Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
A formánkat ismerve két verziót tudok elképzelni:
- elcseréljük, és nyer valahol legalább egy, de inkább több superbowlt
- szerződést hosszabbítunk vele, de sosem lesz már a régi
😊
gabokocka
Cam és az orvosok döntése lesz ez szerintem, de ha Tepper a Steelers way-t követi, akkor hasonló jövő várható, mint nálunk Big Bennel. kapni fog hosszabbítást, kapni fog segítséget edzői és kiszolgáló személyzeti szinten (akár cserélnek neki OC-t, ha nem komfortos a rendszer), megmarad a HC, hogy ne változzon az alapkoncepció, és mehet egy 2-3 éves utolsó rodeó.

Ha az egészségi állapotában nem látnak javulást, akkor szerintem közösen megbeszélik, hogy merre-meddig és mi Newton célja.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Sendejonak inkább az állna jól mint Reidnek. De ha kinéznék ennyi innovaciot az FObol elhoznám cserének és Dimeba. Vagy 1-2downra is eltudom képzelni mint a vége felé Harper

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Sendejot gondolkodás nélkül elhoznám Boston helyére, vagy legalább konkurenciának. Van egy rakat használaton kívüli WR-ünk akik csak a roster helyet foglalják.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
És simán megrohadhat a nyakunkon Ron is.
gabokocka
Szerintem elég, ha a DB coach helyet cserél a TE coach-csal, meg mondjuk az erőnléti edző LB-ket edzi a továbbiakban, illetve talán még egy-két emberkét megvariáltok. A Falcons is ezzel próbálkozik, hátha itt is bejön Ronnal.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Én nagyon bízom benne, hogy nem egy Luckos sztori lesz a vége és még magára talál, akár nálunk, akár máshol.

Majd 2 évig pihenhet, ami azért nagy szó, gyakorlatilag 2018 novembere és 2020 augusztusa között minimális terhelést kap a teste, 30 éves, benne van a pakliban, hogy tud még majd újra 3-4 évet focizni, vagy akár többet is.

Számunkra idén legalább kiderül, hogy Allen egy jó backup, vagy fejleszthető tovább, aztán januártól lehet gondolkozni a hogyantovábbról. Lesz miről dönteni bőven.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Hát sajnálom srácok, de tök őszintén! 😕 Öregem hívott, hogy akkor most mi lesz. Mondtam, hogy nyugodjon meg jövőre látja majd... de addig olvasgasson Titeket! 😊
Legjobbakat!
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Meg kell mondjam mikor elkezdtem szurkolni a csapatnak 12 ben nem szerettem Camet. Mindig a védelmeket szerettem, és ahogy sokan a mai napig is csak egy nagyképű fekete csávót láttam akibe nincsenek meg a legnagyobb irányítok erényei. Mikor az autó balesete volt és Andersonnal ment a csapat igen csak boldog voltam. Aztán ahogy néztem azokat a meccseket, majd utána Camet, rá jöttem hogy jobban szeretem nézni, rá jöttem azért mert kurvára élvezi és öröm nézni hogy egy srác ennyire megtalálja magát a pályán. Elkezdtem szeretni, sose tartottam okosnak vagy pontosnak de nem is ez volt a lényeg, amíg 4 kéz közt elküldött egy bombát csipőből vagy leseggeltetett egy LB. Az öröme az egész csapatot elvitte.

Most Cam a letargia a SB 50 ahogy Miller megveri Remmers és Fumble.
Az egész csapat számára ez Cam, rá nézek és az jut eszembe ahogy összecsuklik. Az jut eszembe hogy agyon verik a fejét és a SB óta neki fáj jobban, régen a védő húzta a rövidebbet.

Ami ő volt amitől ő különleges az már nem lehet mert a világ szemébe már nem az, és ő ezt azért élvezte legjobban mert nekünk csinálta, mi hujjogtünk hüledeztünk “azta kurváztunk mikor 4 védő közül ki menekült”. A “legnagyképűbb QB” képtelen ezt magáért csinálni
több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Az elsőnél az lenne viccesebb hogy ha kibasznánk Ront, ő vinné magával, és úgy nyerne máshol Super Bowlokat. Ha ezt "otthon", Atlantában tenné, az meg aztán... 😀
SrBandi
Ettől még én is megszédültem, légyszi ne.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 379
Az elsőnél az lenne viccesebb hogy ha kibasznánk Ront, ő vinné magával, és úgy nyerne máshol Super Bowlokat. Ha ezt "otthon", Atlantában tenné, az meg aztán... 😀
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
A formánkat ismerve két verziót tudok elképzelni:
- elcseréljük, és nyer valahol legalább egy, de inkább több superbowlt
- szerződést hosszabbítunk vele, de sosem lesz már a régi
😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 379
Már most pedzegetik hogy lehet nem látjuk többet a Panthersben... én továbbra sem írnám le, de hát bármi lehet
SrBandi
Valami van itt a háttérben, amiről nem tudunk. Camnek szerintem se főtt le végleg a kávé, de attól még eléggé arrafelé tendálnak a dolgok, hogy mi nem tervezünk vele már hosszú távon
Jakehomer
Egyelőre szerintem csak az újságírók spekulálnak, nyilván nekik ettől szaftosabb a sztori. Már nem tudom melyik interjúban beszélt Tepper a stratégiájáról, az "okos kockázatvállalásról", aztán el lehet dönteni hogy itt most az mit jelent? Egy sérült, idősödő, a pontossága miatt sokat kritizált de a két carolinában szeretett irányítóra tenni, vagy borítani az asztalt, spórolni egy csomó pénzt, és egy olcsó irányítót betenni egy tehetséges csapatba.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Már most pedzegetik hogy lehet nem látjuk többet a Panthersben... én továbbra sem írnám le, de hát bármi lehet
SrBandi
Valami van itt a háttérben, amiről nem tudunk. Camnek szerintem se főtt le végleg a kávé, de attól még eléggé arrafelé tendálnak a dolgok, hogy mi nem tervezünk vele már hosszú távon

Perception is reality.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 379
Már most pedzegetik hogy lehet nem látjuk többet a Panthersben... én továbbra sem írnám le, de hát bármi lehet
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Innentől megy majd a spekuláció ezerrel mi lesz Cam sorsa.

És simán megrohadhat a nyakunkon Ron is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Cam IR
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Szar, de legalább vmi versenyhelyzet Wrightnak, aki értékelhetetlen hetek óta.

Kiváncsi vagy most hétvégén is dobatjuk-e Allennel a relatíve sok mélységi passzt, a Titans ellen mentek becsülettel, mondjuk többször is mákunk volt, hogy nem lett belőle pick, de úgy nem fog fejlődni, ha folyamatosan csak az egyszerűt kell megdobnia.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Ugye, hogy hiányzik Bersin? 😀 (ok, durva vicc volt)
Chris Hogan ennyire gyatra?
Gorro
Hogan IR, Bersinek mindig van hely a szívemben Remmers mellet
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Ugye, hogy hiányzik Bersin? 😀 (ok, durva vicc volt)
Chris Hogan ennyire gyatra?

#KeepPounding
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
A Rosteren van 4 jobb ötletem Moncriefnél. A Piacon meg gyakorlatilag csak jobb van meg AB
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Előre utálom
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Moncrief az jött bezzeg
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Vagy az, hogy világtalan az orvosi stáb?
Little is mióta van agyrázkódási protokollban? Úgy, hogy előtte is ott volt, majd egy meccs után vissza.
Tavaly Williams megsérült, beraktuk, off egész évre.
Lehet csak véletlen az összes eset, de sztem balfaszok dolgoznak nálunk.

Ja, Bradberry ágyéksérüléssel kioffolta magát, pont jókor, Adams, Julio, Thomas, remek lesz mindegyiken védekezni, ha nem játszhat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Cam sérülésével kapcsolatban kezd az egyetlen magyarázat a new orleans voodoo lenni.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Kyle kezd vasárnap is, fingunk sincs hogy áll Cam sérülése. Röviden a sajtótájékoztató fontosabb momentumai.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Azért ebből a sorból lesz probléma bőven. A Packers és az első Saints meccs akkora L, hogy kilóg a naptárból, sztem a két meccsen együtt lesz 50 pont difi nem a javunkra.

Packers után Falcons itthon, csoportmeccs, mindig lutri, de azt a védelmet CMC 250 yardra taksálja majd és ha nem lőjük nagyon lábon magunkat, meg kell legyen.

Utána Saints ott, ne sérüljön meg senki, se náluk, se nálunk, ugorjunk.

Skins itthon, ez hasonló lesz a tegnapihoz, szenvedős siralmas W.

Megyünk Atlantába és jön a Seahawks. Itt meglepne a 2 W. A Falconsnak tuti lesz egy meccse, amikor nem balfaszok, lejátsszák a saját Superbowljukat, remélem inkább a Saints ellen, mint ellenünk. Wilson meg hülyét fog csinálni a védelmünkből, szerencsére az övék is mókás, 60-70 pontos meccsen az nyer aki a végén támad, sztem nem mi leszünk. Legyen 1 W és 1 L.

A Coltsot sztem meg fogjuk verni, és a végén pihentető Saints ellen is nyerhetünk, azt mondom lesz 9 v 10 győzelem PO nélkül, ami a mai NFL-ben, ilyen erős menetrenddel, csere QB-val önmagában jó is volna, a baj csak az, hogy Cammel se lenne több, és nem azért, mert Allen jobb vagy ilyesmi, hanem ez a stáb ezzel a kerettel ennyit tud. És egyszerűbb edzőt cserélni, mint teljes rostert.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.