Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Közben Gaulden a Giantsnél 😆
gabokocka
DG mindent összeszed amit a Vörös nem. Amúgy semmit nem láttunk belőle, simán lehet még jó játékos is.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Közben Gaulden a Giantsnél 😆

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Ja, hülyék az edzői.

Ez a Colts veszélyesen szar, a végén még nyerünk egy meccset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Burns 7 db kibaszott snap.
Úgy, hogy Haynes és Miller inaktív volt. Kreatív.
gabokocka
Burns el valami komoly baj van amit mi nem tudunk
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Nem lehetett már Allent bent tartani a kezdőben. Nem ez a két meccs fogja eldönteni Grier karrierjét, szóval remélhetőleg nem fogja összeszarni magát, mindenesetre nincs magasan a léc.

Perception is reality.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Elvileg Grier kezd a Colts ellen


több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Burns 7 db kibaszott snap.
Úgy, hogy Haynes és Miller inaktív volt. Kreatív.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
CMC nek kéne 2db 90+ rec yardos meccs hogy meglegyen az 1000, és még ennyi futás is hogy az NFL rekord. Igaziból 2 ilyen meccs kell mint tegnap meg 1 nagy játék
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Merőben más védelem volt 2015 be, egymásra épültek az egységek, egy csoda volt az egész. A DL középről iszonyat nyomást generált és futásnál is szétkapták az O linet.
Amit ők nem tudtak azt TD Kek fejezte be hiba nélkül. Szélekről nem volt nagy passrush. Középső területekre passzolni nem lehetett, a DT-k a pofádba voltak és TD Kek várta a lasztikat. A SEC-et Norman tette naggyá és Coleman volt az igazi haszon élvező.

Egy O-nak nem volt sok lehetősége, csak a prevent D-nk. Norman másik fele volt az egyetlen lehetőség, Tillman játékáig annyira az se, de épp pont az volt Coleman egyetlen feladta is hogy aki McClainre marad az figyelje. Harper pedig nem csinált ilyen bakikat a boxban, mégha jóval Reid alatt is volt a plafonja. Voltak szarabb meccseik is de az alap koncept mukodott. Norman kiveszi az egyik oldalt. A DL közepe pusztít, a TE játékot és a futást elveszi TD Kek, a morzsákat Harper. Coleman pedig szabadon vadászhatja a lasztit.


Ehhez képest most nem is ismerjük a játékosaink és semmi koncepció. Short Poe sérülése kivégezte ezt a 3-4 et is. Év elején tetszett, főleg Shaq szerepe, láttam benne fantáziát de aztán vissza hozták főleg Coverbe amibe baromira nem egy TD. Reid nem akkora gamechanger hogy ilyen hibák beleférjenek. Bberry pedig nem tud leszedni egy elkapót teljesen a legjobb formájába se.
Ez akkor működhetett volna ha Djax jól játszik és Burns komolyat robbant, amire volt ugyan esély, én akkor se bíztam volna egy 2.évesre és egy újoncra a sikert. Így hogy most egy fekete Kleint agyon fizettünk kódolva van a bukás.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 379
Az All or nothingban volt asszem egy rész amikor TD kiabált a pad mellett, nem tudom melyik meccs, de már a Steelerses mészárlás után, és asszem ott pont arra panaszkodott, hogy egyszerűbben kéne. Gondolom Washington meg Ron kitaláltak valamit amit nem tudunk megcsinálni. Ron számtalanszor elmondta, hogy próbálja a játékosokat jó helyzetbe hozni, de ezek szerint ez nem ment.

Allen meg... igazából fasz az amerikai média, ha valakinek megy, rögtön jön a hájp, 2 jó meccs után már Camet akarták két marék szotyiért meg egy felmosórongyért Chicagoba tradeelni, aztán most kezd szembejönni a valóság, hogy nem véletlen nem draftolták őt, csak hát amióta van egy hatodik körös Brady, mindenki el akarja hinni a mesét. Ezen a meccsen is látszott, hogy egy kompetens backup QB, aki be tud jönni egy meccsre és nem nagyon elbaszni ha úgy alakul. Azzal viszont nem tud mit csinálni, hogy 2-3 labdabirtoklás hátrányból kell játszani. Azt még talán megtanulhatja, hogy inkább nyelje be a sacket mint hogy jó Jamies mintára felkúrja valamelyik védő kezébe.

Cockrell nyilatkozta, hogy egy csomó harcos van ebben a csapatban, hát baszki, leültetném megnézni a 15-ös védelmet, mert ez a mostani, néha mutat valamit, de kibaszottul puha. Kéne egy Jared Allen meg egy TD, de még tán egy Coleman is elférne, akinek talán lehet valamennyi tekintélye, hatása a többiekre. Pl Jacksonnak valaki elmondhatná, hogy kevesebb arc, és több koncentráció, mert most szerintem kurva közel került ahhoz, hogy év végén kibasszák. Lehet bármilyen jó atléta, meg futhat bármilyen gyors 40-et, de ez a teljesítmény tegnapról, ez kb a Benwikere meg Elder szint.

Az meg hogy elhitetjük magunkkal hogy ezek szoros meccsek, mert a végén egy td-n vagy egy field goalon belülre kerülünk... ja, a prevent defense-ek ellen szépen lassan jönnek a pontok, meg az ókonzervatív időhúzó offense-ek ellen van esélye a védelemnek, de ezt nem lenne szabad úgy értelmezni hogy szoros a meccs. 2015-ben volt két szoros meccsünk, Giants, Seahawks. Mindkettőn vezettünk, Giants ellen 35-7 volt a 3. negyed felénél, onnan engedtük fel őket, és nyertünk egy field goallal. A Hawks ellen mentünk 31-0-ra félidőben, onnan jöttek fel 31-24-re, emlékszem Wilson eksztázisban ugrált a vonal mellett és üvöltötte a csapattársaknak hogy "greatest comeback of all time" mert senki nem fordított ilyen hátrányból. Ők sem, végül. Szóval ezek is szoros meccsnek látszottak utólag, az eredményt nézve, de hát egyáltalán nem voltak azok, egyszerűen az egyik csapat jókor kezdett rálépni a fékre, és pont jó ütemben égette el az időt. Mis is csináltuk ezt 2015-ben, néha majdnem be is szopattuk magunkat, de összességében ezek tök sima meccsek voltak, csak az eredmény csalóka. A Steeleres meg a 49ers most úgy volt hogy ők szeretnek focizni is, nem csak nyerni, fel is mentek 50 pont köré szépen. És ez nagyon gáz. Nincs személy szerint problémám Washingtonnal, biztos jó ember, lehet hogy jó edző is, de mint védő koordinátor, szerintem csúnyán megbukott.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Amúgy az, hogy hetedik, vagy tizedik helyen draftolunk, tök irreleváns, mondkét helyen lehet bustot és allprot is húzni.

Egyébként Hurneyt az első kör utáni napon kéne kihajítani, az első körben mindig faszát húz, utána jönnek a gondok.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Cardsnak van egy x-e, tök irreleváns, hogy vertük őket, ha nyernek még egyet mögöttünk húznak, ha nem akkor előttünk.
6-10. helyen fogunk húzni valahol.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Igaziból a Bengalst a Dolphinst a Lionst a Gianst Skinst nincs esélyünk megfogni. A Cards azért lehet bukó mert megvertük őket, szóval Egy 6-8. Húzás kinéz
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Nem ennyire lebutított a helyzet, egy két ember meg tudja fordítani a franchise-t. Ha jó edzőt találunk, hirtelen mindenki jobban fog kinézni.

Vannak játékosok, akik tudnak sokkal jobban focizni annál, mint ahogy most teszik. Kell egy megfelelő rendszer, egy QB, aki viszi a csapatot, és egy HC, aki nem balfasz.

Azon fog múlni a következő 3-4 év, hogy milyen edzőt találsz, és mi lesz Cammel, vagy ha ő off, akkor kit találsz a helyére.

Az NFL csapatok 90%-ban van annyi talent, hogy ha jól alakulnak a dolgok, akkor abból lehet egy PO run.

Amúgy meg hiába próbálgatsz most embereket, az új HC úgyis a saját tapasztalatai alapján fogja megítélni a rostert. Berakhatod Griert is, lehet 3 meccsig jónak fog tűnni, addig Allen is annak tűnt.

Szóval még két meccset le kell játszani, top10es draftcetli kinéz, ha nem leszünk olyan balfaszok, mint a Falcons, aztán januárban indul az érdemi része a megújulásnak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Jó lett volna használni valamire ezt a pár meccset de nem fogjuk.
Az élet azért rákényszeríttet minket arra hogy Thomast bedobjuk Williams meg hosszabb távon LG legyen. Aztán ennyi is minden.

Allenel kapcsolatba nem tudom, hogy nem érzi egy edző, hogy elkell engedni, egy korrekt 3-4 meccses beugró neki is jobb lenne csak az.

A védelem még mindig ezt a túl bonyolított faszságot játsza. Kekre valahogy mindig a slot WR jön ki, Djax Reid meg még nem váltották jól egymást. Egyébként erős közepes lenne az egység ha lenne még egy csak Bberry szintű cornerünk.

Ez a védelem akkor volt jó mikor Short Kek TD és Norman is csúcsformában volt, most senki hasonló se, de próbáljuk ugyan azt.

Shaqba továbbra se látok semmit, Bberry még mindig második számú corner, ez így összekapcsolva sírásra ad okot. Hurney elfogja baszni még egy edzőnyi időre a csapatot, nem lenne késő most váltani, de Hurney már bele vitte magát úgyhogy az.

A kövi edző 3-4 évig nem fog itt csinálni semmit, aztán kibasszák mert Tepper nyerni akar még ha ehhez fa kardot is ad
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Persze nagyon ügyes tehetséges üzletember Tepper nyílván innen az ugarról nem jogos megszólni semmit amit csinál. Nekem az a tapasztalatom hogy sok sikeres ember épp a múltbeli sikerei miatt nem tud aztán a számára oly becses dologban sikeres lenni.
TSzabi
Dan Snyder anyone? 😊

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Amúgy meg tárgyalunk Bberryvel.
Végre van irány vonal. Csináljuk azt amit Ron is csinálna csak nélküle.

Szerintem teljesen alkalmas lett volna a Roster arra hogy ide jöjjön egy GM edző páros, kapjon pár olcsó korrekt játékost, Moton Moore Samuel Thomas, CMC, Daley, Little,
Burns, Djax. Pár rendesen megfizetet bizonyítottan jó játékost. Paradis, Olsen, Kek, Short, Reid.
A többivel meg döntse el mit akar.

Nem baszdmeg véletlenül se. adjunk neki egy kész csapatot, remélhetőleg Rotennek Butlernek Bostonnak is adjunk kezdőpénzt, nehogy legyen mozgástér. Bberryt tegyuk TOP 5 fizus Corneré. Aztán lehet is kiküldeni ugyan ezt a csapatot jövőre a pályára. Ha ez lesz a komoly edző jelöltek el se jönnek interjúra.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Persze nagyon ügyes tehetséges üzletember Tepper nyílván innen az ugarról nem jogos megszólni semmit amit csinál. Nekem az a tapasztalatom hogy sok sikeres ember épp a múltbeli sikerei miatt nem tud aztán a számára oly becses dologban sikeres lenni. Ez Teppernek nem üzlet hanem szenvedély, szerintem könnyen bedőlhet a saját “mítoszának”, hogy

-értek hozzá, meg szeretem is meg amihez érek arannyá válik, hallgatnom kell a megérzéseimre, és minden olyan legyen amilyet akarok és úgy ahogy akarom.

Persze nem bántom ha nem jön be nem tartom fasznak, és sokat tesz bele és a jellemével sincs baj. Azt mondom csak hogy én nem így csinálnám.
Ha kibaszom Ront akkor több mindent boritok. Lefokoztam volna egyből Hurneyt, befagyasztok mindent tárgyalást amíg nincs új GM, a napi szarokat meg elintézi Hurney helyettese, pl a dortch kibaszás mentrend szerint kedden és vissza igazolás kövi hétfőn. Meg elmondom az ideiglenes HC nak hogy dobják be Griert szeretném látni, nem számít mennyire szar lesz.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 379
Tök mindegy, jön majd az új HC, aztán minden a helyére kerül.
Nem féltem Teppert, ő saját maga által jutott oda ahova, itt is meg fogja oldani a problémákat.

Vhogy pozitív érzéseim vannak, nem tudom megindokolni, hogy miért, de vmi azt súgja, rendben lesznek a dolgok.
gabokocka
Alapvetően érezte mindenki hogy változtatni kell. Ez hozhat rosszat és jót is, az optimisták bizakodnak, a pesszimisták szoronganak, aztán majd valakinek igaza lesz. Tepper nem véletlenül lett milliárdos, nem tűnik hülyének, amihez eddig nyúlt, nem lett rosszabb, én is bizakodok. Ha nem egy balfasz lesz az edző, és sikerül közben a szervezetet korszerűbbé tenni, akkor nagy baj nem lehet.

Én csak azt remélem, hogy Cam meggyógyul, és vele együtt újul meg a csapat, és lesz sikeresebb. Megérdemelné, sokat tett a csapatért. Meg egyszerűen sokkal szórakoztatóbb, szerethetőbb a csapat szerintem Cammel, mint nélküle.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Tök mindegy, jön majd az új HC, aztán minden a helyére kerül.
Nem féltem Teppert, ő saját maga által jutott oda ahova, itt is meg fogja oldani a problémákat.

Vhogy pozitív érzéseim vannak, nem tudom megindokolni, hogy miért, de vmi azt súgja, rendben lesznek a dolgok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 379
Ja, simán. Shaq meccs utáni rövid videója is érdekes volt, a testbeszéd, mintha nagyon elhinné, hogy annyira jó mint amennyit fizetnek neki. DJ is arc, de hát ő azért fű alatt csak össze sepregetett elég sok yardot.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Smitty meg közben szétégette Jacksont. Lehet kéne neki valami pozi, félidőben legyen az öltözőben és motiválja a csapatot...
SrBandi
Amúgy meg elkezdődött a helyezkedés a csapaton belül, most sokan érzik majd úgy hogy HoF-ek csak az edzői szarok.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Smitty meg közben szétégette Jacksont. Lehet kéne neki valami pozi, félidőben legyen az öltözőben és motiválja a csapatot...
SrBandi
Tudok neki egyet, owner
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 379
Smitty meg közben szétégette Jacksont. Lehet kéne neki valami pozi, félidőben legyen az öltözőben és motiválja a csapatot...
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Ramik Wilson ILB jött Dortch helyére, végre jó döntéseket hoznak az FO-ban. Nem is tudom mit keresett Dortch a csapatban egy ilyen telitett poszton, a Lb már régóta need volt.