Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Állítólag Colbert a célkeresztben, mint GM meg még mit tudom én milyen posztra az FO-ban. A Steelersnél lejár a szerződése és állítólag jóban van Tepperrel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
A mcdaniels pletyka alapján akkor lehet ránézünk hogy a meglévő stábból valaki eltudja e vinni a D-t, aztán hozunk egy Offense HC-t, esetleg draftolhat egy QB-t magának az első körbe ha Grier nem ül neki, Pl mcdaniels Cam párost sehogy nem tudnám elképzelni.
TSzabi
A mcdaniels pletyka alapján akkor lehet ránézünk hogy a meglévő stábból valaki eltudja e vinni a D-t, aztán hozunk egy Offense HC-t, esetleg draftolhat egy QB-t magának az első körbe ha Grier nem ül neki, Pl mcdaniels Cam párost sehogy nem tudnám elképzelni.
TSzabi
román gergő biztos meg lesz környékezve
gedam

Ráadásul ő itt kezdte a karrierjét mint OC
több mint 4 éve
gedam 5 700
A mcdaniels pletyka alapján akkor lehet ránézünk hogy a meglévő stábból valaki eltudja e vinni a D-t, aztán hozunk egy Offense HC-t, esetleg draftolhat egy QB-t magának az első körbe ha Grier nem ül neki, Pl mcdaniels Cam párost sehogy nem tudnám elképzelni.
TSzabi
A mcdaniels pletyka alapján akkor lehet ránézünk hogy a meglévő stábból valaki eltudja e vinni a D-t, aztán hozunk egy Offense HC-t, esetleg draftolhat egy QB-t magának az első körbe ha Grier nem ül neki, Pl mcdaniels Cam párost sehogy nem tudnám elképzelni.
TSzabi
román gergő biztos meg lesz környékezve
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Ahogy olvasom Tepper elég konkrétan kezébe vette a dolgokat, lehet a GM szerepkör elég visszafogott lesz.

McDaniels kösz nem...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Csak ezt a DG-t kapnátok vissza Rivera helyett. 😉 vagy vlm
ozibozi
Én visszavenném, de kérjük Dánielt is vele 😛

Viszlát, Ron és kösz a halakat, azért a szép emlékeket nem felejtjük el

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Tepper nyilatkozata

"Átfogó és alapos áttekintést készítünk a működésünkről, hogy biztosak legyünk abban, felépítettük-e a hosszú távú tartós sikert." folytatta Tepper. "Célunk az, hogy megtaláljuk az old school fegyelem és keménység megfelelő keverékét a modern és innovatív folyamatokkal. Fontolóra vesszük a jelenlegi személyzet bővítését is. Az egyik változás, amelyet végrehajtunk, az a general manager helyettes felvétele. Mindannyiunknak fel kell ismerne, hogy ez a folyamat első lépése, de elkötelezettek vagyunk a győztes kultúra kialakításában és fenntartásában csapatunk és szurkolóink számára."
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
A mcdaniels pletyka alapján akkor lehet ránézünk hogy a meglévő stábból valaki eltudja e vinni a D-t, aztán hozunk egy Offense HC-t, esetleg draftolhat egy QB-t magának az első körbe ha Grier nem ül neki, Pl mcdaniels Cam párost sehogy nem tudnám elképzelni.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 471
Csak ezt a DG-t kapnátok vissza Rivera helyett. 😉 vagy vlm
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Arra leszek kiváncsi de nagyon nagyon nagyon hogy ő mint volt DB coach mit fog kezdeni ezzel a Secel.
Szerinte is elég 1,5-2 safety egy csapatba Donte nála is szélen marad lesznek Dimi felállások fogunk e emberezni kihuzzák-e a pussy covert a playbookbol?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit sajnálom mert én csípem őt. Tuti DCként kap valahol állást ha akar, de szerintem HC pozira is van esélye.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Hát megtörtént.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Scott Turner pedig az új OC.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Fewell lesz az interim HC, kemény.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
A nap híre:
Panthers fired Ron Rivera.

With #Panthers coach Ron Rivera out, secondary coach Perry Fewell was named interim head coach. OC Norv Turner will transition to special assistant to the head coach, and QB coach Scott Turner will serve as offensive coordinator. ... Major changes in Carolina.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Mondjuk Gettleman megkapta a franchise két arcát, szóval annyira nem egyértelmű, hogy ki végzett jobb munkát, sőt, igazából a klasszisokat Hurney draftolta, Gettleman meg jól kukázott. Nála egyértelműen a Norman biznisznél ment el a hajó, majd az azt követően elbaszott draftnál. Hurney pedig az ész nélküli költekezésbe bukott bele elsőre, a második regnálásába én nem tudnék belekötni, akiket hozott én is hoztam volna, nyilván tavaly Gauldent, idén Griert nem húztam volna, de megint ő draftolta a klasszis játékost. Az, meg hogy 10 éve nem húzunk normális safety-t, miközben ordas need, azt nem lehet nem Ron számlájára írni.

Norwell és Poe elengedését én nem érzem tragikusnak, amennyit adtak nekik, annyit nem érnek, míg Norman 15-ben konkrétan a fél pályát elvette az ellenféltől, emiatt Coleman elit FS-nek tűnt. És ezt követően egy teljes draftclass kiesett, mert kerestük a CB-t Norman mögé, meg húztuk a megabust Butlert.
gabokocka
Uh, Hurney (és Richardson) teljesen leépítette a csapatot, ezért sorozatban kétszer top10-ben draftoltunk, közte ugye az 1/1, de kétségtelen, hogy ott a legjobbakat húzta, bár Luke abszolút no brainer volt. Cam draftolásáért minden elismerést megérdemel, azóta mindenki elfelejtette, de az kockázatos picknek számított akkor. A top 10-ben Gettleman is tudott ászt húzni amúgy (önkritikusan el kell ismernem ,hogy én nem örültem a CMC picknek, de hát néha jobban tudják azok, akiknek ez a munkája 😊 ). Hurney irgalmatlan mennyiségű bustot húz, Gman játékosai sokkal nagyobb arányban vannak a ligában. És akkor az FA igazolásokat, és a legfontosabbat, hogy melyikük tudott fazont adni a csapatnak még nem is vettük számba, nincs egy súlycsoportban a két ember.


Szerintem a Norman ügy nem is volt annyira elbaszva.
TSzabi
Dehogynem, mindkét oldalról. Norman maradni akart, mi pedig meg akartuk tartani (nyilván nem mindenáron). Nem volt terv arra, hogy mi lesz nélküle, az, hogy rögtön utána húzott három cornert, az ennek kvázi a beismerése. Persze amiket írsz, az igaz (Benét különösen sajnálom, a lábtörése a karrierjét is kettétörte), de a lényeg, hogy ott Gettleman letért az útról, és ezt nagyon megérezte a csapat.

És igen, McDermott (és Beane) elvesztése sokkal nagyobb érvágás volt, mint anticipáltuk, potenciálisan ők ketten vehették volna át a stafétát tavaly.

Perception is reality.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Mondjuk Gettleman megkapta a franchise két arcát, szóval annyira nem egyértelmű, hogy ki végzett jobb munkát, sőt, igazából a klasszisokat Hurney draftolta, Gettleman meg jól kukázott. Nála egyértelműen a Norman biznisznél ment el a hajó, majd az azt követően elbaszott draftnál. Hurney pedig az ész nélküli költekezésbe bukott bele elsőre, a második regnálásába én nem tudnék belekötni, akiket hozott én is hoztam volna, nyilván tavaly Gauldent, idén Griert nem húztam volna, de megint ő draftolta a klasszis játékost. Az, meg hogy 10 éve nem húzunk normális safety-t, miközben ordas need, azt nem lehet nem Ron számlájára írni.

Norwell és Poe elengedését én nem érzem tragikusnak, amennyit adtak nekik, annyit nem érnek, míg Norman 15-ben konkrétan a fél pályát elvette az ellenféltől, emiatt Coleman elit FS-nek tűnt. És ezt követően egy teljes draftclass kiesett, mert kerestük a CB-t Norman mögé, meg húztuk a megabust Butlert.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Szerintem a Norman ügy nem is volt annyira elbaszva. El mentünk úgy akkor a SB ba, hogy Finnegen volt a nickel, McClain a 2.!!! Számú corner, és Harper már elég ólomlábú volt. Senki se hitte hogy Bene ennyire szar lesz fulltime, és akkor oda draftolt 3 cornert akiből Bberry bejött nálunk Worley mutatja a Raidersbe hogy nem volt egy teljesen hülye pick. Boston vissza kanyarodott és ugy játszik mint akkor kellet volna, valamint Coleman akkor sokra volt tartva liga szerte.

Nem láttuk jönni hogy ekkora leolvadás lesz. Szerintem Norwell és lotulelei elengedése egyszerre volt a szar döntés. A vörös nem véletlenül hívta oda egy nagyobb fizuért mint mi hoztuk Poe-t, szerintem nagyon alul volt értékelve az ő játéka és annak a hatása Shortéra. De ha őt elengedtük akkor Norwellt kellet volna itt tartani. Valahogy ott éreztem azt a pontot hogy a D és az O is identitását veszti, már nem fogtuk a futást, nem volt középről nyomás, mi meg nem tudtunk futni ha kellet. Nyílván ezeket nem lehet visszahozni más irányba mentünk de az nem megy, egyszerűen sokat vesztettunk a stábból is Vörös aztán Willks. Nem tudjuk újra játszani azt a focit de nincs igazán más ötletünk csak próbálkozunk, azok meg néha bejönnek de fejleszteni nem tudjuk.

Olyan ez mikor veszel valamit amihez nem értesz, csak hallottad hogy jó.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
De kérdés, hogy mit lehet ebből kihozni? A GM-nek kell változni, és a HC elképzeléseinek megfelelő embereket draftolni, vagy a HC-nek kell megtanulni kihozni a maximumot a lehető legjobb játékosokból. Gettleman best person available alapon draftolt, ott egyértelmű volt az üzenet, hogy a játékos kerethez kell alakítani a játékot. Hurneynél nem tudom mi a módszer, de összességében jobbnak tűnnek az ő draftjai (aztán persze lehet hogy ha megnézném az adatokat, kiderülne hogy nem). Gondolom egyébként ezt akarják elkerülni a Chip Kelly meg Bill OBrien féle mókusok azzal hogy mindkét pozit maguknak akarják, csak az meg egy embernek bőven sok.
SrBandi
Gman se mindig BPA-zott, még ha ezt is mondta, Alapvetően azért sokkal jobb a draft mérlege, mint Hurndognak, egyedül az utolsó draftját baszta el, amiben a Norman ügy elég komolyan szerepet játszott - nála a nagyobb negatívum inkább az volt, hogy sok picket elcserélt (elfecsérelt).

Amúgy vannak pletykák, hogy Hurney 2.0 igazából azt csinálja, amit Ron mond neki, míg Gettleman jobban kézben tartotta az irányítást - akárhogy is van, nem kérdés, hogy kivel voltunk eredményesebbek...

Érthető, hogy Tepper tavaly nem akart azonnal mindent lebontani, mert bár szerintem látszott, hogy nem annyira jók az alapok, amire próbálunk építkezni, de rá lehetett fogni Cam sérülésére mindent, mert addig tényleg más képet mutatott a csapat. Persze ez is edzői feladat, hogy ne egy játékos határozzon meg mindent, vannak azért szépen példák erre, hogy ha nyilván nem teljesen ugyanolyan színvonalon, de tud működni egy csapat akkor is, ha kiesik a legjobb játékosa. Nálunk is voltak erre jelek, de a gyengeségeinken nem sikerült javítani.

Csak azt remélem, nem valami hülye félmegoldással jön majd Tepper elő.

Perception is reality.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Ron nem kutyaütő, biztos fog máshol állást találni, megvannak azok a tulajdonságai, ami alapján el fog kelni, mint HC. A csapatot sose veszti el, mindenki megdöglik érte a pályán, változni is képes (valamelyest), nem véletlen, hogy általában mindig akkor támadunk fel, amikor már qrvára ég a ház.
De vannak hibái, amiken nem tud túllépni. És ez abból is adódik, amik a jó tulajdonságai. Túl jó Manhertzhez, nem fogja kivenni a csapatból, csak azért, hogy Thomas pályára kerüljön. Ugyanezt végignéztük nem tudom hány játékossal, miközben kétszer volt GM váltás (Hurney, Gettlemagic, Hurney), szóval ezt a felét nem lehet másra kenni. A roster menedzselés is érdekes kérdés, de ott is vannak konstans faszságaink, és a GM váltásokra tekintettel nehezen hihető, hogy Ronnak ne lenne beleszólása.
Az, hogy minden évben van 2-3 olyan meccs, ahol totál felkészületlenül megyünk fel a pályára, szintén nehezen verhető másra.
A lényeg, hogy ez kapcsolat elfáradt, mindenképp váltani kell, és azt se lehet mondani, hogy ki lett maxolva az elmúlt években a keret, mert Cam és Luke legjobb évei összesen egy Superbowl runban csúcsosodtak ki, azt én kevésnek érzem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 378
De kérdés, hogy mit lehet ebből kihozni? A GM-nek kell változni, és a HC elképzeléseinek megfelelő embereket draftolni, vagy a HC-nek kell megtanulni kihozni a maximumot a lehető legjobb játékosokból. Gettleman best person available alapon draftolt, ott egyértelmű volt az üzenet, hogy a játékos kerethez kell alakítani a játékot. Hurneynél nem tudom mi a módszer, de összességében jobbnak tűnnek az ő draftjai (aztán persze lehet hogy ha megnézném az adatokat, kiderülne hogy nem). Gondolom egyébként ezt akarják elkerülni a Chip Kelly meg Bill OBrien féle mókusok azzal hogy mindkét pozit maguknak akarják, csak az meg egy embernek bőven sok.

Én az All or nothingot nézve megkedveltem Ront, ez a mókus tényleg egy jó embernek tűnik, nem is hülye, ért is hozzá. De azt hiszem a lojalitása a kipróbált embereihez, az az, ami miatt nem tud ütőképes csapatot összerakni. Nem csak a pályára küldi fel a veteránjait, biztos ami biztos alapon, hanem a stábjában is végletekig kitart az emberei mellett. Érthető, baromi nehéz döntés egy egyébként kompetens már-már barátot lecserélni egy ismeretlenre, aki lehet hogy kicsit vagy sokkal jobb, de lutri. Viszont látszik, hogy ez a stáb bármilyen kerettel kb .500 -at tud hozni, ami kb semmire sem elég, ennél még az is jobb ha egy csapat 5 évig csapnivaló, feltankol tehetségből, és egy 2-3 éves ablakban meg stabil playoff résztvevő, és ha kijön a lépés, akkor megnyeri a superbowlt. Senkit nem érdekelne, ha az edző összmérlege negatív, ha hozott gyűrűt.

Alapvetően a jó cégvezetők nem szoktak csakúgy kirugdalni embereket, meg lecserélni egész részlegeket, mert az rövid és közép távon is nagyon rossz egy cégnek, az összes szervezeti tudás jó részét kidobod, semmi garancia hogy találsz kompetensebb embereket a piacon. Láttuk is hogy Teppernek tavaly sem borult el az agya, nem csinált mészárlást. A legvalószínűbb forgatókönyv szerintem az, hogy készül egy részletes értékelés a szervezetről, mik az erősségei, mik a gyengeségei. Hogy ezt Tepper maga menedzseli, vagy valami auditor cég csinálja, esetleg rábízta Hurneyre, ez lehet kérdés, de ha a végén kijön egy akcióterv, miben és hogyan kell fejlődni, akkor Teppernek el kell dönteni, hogy bízik-e abban, hogy Ron meg Hurney azok akik ezt végig tudják vinni. Lehet hogy igen, lehet hogy nem. Azt látni, hogy ami infrastruktúra, ami brand, abban Tepper hamar meglépte a nyilvánvalót, lett fedett edzőközpont, mennyiségi és minőségi ugrás van a Panthersről szóló tartalmakban, intenzívebb social média jelenlét, több videós tartalom (Tolbert szakért meccs után, priceless 😀), szerintem az All or nothing sem véletlenül szólt a csapatról, robog a 2 states 1 team, fedett stadiont és MLS csapatot akar Charlotteba. Ami futball szakmai rész, ott még nem láttunk komoly fejlődést, bár elvileg talán lett valami data analytics részleg. Szóval ha van/lesz egy terv arra hogy a futball részlegen hol és mit kellene változtatni, azt végre tudja-e hajtani Ron meg Hurney.

Nem tudom, hogy csak nekünk tűnik úgy, vagy tényleg az átlagosnál több sérültünk van az utóbbi két évben, statisztikám nincs, de ha igen, akkor talán jó indikátor lehet, hogy a közeljövőben látunk-e valami infrastruktúra változást az orvosok környékén, valami spécibb edzőterem, vagy egy újabb modern rehab központ vagy bármi hír ami arra utal hogy próbáljuk jobban elkerülni a sérüléseket, gyorsítani a rehabilitációt, az utalhatna arra, hogy ez a fajta adat alapú szervezet fejlesztés beindult.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Én ilyen esetben nem azért védem Ront mert hogy itt kéne tartani vagy mert szerintem keni vágja a témát, hanem mert ez a dolog nem ilyen egyszerű mint a bot. Nem az van hogy Ron hülye tudja hogy hülye de csak azért is az marad. Szerintem sokat változott, a változások nem hoztak tartós eredményt és vissza kanyarodik oda ami hozott. Én nem gondoltam volna soha hogy törpe elkapóink lesznek és elkapó futónk.
Tavaly azért a trükkös játékokkal operáló O-t is kipróbáltuk és ameddig működött hajtottuk. Mennyit basztattuk hogy végig játszuk Basebe a meccset. Meg hogy hu de kreatív 1 yardért befuttatni izomból a falba Camet Stewartot stb.

Na hát az az igazság szerintem hogy a váltásokra nincs meg a minőség a keret, persze változzni kellet volna tudni, de nem tudja játszani azt a focit, nem talál rá játékosokat nem az ővé, nem a játékosoké ezért hibáznak, és bukjuk a meccseket.

Szerintem erre a keretre nincs foci amit tud játszani. Nem a játékosok szarok hanem teljesen koncepció nélkül van összefoltozva. Mindenki bele kerül valamibe ami nem fekszik neki és hibázik. Kezdhetjük az O lineal ami nem tudom mifaszra lett kitalálva. Shaq aki elv S/Lb hibrid szarabb Coveragebe mint Klein volt.
Lukeot a szükség mozgatja a pályán nem a tudása az ösztönei. Dontet egy 13 éves lány is leülteti iszonyat gyenge a szélre, Crockrell nem tudom hogy került a slotba gondolom mert Djax 2. Körös nem lehet csak fent a snapek 40-60% án.

Egyszerűen nem találja a játékot amit játszania kell, és szerintem nincs is olyan erre a keretre amit tudna. Identitás nélkül meg tengünk lengünk a pályán. Behívnak valami playt “jól van csináljuk” ja nem sikerült nem baj.

Ugyan az van mind2 csapat egységgel a fizikális focihoz gyengék az észfocihoz buták, a zsonglőr focihoz ügyetlenek.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Gondolom az se lepett meg senkit, hogy amikor Olsen megsérült, Thomas teljesen használhatónak tűnt a helyén. Mik vannak...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Amúgy ez még mindig izgibb forgatókönyv, mint várni a csodát, hogy a fos szarrá összeálljon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Elképzelhetetlennek tartom, hogy Tepper ne rúgja ki. Nem azért fizetett egy rakat pénzt, hogy ezt a fost nézze. A kérdés csak annyi, milyen irányba indul tovább. Csak újrainditja a gépet, vagy nyom egy format c-t. Mindkettő mellett vannak érvek, ellenérvek, meglátjuk mi a terve. Az egész sztori persze Cammel fog indulni, hogy bízunk-e abban, hogy ő még egészséges lesz, vagy elengedjük, és bízzanak ebben máshol. Ha Camet elengedjük, akkor viszont véleményem szerint mindenki vihető, mert amíg nem lesz meg a következő franchise QB, addig inkább talent keresés lesz a fiatalok terén, mintsem, hogy veteránokat fizessünk jó sok pénzért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 378
Ron pontosan egy évvel tovább húzta, mint kellett volna.
Gyurma Pappa
Ez. Ezért van az hogy minden racionális érv ellenére (Tepper nem hülye) tartok tőle hogy ha nincs kibaszva év közben, akkor majd megint meg tudja magyarázni a bizonyítványt, mert valahogy tavaly is megoldotta. Miközben a hibáink évek óta ugyanazok.