Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 413
Lassan draft, ki mit szeretne/vár első körben ?
Amit én szeretnék:
-RT
-WR
-esetleg hátracsere
Amit várok:
-LB 😀
ThySoul
Lb - RT. Ezekből kéne belenyúlni a jóba.
De Wr is jól jönne.
Amit várok RB ....
Bazsinho
LB-t nagyon nem akarok elsőben, tavaly is látszott, hogy nem igazán értékeli a liga a pozíciót, simán csúszott mindenki második kör végéig.

Rb-t magasan nem akarok, kivéve Bijant ha lecsúszik hozzánk (nem fog), harmadik nap jöhet valaki de előbb ne.
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
Lassan draft, ki mit szeretne/vár első körben ?
Amit én szeretnék:
-RT
-WR
-esetleg hátracsere
Amit várok:
-LB 😀
ThySoul
Lb - RT. Ezekből kéne belenyúlni a jóba.
De Wr is jól jönne.
Amit várok RB ....
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 413
Lassan draft, ki mit szeretne/vár első körben ?
Amit én szeretnék:
-RT
-WR
-esetleg hátracsere
Amit várok:
-LB 😀
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
Egy perc néma csend azokért akik még mindig hopkinsra várnak
ThySoul
És egy perc néma csend Britt Will ért is, remélem Allen túl lesz rajta hamar.
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 413
Egy perc néma csend azokért akik még mindig hopkinsra várnak
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
Aj Klein is marad.
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
Shaq Lawson marad 1 évre, ahogy Philips is
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 413
Illetve Beane valamennyire cáfolta a Hopkins dolgot, most hogy tényleg igazat mondott vagy csak megy a smokescreen az másik kérdés
ThySoul
 www.instagram.com/p/CqVl68zuD-K/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Bazsinho
Draftolni valakit magasan WR poziba nyilván értelmesebb lenne hosszútávon, csak az újoncokat meg nem szereti valamiért felengedni a pályára a stáb
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
Illetve Beane valamennyire cáfolta a Hopkins dolgot, most hogy tényleg igazat mondott vagy csak megy a smokescreen az másik kérdés
ThySoul
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/337909212_260883502932768_6970065819212304016_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=q7pmWj2Wn7gAb5tRR8U&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDoWqiDl-A6AP6K4npwDjs35rsKFnZgT4PhNeYfhVXMzA&oe=662AEB4C
Built in Buffalo on Instagram: "Smokescreen? Or true 🤔"
1,635 likes, 84 comments - builtinbuffalo_March 28, 2023 on : "Smokescreen? Or true 🤔".
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 413
Illetve Beane valamennyire cáfolta a Hopkins dolgot, most hogy tényleg igazat mondott vagy csak megy a smokescreen az másik kérdés
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 413
McDermott hívja majd a játékokat
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Free-agent safety Taylor Rapp, the Rams’ 2019 second-round pick who visited New England during free agency, is signing a one-year deal with the Buffalo Bills, per source.
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 413
Nem hivatalos trade forgatókönyv:

Basham+idei 5. körös draftcetli menne Hopkinsért. Ez azért egészen vállalható lenne. Az biztosnak tűnik, hogy már nagyon előrehaladottak a tárgyalások a Cardinals-szal.
Hungarian Bill
Annál több kéne azért+oliverrel is csinálni kéne valamit akkor hogy ne vigyen el 12 misit idén (vagy mennyi a cap hitje)
De ha jön hopkins boldogság van, kérek még első körben egy RT-t és meg is van az offense
több mint 1 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Nem hivatalos trade forgatókönyv:

Basham+idei 5. körös draftcetli menne Hopkinsért. Ez azért egészen vállalható lenne. Az biztosnak tűnik, hogy már nagyon előrehaladottak a tárgyalások a Cardinals-szal.
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 413
Hopkinsról is susmognak, rettentő mód meglepődnék ha jönne
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
David Edwards G alairatva
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 413
Felröppentek olyan pletykák,hogy Oliver tradelve lenne. Nem tudom mennyire lenne piaca. Nem jött ki belőle amiért draftoltak
Bazsinho
Ja állítólag instán posztolta ahogy Sackeli Cousinst meg Goffot és betett Rodgersről is ahogy megüti és valami olyasmit írt hozzá hogy jól szórakozott. Érdekes hogy Fieldset 2x is sackelte róla mégse posztolt semmit.

Ugye nekünk nagy need a 3 tech DT, de Oliver valahogy nem olyan méretű akiket elvileg Flus preferál szóval fene tudja. Azt lehetett olvasni 1-2 helyen hogy 3. napi pickért lehetne vinni mert a Bills nem akarja fizetni az 5. éves opciót. Oliver 25 éves szóval lehet egy próbát megér ha ilyen 4-5. kör körül van az ára…
Tomcsik
Fan kommentek között emlegették a Bearst.
Igen posztolt képeket és videókat is, mert állítólag közölték vele, hogy trade blokkban van/lehet. Jóval magasabbra értékeli saját magát, mint a Bills, és az anyagiakban nagy az eltérés.
Bazsinho
Lehet nem kéne agy nélkül lehivni boldog-boldogtalan 5. éves opcióját és akkor nem lenne ez
Viszont ha tradelik tuti DT jön első körben
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/337339836_753392663055457_919722075364469216_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=okfB6mdOcT4Ab4DChv-&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDo4NhdZ_1f8aF-nton5WiHCNWqg8rPgSoNWBDqczDlkQ&oe=6626575E
BillsMafiaPage on Instagram: "Shoutout @joshallenqb 🫡🫡"
3,361 likes, 100 comments - billsmafiapageMarch 22, 2023 on : "Shoutout @joshallenqb 🫡🫡".



Az ő helyére nagyon kéne valaki.
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
Felröppentek olyan pletykák,hogy Oliver tradelve lenne. Nem tudom mennyire lenne piaca. Nem jött ki belőle amiért draftoltak
Bazsinho
Ja állítólag instán posztolta ahogy Sackeli Cousinst meg Goffot és betett Rodgersről is ahogy megüti és valami olyasmit írt hozzá hogy jól szórakozott. Érdekes hogy Fieldset 2x is sackelte róla mégse posztolt semmit.

Ugye nekünk nagy need a 3 tech DT, de Oliver valahogy nem olyan méretű akiket elvileg Flus preferál szóval fene tudja. Azt lehetett olvasni 1-2 helyen hogy 3. napi pickért lehetne vinni mert a Bills nem akarja fizetni az 5. éves opciót. Oliver 25 éves szóval lehet egy próbát megér ha ilyen 4-5. kör körül van az ára…
Tomcsik
Fan kommentek között emlegették a Bearst.
Igen posztolt képeket és videókat is, mert állítólag közölték vele, hogy trade blokkban van/lehet. Jóval magasabbra értékeli saját magát, mint a Bills, és az anyagiakban nagy az eltérés.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Felröppentek olyan pletykák,hogy Oliver tradelve lenne. Nem tudom mennyire lenne piaca. Nem jött ki belőle amiért draftoltak
Bazsinho
Ja állítólag instán posztolta ahogy Sackeli Cousinst meg Goffot és betett Rodgersről is ahogy megüti és valami olyasmit írt hozzá hogy jól szórakozott. Érdekes hogy Fieldset 2x is sackelte róla mégse posztolt semmit.

Ugye nekünk nagy need a 3 tech DT, de Oliver valahogy nem olyan méretű akiket elvileg Flus preferál szóval fene tudja. Azt lehetett olvasni 1-2 helyen hogy 3. napi pickért lehetne vinni mert a Bills nem akarja fizetni az 5. éves opciót. Oliver 25 éves szóval lehet egy próbát megér ha ilyen 4-5. kör körül van az ára…

több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
Felröppentek olyan pletykák,hogy Oliver tradelve lenne. Nem tudom mennyire lenne piaca. Nem jött ki belőle amiért draftoltak
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 413

steelwolf
Ez kb. annak a kinyitaltkoztatása, hogy nem jön Bijan?
zacknorb
Szerintem nem akartak futót húzni első körben, tavaly is elmondta a draft után hogy sosem volt tervben ilyen (2 éve Najee volt a pletyka, tavaly Hall)
ThySoul
Majd a 2. Körben....😆😆😆😆
Bazsinho
Cook jobb lett mint amit hittem csak pont felesleges volt mert nem tudjuk használni 😀
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922

steelwolf
Ez kb. annak a kinyitaltkoztatása, hogy nem jön Bijan?
zacknorb
Szerintem nem akartak futót húzni első körben, tavaly is elmondta a draft után hogy sosem volt tervben ilyen (2 éve Najee volt a pletyka, tavaly Hall)
ThySoul
Majd a 2. Körben....😆😆😆😆
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 413

steelwolf
Ez kb. annak a kinyitaltkoztatása, hogy nem jön Bijan?
zacknorb
Szerintem nem akartak futót húzni első körben, tavaly is elmondta a draft után hogy sosem volt tervben ilyen (2 éve Najee volt a pletyka, tavaly Hall)
több mint 1 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan

steelwolf
Legalább nem Zeke vagy Fournette, kb a név változik csak Harris hasonló stílus mint Singletary volt.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊