Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
A Saints 3 éve stabilan a liga alsóbb fele volt.
TSzabi
(irónia on) Kikérem magamnak, stabil 7-9 volt 3 éven keresztül! (irónia off)

Igazából egyrészt jól látod, másrészt pedig már tavaly is vázoltam Ronról a véleményem: nem tud megváltozni. Ugyanazokat a hibákat csinálja a csapat évről-évre, nincs fejlődés. Nem lehet véletlen, hogy kb. minden meccsen valahogy lábon lövi magát valamelyik csapatrész, ha nem az összes. Ron pontosan egy évvel tovább húzta, mint kellett volna.

A jó HC attól lesz jó HC, hogy belátja ha hibázott, és nem csak mondja, hanem csinálja is a változást. Payton erre jó példa, de neki is meg vannak a maga hülyeségei (nem tud még mindig rendesen 4. negyedben időt menedzselni, hanem 30 pont az előnyünk...). De az említettek közül pl. O'Brien nem rossz HC, csak éppen borzasztó GM. Harbo is meg tudott változni, belátta a hibáit, hiányosságait, és úgy nyúlt be a csapatba, hogy az jó legyen.

Quinn, Marvin és Ron baja az, hogy ez a fejlődés, a hibákkal való hatékony szembenézés, egy-egy meccsig tart, aztán minden kezdődik előről. Sok minden okozhatja ezt, nem fogjuk ez megtudni innen.

Az a kérdés, hogy Tepper bevállalja-e, hogy esetleg 2-3 évig liga alja legyen a csapat, és hoz egy újraépítő GM-HC párost, vagy a biztonsági játékot választja, és hoz egy tapasztalt Ron 2.0-át, aki esetleg kihozza egy idényre a csapatból a hosszabb januárt, aztán megint visszaesik. Erre gondolt szerintem gabo, az említett potenciális edzőkkel.

több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
McDermott jöjjön vissza HC-nek 😀

#KeepPounding
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ja hát olyan hatalmas nagy mágusok nincsenek 1x mindenki beég.
A Rams se hozza a tavalyit, a Phily is lefelé épül, tavaly Harbot is kiakarta vágatni mindenki, Nagy isten volt tavaly Reidnek is csak a One&Done ment évekig. A Saints 3 éve stabilan a liga alsóbb fele volt. Most akkor ki

Quin SB játszott, Marvin stabilan PO csapat volt a sporolos Bengalssal stb stb....
mindekozbe Obrian falja a csoport győzelmeket.

Most akkor mikor ki a jó edző

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Attól félek, Tepper vmi Ron 2.0-t fog idehozni Garrett, Lewis, vagy Quinn személyében.

Nagyon remélem, hogy nem, és mdglep minket vmi über mágussal, de bennem van a para.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Végig kell szenvedni az utolsó pár hetet, aztán bízni benne, hogy Tepper kompetens figurákat hoz az FO-ba. Remek kilátások 😊

Perception is reality.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Rivera nem aggódik a jövője miatt.
Ez rendbe van én se, milliomos van egy szép karrierje egy gyűrűje, nem fog éhen halni.
TSzabi
Azt kellett volna megkérdezni, hogy a csapat jövőjéért aggódik-e vajon.

Perception is reality.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Ki van-e rúgva már mindenki?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Rivera nem aggódik a jövője miatt.
Ez rendbe van én se, milliomos van egy szép karrierje egy gyűrűje, nem fog éhen halni.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Azért a védelemben nem ő volt fenn.
Minden olyan nyilatkozat, ami nem arról szól, hogy mindenkit kibaszunk, bullshit
gabokocka
A védelem a végére elfogyott, de amúgy sokáig csak FG-ket engedett, az egy TD Allen idióta kvázi picksixe miatt történt, ahol CMC (akinek amúgy nagyon sokszor odadobja 2 yardért féligmeddig értelmetlenül) full üresen volt a flaten.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Na végülis Allen lett Ron veszte, pedig úgy nézett ki Ő fogja megmenteni. Ekkora Sanchezinget amit lemívelt 5 meccs alatt nem hittem hogy látni fogok Panthers mezbe
TSzabi
Uhh 😀

 twitter.com/billbarnwell/status/1201253928651743232
r.baggio
 twitter.com/NFL_DovKleiman/status/1201253480746360833?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1201259189932298241&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.carolinahuddle.com%2Fboards%2Findex.php%3Fapp%3Dcore%26module%3Dsystem%26controller%3Dembed%26url%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2FJoshNorris%2Fstatus%2F1201259189932298241

Perception is reality.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
A szezon végén a tankoló Dolphins mögöttünk fog húzni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Akkor most marad Cam?
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Na végülis Allen lett Ron veszte, pedig úgy nézett ki Ő fogja megmenteni. Ekkora Sanchezinget amit lemívelt 5 meccs alatt nem hittem hogy látni fogok Panthers mezbe
TSzabi
Uhh 😀

 twitter.com/billbarnwell/status/1201253928651743232


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 378
Kiment az előbb egy facebook poszt, "That was nothing. #KeepPounding" de már levették. Gondolom mások is idegesek. Allen meg hát egy backup QB, én továbbra sem húznám csak rá ezt a dolgot, felpakolt 14 pontot tök simán, aztán megállt a tudomány? Camnél is láttunk már ilyet, vagy a playbook szar, vagy a koordinátor, vagy egyszerűen csak az ellenfél rájön hogy mit kell csinálni. Nem tudom hogy elfáradt a védelem, vagy csak feladták, de a vége felé mindenki úgy játszott mint amikor már csak a meccs végét várja, semmi tűz, elszántság...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Azért a védelemben nem ő volt fenn.
Minden olyan nyilatkozat, ami nem arról szól, hogy mindenkit kibaszunk, bullshit

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Na végülis Allen lett Ron veszte, pedig úgy nézett ki Ő fogja megmenteni. Ekkora Sanchezinget amit lemívelt 5 meccs alatt nem hittem hogy látni fogok Panthers mezbe
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Here we go

Gorro
A meccs legnagyobb pozitívuma Slye volt 😀

Perception is reality.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Here we go

#KeepPounding
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀 😀 😀

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Peppers nem fért fel a 100as Listára.
Bruce Smith és Reggie helye bérelve volt, de szerintem Randy White helyett felfért volna, igaz nem nyert SB-t és nem játszott a Dallasban, de Pep nem csak 1 poszton 1 féleképpen és 1 csapatban volt jó.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
A Beane/McDermott pàros megcsinàlta azt, ami a Panthers franchise-nak egèsz fennàllàsa òta nem sikerült.

Legalàbb lesz kinek drukkolnunk 😊 mert mire itt ùjra contender csapat lesz, az mèg pàr èv.
Jakehomer
Nem érzem annyira tragikusnak a helyzetet, vannak fiatal tehetségek, ambíciózusnak tűnő owner, az új edzőn fog múlni minden. Illetve a QB helyzet megoldásán. Ha Cam egészséges jók lehetünk, ha nem akkor viszont QB-t kell draftolni, akkor tényleg kelleni fog idő, de ha minden jól megy akkor se sok.
gabokocka
Mondjuk a védelembe elég nehéz fiatal tehetséget találni Burnson kívül.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Való igaz, idén se kellett nagyon megerőltessék nagukat a Szentek, a másik három csapat korrektül kiheréli magát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A Beane/McDermott pàros megcsinàlta azt, ami a Panthers franchise-nak egèsz fennàllàsa òta nem sikerült.

Legalàbb lesz kinek drukkolnunk 😊 mert mire itt ùjra contender csapat lesz, az mèg pàr èv.
Jakehomer
4 kezdő szint a Secbe? Vagy mire gondolsz?
TSzabi
Olyan màr volt 😊
Back to back winning seasons
Jakehomer
Mondjuk abban a csoportban sztem már lett volna nálunk is.
De ez nem kisebbíti az érdemeiket, én ülök a szmöre vezette bandwagonon.
gabokocka
Az NFC South se mindig powerhouse, ugye nyertük negatìv mèrleggel is, szòval esèly èppensèggel volt elèg sok.

Egyszer majd biztos nekünk is összejön, de azèrt szimbolikus a közèpszerusègünkre.

Perception is reality.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
A Beane/McDermott pàros megcsinàlta azt, ami a Panthers franchise-nak egèsz fennàllàsa òta nem sikerült.

Legalàbb lesz kinek drukkolnunk 😊 mert mire itt ùjra contender csapat lesz, az mèg pàr èv.
Jakehomer
4 kezdő szint a Secbe? Vagy mire gondolsz?
TSzabi
Olyan màr volt 😊
Back to back winning seasons
Jakehomer
Mondjuk abban a csoportban sztem már lett volna nálunk is.
De ez nem kisebbíti az érdemeiket, én ülök a szmöre vezette bandwagonon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A Beane/McDermott pàros megcsinàlta azt, ami a Panthers franchise-nak egèsz fennàllàsa òta nem sikerült.

Legalàbb lesz kinek drukkolnunk 😊 mert mire itt ùjra contender csapat lesz, az mèg pàr èv.
Jakehomer
4 kezdő szint a Secbe? Vagy mire gondolsz?
TSzabi
Olyan màr volt 😊
Back to back winning seasons

Perception is reality.