Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elszomorít ami itt történik. Abban lehet bízni, hogy rhule víziója nem olyan lesz mint a jmd féle panthers vagy a kelly féle eagles-é.
peach
Beszelunk arrol a Kellyrol, aki elso ket eveben 10 W-t hozott, es amugy offense oldalon elegge baszosat alkotott a Phillyvel. Majs a harmadik eveben befuccsolt minden, es kivagtak, mint macskat szarni.

Azert a 10-6ot ebben a csoportban szerintem eleg sokan elfogadnak.

Annyira nem volt o fos, mint sokan allandoan peldaloznak vele. Csak sokan elfelejtik ezt. Pedig masfel evig mindenki nyalzott ra.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk sztem rohadt motivált lesz, hogy valahol megmutassa magát, kiváncsi vagyok hol kaphat szerepet
gabokocka
Tampáról már lemaradt....😛
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Mondjuk sztem rohadt motivált lesz, hogy valahol megmutassa magát, kiváncsi vagyok hol kaphat szerepet

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
ezt nem így kellett volna

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 379
Nagy meglepetés nem történt, az idő eldönti, hogy egy már játékra képtelen játékost nem tartottunk meg, vagy kibasztuk az ablakon a franchise QB-t. Bridgewaterért baszki....
gabokocka
Ha játékra képtelen, akkor sem érdemelte ezt a "processzt". Asszem ez lesz az új missed opportunities...
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 379
Elszomorít ami itt történik. Abban lehet bízni, hogy rhule víziója nem olyan lesz mint a jmd féle panthers vagy a kelly féle eagles-é.
peach
Az a baj ezzel, hogy lehet nyerni, meg sikeresnek lenni, de attól még ott lesz hogy egy ikonnal ilyen méltatlanul bánik egy szervezet. Utána meg persze lehet majd kutyázni, amikor pl egy CMC plusz 1 millióért inkább elmegy akárhova. Ezután hány Panthers játékos lesz lojális a csapathoz, ha a csapat történetének egyik legmeghatározóbb játékosát így teszi ki. Miért ne mondja azt ez után bárki hogy ez nem főképp üzlet, hanem kizárólag üzlet. Cam odatette az egészségét, egy faszkalap FO szűk 10 év alatt nem tudott egy értelmes falat elé rakni, komolyan, amióta én nézem a meccseket, Oher volt a legjobb baloldali tackle? Remmers volt a jobb oldali egy Super Bowlon? A left guardjaink kukázott alul draftolt senkik voltak. A csóka a nyakát kitörte ezért a csapatért, és annyit nem sikerült megoldani, hogy kiálljon Rhule, és azt mondja, akár az első pillanattól, hogy ő más típusú irányítóban gondolkozik. Vagy Marty azt mondja, hogy sajnos kell a pénz az újraépítéshez. Nem, smúzolás, mosolygás, nagy sírós köszönőüzenetek social médiában, közben meg simán kibaszták az embert, miután kb belerokkant a sportba a csapatért. Bravo, emberi minőségből Tepper, Hurney és Rhule is levizsgázott.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Nagy meglepetés nem történt, az idő eldönti, hogy egy már játékra képtelen játékost nem tartottunk meg, vagy kibasztuk az ablakon a franchise QB-t. Bridgewaterért baszki....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Elszomorít ami itt történik. Abban lehet bízni, hogy rhule víziója nem olyan lesz mint a jmd féle panthers vagy a kelly féle eagles-é.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Cam lapátra lett rakva!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/90428595_242671163533699_7359391369072457076_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=YaehxB3CP6kQ7kNvgGawQCh&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYALXz5EK-ejTmtqisaL6sWI2GtSgyW-Y6zvFx_dL3QG_Q&oe=664DFC5A
NFL on Instagram: "BREAKING: Panthers expected to release QB Cam Newton. (via @tompelissero + @mike_garafolo) - 📷: Aaron M. Sprecher /AP"
633K likes, 13K comments - nfl on March 24, 2020: "BREAKING: Panthers expected to release QB Cam Newton. (via @tompelissero + @mike_garafolo) - 📷: Aaron M. Sprecher /AP".


Szerkesztette: cikesz
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Teljesen új arcok vannak mindenhol akik még nem voltak NFL csapatnál.
Ami Charlotteban történik azt amúgy is leszarja az amerikai sportélet. Majd beletanulnak hogy kell kezelni ilyen ikonokat
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 379
Az nagyon férfias volna, miután kb hivatalosan is elbúcsúztunk tőle 😊
gabokocka
Egyébként Olsennél is ez volt, lement az utolsó meccs, még nem volt semmi official elválás, de facebookon már mentek a kösz mindent üzenetek, Cam ugyanez, ezt nem tudom ki gondolja helyesnek a kommunikációs osztályon, de szerintem ez féregség
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 379
Az nagyon férfias volna, miután kb hivatalosan is elbúcsúztunk tőle 😊
gabokocka
Most nem nézed ki az eddigi “ koncepcióból”?
TSzabi
Én azt is kinézem hogy elbalfaszkodunk training campig, nem viszi senki, kivágjuk, és rá egy hétre Teddy lába no contact kettétörik, mert miért ne...

3 hónap alatt teljesen kiürült ez a csapat, kb a mindenki által gyűlölt Tre az akit én még bírok ebből a csapatból, a többiek ilyen semmilyen üres arcok. CMC persze nagyon jó gyerek, de én a Thieves Ave meg a dab meg a swag vonalat jobban szerettem ebben a csapatban. Kuechly volt eddig az eminens, de volt mellé egy Olsen, TD meg Cam legalább.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Az nagyon férfias volna, miután kb hivatalosan is elbúcsúztunk tőle 😊
gabokocka
Most nem nézed ki az eddigi “ koncepcióból”?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Az nagyon férfias volna, miután kb hivatalosan is elbúcsúztunk tőle 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Tudtommal Reid szerződése nagy részét csere esetén is mi szopjuk be.
Szóval 3M lett volna és van LB ként is fél szezonja, szotyit kaphattunk volna érte. Okungnak így nincs értelme hogy nem Cammel tervezünk egyedül őt nem raktam volna rookie vagy Little, Daley mögé.
És ott is kellet volna még kapni kb 5. kört pluszba, ha mi szopunk be Turner fizujábol 9 millát.

Az lenne még férfias ha Cam megversenyezne Teddyvel.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Reidből kizárt dolog, szar szerződése volt, box safety aki coverben szar, hiába az ezer tackle, ha mindenki mindent elkap mellette.
Turnerből lett Okung, most ezt döntse el mindenki, hogy jó vagy nem jó, sztem nem 😊
Cam nyilvánvalóan el lett baszva, viszont most már rosteren tartanám még akkor is, ha nem benne gondolkozunk, hátha lesérül vki a TC alatt, és akkor lehet értéke más számára.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Logikusnak tűnik, mivel nincs is annyi CB a keretben, hogy ki tudjunk állni 😊
gabokocka
Persze logikus csak megint egy bizonyíték hogy Hurney balfasz.

Turnerből Camből és Reidből is lehetett volna picket csinálni.
Rotent itt akarta de nem tudta itt tartani.

Weatherly szerződése elég erős.

Próbálkoztunk McLeodnál, Waynesnél ami érthető okokból nem sikerült, aztán most a Skins elviszi Kyle Allent egy 5. Körért, majd megpróbáljuk Dunbart aki elmegy máshova egy hátsóbb 5. körért mint amit mi kaptunk a Skinstől😃.

Valahogy semmit se tud megcsinálni jól.

Ezekből sokkal de sokkal többet lehet volna kihozni és ezeket a playákat sokkal de sokkal olcsóbban ide lehetett volna hozni. Nem baj ha nem tetszik nekem akit ide akar hozni de ha akarja szerezze meg!

Még a Teddy dolog mondható tökösnek, még ha hülyeség is. Őt akarták hozzá baszta a pénzt, de ez a faszság hogy kéne egy CB, ő jó is lenne, de nem adunk érte egy szaros 5. kört az vicc.

Most az hogy szakmailag mi indokolt mi nem az mindegy. Akar valakit és nem tudja megszerezni, akit megtud azt pedig licit nélkül drágán.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Logikusnak tűnik, mivel nincs is annyi CB a keretben, hogy ki tudjunk állni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Erősen próbálkozunk Cornert szerezni. Dunbart is megpróbáltuk Waynes után de nem tudtuk meccselni az 5. Körös ajánlatukat.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Még Griert kéne rásózni vkire.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Végre egy értelmes move.
Allennek sok sikert, szívből szurkolok neki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kyle Allen pedig tradelve a Skinshez

5. Körért

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Tahir Whitehead. Ez a csapat tényleg 1/1 lesz.
Amadeus
Eddig mindent elbasztunk még ezt is eltudjuk ha CMC megint a snappek 99,6% án pályán van, mert ő képes meccseket nyerni.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Tahir Whitehead. Ez a csapat tényleg 1/1 lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Végre megjött a kezdő QB! 😁
steelwolf
Inkább ő mint Bridgewater