Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Na de Corn Elder is visszatért, úgyhogy a secondary rendben lesz 😊
Jakehomer
Amini már boxolja a cipőjét.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Na de Corn Elder is visszatért, úgyhogy a secondary rendben lesz 😊

Perception is reality.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Dortch kirakva (nem kapott sok lehetőséget, talán többet érdemelt volna), Mike Davis claimelve. Egy újabb RB, akit nem fogunk játszatni 😊 Na de hátha rájöttek az okosok, hogy CMC nem jó short yardage back.

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Amúgy szerintem Lukera kicsit sokat rak a rendszer. A pálya közepén ő van egyedül coverbe, futás esetén 1-1 be marad egy OLmannel. Ennyire nem szabadna azért magára hagyni mint a meccs elején.

Boston egyébként most jól játszott.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nekem az az érzésem hogy ha lenne 2 Olsenünk az egyiket kineveznénk blokkoló TE nek és sose passzolnánk neki.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Amúgy azt nem hiszem el, hogy nem lehet meccsenként két-három playt hívni Thomas-ra, vagy Bonnafonra, mert az, hogy gyakorlatilag 4 célponttal végigjátsszuk a meccseket, az nonszensz. A védelemben pedig meglepő módon amint elkezdtük tömni a boxot, nem lett minden futás 8+ yardos. Kár, hogy erre a negyedik negyedben gondoltunk először.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
És simán megrohadhat a nyakunkon Ron is.
gabokocka
Szerintem elég, ha a DB coach helyet cserél a TE coach-csal, meg mondjuk az erőnléti edző LB-ket edzi a továbbiakban, illetve talán még egy-két emberkét megvariáltok. A Falcons is ezzel próbálkozik, hátha itt is bejön Ronnal.
Gyurma Pappa
Hát ott bejött. Ha ennyi kell hogy a védelem összeszedje magát akkor legyen Newton a DC... ennyipénzért dolgozzon.
TSzabi
Ugyanmár. Egy meccsre felszívta magát a Falcons, és Quinn a mennybe megy, mert kicserélt pár embert? Futnak egy jó 7-9-t vagy 6-10-t és verhetik magukat, hogy dejók voltak, hogy nem draftolhatnak top10?

2012-ben (bounty év), amikor a 8-0-ás Falcons jött a Dome-ba és elvettük a veretlenségüket, nekünk is felállt egy kicsit, de aztán ugye jó 7-9-cel fejeztük be a szezont. Rivaly az rivaly, nem az edzőmozgatás miatt nyertek, hanem mert egy kalapszar volt, amit mi letettünk az asztalra. A Falconsnak semmi különöset nem kellett csinálnia, ABC futballt játszottak, mondjuk azt hibátlanul.

De szívesen, Quinn így szerintem még marad egy évig 😊
Gyurma Pappa
pedig ennél ironikusabb nem tudtam lenni.
TSzabi
Sorry. Most kivételesen nem ismertem fel. Már, hogy az elejét, a végét értettem 😀

Shame on me.

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
És simán megrohadhat a nyakunkon Ron is.
gabokocka
Szerintem elég, ha a DB coach helyet cserél a TE coach-csal, meg mondjuk az erőnléti edző LB-ket edzi a továbbiakban, illetve talán még egy-két emberkét megvariáltok. A Falcons is ezzel próbálkozik, hátha itt is bejön Ronnal.
Gyurma Pappa
Hát ott bejött. Ha ennyi kell hogy a védelem összeszedje magát akkor legyen Newton a DC... ennyipénzért dolgozzon.
TSzabi
Ugyanmár. Egy meccsre felszívta magát a Falcons, és Quinn a mennybe megy, mert kicserélt pár embert? Futnak egy jó 7-9-t vagy 6-10-t és verhetik magukat, hogy dejók voltak, hogy nem draftolhatnak top10?

2012-ben (bounty év), amikor a 8-0-ás Falcons jött a Dome-ba és elvettük a veretlenségüket, nekünk is felállt egy kicsit, de aztán ugye jó 7-9-cel fejeztük be a szezont. Rivaly az rivaly, nem az edzőmozgatás miatt nyertek, hanem mert egy kalapszar volt, amit mi letettünk az asztalra. A Falconsnak semmi különöset nem kellett csinálnia, ABC futballt játszottak, mondjuk azt hibátlanul.

De szívesen, Quinn így szerintem még marad egy évig 😊
Gyurma Pappa
pedig ennél ironikusabb nem tudtam lenni.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
És simán megrohadhat a nyakunkon Ron is.
gabokocka
Szerintem elég, ha a DB coach helyet cserél a TE coach-csal, meg mondjuk az erőnléti edző LB-ket edzi a továbbiakban, illetve talán még egy-két emberkét megvariáltok. A Falcons is ezzel próbálkozik, hátha itt is bejön Ronnal.
Gyurma Pappa
Hát ott bejött. Ha ennyi kell hogy a védelem összeszedje magát akkor legyen Newton a DC... ennyipénzért dolgozzon.
TSzabi
Ugyanmár. Egy meccsre felszívta magát a Falcons, és Quinn a mennybe megy, mert kicserélt pár embert? Futnak egy jó 7-9-t vagy 6-10-t és verhetik magukat, hogy dejók voltak, hogy nem draftolhatnak top10?

2012-ben (bounty év), amikor a 8-0-ás Falcons jött a Dome-ba és elvettük a veretlenségüket, nekünk is felállt egy kicsit, de aztán ugye jó 7-9-cel fejeztük be a szezont. Rivaly az rivaly, nem az edzőmozgatás miatt nyertek, hanem mert egy kalapszar volt, amit mi letettünk az asztalra. A Falconsnak semmi különöset nem kellett csinálnia, ABC futballt játszottak, mondjuk azt hibátlanul.

De szívesen, Quinn így szerintem még marad egy évig 😊

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
A héten szerezni kell egy OT-t mert megint 1 sérülésre voltunk hogy Turner legyen a RT, Williams a LT.

Gaulden nagyon durván szar lehet amúgy, már Colint is előbb küldték be frogba, meginkább Luke Cole ment ki szélre mint Elliot az ő helyére meg Gaulden.

Dortchal nem tudom mitörtént, nehet az volt a baj hogy nem ejtett el semmit. Megint DJ a punt returner.

Meg kéne szabadulni a feleslegtől aztán valamit frissíteni, a kereten mert cikibe kerülünk ilyen PS arcokkal.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
És simán megrohadhat a nyakunkon Ron is.
gabokocka
Szerintem elég, ha a DB coach helyet cserél a TE coach-csal, meg mondjuk az erőnléti edző LB-ket edzi a továbbiakban, illetve talán még egy-két emberkét megvariáltok. A Falcons is ezzel próbálkozik, hátha itt is bejön Ronnal.
Gyurma Pappa
Hát ott bejött. Ha ennyi kell hogy a védelem összeszedje magát akkor legyen Newton a DC... ennyipénzért dolgozzon.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Ezt a mait nem lehet Ronra kenni, jól fel voltunk készülve, sztem a kétpontos is védhető volt, arról nem tehet, hogy Allen FG távon elejti a snapet, a redzoneban dob egy picket, Reid meg lehozza élete legszarabb meccsét. Ráadásul Daley is kidőlt, a CB-k egymást váltották a medical tentben úgy, hogy Bradberry nem is játszott. Ezt megfejelte még néhány érdekes bírói megmozdulás, vagy meg nem mozdulás, tulajdonképpen csoda, hogy meccsben voltunk.

Allen legnagyobb hibája sztem, hogy ha nem ül az első read, akkor borzasztó rosszul dönt, nem tudom ez mennyiben fejleszthető. Jelenleg egy jó backup QB, ha többet akarunk belelátni, akkor előre kell lépnie ezen a téren mindenképp.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Az elkapó szekció szépen összeszedte magát az utóbbi 2 meccsen. Allen egyenlőre meccsben tud tartani minket max, megnyerni valaki másnak kell, de azért látszik a fejlődés.

Az O-line egy kibaszott szita tud lenni, Paradis egyenlőre a leggyengébb láncszem, nem találja a formáját, aztán ez most a 4 verzió LT címen, ami nem működik, de még ezért is a túloldalt kell feláldozni.

Norv jól mozgatja a láncot, de a kegyelem döfést is megtanulhatná bevinni. Ha más nem meccsenként 1x vegye elő Armahot Thomast Bonnafont csak a bizonytalanság kedvéért.

A védelem meg tévúton jár, nem tudom milyen zónázás az amit Kek is rendre eltud baszni, de lehet kéne valami egyszerűbb. Futás ellen is muszáj lesz mást is bevonni, nem tudja egy maga középen megoldani, mióta nincs O holding azóta amúgy is szenved. Tackle alaptanfolyamra is belehet fizetni a srácokat, mert mondjuk a LB ektől meg a SS től elvárható hogy nem engedjen 10 yardot kontakt után.

Jobban kell játszani, aztán lehet miről beszélni. Majd ha kiszopunk úgy is hogy az ST nem ejt el labdát, nincs fumble, és 15 MTackle alatt zárunk akkor elkezdek én is csak a stábra mutogatni, addig nem tudom ezt elkülönítve rájuk húzni.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Tisztes vereség meg minden, de valahogy nem volt benne a meccsben, hogy megnyerjük, pedig a Packers adta az esélyeket. Futás ellen továbbra is inkompetens a védelem, a cornerek szerintem jól játszottak, csináltak pár bravúr elkapást ellenük, de soha rosszabbat.

CMC-nek jár minden elismerés, ugyanakkor ez már a sokadik must make rövid yardos szitu, amit elront. Tökéletes időben indítottuk el a playt, a Packers védők még nem álltak készen, és még így se tudta erőből megoldani.

Allen az, aki, ma a hibái nagyon lehúzták a teljesítményét, de néhány extra is jött, persze a végén tőle se.

Perception is reality.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Samuel szívja meg legjobban ezt a QB mizériát, Allen nem tudja rendesen bevonni a játékba, rendre alul dobja olyan helyzetekben, ahol méterekkel a CB előtt van, így a harmadik éve telik el úgy, hogy még mindig nem láttuk, mire lenne képes egy egészséges, igazán jó QB-val.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Hát az lett amire számítottam. 3 Allen hiba és off. Az int még el is nézhető mert gyakorlatilag rookie, amikor kisackelték a FG távolságból, meg a fumble az már nem kéne hogy beleférjen, nála se.

Sajnos a mi nagy játékainkat elvették, Daley se volt a topon de aztán mikor Williams állt be akkor minden playbe menekülhetett Allen.
Az hogy a 3-6. számú cornerek védekeznek Adamsen megint nem férhet bele, de így alakult.

Jól nézett ki az O, a sporik probáltak a végén vissza is adni, de az se kellet volna ha mi nem hibázunk.

Izgalmasabbat nem nagyon tudtunk volna játszani, szóval jó meccs volt.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Itt ma többet kaptunk, mint amit vártam, de Allen hiába játszik elég sokat jól, akkora hibái vannak amiket nem lehet elbírni egy olyan meccsen, ahol az ellenfelet minden második drive-ban megtolják a bírók, és a védelem képtelen fogni a futást.

Jövő héten Falcons, leverték a Saints-t idegenben, remélem ezzel letudták a szezon meccsét és visszatérnek a lúzer formájukhoz. Mivel nem sikerült bravúrt csinálni, nem lehet hibázni, ha akarunk valamit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
És akkor arról ne is beszéljünk, hogy adott esetben ha Cam felépül, nyilván nem akar majd hosszabbítás nélkül játszani. De ki ad többéves szerződést egy kb 2 éve sérült QB-nak? Lesznek izgi kérdések az offseasonban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
 twitter.com/ComplexSports/status/1193560319391674371/photo/1
kapitnono
Ez elég hülye helyzet, ha még fog tudni magas szinten játszani nem érdemes elcserélni, ha meg nem akkor nem kapunk érte nagy értéket.

Ha Allen PO ba vinne betudnánk kamuzni, hogy azért cseréljük el mert van más, amíg ez nem így van nehéz lesz bekamázni bárkinek is hogy nem azért passzoljuk el mert alsóhangon mentálisan tönkre ment.
Ha Riveraékat kibasszák az megint más akkor zsibvásár címen megint lehet vetíteni. Akkor meg megy Norv is és nem vagyok benne biztos hogy akkor Allen legalább erre a teljesítményre képes. Ha Tepper kiskarja rakni Riverát meg a stábot és ezt nem Hurney magától csinálja akkor őt is ki kell.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/ComplexSports/status/1193560319391674371/photo/1


több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Most megnéztem a Titans ellenit megint. Azt kell mondjam alábecsültem kicsit az O-t, nagyon megvannak rajzolva ezek a playek, főleg Olsen volt a meglepő nekem volt 4-5 play mikor akár neki is mehetett volna a laszti 2 TD kíséretével együtt, de úgy összeségében is mindig volt 2 szabad célpont Allennek.

Amikor Allen becsúszik -1 yardon mert közelit felé a védő azokon a szitukon azért látszik, hogy 1-2 dolgot nagyon a fejébe vertek. 1 read, biztonsági, fut, kidob, csuszik.
kb ez a dolga. Egyrészt ő máshol egyenlőre ezt a teljesítményt nem tudná megközelíteni, másrészt bárki más is tudna hasonlót nálunk aki tud mozogni és van egy kis esze.

Szerintem nagyon hasítana az O valakivel akibe csak egy kis X is van, akár futás akár olvasás, dobások terén.

Védelembe ezt a retkes Zonázást kéne elfelejteni. A pussycover ellen a playek 70-80% a sikeres .
Az a 8 play mikor beleálltunk az Ellen arcába így nézett ki: Sack, PD, 2 Yard, 1down, INT, Incomplete, Sack, 1down.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Cox elküldve Luke Cole felhozva.

Legalább néha megkeverjük a szart mikor rotyog.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Én inkább 49ers lightost, közte hússzal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Én olyan Rams szerű meccset várok, olyan nagyon nem hagyjuk őket játszani, de ha 1-2x hibázunk akkor annyi marad hogy a végén feljövünk 1 labda birtoklásra, aztàn lepörgeti a GB a maradék pár másodpercet.
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Nekünk annál jobb, minél irreálisabbak a körülmények 😊
gabokocka
Sokan mondták már de Rodgers 12-3-al áll a 0 fok alatti meccseken 😛
JéBé
Honnan vetted ezt a statot? 2012-ben már 12-1 -re állt a 40fahrenheit alatti meccsek statisztikájában. Azóta eltelt hat évben csak két ilyen meccset játszott?
gbol
Globális felmelegedés.... 😀