Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 532
Ezek a depth chartok teljesen lényegtelenek és a legtöbbször nem tükrözik a sorrendet. A rookie-kat mindig hátrasorolják, ha épp nem deklaráltan kezdők, h ne szálljanak el maguktól és tudják, h bizonyítaniuk kell a veteránokkal szemben. Nálunk pl Martavis Bryant van Lanear Sampson(?) és Heyward-Bey mögött, miközben edzésen sem így néz ki a sorrend, utóbbi ráadásul 5 edzést hagyott ki zsinórban és valszeg nem játszik a héten...
Ha meg valaki túl elöl van edzések/teljesítmény/forma alapján, abba biztos csak önbizalmat akarnak csepegtetni 😊. Mint Tavon Austin a Rams-ben.
Majd 2-3 premeccs után szépen helyükre kerülnek az emberek, addig csak játszadoznak ezekkel a edzők.Robilluma
Az a baj, hogy az edzések alatt is ez a sorrend volt végig (leszámítva a Cody-s dolgot ami nagyon meredek f*szság). Urshell csak akkor jött fel a második csapathoz edzeni, amikor K.O és Yanda is szabadnapot kapott, tehát tolódtak a guardok egy sort. Taliaferrot edzésen legtöbbször a rövid yardos szitukra használják (csak). Brooksról szinte semmi pozitívumot nem lehet hallani. Pár napja volt róla egy cikk, de most az Istenért sem találom, amiben a korábbi hsz-dben leírt hezitálást írják nála nagy hibának. Gondolkodik, gondolkodik, de elfelejt reagálni. Rossz hír, hogy Elam is szürke mint egy kisegér eddig. A secondary többi részét nem is említve. Nem véletlen, hogy a WR-k kiváló teljesítményéről lehet cikkeket találni.Blaise
a 7. hétig ki kell bírni, aztán Will Hill megoldja.

choose life
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezek a depth chartok teljesen lényegtelenek és a legtöbbször nem tükrözik a sorrendet. A rookie-kat mindig hátrasorolják, ha épp nem deklaráltan kezdők, h ne szálljanak el maguktól és tudják, h bizonyítaniuk kell a veteránokkal szemben. Nálunk pl Martavis Bryant van Lanear Sampson(?) és Heyward-Bey mögött, miközben edzésen sem így néz ki a sorrend, utóbbi ráadásul 5 edzést hagyott ki zsinórban és valszeg nem játszik a héten...
Ha meg valaki túl elöl van edzések/teljesítmény/forma alapján, abba biztos csak önbizalmat akarnak csepegtetni 😊. Mint Tavon Austin a Rams-ben.
Majd 2-3 premeccs után szépen helyükre kerülnek az emberek, addig csak játszadoznak ezekkel a edzők.Robilluma
Az a baj, hogy az edzések alatt is ez a sorrend volt végig (leszámítva a Cody-s dolgot ami nagyon meredek f*szság). Urshell csak akkor jött fel a második csapathoz edzeni, amikor K.O és Yanda is szabadnapot kapott, tehát tolódtak a guardok egy sort. Taliaferrot edzésen legtöbbször a rövid yardos szitukra használják (csak). Brooksról szinte semmi pozitívumot nem lehet hallani. Pár napja volt róla egy cikk, de most az Istenért sem találom, amiben a korábbi hsz-dben leírt hezitálást írják nála nagy hibának. Gondolkodik, gondolkodik, de elfelejt reagálni. Rossz hír, hogy Elam is szürke mint egy kisegér eddig. A secondary többi részét nem is említve. Nem véletlen, hogy a WR-k kiváló teljesítményéről lehet cikkeket találni.
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ezek a depth chartok teljesen lényegtelenek és a legtöbbször nem tükrözik a sorrendet. A rookie-kat mindig hátrasorolják, ha épp nem deklaráltan kezdők, h ne szálljanak el maguktól és tudják, h bizonyítaniuk kell a veteránokkal szemben. Nálunk pl Martavis Bryant van Lanear Sampson(?) és Heyward-Bey mögött, miközben edzésen sem így néz ki a sorrend, utóbbi ráadásul 5 edzést hagyott ki zsinórban és valszeg nem játszik a héten...
Ha meg valaki túl elöl van edzések/teljesítmény/forma alapján, abba biztos csak önbizalmat akarnak csepegtetni 😊. Mint Tavon Austin a Rams-ben.
Majd 2-3 premeccs után szépen helyükre kerülnek az emberek, addig csak játszadoznak ezekkel a edzők.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tegnap Annaplisban megtartotta a csapat az utolsó nyilvános edzését, holnap pihi aztán jöhet a Frisco elleni meccs 😊

Viszonylag csendben zajlott a tréning. Két eddig csak lowlightokban szereplő játékos a legjobb napján hozta a TC alatt: C. Brown és Wenning

Wenningel ellentétben Joe tegnap nem volt túlságosan éles. Az edzésre kilátogató Ian Rapaport szerint Flacco lábmunkája -amit már korábban is kiemeltek- sokat javult és ennek köszönhetően a pontossága is nőtt.

Visszatért a csapatdrillekre Jernigan és ismét beöltözött Daryl Smith is. A szokásos kimaradók mellett (Webb, Ruckley Cody) még mindig nem edzhet Campanaro sem.

Közben kijött az első depth chart is a csapattól. Sok meglepetés nincs. Talán az, hogy Cody(!) mi a francot keres Jernigan előtt!? Az tuti elírás... Omar mint 2nd SS is meglepő.
Utolsó CB poszt Tremain Jacobsé, utolsó WR Kamar Aiken.

A draftunk erősségét jelzi, hogy Shipley és Jensen előzi Uschell-t Forsett Taliaferrot (nem hinném, hogy kell 4 RB az 53as keretben), Campanaro a vert mezőnyben. Wenning nem is látja T-Mobilet úgy le van maradva. Gyakorlatilag jelen állás szerint a 3. körös játékosoktól lefelé nem fogják megcsinálni a rostert vagy ha Taliaferro becsúszik Rice visszatérésével lesz lecserélve. Pre meccsek ezen még változtathatnak, de ez így siralmas. Plusz Brooks is aki jelenleg harmadik FS csúszhat még egyet hátrébb mert szerintem, ha Hill ha tiszta tud maradni a tavalyi éve alapján instant kezdő nálunk. Gilmorenak meg ugye nincsen semmilyen konkurenciája...
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
3'rd Gabe Jackson OG (KO kimegy T-be, ez a srác kezd guardként), a másik forgatókönyv, hogy behúzom Donte Moncrief-t (WR)
4'th David Yankey OG (vagy ő vagy Gabe megfelelő lesz)
4'th Bene Benwikere CB
5'th Antone Exum CB
6'th Daniel McCullers DT
7'th Colt Lyerla TE

Így most lenne egy tisztességes #O fal, széleken tehetségekkel, itt lenne a draft legjobb S-je, jönne két fiatal tehetséges CB akik mint cserék belenőhetnének a ligába, Jernigannel itt lenne egy első körös #D tehetség, aki B.Willel és KLM + D.Tyson + a 6. körös sráccal megoldották volna erre az évre a rotációt NGata&Canty mellett/mögött.

#O falba érkezne 2 srác elől.

Secondary erősödnek S és CB poszton is.

RB-nek itt van Vorsett. Rizsa és Pierce mellé.

TE-nek kicsit kockáztatva Lyerla, akit UDFA-ként felszedett a Packers.

A lényeg hogy kb nem lenne hiányposzt, ahol meg buknának a fiatalok, feltehetőleg a 3 ból egy ilyen lenne, oda jöhetne veterán is.Voice
A 2 CB kiváló meglátás, jelenlegi helyzetünkben rövidtávon ha kettőből egy bevált volna, akkor nem lenne a SEC ilyen nehéz helyzetben. (per pillanat - mert még bőven benne van, hogy lesz trade/UDFA fellép)

Az #O húzások viszont nagyon nem tetszenek. Minek a 2 OG?! Már Ozzie Urschel húzása is WTF kategóriának minősült. Yanda meg maradjon csak párban KO-val, az az ő igazi pozíciója, ott pusztít igazán. Ha mindenképpen hozni akartunk valakit #O falba, az T kellett volna hogy legyen. Mindenképpen jobban örültünk volna, mint a Gillmore picknek.

DT-t hozni az abszolút WTF Wenning helyett abszolút rendben van, ezt ennyiben is lehet hagyni.
Hátsó körben TE-t pedig nem értem. De hozzáteszem Ozzie WR utolsó pick erőltetéseit sem értem, hátsó körös #D pickek az évek alatt nagy eséllyel szépen fejlődnek (l. Tyson), de a hátsó körös #O pickjei kidobott cetlik, következő évre már rosteren sincsenek.Flacco5
Lyerla elvileg 2-3 round lett volna ha nem lennének magatartás problémái, ellenben egy 7. kört meg lehetett volna próbálni. Low risk - High reward. UDFA ként gyorsan szerződést is kapott a Packersnél.

A 2 OG azért kell, mert a kifejezett tackle emberek javát elvitték a választásunk előtt KO egész jól dolgozott a szélen, sőt most nyáron is kiemelkedik, ezenkívül Yankey méretei alapján lehetne OT is, talán még Jackson sem túl alacsony oda.

De ha módosíthatok még akkor 4 kör Yankey helyett Seantrel Henderson, aki alapvetően is OT.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
3'rd Gabe Jackson OG (KO kimegy T-be, ez a srác kezd guardként), a másik forgatókönyv, hogy behúzom Donte Moncrief-t (WR)
4'th David Yankey OG (vagy ő vagy Gabe megfelelő lesz)
4'th Bene Benwikere CB
5'th Antone Exum CB
6'th Daniel McCullers DT
7'th Colt Lyerla TE

Így most lenne egy tisztességes #O fal, széleken tehetségekkel, itt lenne a draft legjobb S-je, jönne két fiatal tehetséges CB akik mint cserék belenőhetnének a ligába, Jernigannel itt lenne egy első körös #D tehetség, aki B.Willel és KLM + D.Tyson + a 6. körös sráccal megoldották volna erre az évre a rotációt NGata&Canty mellett/mögött.

#O falba érkezne 2 srác elől.

Secondary erősödnek S és CB poszton is.

RB-nek itt van Vorsett. Rizsa és Pierce mellé.

TE-nek kicsit kockáztatva Lyerla, akit UDFA-ként felszedett a Packers.

A lényeg hogy kb nem lenne hiányposzt, ahol meg buknának a fiatalok, feltehetőleg a 3 ból egy ilyen lenne, oda jöhetne veterán is.Voice
A 2 CB kiváló meglátás, jelenlegi helyzetünkben rövidtávon ha kettőből egy bevált volna, akkor nem lenne a SEC ilyen nehéz helyzetben. (per pillanat - mert még bőven benne van, hogy lesz trade/UDFA fellép)

Az #O húzások viszont nagyon nem tetszenek. Minek a 2 OG?! Már Ozzie Urschel húzása is WTF kategóriának minősült. Yanda meg maradjon csak párban KO-val, az az ő igazi pozíciója, ott pusztít igazán. Ha mindenképpen hozni akartunk valakit #O falba, az T kellett volna hogy legyen. Mindenképpen jobban örültünk volna, mint a Gillmore picknek.

DT-t hozni az abszolút WTF Wenning helyett abszolút rendben van, ezt ennyiben is lehet hagyni.
Hátsó körben TE-t pedig nem értem. De hozzáteszem Ozzie WR utolsó pick erőltetéseit sem értem, hátsó körös #D pickek az évek alatt nagy eséllyel szépen fejlődnek (l. Tyson), de a hátsó körös #O pickjei kidobott cetlik, következő évre már rosteren sincsenek.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Voice
Blaise
Oké hülyeség az hogy megváltoztatom, hogy én miként draftoltam volna, hisz ha én egy helyen változtatok, akkor változik az egész, DE:

tegyük fel hogy az első ugyan ez lett volna (persze nem, mert én 1'st HaHa / Calvin Pryor, 2'nd Jernigan a draft elő lefolyása alapján)

Ezek után:

3'rd Gabe Jackson OG (KO kimegy T-be, ez a srác kezd guardként), a másik forgatókönyv, hogy behúzom Donte Moncrief-t (WR)
4'th David Yankey OG (vagy ő vagy Gabe megfelelő lesz)
4'th Bene Benwikere CB
5'th Antone Exum CB
6'th Daniel McCullers DT
7'th Colt Lyerla TE

Így most lenne egy tisztességes #O fal, széleken tehetségekkel, itt lenne a draft legjobb S-je, jönne két fiatal tehetséges CB akik mint cserék belenőhetnének a ligába, Jernigannel itt lenne egy első körös #D tehetség, aki B.Willel és KLM + D.Tyson + a 6. körös sráccal megoldották volna erre az évre a rotációt NGata&Canty mellett/mögött.

#O falba érkezne 2 srác elől.

Secondary erősödnek S és CB poszton is.

RB-nek itt van Vorsett. Rizsa és Pierce mellé.

TE-nek kicsit kockáztatva Lyerla, akit UDFA-ként felszedett a Packers.

A lényeg hogy kb nem lenne hiányposzt, ahol meg buknának a fiatalok, feltehetőleg a 3 ból egy ilyen lenne, oda jöhetne veterán is.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
itt a 2 éve a ravensben, a lényeg benne van! én is többet vártam töle, de hát ez van nem születhet mindenki Lawrence Taylornak!! a 2.körös választáshoz képest, alul teljesit kicsit kevés a zsák!!! na de majd IDÉN! remélem mert nagyon komázom a palit, csak ahogy Blaise irta egy kis zabagép a srác, és nem tud figyelni a sújára. jó lenne ha idén robbantana mert itt lenne az ideje a sec költeni egy kis zsét kifejezeten corner poszton igen csak haloványak vagyunk! föleg ugy h a SS FS páros nem egy kiprobált duó! amugy a háladásnapi derbin ne felejtsük el az érdemeit mikor jimmy,és upshaw kibolintotta a vasas bell gyereket. már megérte draftólni!😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
inkább lockoljuk Tuckert meg valamelyik Smitht mint egy nikkelért vagy egy dimért tradeljünk.persze ha Webbie kidől a sorbol az más.jó lenne ha negoldódna ez a corner kérdés házon belűl

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha aron trade-elunk, akkor mindenkeppen... a cap most nem vilagos, de ha akit adunk, playa 2misi es akit szerzunk 2misi, akkor ok...

valoszinubb, h megvarjuk mar a keretszukiteseket... ott meg lehet gyongyot talalni boven...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
a tradelt cornerre van pénzünk?Peter
Csak mint lehetőség merült fel. Konkrétum nincs, és szerintem nem is fog kiszivárogni ha ebben gondolkodik a FO. Egyébként játékostól függene, hogy lenne- e pénz rá.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
a tradelt cornerre van pénzünk?

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezt leszámítva a playmaker FS, CB és a possession WR poszt volt az, ahol a kezdőbe sem ártott valaki, ezt Newsome is lenyilatkozta ugye a szezon után. Ha azt vesszük, hogy Mosley a kihagyhatatlan kategóriába tartozott náluk az első körben, akkor sok mozgásterük nem volt azért. A WR poszt meg... Hát a Latimer-Adams-Robinson hármas bennmaradt a második körösnél, viszont ha úgy számoltak, h Stevie még bírja 2 évet, akkor ez sztem bocsánatos bűn, még úgy is, h első körös tehetség mindhárom. A karcsúsított Rizsa meg Pierce sztem elég RB posztra, talán ezért is jött csak egy goal line RB (bár Westnél a Browns állítólag elétek ment fel).

Brooks-szal a FS need megoldva, korrekt tehetséggel a 3. körben, pláne, hogy a kezdő szintű jelöltek a 2. pick előtt kimentek mind. Most az, h még nincs készen, az várható volt, a top 40-ben húzott FS-k sem lesznek készen, akkor sem, ha be lesznek vetve máshol muszájból. Annyi mindent kell tudnia olvasni a safety-knek a mai passzorientált ligában és minimális hezitálás nélkül játszani, h egy év akklimatizálódás nagyon nem árt.
A CB poszt meg úgy alakult, hogy a 2. és a 3. körös picketek között egyedül Jean Baptiste ment ki. Azért a CB poszt mai értéke mellett ez figyelemreméltó. És a 3. körben sem jött CB, SJB-t leszámítva ugyanolyan felhozatalnál! Meglátjuk, h Gaines, McDougle vagy Breeland mire viszi (utóbbi Gillmore helyett is még benn volt, de pl Desir is). Kíváncsi leszek erre utólag. Szerintem ez a Gillmore pick volt a legnagyobb hiba, de ekkor már Kubiak biztosan elküldte a picsába az őt kiröhögő edzői stábot. Egy Niklas-DaQuan Jones páros is sztem tetszetősebb lett volna a DT-TE választásnál, de első körös grade-je volt Jernigannek, azzal meg nincs mit tenni 😊.
(Egyébként az udfa cb kontingensről nincsenek jó hírek? Nem lettek megemlítve Blaise beszámolóiban.)

Talán az lett volna a legjobb megoldás, ha Niklas vagy Fido jön 2. körben, ha már TE ennyire kellett a rendszerbe, Kubiak ezzel lenyugszik, CB jön 3/b-re és a két 4. körös komp pick változatlanul Taliaferro és Urban a RB és DL mánia miatt. Ez egy Jernigan mínusz és egy CB plusz. CSak mit szóltok, ha Jernigan valami hatalmas spíler lesz és egy végső cutoknál felszedett CB megoldja a nickelt 😀? Várjuk meg Jernigan játékát és a végső rostert, majd aztán lehet igaziból szidni 😊.Robilluma
Smitty most úgy tűnik beválik, de Robinson miatt még így is szomorú vagyok... Főleg mert hoztuk a szokásos hátsó körös WR-t akikből eddig tradicionálisan semmi nem lett (Mellette, Streeter, kicsit előrébb Doss, Reed). Közben elég jó renoménk van a hátsó körös Dlinemanek nevelgetésében... Szerintem Ozzieban van egy kis félsz a WR draftolás során. Eddig nem igazán ültek és nem nagyon mer kockáztatni.
Mosleyn nem akarok lovagolni, de vele csináltunk egy kellemes problémát (kicsit Jernigannel is), ignorálva egy már meglévő égetőt (pl Dennardal enyhítve a CB problémát.). Niklas-Jones duó is pofás, Nálam a draft utáni könnyen okos az ember alternatív pickemben őt írtam volna a 4. körös Gilmore helyett és nincs Jernigan. (Dennard-Robinson-Brooks-Jones volt)

Jernigant a draft napján nem értettem, (még most sem) de az edzéseken nagyon oda teszi magát, sokszor emelték ki az edzők is ami jó hír. Motivált és ezerrel pörög az edzéseken. Ha már Ő lett a pick akkor az a minimum, hogy szörnyeteg lesz 😀 minden esetre szurkolok neki (is meg mindenki másnak), de el tudtam volna képzelni helyette (is) mást.

Ami az UDFA CB-ket illeti. Olatoyenak kicsit leszállóban van a csillaga (tegnap STben nem találta a helyét). Amikor korner hiány volt edzésen az első csapatnál akkor Tremain Jacobsot vitték fel. Seamsterről sokat nem olvastam, inkább csak a fórumokon került elő. Pár napja az ESPN 53as roster tippjében Oyatole fért be, nem tudom változott-e azóta valami, de a tegnapi edzést nem számítva őt dicsérték leginkább.

Egyébként egyre inkább téma a fórumokon egy trade CB-ért.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
7/24 Franks nem ment at az eronleti edzesen.
7/29 Franks vegre megfutotta a tesztet, tobbe nem szeretne ezzel bajlodni.

sok hir nincs rola...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Franks hogy muzsikál?2nd team?

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ahogy olvastam úgy tűnik most Asa felé nagyobb a bizalom legalábbis nickelkornerként ő van előrébb, CB meg nem nagyon hozza azt a formát hogy sérülés vagy pihentetés esetén a szélen megbízható lenne. Szóval Óznak elő kell vennie a csudasipkáját mert kukáznia kell valakit. Ahogy tavaly kezelte a dolgokat (Monroe) lehet hogy idecserél egy top10-es cbt 😀malkav
lehet valakit egy ''proove it'' contractal ide lehet még hozni mint Daryl ha nagy a gáz bár Én bízom Asaban.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ahogy olvastam úgy tűnik most Asa felé nagyobb a bizalom legalábbis nickelkornerként ő van előrébb, CB meg nem nagyon hozza azt a formát hogy sérülés vagy pihentetés esetén a szélen megbízható lenne. Szóval Óznak elő kell vennie a csudasipkáját mert kukáznia kell valakit. Ahogy tavaly kezelte a dolgokat (Monroe) lehet hogy idecserél egy top10-es cbt 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Újabb nap újabb edzés

Flacco a jelentések szerint a legjobb eddigi napján van túl, a dobások kis helyen is ültek a redzoneban, a hosszú labdákkal, meg korábban sem nagyon volt gond.

WR közül most Torrey volt a legjobb, Marlon is talán összeszedte magát, viszont Daniels még nagyon idény eleji formában van és a kondija sem az igazi még. Pitta szabit kapott (Doom volt a másik pihenő)

K.O tovább döntögeti a védőket. Most Bynest gyűrte maga alá egy futójáték során.

C.Brown továbbra sem jó, de már vannak megvillanásai viszont akkor meg trollkodik. Smitty kezéből ütött ki egy lasztit majd pörgette meg ahogy szokta Smitty... Ha már CB Asa és Jimmy sikeresen összeütközött az edzésen, ami Jimmy edzésének végét is jelentette. Webb továbbra is oldalvonalon kívül, de nem edz Daryl Smith sem, valamint Campanaro a tegnapi piruett után. Visszatért viszont Jernigan.

Az ilb-k közül ma Bynes és Brown volt az első csapatnál. A falból pedig McPhee kapta a legtöbb pacsit.
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Szerintem a RT posztot megoldottnak gondolták, erre utal DeCosta véleménye a draft után (amikor persze mindig mindenre van magyarázat minden csapatnál):
“Ricky Wagner is a guy we like a lot,” Baltimore assistant general manager Eric DeCosta said during a recent speaking appearance, via Russell Street Report. “He really showed us a lot in the preseason. Again, Wagner is a guy who is better than I thought he was going to be quite honestly.
If I would have known what he was going to be last year, I would have drafted him higher than the fifth round. He’s a viable option. It just remains to be seen what he’s going to go.”Eric DeCosta
Ezt leszámítva a playmaker FS, CB és a possession WR poszt volt az, ahol a kezdőbe sem ártott valaki, ezt Newsome is lenyilatkozta ugye a szezon után. Ha azt vesszük, hogy Mosley a kihagyhatatlan kategóriába tartozott náluk az első körben, akkor sok mozgásterük nem volt azért. A WR poszt meg... Hát a Latimer-Adams-Robinson hármas bennmaradt a második körösnél, viszont ha úgy számoltak, h Stevie még bírja 2 évet, akkor ez sztem bocsánatos bűn, még úgy is, h első körös tehetség mindhárom. A karcsúsított Rizsa meg Pierce sztem elég RB posztra, talán ezért is jött csak egy goal line RB (bár Westnél a Browns állítólag elétek ment fel).

Brooks-szal a FS need megoldva, korrekt tehetséggel a 3. körben, pláne, hogy a kezdő szintű jelöltek a 2. pick előtt kimentek mind. Most az, h még nincs készen, az várható volt, a top 40-ben húzott FS-k sem lesznek készen, akkor sem, ha be lesznek vetve máshol muszájból. Annyi mindent kell tudnia olvasni a safety-knek a mai passzorientált ligában és minimális hezitálás nélkül játszani, h egy év akklimatizálódás nagyon nem árt.
A CB poszt meg úgy alakult, hogy a 2. és a 3. körös picketek között egyedül Jean Baptiste ment ki. Azért a CB poszt mai értéke mellett ez figyelemreméltó. És a 3. körben sem jött CB, SJB-t leszámítva ugyanolyan felhozatalnál! Meglátjuk, h Gaines, McDougle vagy Breeland mire viszi (utóbbi Gillmore helyett is még benn volt, de pl Desir is). Kíváncsi leszek erre utólag. Szerintem ez a Gillmore pick volt a legnagyobb hiba, de ekkor már Kubiak biztosan elküldte a picsába az őt kiröhögő edzői stábot. Egy Niklas-DaQuan Jones páros is sztem tetszetősebb lett volna a DT-TE választásnál, de első körös grade-je volt Jernigannek, azzal meg nincs mit tenni 😊.
(Egyébként az udfa cb kontingensről nincsenek jó hírek? Nem lettek megemlítve Blaise beszámolóiban.)

Talán az lett volna a legjobb megoldás, ha Niklas vagy Fido jön 2. körben, ha már TE ennyire kellett a rendszerbe, Kubiak ezzel lenyugszik, CB jön 3/b-re és a két 4. körös komp pick változatlanul Taliaferro és Urban a RB és DL mánia miatt. Ez egy Jernigan mínusz és egy CB plusz. CSak mit szóltok, ha Jernigan valami hatalmas spíler lesz és egy végső cutoknál felszedett CB megoldja a nickelt 😀? Várjuk meg Jernigan játékát és a végső rostert, majd aztán lehet igaziból szidni 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem is az volt a célom, hogy elvegyem a lelkesedésedet a kommentelések terén, mert jelenleg te vagy az egyetlen aki veszi a fáradságot, hogy összefoglalókat írjon (Respect érte). Inkább csak azt szeretném ha kevésbé hatalmasodna el rajtad a magyar pesszimizmus. Két hónap múlva okosabbak leszünk, hogy ki érte meg a pénzt vagy a picket addig meg Go RAVENS!!!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A Texans is verhetetlen az elit OL játékosaival. Azzal, hogy tömtük a DL-t játékosokkal valószínűleg jövőre kivághatjuk Cantyt és Ngataval is jobb tárgyalási pozícióban leszünk. Tudom mindenkinél kiverte a biztosítékot ez a draft én sem értettem egyet minden pickkel, de még korai kirúgatni az FO-t. Még egy db mecset sem láttunk. Mellesleg nyílván a DB-ek nehezebb helyzetben vannak tavalyhoz képest hiszen most két épkézláb TE és egy SSmith is az elkapók között, est se felejtsük el. Hozzunk ítéletet akkor, amikor túl leszünk legalább a Premecseken.malkav
Annyit kiegészítenék, hogy a Texans Olineban van 3 jó játékos de attól még van két nagy lyuk a falban, a RT-jük ráadásul egészen rossz. A LG pedig rookie lesz. Abban viszont egyet értek, hogy Cantynek rezeg/rezgett a léc és idén még megúszta, de jövőre szerintem leveri majd. Főleg Ha KLM virítani fog. A FO-t nem akartuk(bár írhatnám akartamot mint legpesszimistább hozzászóló) kirúgni, de ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne egy fórumon fotelszurkolóként ellentétes véleményünk azzal mint amit ott megvalósítanak 😊
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Voice
Wagnerről egész jókat nyilatkoznak, ebből kiindulva ott talán nem lesz gond. Ha jól emlékszem a draftolása előtti évben még 1-2 körre saccolták, aztán valami történt (gondolom egy rosszabb év) és felült a csúszdára. T posztot nem nagyon tudtuk volna megoldani azzal, hogy kimentek a nagyobb nevek előttünk. Olyan játékos akitől azt lehetett várni, hogy instant upgrade lesz egy zone block rendszerben már nem volt bent az első körös pickünknél sem. Backup T kellene, de most várjuk meg, hogy Reid mit alkot a preseasonben, mert jókat írtak róla a kintiek. Én nem kedvelem egyáltalán, de ha egy csere T szintet hoz akkor oké.

S helyzet sem volt egyszerű, Brooks sajnos eléggé beragadt a rajtnál, de egy harmadik köröstől nem is lehet azonnali bevethetőséget elvárni. Hill ha tiszta tud maradni fejben akkor Brooks sok sót nem fog megenni. Most olyan érzésem van, hogy erre bazírozik (hazardírozik) a csapat, mert Stewartról se, sok jót írnak a camp alatt.

Ami lefelé illeti. Gilmore mivel nincs más így biztosan roster. Blokkolni Ő fog, ha még el is tudna kapni az még jobb. De továbbra is úgy gondolom, hogy nagy reach...

Urbant nagyon dicsérték, a sérülése miatt nem fog kiderülni semmi ebből, egy év redshirt KLM-nél meglátjuk milyen eredményt hozott.

Urshellt elásták a 3. csapathoz mint guard, Sem akkor sem most nem értem miért volt rá szükségünk

Wenning no comment...

Campanaro bizonyította, hogy jó barátságban van a lasztival és lehet belőle jó receiver, de ha nem tudja azt bizonyítani, hogy ST-ben hasznos akkor nem lesz meg neki a roster, mert fizikálisan nem nfl kész.

Taliaferro rövid yardos szitukért felel, a kérdés az, hogy Ő vagy Forsett lesz-e a harmadik számú. Forsett jobban ismeri és talán jobban is illik Kubiak rendszerébe. Ráadásul elkapások után is veszélyes, ez pedig egyáltalán nem mondható el a rookieról. Mindenki maga megítéli, hogy ér e ez 4. kört...

Mosleyról annyiszor leírtam már mit gondolok, hogy mindenki aki olvass a topicot biztosan unja már. Jelen állás szerint kezdő lesz.

Jernigan lesérült, pár napja nem edz. Arról nem szólt a fáma, hogy van-e egy biztos poszt a dlineban ahova "állandóra" tehetik. De az akarás megvan benne, hogy jobb játékos legyen, ami mindenképpen pozitív. Hogy kellett-e a Dlineba második körös játékos? Szerintem nem, ettől még Jernigan hozzá teheti a magáét már újoncként, bár sok játékideje ha mindenki egészséges nem lesz.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
CB-ből hoztunk két veteránt, és még csorgatni fognak egyet a szabadügynök piacról. Tavalyhoz képest 1 db játékossal volt rövidebb a CB sor a draft elején. Szerintem 4-7 körben felesleges lett volna CB-t húzni,ebben a szezonban valószínűleg sok vizet nem zavart volna. Tudom mindenki T-t akart a falba, de ott van kb. 2 elit (Monroe és Yanda) és egy igencsak jó kezdő (KO) most még hoztunk volna egy első körös T, lett volna egy tök jó falunk és ennyi. A Texans is verhetetlen az elit OL játékosaival. Azzal, hogy tömtük a DL-t játékosokkal valószínűleg jövőre kivághatjuk Cantyt és Ngataval is jobb tárgyalási pozícióban leszünk. Tudom mindenkinél kiverte a biztosítékot ez a draft én sem értettem egyet minden pickkel, de még korai kirúgatni az FO-t. Még egy db mecset sem láttunk. Mellesleg nyílván a DB-ek nehezebb helyzetben vannak tavalyhoz képest hiszen most két épkézláb TE és egy SSmith is az elkapók között, est se felejtsük el. Hozzunk ítéletet akkor, amikor túl leszünk legalább a Premecseken.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Egyébként most hogy eltelt jó pár nap a draft óta, megkérdezném, hogy amikor volt még bent használható guard és tackle a drafton és most látjuk, hogy szenved a csapat, hogy megtalálja a CB, T, S helyét és látszik, hogy problémák vannak ezzel, mert nem megfelelő a keret, akkor nem volt előre látható, hogy gondok lesznek? Komolyan nem értem...

Ott van a Round 4: 134th* Brent Urban picktől lefele még jó pár választás és ahelyett, hogy hoztunk volna tehetséges játékosokat, akik high risk high reward mintára jönnének..

Mert az hogy már telített posztra húzgálunk játékosokat rohadtul nincs értelme...hoztunk irányítót 6. körben, tök feleslegesen, hoztunk elkapót, 7. körben amikor az elkapó gárda kész volt, még a futó poszton megértem a 4. körös picket, abból talán lehet valami, de DT posztra Urban nem volt need, ahogy John Urschel sem volt kötelező húzás, ez már 4 választás ami nem indokolható, engem kezd bosszantani újra 😀

Szóval az utolsó 5 választásból egyedül a futót támogatom, annak láttam értelmét, de ha hoztunk Forsettet akkor még a futó sem volt a muszáj kategóriában.

Most ha ezek helyett húzgáltunk volna CB-T vonalon mondjuk posztonként 2 játékost, annak több értelmét látnám most.

A sérüléstől eltekintve Brent Urban legjobb esetben csere játékos lett volna, ellenben ha CB-OT párost húzunk benne van hogy a létszámhiány miatt egyből kezdő lenne...de Wenning, Campanaro esetében még erősebb ez a gondolat, mert 90% hogy pályára sem lépnek... Urschel is legjobb esetben csere lesz.


Szóval újra előjött bennem a draftolhattunk volna másképp...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
És akkor most mi legyen vele Blaise?dobjuk ki?a draft semmire sem garancia így a draft körök sem.a draftolt játékosok 90%-a nincs is a ligában 5 év múlva.a cél az volt vele,hogy a korosodó Suggs-ot segítse és pótolja JJ-t ez nyílván nem teljesen jött be.ennek ellenére hasznosan játszik?igen.szarok rá,hogy mikor lett draftolva.jól játszik?igen.különben már elküldték volna.100 első körös draft bustot és ugyanennyi 6-7 körös vagy UDRFA-t fel lehetne sorolni akikből elit játékos lett.a draft csak egy nagy lutri.
az egyébként nekem sem szimpatikus,hogy az offban semmit sem csinál.Peter
Egy szóval nem írtam, hogy dobjuk ki, főleg mert elismertem, hogy a futás ellen jól tevékenykedik (de sajnos ebben ki is fújt). Ezt egyáltalán nem nevezném jó játéknak és főleg nem mindegy, hogy hányadik körben lett draftolva. Az elvárás vele szemben magasabb volt a draftpozíciója miatt és eddig meg sem közelítette azt. Nézd meg azon a drafton utána húzott játékosok közül néhány milyen szintre jutott el egyénileg (lesz ott két lb is akit mögötte húztak és már elit játékosok, igaz nem szigorúan Upshaw posztján). Az, hogy még nem küldtök el nem azt bizonyítja, hogy jól játszik (ennyire azért nem egyszerű a dolog), lsd pl Cody esetét