Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Ron Rivera says Panthers will consider kicker tryouts this week
 pantherswire.usatoday.com/2019/11/25/panthers-ron-rivera-kicker-tryouts-joey-slye/

#KeepPounding
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 379
Tökre nem ezt érzem, szerintem csak faszuk ki volt vele.
TSzabi
Hát, ennek is bőven megvan az esélye.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Tökre nem ezt érzem, szerintem csak faszuk ki volt vele.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 379
Szerintem ez a Gaulden move pont ugyanaz mint tavaly Hoke meg Imamura, valakivel el lehet vitetni a balhét. Hogy akkor itt most következménye van a dolgoknak, lássátok. Slyet nyilván nem lehet kirakni, mert másik rúgó nincs, úgyhogy most Gaulden frankó bűnbak. Ettől erősebb nem lett a csapat, de lehet vele takarózni, hogy most jól meg lett mutatva a játékosoknak, hogy vagy összeszedik magukat vagy mehetnek amerre látnak.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Amúgy volt fent pár snapet a “Mi falunk” Little Williams Paradis Turner Moton. Aztán úgye Moton is Little is volt lent. Reid is szerintem kurva régóta sérülten játszik, most is a bóka ami miatt rendszeresen ki szokta hagyni a szerdákat. Poeval is meg vagyunk most lőve.

Lehet lesz 1-2 roster move a héten mert elfogyott megint az a 2 fal, meg a sec.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Ez az amibe én tök bizonytalan vagyok, hogy mit látnak edzésen ott mennyi lehetőséget kap stb.
Tavaly pl Dossról nem volt fogalmunk hogy ilyen edzőtábor után miért nem rakják be nickelbe, aztán idén keretbe se került azóta se kell a kutyának se. Nekem is úgy tűnik hogy ezek a pickek kevés lehetőséget kapnak, de szerintem ebbe tényleg annyira nem látunk bele hogy nem tudom megítélni.

Tavaly Thomasnak sok lehetősége volt Olsen sérülése miatt, nekem akkor azt bizonyította hogy sok van benne, de nincs még kész a játékra.
Szomorú ha nem tudtak vele előre lépni, de lehet hogy Ő se képes rá.
Na nem mintha a tehetségeinkből kihoznánk mindent.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Na most Gaulden valószínűleg szimplán nem volt egy jó pick, de Riveránál esélyt se nagyon kapnak az ilyen játékosok (sok példa van rá, nagyon kevesen tudnak kijönni az ő doghouse-ából, Normannak is csak némi szerencsével sikerült). Elég nagy nyomás van aztán ezeken a srácokon, hogy amikor pályára kerülnek nagy ritkán, akkor csináljanak valamit. Szerintem Gaulden tegnapi lúzerkedésében ez szerepet játszott.

Ceterum censeo Riverának mennie kell.

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Gauldent kibasztuk.
Hát elkezdődött 😁
gabokocka
Amikor Colint hoztuk be helyette akkor ez már várható volt, le is vezette a frusztrációját egyből.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Gauldent kibasztuk.
Hát elkezdődött 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Ezt leegyszerűsítve a játék erőnket tekintve nem vagyunk egy csoda csapat, de bőven elég lenne arra hogy ordas nagy hibák nélkül PO ba menjünk. Továbbá amit mondtam hogy az egyértelmű szitukban agyon verik a falat, nem tudunk 1 yardot futni ha tudják hogy futni fogunk, nem tud Allen beleállni egy hosszú passzba ha az kell. Ha csűrjük csavarjuk akkor el karistol ez a fal, de ha nem tudunk megfutni 1 yardot 15 probálkozásbol 1x se az egy gyenge állomány.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 379
Sajnálom Slyet egyébként, szemét dolog az időzítés, ha két eseményt felcserélek, azaz meccs közben rontja el a field goalt, és a punt return fumble jön az utolsó 2 percben, mikor mindenki látja hogy egy TD-vel nyerhetünk, akkor most Gauldent utálná mindenki. És arról sem vagyok meggyőződve, hogy ha berúgja, akkor nem csinál TD-t a Saints. Tök simán felértek mezőnygólig, onnantól is simán haladtak előre, és nyilván nem vállaltak nagy kockázatot, mert a gól elég volt nekik. Ha nem elég, szerintem lett volna 2-3 próbálkozás, amiből Brees simán megcsinálhatta volna... Sok játékost ki lehet kiáltani bűnbaknak, lehet sorolni hogy a kihagyott rúgások, az elrontott punt return, a Bradberry melletti elkapás az utolsó percben amivel felértek lövés távolságba, vagy mi volt a kulcs játék amin elment a meccs, de közben én nem emlékszem ilyen meccsre a közelmúltból, ahol ennyire sok minden kedvezett nekünk. Nem rogytunk össze a punt para után, megcsinált negyedik kísérletet visszafújtak a saints-nek, elejtettek egy sima interception-t, Moore TD-je alul volt dobva de valahogy összeszedte, másik TD-je magas volt de valahogy összeszedte, Samuel interception-jére dobott PI, Wright PI-je challenge-elve, önmagában a saints 120+ büntető jardja - még ha jogos is -, amit mi mindig mondunk hogy lélektani szempontból rosszkor jöttek a hibák, hát a saints most megmutatta, hogy egy egész meccsen, rossz pillanatban hibázással is fel tudnak rámolni 34 pontot és valahogy nyernek.

Eközben a Slye utálat árnyékában csendben meghúzódik a tény hogy idén sokadszor nem tudunk first and goal szituációkat megoldani, a védelmünk pedig sok pontot enged.
több mint 4 éve
black & dekkes Carolina Panthers 5
De a PFF szerint nagyon szar, most akkor hogy is van ez?
gabokocka

"I only believe in statistics that I doctored myself." Winston Churchill

CMC-t addig szabad így terhelni, amíg van esély a rájátszásra (kb. a Falcons meccsen dőlt el, hogy nem fog sülni), szóval szerintem itt lenne az ideje, hogy pihentessük...Sajnos úgyse lenne MVP, ha 2000 futott és 1500 elkapott yardja lenne 23-25 TD-vel, mert vaamelyik QB-t fogják választani.

Cam-t természetesen imádom, de az elmúlt években már nem ugyanaz a játékos aki volt és az idén a gesztusaiból arra lehet következtetni, hogy meg is tört benne valami. Szurkolóként borzasztó ilyet kimondani (Steve Smith-t és T. Davis-t is rossz/rossz volt más csapat mezében látni), de a csapatérdek azt diktálja, hogy addig kell elcserélni, amíg ér valamit. Véleményem szerint Allen képes mozgatni ezt az offens-t a maga módján apróért, csak le kell vetkőznie a kezdő irányítók tipikus hibáit, nyomás alatt belemegyek egy passzba, ahol az elkapó nyakán 2-3 védő csüng, jön a sack és lóbálom a labdát, meg hasonlók.

Mivel CMC működik emögött a helyenként szarul, néha meg jobban teljesítő offense fal mögött is, ezért nem basznék el rá több picket, nem próbálnám meg tovább erősíteni kétes képességű freeagentekkel, hanem mindent feltennék a DEF megerősítésére. Ha lenne egy bika védelmünk, ami 10-20 pontokon tartaná még a legjobb offenseket is, akkor szerintem ez a Panthers offense képes lenne meccseket nyerni...
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Csak hogy nézzük a jó dolgokat is, ez a Saint se volt jó 😀.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Grat, talán végre ez a végjáték elhozza a Rivera váltást.

Ha véletlenül bunkó voltam bocs, sok volt a nyugisör
Gyurma Pappa
Semmi gond, hozzá vagyunk szokva 😀

Ez a modern nfl

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Amúgy CMC majdnem megverte a Saintset, csak nem hagyták rúgni
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Én már sajnálom Riverát. Kell ez neki? Ilyen balfaszokkal dolgozni még akkor is rossz ha Te is az vagy.

Vonuljon vissza mindenki
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Igazából itt egy blowout kellett volna, akkor talán már holnap repült volna Ron. Így ez egy vállható loss backup QB-val, nem jó...

Viszont Allen brutál hullámzó, a múlt heti gyalázat után most megint QB-nak nézett ki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Ja, nehéz ezt értékelni ebben a formában. Slye-t fogják basztatni, teljes joggal, bár az utolsó FG nem csak rajta múlt, de nyilván a két kihagyott PAT gáz. A végén a playcall szar volt, a D nagyrészt nem csinált semmit, de aztán szereztek két labdát, ami a kulcsa volt a comebacknek.

Tulajdonképpen Rivera haterként nem rossz ez az eredmény, de chokerség volt nem megnyerni, ha már ennyi ajándékot kaptunk.
Jakehomer

Valaki mindig gáz az ilyen meccseken , Slayra 6 pontot húzok rá. Aztán adott még az ST egy könnyű TD-t.

Jövőhéten a D lesz szar, aztán a sporik aztán az O, és kezdhetjük elölről.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Grat, talán végre ez a végjáték elhozza a Rivera váltást.

Ha véletlenül bunkó voltam bocs, sok volt a nyugisör

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ja, nehéz ezt értékelni ebben a formában. Slye-t fogják basztatni, teljes joggal, bár az utolsó FG nem csak rajta múlt, de nyilván a két kihagyott PAT gáz. A végén a playcall szar volt, a D nagyrészt nem csinált semmit, de aztán szereztek két labdát, ami a kulcsa volt a comebacknek.

Tulajdonképpen Rivera haterként nem rossz ez az eredmény, de chokerség volt nem megnyerni, ha már ennyi ajándékot kaptunk.

Perception is reality.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Riverát önmagában azért kikéne rúgni amit itt a végén műveltetek.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Ironikus
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
De a PFF szerint nagyon szar, most akkor hogy is van ez?
gabokocka
A pff et legendásan utálják az O-linemanek, nem véletlenül.
Ugyanakkor Paradist én se tartom jónak idén főleg ha azt nézzük hogy legjobb centernek is gondolták a ligában 1-2 éve
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
De a PFF szerint nagyon szar, most akkor hogy is van ez?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Gondolom, a többségében már láttátok, de egy ilyen OL elemzés nemcsak Panthers drukkereknek lehet érdekes. Paradis jobb, mint amilyennek tűnik.

 theriotreport.com/film-breakdown-trouble-in-paradis/
Jakehomer
Nekem az a bajom az ő játékával, hogy mikor kicsit keverjük a blokkolást vagy nem egyértelmű milyen játék következik akkor elvégzi a munkát többnyire, de amint erőből 1v1 tartania kéne az emberét egy hosszú passznál van egy középső futásnál akkor befuccsol, kb Rotennel is a helyzet, Turner pedig tudása alatt játszik.
TSzabi
De ha megnézed a példákat, akkor kiderül, hogy ez ebben a formában nem igaz. Sokkal nagyobb NT-kel is egy az egyben van szinte mindig, és sokszor szépen terelgeti őket mindenféle guard help nélkül (merthogy nekik a balfasz OT-kat kell segíteniük), erőből természetesen megverik időről időre. Amikor kap segítséget a guardtól (elég ha snap után egy pillanatra beblokkol a guard), akkor meg kvázi sallangmentes. Van egy play, amikor egyedül blokkol meg két d falembert, mert baromi jól mozog laterálisan. Az meg, hogy edge blokkolóként mennyit használunk egy centert megint az OT-k kritikája.

Perception is reality.