Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
 twitter.com/BillyM_91/status/1197928900275425282?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1197928900275425282&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.carolinahuddle.com%2Fboards%2Findex.php%3Fapp%3Dcore%26module%3Dsystem%26controller%3Dembed%26url%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2FBillyM_91%2Fstatus%2F1197928900275425282

Sztem legalább annyi yard maradt benne, mint amennyit elkapott.
Emellett idén tényleg vannak dropjai, meg minden, de sztem benne qrva nagy potenciál van, valaki elviszi majd FA-n egy év múlva, és hirtelen a liga legjobb mélységi célpontja lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Samuelnek szerintem jobbak a kezei meg kishelyen is csinál szépeket, viszont a sebessége ellenére se éreztem soha olyan veszélyesnek hosszún. Ahogy Gabo is írja nem sok lehetősége volt. Fura ez a Ginn effekt, nem volt jobb képességű, de jobban játszott.
TSzabi
Ginn Cam legjobb éveiben volt itt. Philly Brown legitim WR-nek tűnt akkor. Cam vitte a hátán az egész O-t, most, hogy van normálisnak nevezhető supporting cast, meg le van halva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Samuelnek szerintem jobbak a kezei meg kishelyen is csinál szépeket, viszont a sebessége ellenére se éreztem soha olyan veszélyesnek hosszún. Ahogy Gabo is írja nem sok lehetősége volt. Fura ez a Ginn effekt, nem volt jobb képességű, de jobban játszott.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ginn jobb volt, amikor jó volt, az utolsó szezonjában már kb nettó negatív volt a hozzáadott értéke. Ettől függetlenül Samuel idén szerintem rosszabb, mint tavaly, amikor sokkal kevesebb játéklehetőségből többet kihozott, idén rengeteg a hibája. Talán lehetne többet futtatni vagy screen passzt dobni neki, mert open fielden azért csinál playeket.

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Szegény nagyon rosszkor került hozzánk, volt eddig két éve a lerobbant Cammel, most meg a távolra pontatlan, játékot olvasni képtelen Allen dobál neki.
gabokocka
Csak kifogások 😀 , Ginn jobb volt.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Szegény nagyon rosszkor került hozzánk, volt eddig két éve a lerobbant Cammel, most meg a távolra pontatlan, játékot olvasni képtelen Allen dobál neki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Mindeközben a Samuel felé szálló labdák 35%-a “elkaphatatlannak” van minősítve
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Tomlinra a válasz:
I was told that this very question was put to #Panthers owner David Tepper, that he was asked if he’d be willing to trade draft choices for #Steelers head coach Mike Tomlin.
His response, the way I was told it, was: “You think I’d (expletive) Art Rooney?!”

 twitter.com/AKinkhabwala/status/1204172833246654464?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1204172833246654464&ref_url=https%3A%2F%2Fsteelersdepot.com%2F2019%2F12%2Fdavid-tepper-on-suggestion-hed-go-after-mike-tomlin-you-think-id-art-rooney%2F
 twitter.com/profootballtalk/status/1204169485235752960
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ha Cam egészséges, akkor szerintem marad. Namost ebben az esetben, olyan nehéz helyzet lenne egy új HC-nek hogy egy egészséges ex-MVP Cammel kell indulni, akinek van még egy évre szerződése? Érted, az új HC-k sokszor a Winston/Mariota/Trubisky vonalon mozognak, netán egy Jó Hoyert kapnak első évben 😀

Szerintem ez csak nagyon kevés edzőjelöltet tartana vissza. Ma egyébként valahol már azt is behaluzták hogy Tepper el akarja hozni Tomlint mert ugye Pittsburgh... McCarthy is jelezte hogy visszatérne az edzősködéshez - mondjuk őt még nem hozták szóba velünk.
SrBandi
Camnél pont ez a lejáró szerződés a nehézség, mert franchise qb-t nem engedsz be az utolsó évébe új kontrakt nélkül (elég nagy inzultus, azt mutatja, hogy nem bízol benne).

Tepper állítólag nem volt nagy Tomlin fan Pittben, de amúgy se hinném, hogy kirúgnák, lemondani meg aligha fog a mi kedvünkért 😊 McCarthy hüm-hüm, nem vagyok elájulva az ötlettől, de nem is vetném el élből.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ez előtt is de most főleg (a meccsnek ehhez semmi köze) azt gondolom hogy Ron volt a legkevésbé vakon az egész gárdába.

Ezt nyílván a tulaj látja(vagy nem) , de nekem ez az érzésem volt. Előbb raktam volna Ron köré dolgokat mint őt el.
TSzabi
Ebbe szerintem kívülről objektíven nem lehet belelátni. Mi leginkább a játék képe alapján tudunk ítélkezni - nyilvánvalóan nem lett jobb a csapat Ron nélkül, de ő se tudta megállítani a szétesést. Más kérdés, hogy nem emiatt lett azonnal kirúgva. Tepper és Ron nyilatkozataiból elég egyértelmű, hogy kettejük közt kvázi világnézeti különbségek vannak, ami leginkább a modern analitika használatában csúcsosodott ki.

Végigszenvedtem pár Fewell interjút, iszonyat hálátlan feladat az övé, amúgy kompetens, értelmes edzőnek tűnik, de bukásra van ítélve, főleg, hogy itt a játékosok egy része még kimondottan Ron párti. Csak attól, hogy valakit szeretnek a játékosai, még nem jelenti azt, hogy ő a legalkalmasabb a munkára.
Jakehomer
Persze nem látunk bele, azért is mondom, hogy megérzés és hogy én más vonalon indultam volna.
Az analitika egy érdekes dolog, mert ha mindenki használja és az alapján hoz döntést nem a tudása alapján, akkor hirtelen változni fognak az eredmények. A GM-nek viszont jó lett volna adni egy táblázatott hogy megnézze hány csapat jutott PO ba az elmúlt 10 évben azokból akiknek a Cap 15-20% a el lett költve off ball LB-re.

Egy meccsre mereven bevinni az analitikát műmájerkedés. Egy meccs véges, és túl kicsi a minta, hogy a “nagy igazságok” amik mondjuk 2000 meccsből kijöttek érvényesülhessenek egy azon pillanatba.

Az infrastruktúra az edzés módszerek a draft az igazolások tekintetébe abszolút támogatom,
de ahogy Gabo is mondta a Shaq szerződést ez azonnal meg is baszta.
Plusz nehéz elhinni hogy azt dobja ki a gép hogy elég 2 Safety 3 Corner egy 53 as keretbe, de ILB ből kell 5.

Nem látunk még belőle sokat persze
de ha ezt szeretné “ kemény fegyelem, modern analitika” akkor abból eddig semmit nem láttam csak hogy kötöttek 1 elemzés mentes szerződést és kirugták a kemény fegyelmet.
TSzabi
Nekem nincs kialakult véleményem az analitika alkalmazásáról, miközben nyilvánvaló, hogy a mélyebb statisztikák fontosak, és valamilyen szinten figyelembe kell venni. De egyetértek, elsősorban a roster kialakításánál kéne, még ha erre lehet azt mondani, hogy nincs egy tuti blueprint, és több módon is lehet stabil nyerő csapatot építeni (ez is igaz). Csak rohadtul kéne már egy irányvonal, mert én úgy érzem, hogy évek óta nincs, és már Gettleman elvesztette a fonalat, Hurney kezében meg soha nem is volt.

Cam szerintem maradni akar, de gondolom új szerződést szeretne, ami viszont egy nagy gamble, amit én se vállalnék be.

Perception is reality.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 379
Ha Cam egészséges, akkor szerintem marad. Namost ebben az esetben, olyan nehéz helyzet lenne egy új HC-nek hogy egy egészséges ex-MVP Cammel kell indulni, akinek van még egy évre szerződése? Érted, az új HC-k sokszor a Winston/Mariota/Trubisky vonalon mozognak, netán egy Jó Hoyert kapnak első évben 😀

Szerintem ez csak nagyon kevés edzőjelöltet tartana vissza. Ma egyébként valahol már azt is behaluzták hogy Tepper el akarja hozni Tomlint mert ugye Pittsburgh... McCarthy is jelezte hogy visszatérne az edzősködéshez - mondjuk őt még nem hozták szóba velünk.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Camet megműtötték végül.
Az új HC-nek feltett első kérdés: mi lesz Cammel? 😊
gabokocka
Vagy fordítva HC jelöltek teszik ezt fel 😊 tudják mire vállalkoznak
dande
Sztem nem ettől lesz függővé az edző választás, és az edzők se Cam miatt fognak jönni vagy nem jönni. Amikor ki kell jelölni az új HC-t, sztem még nem tudni mi lesz Cam sorsa. Így mindkét opcióra fel kell készülni, arra is, ha ő marad a QB, és arra is, ha új QB jön.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Mondjuk a LB buzulás, meg hogy nem kell S, az egyértelműen Ron sara, ezt nehéz volna másra kenni.
gabokocka
Pont ez az hogy az Ő sara, lehet neki mutatni egy szép táblázatot az ilyen dolgairól hogy nézegesse aztán azt mondani hogy szeretne változást.
Ron erre azt mondja
- ezt nem csinálom bocsi
Tepper
- oké köszönjük az eddigit viszlát!

Aztán Ron kirúgása után megcsinálnak egy olyan dealt, ami pont annak az elvnek felel meg mint ami miatt kirúgtak?

Most ez nyílván sarkítva van, de Ron szerintem nem kapott ilyen irány vonalat, hogy egy kicsit változtatni szeretnék itt itt és itt, nézd ezek alapján. Ez még nem is baj hogy egy ilyen kalibert nem akartak kutyiba rakni.

Ami baj hogy nem is volt nincs is semmi elképzelés terv.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Camet megműtötték végül.
Az új HC-nek feltett első kérdés: mi lesz Cammel? 😊
gabokocka
Vagy fordítva HC jelöltek teszik ezt fel 😊 tudják mire vállalkoznak
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Camet megműtötték végül.
Az új HC-nek feltett első kérdés: mi lesz Cammel? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Mondjuk a LB buzulás, meg hogy nem kell S, az egyértelműen Ron sara, ezt nehéz volna másra kenni Shaq szerződéstől függetlenül.

Egy rossz szerződéstől nem dől be a világ, ennyi helyünk idén is volt a sapi alatt, nem ez fogja meghatározni a holtszezonunkat, még akkor is, ha ez egy nyilvánvaló fos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Ez előtt is de most főleg (a meccsnek ehhez semmi köze) azt gondolom hogy Ron volt a legkevésbé vakon az egész gárdába.

Ezt nyílván a tulaj látja(vagy nem) , de nekem ez az érzésem volt. Előbb raktam volna Ron köré dolgokat mint őt el.
TSzabi
Ebbe szerintem kívülről objektíven nem lehet belelátni. Mi leginkább a játék képe alapján tudunk ítélkezni - nyilvánvalóan nem lett jobb a csapat Ron nélkül, de ő se tudta megállítani a szétesést. Más kérdés, hogy nem emiatt lett azonnal kirúgva. Tepper és Ron nyilatkozataiból elég egyértelmű, hogy kettejük közt kvázi világnézeti különbségek vannak, ami leginkább a modern analitika használatában csúcsosodott ki.

Végigszenvedtem pár Fewell interjút, iszonyat hálátlan feladat az övé, amúgy kompetens, értelmes edzőnek tűnik, de bukásra van ítélve, főleg, hogy itt a játékosok egy része még kimondottan Ron párti. Csak attól, hogy valakit szeretnek a játékosai, még nem jelenti azt, hogy ő a legalkalmasabb a munkára.
Jakehomer
Persze nem látunk bele, azért is mondom, hogy megérzés és hogy én más vonalon indultam volna.
Az analitika egy érdekes dolog, mert ha mindenki használja és az alapján hoz döntést nem a tudása alapján, akkor hirtelen változni fognak az eredmények. A GM-nek viszont jó lett volna adni egy táblázatott hogy megnézze hány csapat jutott PO ba az elmúlt 10 évben azokból akiknek a Cap 15-20% a el lett költve off ball LB-re.

Egy meccsre mereven bevinni az analitikát műmájerkedés. Egy meccs véges, és túl kicsi a minta, hogy a “nagy igazságok” amik mondjuk 2000 meccsből kijöttek érvényesülhessenek egy azon pillanatba.

Az infrastruktúra az edzés módszerek a draft az igazolások tekintetébe abszolút támogatom,
de ahogy Gabo is mondta a Shaq szerződést ez azonnal meg is baszta.
Plusz nehéz elhinni hogy azt dobja ki a gép hogy elég 2 Safety 3 Corner egy 53 as keretbe, de ILB ből kell 5.

Nem látunk még belőle sokat persze
de ha ezt szeretné “ kemény fegyelem, modern analitika” akkor abból eddig semmit nem láttam csak hogy kötöttek 1 elemzés mentes szerződést és kirugták a kemény fegyelmet.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Perry Fewell: Panthers will start Kyle Allen at QB vs. Seahawks
Gorro
Mindenképp kell a L
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Perry Fewell: Panthers will start Kyle Allen at QB vs. Seahawks

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ez előtt is de most főleg (a meccsnek ehhez semmi köze) azt gondolom hogy Ron volt a legkevésbé vakon az egész gárdába.

Ezt nyílván a tulaj látja(vagy nem) , de nekem ez az érzésem volt. Előbb raktam volna Ron köré dolgokat mint őt el.
TSzabi
Ebbe szerintem kívülről objektíven nem lehet belelátni. Mi leginkább a játék képe alapján tudunk ítélkezni - nyilvánvalóan nem lett jobb a csapat Ron nélkül, de ő se tudta megállítani a szétesést. Más kérdés, hogy nem emiatt lett azonnal kirúgva. Tepper és Ron nyilatkozataiból elég egyértelmű, hogy kettejük közt kvázi világnézeti különbségek vannak, ami leginkább a modern analitika használatában csúcsosodott ki.

Végigszenvedtem pár Fewell interjút, iszonyat hálátlan feladat az övé, amúgy kompetens, értelmes edzőnek tűnik, de bukásra van ítélve, főleg, hogy itt a játékosok egy része még kimondottan Ron párti. Csak attól, hogy valakit szeretnek a játékosai, még nem jelenti azt, hogy ő a legalkalmasabb a munkára.

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Ez előtt is de most főleg (a meccsnek ehhez semmi köze) azt gondolom hogy Ron volt a legkevésbé vakon az egész gárdába.

Ezt nyílván a tulaj látja(vagy nem) , de nekem ez az érzésem volt. Előbb raktam volna Ron köré dolgokat mint őt el.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Nagy tabula ráza lesz itt a holtszezonban, ezért totál érthetetlen Shaq új szerződése, sehogy se illik a képbe.
Ha már vkihez hozzá akartunk baszni pénzt, tettük volna Bradberryvel, McCoy-jal, vagy akár Addisonnal.
Egyenes út a sikerhez, ha a két off ball LB-d 26 milliót keres évente....

És ezek után jönnek a hírek, hogy hajlandóak vagyunk elcserélni Camet.
Igazából a ha egészséges, akkor nem szabad elpasszolni, ha nem, akkor meg ki a faszomat húzunk le egy sérül QB-val....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Donte nyilvánosan kritizálta a playcallingot, ilyenre se emlékszem, mikor volt utoljára.

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Nyílván nem Shaq szerződése töri keresztbe a SB álmokat. Hanem ha ez lesz megint hogy közepes játékosok lesznek rommá fizetve.

Szerintem komoly baj van a játékos állománnyal, nem fejlődnek nem javulnak, inkább romlanak. Az O line egyre rosszabb és mindössze egy Roten esett ki abból az összeállításból ami jó volt, akit ügye mi a gyenge láncszemnek tartunk.
Azért Allen is kurvára kell a Sackek feléhez, de ebben ő vissza fejlődött, ha is menekül azért teszi hogy dobjon egy Picket. Thomas elő vétele volt az egyetlen derüs folt de rá se bíznám az életem.

A védelem meg egy rom fos, Burns lézeng a játék közelébe sincs. Butler meg Efe tevékenysége hasonlítható a passrushoz. Shaq nem tud védekezni nem tud szerelni Kek olyan mintha 6 lyukat akarna egyszerre befogni egy hajón.
Reid is csak felejt mióta itt van.
Bberry teljesen elfeledtette velünk hogy 1. Szamú Corner legyen.
Djaxet bármilyen szituba agyon veri bárki.

Ezek nem ennyire rossz( sokan szerintem tényleg nagyon rosszak ) játékosok, bár biztos van egy kis dekoncentráció, és nem is a gameplan vagy a hívás a szar. Nem tud megcsinálni egy szerelést nem tud fellépni a zsebbe, nem tudja megtartani a zsebet stb. Az alap dolgok továbbra se mennek.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Stefanski mondjuk sztem azért olyan jó idén, mint amennyire, mert Kubiak dolgozik mögötte.
empty taxi
Nem baj, hozhatja magával koordinatornak 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.