Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Még mindig nincs kirúgva senki. Szégyen és gyalázat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ez így van ahogy Bandi írja, körbe körbe járunk. Tele draftoljuk a falakat besülnek FA-t igazolunk besülnek tele draftoljuk. Nagy elkapók nem megy csak kicsik nem megy nagyok kellenek.

Van azért még 1 állandó pont, hogy nem draftolunk Safetyt és hogy LB igen, vagy ha hozunk Safetyt nálunk LB lesz.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 378
Az megvan, hogy a Falconsnak eddig az egész évben két pickje volt, nekünk sikerült dobni nekik négyet....
De ez nem meglepetés. Évek óta ez van; ha egy csapat nem tud futni hetek óta akkor a mi addig elit futás védelmünk ellen felpakolnak 200+ yardot, ha egy irányító nem hozott le 1 meccset sem úgy hogy ne adta volna el legalább kétszer a labdát, akkor ellenünk biztos nem fogja, ha egy csapatnak szar a fala és sok sacket enged, akkor a mi elit defense lineunk szenvedni fog.

Tegnapi meccsen egyik kedvencem az volt mikor a kommentátor mondta hogy "...put Julio in the slot" ... hányszor kell ezt még ilyen simán beszopni? Benwikere-re így rakott fel egyedül mennyit, 250-300 yardot? Értem hogy Kuechly jó de tényleg egy linebackerrel akarjuk levédekezni a liga egyik legjobb elkapóját? Ennyire nagy az arcunk hogy szerintünk ez egy jó matchup, vagy ennyire vagyunk balfaszok?

Az mi volt mikor Kuechly ellökött valakit és lezavart a pályáról?

Bárki játszik nálunk, tök mindegy hogy nagy dual threat irányító van, vagy "kicsi zsebirányító", tankok az elkapók vagy speedsterek, van-e pass rush vagy nincs, draftoltunk-e az Oline-ba, pont ugyanazokat a hibákat pont ugyanúgy követjük el... egyetlen stabil pont van a játékunkban, a "missed opportunities"

CMC-vel azt csináljuk most mint amit Newtonnal csináltunk 2014-ben, meg azóta, és még most is mindenki tapsol hogy MVP meg minden idők, szerencsétlen csókát 2 éven belül ketté fogják törni, mert bármennyire elkötelezett, bármennyit gyúr, bármennyire kemény, és bármennyire jók a felmenők meg a genetika, egyszerűen ilyen igénybevételnél már csak a snapek száma miatt is rohamosan nő az esélye annak hogy megsérüljön. De tényleg, 3rd and 15-nél Turner pont ugyanúgy futtatja bele a falba 2 yardért, mint annak idején Stewartot Shula.

Vagy az hogy nem tudunk lehozni egy meccset elejtett punt/kickoff return nélkül?

Amikor ment 20+ ponttal a Falcons, Ryan meg passzolt egy szép nagyot Ridleynek, a követő threadbe írt valaki röhögve hogy ilyenkor nem futást hívni... az jutott eszembe hogy ja, mi ilyenkor szoktunk előjönni az "up tempo 3 and out offense" szel, hogy akkor 2 perc alatt 3 szar futás a falba és punt, fárasztjuk a saját defense-t, az így kapott 5-6 próbálkozásból az ellenfél meg felpakol előbb utóbb 3 TD-t...

Szerkesztette: SrBandi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Az megvan, hogy a Falconsnak eddig az egész évben két pickje volt, nekünk sikerült dobni nekik négyet....
gabokocka
Én biztos nem dobtam egyet se!
TSzabi
of course

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Az megvan, hogy a Falconsnak eddig az egész évben két pickje volt, nekünk sikerült dobni nekik négyet....
gabokocka
Én biztos nem dobtam egyet se!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Az megvan, hogy a Falconsnak eddig az egész évben két pickje volt, nekünk sikerült dobni nekik négyet....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Amúgy azt itt hagyom kiket néztem ki az elmúlt draftokon hátha Tepper innen választ GM et.

2016-ba Ogbahra és Von Bellre voltam rápörögve.

17 be megint csak a Saints húzta be akit akartam Ramczky. Illetve megint akartam Safetyt Budda Bakert vagy Jabrill Pepperst 2. Körbe. Itt mondjuk kihagytam volna CMC-t akkor.

18 Daron Payne meg Hernandez volt a kedvenc.

Tavaly már kb minden körre néztem valakit nem csak 1-2 be szemezgettem.

Sweat
Risner
Gardner-Johnson
Renfrow(j.j Archegát, hamar kihuzták)

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Első körben azt kell eldönteni, hogy megpróbáljuk Cammel, vagy QB draft, ha utóbbi, akkor idén, vagy később.
gabokocka

Van 1 éve még itt, plussz itt van Grier . Szerintem adja magát hogy meg kell probálni, lehet hogy Cam most érne egy 2-3 kört, de azért ő olyan hogy inkább rajtunk ragadjon minthogy máshol jól játszon.

Griert meg kár kidobni csak azért mert más draftolta, nem mutatott semmit de nem is tudott. Először ugyis a falakat kène felhúzni a drafton aztán hozni olyat akit akarnak ha a 2 ből 1 QB se jó.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Saleh-re HC-t akartál írni, ugye mert DC-nek minek jönne.

Ki kell pucolni a házat, sok fájó távozó lesz, de jelenleg nem megyünk semerre, szóval muszáj meglépni.

Első körben azt kell eldönteni, hogy megpróbáljuk Cammel, vagy QB draft, ha utóbbi, akkor idén, vagy később.
gabokocka
Igen úgy gondoltam. Én annyira nem hiszek a szezon közbeni cserébe. Első felindulásból persze mindenki türelmetlen, de nálam
Az szól ellene ,hogy nincs senki a stábban akit most érdemes lenne próbálgatni a játékosoknak nem kell az a letargia amit egy olyan ideiglenes HC teremt aki tudja hogy januárba lapát neki is. Plussz Ron se ezt érdemli, korrekten meg kell neki mondani hogy a váltás mellet döntött, köszöni az eddigit, új lapot szeretne kezdeni. Ron is esetleg eltudja adni magát addig adni.
Ja igen és a maradék meccseken bizonyíthatja hogy jó döntés volt elküldeni.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Saleh-re HC-t akartál írni, ugye mert DC-nek minek jönne.

Ki kell pucolni a házat, sok fájó távozó lesz, de jelenleg nem megyünk semerre, szóval muszáj meglépni.

Első körben azt kell eldönteni, hogy megpróbáljuk Cammel, vagy QB draft, ha utóbbi, akkor idén, vagy később.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nem tudom milyen csapatot akar majd Tepper de nálam Saleh lenne a DC hozná magával Shany mellől lefeaurt ( passz) vagy mcdanielt (futás) OC nak. A védelem hasonló mint a 49ers be csal több talenttel, ez talán tetszene neki, illetve lehetne egy futokkal sokat sokféleképen operáló O amit Shany is használ.

Most csináltak végig egy építkezést is, még frissek az emlékek.
TSzabi
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Hurney kivágása szerintem alap - nem mintha (most) ő baszta volna el a csapatot, de nincs iránya az "építkezésünknek". Meg szerintem elég világos, hogy itt egy masszív rebuildre van szükség, ahhoz tiszta lap kell a FO-ba is.

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Szerintem nem lesz holnap új HC de a stáb sorsa ma megpecsételődött, ennyiszer nem lehet lefagyni egy szezonba 2x előadni ezt a szart.

Cam-et meg kell tartani jövőre, Griert megkell nézni idén, aztán lehet gondolkozni ha lejár Cam szerződése. Ne máshol játszom jól ha tud még, inkább rohadjon meg rajtunk ha nem tud mint ezt kockáztatni.

Paradis egy darabig marad, esélyes hogy nem lesz mindig szar. Littlet is lehet probálgatni amíg olcsó, addig Daley a LT, Moton a RT, Roten ne legyen kezdő, Turnert basszuk ki, a legnagyobb alibista mióta teletömtük, Williams Maradjon RG ba itt, idén bebizonyitotta hogy tackleként nem fogja megszedni magát.

Moore oké Samuelnek hozzunk valakit aki nem dobja alul, aztán kéne 2 nagyobb elkapó, Camnek is és egy fiatalnak is nagy segítség lenne. Thomast berakni elsőszamúnak Olsent elővenni a fontos szitukban, nem blokkoltatni minden futásnál kíméljük amennyire lehet toljuk ki a karrierjét.

Bonnafon CMC egy kurva veszélyes duo lenne, hozzanak valakit aki rájuk alapozza az O-t.

McCoy fasza igazolás volt Poe hozza magát, Butler tul gyanus hogy ucso szerzodeses évbe elkezdett játszani huzzon a picsába Short alap, hozzunk 2 Projek iDL. Irvin is maradhat Addison meg amíg tart a szerződése, Burns nagy nulla egy ideje felteszem azért osszeszedi magát Haynes nekem átjön lehetne vele és Burnsel nagyokat alkotni. Kekért mindent megtenni, Shaq mehet semmi extrát nem mutat amit egy Kunaszky ne tudna.
Reid 1-2 dologra jó de azért ő is limitált, Boston helyett kell egy playmaker FS, Bberry koret masodik számú Djax kurva szar ha egésznap pályán van meg kell probálni vele a nickelt, hozni egy elsőszamú cornert.


Ebből nyílván egyik stábbal se valósül meg semmi. Szerintem Hurneyt is ki kell baszni. Bárki lesz az új HC lesz egy futója meg egy MLB-e.

Ha Camet akarják rehabilitálni itt kell hagyni Olsent. Többieket kb simán ellehetne cserélni engedni.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Új HC kell
Új QB kell
Secondary-t rendberakni végre

#KeepPounding
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Na, holnap új HC?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Remélem, Tepper bácsi már a HC jelölteket nézegeti.

Perception is reality.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Ha több pontot teszünk a táblára, mint a Saints múlt héten, az már siker 😛
Jakehomer
Sok pénzt nem tennék rá.

Az lesz a kérdés, hogy abban bízunk, hogy Cam tud egészséges maradni, Allen/Grier vmire jó lesz, vagy draftolunk QB-t.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ha több pontot teszünk a táblára, mint a Saints múlt héten, az már siker 😛

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Burns ma Bunkós bot nélkül lássuk mit tud.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Davis mekkora pickup volt, de legalább D-Jax lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Here’s a look at their inactive list for Week 11.

CB Ross Cockrell
OT Dennis Daley
LB Jordan Kunaszyk
WR Brandon Zylstra
DT Kyle Love
RB Mike Davis
OLB Christian Miller

#KeepPounding
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Remélem Callawayt se probáljuk be, mert ő még visszahordani is tudna ha más nem.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Cockrell Daley nem játszik Djax valoszinuleg igen Bberry Litte biztosan
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Mondtam én, hogy kell Norman
gabokocka
Akinek Elder nem elég jó az túl nagy lábon él.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Mondtam én, hogy kell Norman

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.