigan - szóval 2 rookienak is sikerült, jól hangzik. Brooks sebessége rendben volt annál a sacknél 😀

C. Mosley lekapott egy labdát (int), szóval még egy rookie aki kiemelkedett a csapatból, ismét jól hangzik.

Taliaferronak kicsit gyengébben ment, de még így is lényegesen jobban mint Piercenek, Forsett viszont egész jó eddig. Remélem a 2. meccs után a Rice - Taliaferro párossal darálunk majd.

Az öreg Smith hozott jó néhány yardot még az elkapása után, pedig találkozott 3-4 védővel 😀

A többi elkapó is jól szerepelt, külön kiemelném Jucit.

 zippy.gfycat.com/PowerfulMintyAmericanlobster.webm


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Baltimore is now 3-0 this preseason.

Bruhahaha :cool:


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ujabb PS W behuzva, ilyen teljesitmennyel regular seasonben is meg lennek elegedve. Kezdjunk ott is 3-0val 😊 😊
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Teljesen varhato volt. De igy napsutesre is csak ritkabban szamithatunk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Keisel-el úgy néz ki idén is kétszer találkozunk

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Webb nem lesz a pre meccseken.Collapo
Amikor olvastam a hivatalos oldalon lemaradt a 'pre' ,levert a víz rendesen.

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Haribó a zeneszerzőt nevezte kezdőnek... Webb nem lesz a pre meccseken, a többiek talán igen... kb.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Befejezve a meccset (élőben a félidőig húztam), hát sok optimizmusra nem adott okot.

A Cowboys offenz rohadt jó lesz minden jel szerint, ugyanakkor ha a D-ük a 32. helyen kötne ki csont nélkül az senkit nem lepne meg túlságosan. Ehhez képest:

Elég nyögvenyelősen indult be a támadósor, de végül azért sikerült egy szép driveot összehoznia az első sornak.

Tetszett, hogy jó átlaggal sikerült a földön haladni, mind Rice mind Pierce jó volt. Taliaferro hozta azt amit az első meccsen. Fárasztotta a védelmet, nincs második sebessége és nagy ficánkolást sem lehet várni. Észak-dél és kész. A fumblicitiszével jó lenne kezdeni valamit, mert ha így folytatja hiába ígéretes sok játékidőt nem fog kapni. Lasztit felé nem is dobtunk, ez tovább csökkentheti az értékét.

Nekem tetszett még Gilmore is, többször is ki lehetett szúrni a blokk munkáját, és volt elkapása is valamint az is tetszik, hogy Juicet egyértelműen fogjuk tudni majd alkalmazni élesben is.

A WR-k nagyon nem tűntek ki, Marlonnak volt két elkapása és ha T-Mobile nem ágyúz hanem simán passzol akkor Aikennek lett volna TD-je.

Monroe qwa szar volt, nem is tudom van e említésre méltó pass rushere a Cowboysnak mégis 3v4 alkalommal is róla volt ott az ember Joe nyakán, plusz összehozott még egy büntetést is. A második oline f*staliga volt...

D oldalról.

A secondary rettenetes. Jimmy sérülésével csak tovább romlott, mondjuk nem tudom Pees mit gondolt mikor egy az egyben segítség nélkül otthagyta Frankst Dez Bryanttel... instant TD. Ch. Brown egyetlen jó megmozdulását is megköszönheti Weedennek, sok köze nem volt ahhoz az elütött lasztihoz. Egyetlen ember aki dicsérhető ebből az osztagból az Jacobs. Olatoyéról érkezett a Newsome TD, előtte róla kapott el ugyanő first downt érő lasztit.
A S sor sem sokat segít, Elam nem játszik jól, a többiek meg kb ennyit tudnak. Tharwick ügyeskedte össze az Hanna TD-t bár Arthur Brown is ludas. Omaron az egyik playben gyakorlatilag keresztülsétált a futó aminek az eredménye egy komoly yardot hozó play lett.

A LB sor sem volt túl acél, Mosley kétszer is csúnyán lemaradt az emberéről, mindkétszer first downért, aztán egy szerelésről szintén első kísérletet érően... Hiába pofás a 9 szerelés attól ez még szar meccs volt tőle. Arthur Brownt meg kb megelőzte Bynes a depth charton, mert mindkét meccsen előbb került pályára.

A dline eléggé vanilla, ez mondjuk várható is, de B-Will és McPhee kivételével nincs említésre méltó teljesítmény. Külső futásokat megint nyeltük mint kacsa a nokedlit. Sizzle eléggé súlytalan, igaz elég jó LT ellen játszott (nah nem mintha Whitworth vagy Thomas nem lenne ugyanaz a kaliber mint Staley meg Smith). McPhee mint rusher DE egész fasza volt 5 techből indulva szerzett sacket, de a benyelt hosszú screent Ő is és Doom is csúnyán megkajálta,
Élesben mind a pass rusherek többségétől, mind a dlinetól jóval több fog kelleni.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a 2-3 O-line sorunkat rendesen szájbaszexuálta Minter,az csúnya volt.

nem tudom hogyan állunk sapival,talán 2millával lehetünk alatta,de ha tradelünk egy cornert azt a palit meg is kell fizetni.nagy csalódás két meccs után a sec,kíváncsi vagyok mit találnak ki az okosok.Peter
Tradekor nem feltétlen, ha jól emlékszek Monroe is úgy érkezett hogy a Jags fizette abban az évben 😀

Következő évben pedig megint emelkedik a cap, szóval lenne hely.Voice
Úgy tudom úgy van,hogy attól függ mikor érkezik az illető annak arányában osztja el a két csapat a fizetést.tehát szezon közepén 50-50% pl.de ha valaki többet tud erről ne tartsa magában.Peter
A garantált tartalom tuti marad az eredeti csapatnál, a többinél nyilván van valami arányosítás a fennmaradó mérkőzésekre

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensSalaryCap: Ravens are currently $4,037,858 under the Salary Cap. Full Ravens Cap breakdown -->>  t.co/jQbIKCRJijPeter
Plusz 600E$ amikor életbe lép Rice és Hill eltiltása

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensSalaryCap: Ravens are currently $4,037,858 under the Salary Cap. Full Ravens Cap breakdown -->>

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
a 2-3 O-line sorunkat rendesen szájbaszexuálta Minter,az csúnya volt.

nem tudom hogyan állunk sapival,talán 2millával lehetünk alatta,de ha tradelünk egy cornert azt a palit meg is kell fizetni.nagy csalódás két meccs után a sec,kíváncsi vagyok mit találnak ki az okosok.Peter
Tradekor nem feltétlen, ha jól emlékszek Monroe is úgy érkezett hogy a Jags fizette abban az évben 😀

Következő évben pedig megint emelkedik a cap, szóval lenne hely.Voice
Úgy tudom úgy van,hogy attól függ mikor érkezik az illető annak arányában osztja el a két csapat a fizetést.tehát szezon közepén 50-50% pl.de ha valaki többet tud erről ne tartsa magában.Peter
Elvileg 8 milla capspace van még, nehéz elhinni 😀 pedig tegnap frissítették.

 nfltraderumors.co/nfl-cap-space-1/


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hiszen Q lóvéját sem lett volna nagy üzlet fizetni amikor pont a paycut volt a lényeg

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
a 2-3 O-line sorunkat rendesen szájbaszexuálta Minter,az csúnya volt.

nem tudom hogyan állunk sapival,talán 2millával lehetünk alatta,de ha tradelünk egy cornert azt a palit meg is kell fizetni.nagy csalódás két meccs után a sec,kíváncsi vagyok mit találnak ki az okosok.Peter
Tradekor nem feltétlen, ha jól emlékszek Monroe is úgy érkezett hogy a Jags fizette abban az évben 😀

Következő évben pedig megint emelkedik a cap, szóval lenne hely.Voice
Úgy tudom úgy van,hogy attól függ mikor érkezik az illető annak arányában osztja el a két csapat a fizetést.tehát szezon közepén 50-50% pl.de ha valaki többet tud erről ne tartsa magában.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
a 2-3 O-line sorunkat rendesen szájbaszexuálta Minter,az csúnya volt.

nem tudom hogyan állunk sapival,talán 2millával lehetünk alatta,de ha tradelünk egy cornert azt a palit meg is kell fizetni.nagy csalódás két meccs után a sec,kíváncsi vagyok mit találnak ki az okosok.Peter
Tradekor nem feltétlen, ha jól emlékszek Monroe is úgy érkezett hogy a Jags fizette abban az évben 😀

Következő évben pedig megint emelkedik a cap, szóval lenne hely.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
a 2-3 O-line sorunkat rendesen szájbaszexuálta Minter,az csúnya volt.

nem tudom hogyan állunk sapival,talán 2millával lehetünk alatta,de ha tradelünk egy cornert azt a palit meg is kell fizetni.nagy csalódás két meccs után a sec,kíváncsi vagyok mit találnak ki az okosok.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Azt azért vedd figyelembe Voice, hogy éles meccsen sem a kezdők lesznek fent minden snapnél. (gondolom tisztában vagy ezzel csak egy kis Captain Obvioust akartam tolni)
Csak az összefoglalót láttam az alapján Bryant nagyon virgonc volt. Azt hiszem CB-cutoknál vadászhatunk, és valószínűleg a JETs ellen kell majd licitálni mert náluk is több CB van IR-en mint rosteren.malkav
Viszont olyan mint most, hogy full a 2-3. sorunk lesz fent, kb csak 5 percel a vége előtt 30 pontos vezetésnél képzelek el. (Amúgy halkan jegyzem meg hogy a CB-kből nálunk a másik sor kezdett kb, mert Webb off és J.Smith is kidőlt az első drive elején.)

Lehet rotálni, hisz front7 és elkapóknál, futóknál vannak használható játékosok a padon is, szerintem a secondary meg lesz erősítve még nyáron és szezon közben Ozz szerintem cserél megint egyet ahogy szokott, ad egy lejáró vagy 1 éves szerződéssel rendelkező húzónévért egy 4-5. köröst, mondjuk CB poszton.

D.Thmopson remekül hordja vissza a labdákat a visszahordott TD-n kívül is elvitte egyszer a 45 yardig, pozitív mindenképp.

Juci mint TE szerepelt többször, ezt jól láttam?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8