Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
3 pontot engedett a #D, nem tudom hogy tudod negatívan beállítani még így is 😀 neked valami #D hate betegséged van 😀 Voice
Már megint miről beszélsz?!
Írtam, hogy a "KEZDŐ" #D-n masírozott át könnyen a KEZDŐ 9ers #O. (úgy hogy 3. számú futójuk volt fent, tudni lehetett hogy csak futni fognak és 2 év #D erősítés után kicsit meglepett, hogy ilyen könnyen jöttek át - hangsúlyozom a kezdő #D-n)
Igen, mániákus D hater vagyok WTF (Y)Flacco5
Igazad van sajnos. A kezdő D ellen az újonc Hyde 8 yardos átlaggal futott, ami igencsak szégyen a front sevenre nézve. Ugyanakkor a a redzoneban jött a stop amikor sikerült középen Williamsnek betömnie a futást 3 és 1v2-re. 1 drive volt ezért messze menő következtetéseket nem lehet levonni, de amit ott láttunk az nem volt szép, kritikus stop ide, kritikus stop oda. Ha működik rendben van a bend but dont brake D de egyébként nem vagyok nagy fanja.
Az, hogy 3 ponton tartottuk a 9erst az Ő érdemük is. A második félidőben már a ki tudja hányadik futóik voltak fent (nem követem a történéseiket, de Gore, Hyde, Lattimore(?) és van talán még valaki sérülten a pályára került 2 futójuk előtt) a csere QB közül meg Gabbert az 1. számú aki képtelen élesben passzolni, tehát a secondarynek sem kellett nagyon megszakadnia.
Plusz elég sokat voltak fent olyan játékosok akik nálunk komoly snapszámot fognak kapni (Mosley, Brown, Bynes B-Will, KLM, Tyson) a front sevenben élesben is még akkor amikor már csak a csere offenz futott a 9ersnél. Szóval szép az a 3 pont, de a megfelelő kontextusba helyezés után már annyira nem kell oda vissza lenni tőle 😊Blaise
😀 Dehogy van.

Ennyi erővel L. Taliaferro is szétfutotta őket az 5.5 yardos átlagával vagy ha azt nézed hogy ott csak Hydeon kívül van egy 2 yard átlagos meg egy -1 yard átlagos futó, nálunk meg mindenki 5 yard felett van...érdekesen tudjátok nézni a meccseket.

Ezen az előszezon meccsen jobb volt a #D-ünk és #O-ünk is, nem is kicsit, remélem a többin is ilyen jól fogunk játszani.Voice
El vagy tévedve 😊 Éles meccsen nem olyanokkal fogunk játszani akik a PS-ba meg az 53as keretbe kerülésért fognak teperni. Ellenük futott Taliaferro jól. Ez persze nem annullálja az érdemeit, mert rookie és Ő is kb 4. a depth charton.
A mi D-ünk érdeméből meg az von le qwa sokat, hogy abban a driveban ami igazán számított és a 49ers első O sora volt fent nem voltunk képesek a külső futásokkal mit csinálni. A végén betömtük középen őket, de ennyi. A meccs többi része meg ilyen szempontból nem számít. Sokat voltak fent nálunk olyan játékosok akik élesben is fent lesznek, a túloldalon meg passzolni nem tudó irányító, csere oline, meg depth charton sokadik futók voltak fent. Ha szerinted ez qwa jó D munka volt akkor lelked rajta, de azt nem veszed észre, hogy mi volt a körülmény, ami itt döntő.Blaise
😀 😀 😀

A kezdő #O kezdő #D csata 7-3 lett ide, egyéb gondolat? 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
3 pontot engedett a #D, nem tudom hogy tudod negatívan beállítani még így is 😀 neked valami #D hate betegséged van 😀 Voice
Már megint miről beszélsz?!
Írtam, hogy a "KEZDŐ" #D-n masírozott át könnyen a KEZDŐ 9ers #O. (úgy hogy 3. számú futójuk volt fent, tudni lehetett hogy csak futni fognak és 2 év #D erősítés után kicsit meglepett, hogy ilyen könnyen jöttek át - hangsúlyozom a kezdő #D-n)
Igen, mániákus D hater vagyok WTF (Y)Flacco5
Igazad van sajnos. A kezdő D ellen az újonc Hyde 8 yardos átlaggal futott, ami igencsak szégyen a front sevenre nézve. Ugyanakkor a a redzoneban jött a stop amikor sikerült középen Williamsnek betömnie a futást 3 és 1v2-re. 1 drive volt ezért messze menő következtetéseket nem lehet levonni, de amit ott láttunk az nem volt szép, kritikus stop ide, kritikus stop oda. Ha működik rendben van a bend but dont brake D de egyébként nem vagyok nagy fanja.
Az, hogy 3 ponton tartottuk a 9erst az Ő érdemük is. A második félidőben már a ki tudja hányadik futóik voltak fent (nem követem a történéseiket, de Gore, Hyde, Lattimore(?) és van talán még valaki sérülten a pályára került 2 futójuk előtt) a csere QB közül meg Gabbert az 1. számú aki képtelen élesben passzolni, tehát a secondarynek sem kellett nagyon megszakadnia.
Plusz elég sokat voltak fent olyan játékosok akik nálunk komoly snapszámot fognak kapni (Mosley, Brown, Bynes B-Will, KLM, Tyson) a front sevenben élesben is még akkor amikor már csak a csere offenz futott a 9ersnél. Szóval szép az a 3 pont, de a megfelelő kontextusba helyezés után már annyira nem kell oda vissza lenni tőle 😊Blaise
😀 Dehogy van.

Ennyi erővel L. Taliaferro is szétfutotta őket az 5.5 yardos átlagával vagy ha azt nézed hogy ott csak Hydeon kívül van egy 2 yard átlagos meg egy -1 yard átlagos futó, nálunk meg mindenki 5 yard felett van...érdekesen tudjátok nézni a meccseket.

Ezen az előszezon meccsen jobb volt a #D-ünk és #O-ünk is, nem is kicsit, remélem a többin is ilyen jól fogunk játszani.Voice
El vagy tévedve 😊 Éles meccsen nem olyanokkal fogunk játszani akik a PS-ba meg az 53as keretbe kerülésért fognak teperni. Ellenük futott Taliaferro jól. Ez persze nem annullálja az érdemeit, mert rookie és Ő is kb 4. a depth charton.
A mi D-ünk érdeméből meg az von le qwa sokat, hogy abban a driveban ami igazán számított és a 49ers első O sora volt fent nem voltunk képesek a külső futásokkal mit csinálni. A végén betömtük középen őket, de ennyi. A meccs többi része meg ilyen szempontból nem számít. Sokat voltak fent nálunk olyan játékosok akik élesben is fent lesznek, a túloldalon meg passzolni nem tudó irányító, csere oline, meg depth charton sokadik futók voltak fent. Ha szerinted ez qwa jó D munka volt akkor lelked rajta, de azt nem veszed észre, hogy mi volt a körülmény, ami itt döntő.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
3 pontot engedett a #D, nem tudom hogy tudod negatívan beállítani még így is 😀 neked valami #D hate betegséged van 😀 Voice
Már megint miről beszélsz?!
Írtam, hogy a "KEZDŐ" #D-n masírozott át könnyen a KEZDŐ 9ers #O. (úgy hogy 3. számú futójuk volt fent, tudni lehetett hogy csak futni fognak és 2 év #D erősítés után kicsit meglepett, hogy ilyen könnyen jöttek át - hangsúlyozom a kezdő #D-n)
Igen, mániákus D hater vagyok WTF (Y)Flacco5
Igazad van sajnos. A kezdő D ellen az újonc Hyde 8 yardos átlaggal futott, ami igencsak szégyen a front sevenre nézve. Ugyanakkor a a redzoneban jött a stop amikor sikerült középen Williamsnek betömnie a futást 3 és 1v2-re. 1 drive volt ezért messze menő következtetéseket nem lehet levonni, de amit ott láttunk az nem volt szép, kritikus stop ide, kritikus stop oda. Ha működik rendben van a bend but dont brake D de egyébként nem vagyok nagy fanja.
Az, hogy 3 ponton tartottuk a 9erst az Ő érdemük is. A második félidőben már a ki tudja hányadik futóik voltak fent (nem követem a történéseiket, de Gore, Hyde, Lattimore(?) és van talán még valaki sérülten a pályára került 2 futójuk előtt) a csere QB közül meg Gabbert az 1. számú aki képtelen élesben passzolni, tehát a secondarynek sem kellett nagyon megszakadnia.
Plusz elég sokat voltak fent olyan játékosok akik nálunk komoly snapszámot fognak kapni (Mosley, Brown, Bynes B-Will, KLM, Tyson) a front sevenben élesben is még akkor amikor már csak a csere offenz futott a 9ersnél. Szóval szép az a 3 pont, de a megfelelő kontextusba helyezés után már annyira nem kell oda vissza lenni tőle 😊Blaise
😀 Dehogy van.

Ennyi erővel L. Taliaferro is szétfutotta őket az 5.5 yardos átlagával vagy ha azt nézed hogy ott csak Hydeon kívül van egy 2 yard átlagos meg egy -1 yard átlagos futó, nálunk meg mindenki 5 yard felett van...érdekesen tudjátok nézni a meccseket.

Ezen az előszezon meccsen jobb volt a #D-ünk és #O-ünk is, nem is kicsit, remélem a többin is ilyen jól fogunk játszani.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
na megnéztem Én is.Will Hill-t megnéztem volna,gondolom még aklimatizálódik.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
egy drive nem jelent semmit.még egy meccs sem.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mindig elkapkodjátok a dolgokat! Nem hiszem el, hogy nem tudtok türelmesen várni (BADZ MEG MIKOR KEZDŐDIK MÁR EZ A TELIBEVERT SZEZON, KIVAGYOK!). Szerintem az égvilágon semmit nem tudunk az O-ról egy asszem kb. 8 playos drive alapján kár is erőltetni. Annyi látszott hogy ott nincs komolyabb baj. A védelem meg amúgyis lassabban szokott beindulni ezért itt még korai őket leírni. Amit én kiemelnék az az, hogy Asa villantott, de Ozzienak még nem kellene eldobni az esetleges cserelehetőségek telefonszámait. Én tartok tőle (és ne adja Isten) hogy Webbel megint lesz valami gebazs, akkor viszont tényleg gyengus lesz a sec.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
PRE-Season...

semmitől se kell oda-vissza lenni, az egyetlen komoly ebben az időszakban a sérülés, amit most szerencsére elkerült minket, a többi igazából a csapat szempontjából tök mindegy... nyert már SB-t olyan, ha jól emlékszem, aki mind a négy PS meccsét elbukta és a Lions (bocs orosz lányok, de ez itt most megfelelő példa, nem cinkelés) se lett bajnok 4-0-s pre után.

Amúgy meg szeressük egymást gyerekek... különböző nézetek, baráti hangnem, ez a fórum... danke.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
3 pontot engedett a #D, nem tudom hogy tudod negatívan beállítani még így is 😀 neked valami #D hate betegséged van 😀 Voice
Már megint miről beszélsz?!
Írtam, hogy a "KEZDŐ" #D-n masírozott át könnyen a KEZDŐ 9ers #O. (úgy hogy 3. számú futójuk volt fent, tudni lehetett hogy csak futni fognak és 2 év #D erősítés után kicsit meglepett, hogy ilyen könnyen jöttek át - hangsúlyozom a kezdő #D-n)
Igen, mániákus D hater vagyok WTF (Y)Flacco5
Igazad van sajnos. A kezdő D ellen az újonc Hyde 8 yardos átlaggal futott, ami igencsak szégyen a front sevenre nézve. Ugyanakkor a a redzoneban jött a stop amikor sikerült középen Williamsnek betömnie a futást 3 és 1v2-re. 1 drive volt ezért messze menő következtetéseket nem lehet levonni, de amit ott láttunk az nem volt szép, kritikus stop ide, kritikus stop oda. Ha működik rendben van a bend but dont brake D de egyébként nem vagyok nagy fanja.
Az, hogy 3 ponton tartottuk a 9erst az Ő érdemük is. A második félidőben már a ki tudja hányadik futóik voltak fent (nem követem a történéseiket, de Gore, Hyde, Lattimore(?) és van talán még valaki sérülten a pályára került 2 futójuk előtt) a csere QB közül meg Gabbert az 1. számú aki képtelen élesben passzolni, tehát a secondarynek sem kellett nagyon megszakadnia.
Plusz elég sokat voltak fent olyan játékosok akik nálunk komoly snapszámot fognak kapni (Mosley, Brown, Bynes B-Will, KLM, Tyson) a front sevenben élesben is még akkor amikor már csak a csere offenz futott a 9ersnél. Szóval szép az a 3 pont, de a megfelelő kontextusba helyezés után már annyira nem kell oda vissza lenni tőle 😊
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
3 pontot engedett a #D, nem tudom hogy tudod negatívan beállítani még így is 😀 neked valami #D hate betegséged van 😀 Voice
Már megint miről beszélsz?!
Írtam, hogy a "KEZDŐ" #D-n masírozott át könnyen a KEZDŐ 9ers #O. (úgy hogy 3. számú futójuk volt fent, tudni lehetett hogy csak futni fognak és 2 év #D erősítés után kicsit meglepett, hogy ilyen könnyen jöttek át - hangsúlyozom a kezdő #D-n)
Igen, mániákus D hater vagyok WTF (Y)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
No végre meccs hajnal volt 😊

Az első számú offenz egészen szép driveot rakott össze. Volt ott minden outside zone, play action, TE screen. Nagyon tetszett 😊 Egy kis félre értés volt Torrey és Joe között, de egyébként szépen el lett osztva a labda. Örülök, hogy Juice is bizonyította, hogy hozzá tudja tenni a mai meccs alapján a magáét. Futójáték is működött szépen. Rice is jó volt és Pierce is.

Ami az első D illeti az kevésbé tetszett. Hyde nagyon szétfutott minket kívülről, a 49ers stáb pedig úgy döntött nem passzoltat (vagy akivel próbált az meg nem tud) így, hogy mire képes a secondary jó kérdés. Franksnak és Asanak is volt pickje. Asa megint jobb volt mint Brown akire rögtön talán az első playen mehetett a PI, de végül roughing the passer lett belőle McPhee ellen.

Joe éles és pontos volt, egy driveból messzemenő következtetéseket nem lehet levonni, de tetszett a játéka.
T-Mobile továbbra is hullámvasút, de szerintem nem volt rossz meccse, a tavalyi önmagához képest. Sajnos egy nagyon nagy homály dolog volt amikor az üres Chapas helyett Marlont kereste tőle fél méterre, de a corner bevágott elé--> INT. Egyébként meglepően jó dolgokat csinált és a passzai is többé kevésbé, és hozzá képest rendben voltak. Azt, hogy lábon veszélyes eddig is tudtuk. Wenningból jó lett volna többet látni.

Oline: a kezdők szépen muzsikáltak, ment a futójáték is, a látottak alapján lehet bizakodni 😊 Persze a 49ers front seven nem volt éppen teljes. Wagner egészen sokáig fent maradt a második csapattal (hasonlóan B-Will és Mosley is a laszti túloldalán). Szerintem Ő is jó meccset hozott le. A Hurst-Jensen-Gradko-AQ vonal elég gyengén kezdett, ha jól tévedek Jensenről kétszer is sackelték komoly yardveszteségért T-Mobilet. Ahogy kerültek elő a depth charton hátul lévő emberek a 9ersnél úgy javult fel ez a sor is, de nem valami acélos osztag...
RB: Pierce és Rice is jó volt, bár előbbinek a fumbleje ront az összképen. Forsett is biztató volt, de neki is volt ha minden igaz egy elvesztett labdája, pont akkor amikor elsötétedett a streamem. Taliaferro viszont egészen jól mozgott. Igazi hard north/south runner, nagyon tetszett 😊, ha javítanak a technikáján akkor még jobb lehet mert még kicsit magasan fut.
WR: Itt igazából az utolsó posztért való harc számít. Aiken most a front runner, de Butlert (elkapott TD) sem lehet leírni. Thompson nem nagyon tudta üresre játszani magát, Campanaro teljesen láthatatlan volt sajnos.
TE: nincs poziharc szóval kevésbé érdekes. Gilmore nekem nem nagyon szórta ki a szemem, Danielsnek javulnia kell, de veteránként a mostani forma még belefér, messze van a szezonkezdet. Pitta és Juice lehet a nagy nyertese az offenz séma váltásának.

Dline az első csapat ellen amikor kellett a belső futásokat szépen betömték, a csere Oline feljövetelével, pedig szépen átvették a kontrollt a LOS felett.
LB: Mosley és Bynes kezdett, Mosley sokáig fent is maradt, Brown kárára. Egyébként mindketten bejátszották a pálya minden pontját, Blitzek is jók voltak. Mosley sackje egészen széles mosolyt csalt az arcomra 😊
Sec:komoly feladat elé nem állították őket... Tremain Jacobs mozgott a legbiztatóbban, Asa>Brown. Nem kellene tovább erőltetni Brownt (2 zászló is repült rá) és az sem tetszik, hogy Asa (INT+kiharcolt zászló) vakmerősködhet mint punt returner, főleg a CB sorunk helyzetét tekintetbe véve. Omar volt a csere SS elég hamar pályára került, de ezt már a hivatalosan közölt depth chart is előre vetítette
ST Tucker továbbra is Tucker, de a coverage team nem volt acélos. Kicsit olyan érzése lehetett a nézőknek, hogy direkt rúg kisebbeket, hogy megnézzék mit tud a coverage team.

Ami a legfontosabb komoly sérülést senki sem szedett össze, mindenki úgy készül, hogy edzésbe áll 😊 Jöhetnek a közös tréningek a 49erssel.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Gondolatok még lefekvés előtt:


>5. (és egyben talán az utolsó) WR spot Aiken és Butler között fog eldőlni, mindketten szépen játszottak, előny Aikennél, de a csata vesztedenképpen kerüljön PS-ba!!Flacco5
vigyázni kell kit engedünk PS-ba mert onnan szabadon igazolhatóak.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
nem láttam a meccset.nickel ügyben mi a helyzet?rookiek hogy szerepeltek?Peter
Gyenge irányítók játszottak főleg, akik pontatlanul passzoltak, így a secondary-ről valós képet nem kapsz.

Ilyen B. Gabbert , M. Bethel-Thompson , J. Johnson szintű QB-k ellen jól teljesítettek, de kiemelném, hogy pontos passz nem sok volt.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
nem láttam a meccset.nickel ügyben mi a helyzet?rookiek hogy szerepeltek?

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
3 pontot engedett a #D, nem tudom hogy tudod negatívan beállítani még így is 😀 neked valami #D hate betegséged van 😀 ( u're drunk, go home 😀 )

Average Gain per Rushing Play 4.2 Total Net Yards 187 SF oldalon.

Average Gain per Rushing Play 4.9 Total Net Yards 386 a miénken.


Mindezt úgy hogy hasonlóan gyenge irányítók voltak a pályán mindkét fél oldalán.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Gondolatok még lefekvés előtt:

- Kezdő #O impressziív volt, Fal teljesen rendben van.
- Kezdő #D hhát kicsit túl könnyen átmasítoztak rajta, D-line is túl könnyen nyelte a (nagy) futásokat
- Backup QBk 1)Tyrod Taylor: hullámvasút volt, volt pár jó megmozdulása, de tök homály dolgai is. Hiányoztak a (sikeres) hosszú passzai, amik a tavalyi PS-ben szép számmal voltak a 2/3. számú #D-k ellen. 2)Wenning: ez nem tudom, hogy pozitívum-e, de rendkívül tehetségesen tudja átadni a labdát a running backnek és victory formációban tökéletesen térdelt le. 😀
- Omar Brownt meg nem tudnám mondani, hogy volt-e pályán, tőle nagy valószínűséggel érzékeny búcsút fogunk venni 😕
- Elkapó corp: kezdők több, mint rendben vannak, legyen így egész évben! Többiek?

>O.Daniels 1 screent kapott el
>M.Brownnak értékelhető megmozdulása nem volt, TC alatt is szenved rendesen, ez eddig több mint aggasztó
>5. (és egyben talán az utolsó) WR spot Aiken és Butler között fog eldőlni, mindketten szépen játszottak, előny Aikennél, de a csata vesztese mindenképpen kerüljön PS-ba!!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Taylor a tuti helyett dobott egy intet...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Mosley egy állat!!!!!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Gabbert ellen nem fognak megizzadni a kornereink...
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Vorsett játéka tetszik, labdavesztést nem láttam, később keltem 😀.

Mosley sack, tetszik 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Coll a poe, Szagkapitany es O szent seggen ngatya oromere szolgal a hir. Mert igy napfeny varja at a szived buja vagymi te Vazsonyi Tot 😀

Hozott koztunk a rimmel ammal.

malkav: firstrow de hogy iden mi a pontos link...

Uj sezony jol

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Reanimation! Eddigbírtam 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
van valami stream lehetőség ?
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Blaise már hiányolom az írásod 😀Voice
Nincs miről írni, hajnalban indul a pre season, az majd biztosít tintát 😊
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Blaise már hiányolom az írásod 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
"According to ESPN Ravens reporter Jamison Hensley, TE Owen Daniels "has no burst getting off the line" and has had "trouble getting separation in training camp."

Figyelembe véve a secondary nem túl rózsás állapotát, ez nem túl bíztató hír, de már nincs messze a PS game és ott bizonyíthat 😊