Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Hát a Seahawks feltette a sablont, de ne legyen kétségünk, a vasárnapi egészen más meccs lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha jól számolom, a Brees érában négy meccset nyertünk és hármat veszítettünk a Superdome-banJakehomer
A Brees-érában pont háromszor volt jó védelmünk, akkor mindig nyertünk ellenetek hazai pályán. Meg volt az úgy ahogy elfogadható 2006-os D, amikor a kezdők az alapszakasz utolsó meccsén egy drive-ot kaptak.atapapa
Én is tudnék kifogásokat sorolni 😛Jakehomer
Ezek a tények 😊 Csak azért írtam, mert idén szintén jó a D.
Az is igaz, hogy ez a Panthers talán jobb, mint bármelyik a Brees-érában.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Mindegy, szerintem egyelőre ne szívjuk egymás vérét, majd ráérünk egész jövő héten 😀Gyurma Pappa
Nézd, te jöttél ide még az e heti meccsetek előtt disputálni. Amit én egyáltalán nem bánok, ne értsd félre, csak hát nekünk már ti vagytok a prioritás, ennek megfelelőek a válaszaink is 😊Jakehomer
Jajj már, de érzékeny vagy ma 😀

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Mindegy, szerintem egyelőre ne szívjuk egymás vérét, majd ráérünk egész jövő héten 😀Gyurma Pappa
Nézd, te jöttél ide még az e heti meccsetek előtt disputálni. Amit én egyáltalán nem bánok, ne értsd félre, csak hát nekünk már ti vagytok a prioritás, ennek megfelelőek a válaszaink is 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ha jól számolom, a Brees érában négy meccset nyertünk és hármat veszítettünk a Superdome-banJakehomer
A Brees-érában pont háromszor volt jó védelmünk, akkor mindig nyertünk ellenetek hazai pályán. Meg volt az úgy ahogy elfogadható 2006-os D, amikor a kezdők az alapszakasz utolsó meccsén egy drive-ot kaptak.atapapa
Én is tudnék kifogásokat sorolni 😛

Perception is reality.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha jól számolom, a Brees érában négy meccset nyertünk és hármat veszítettünk a Superdome-banJakehomer
A Brees-érában pont háromszor volt jó védelmünk, akkor mindig nyertünk ellenetek hazai pályán. Meg volt az úgy ahogy elfogadható 2006-os D, amikor a kezdők az alapszakasz utolsó meccsén egy drive-ot kaptak.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Gabo: két külön dologról beszélünk szerintem. Az hogy pszichés dolgokat mennyire lehet kizárni, szerintem alkati kérdés. Az hogy egy profi sportolót mennyire befolyásolja ma egy olyan 2007 es meccs, amin nem is játszott, szerintem nem érdemes számolni.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Hát pedig sztem rengeteget számítanak hasonló képességű és felkészítettségű csapatok közt a pszichés tényezők, rengeteg példa van erre.
DeWill és CJ is jelezte, hogy készen állnak majd vasárnap este, nem rossz hírek így hétfőre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
A Newton-eraban, amikor Payton volt a HC pozícióban, nem vesztettünk a Pantherstől. Kövezzetek meg, de ez alapján nem félek a Pantherstől, idegenben sem. Ja, hogy idén jók, az más.Gyurma Pappa
Ez most valami vicc?Jakehomer
Miért lenne az? A statisztika szerint 100%-osak vagyunk a felállított körülmények között. A 2007-es és a 2008-as Saintsnek annyi köze van a mai Saintshez, amennyi köze annak van, hogy hányszor nyertünk a fent említett körülmények között.

Én azért tartok a Pantherstől mert a D nagyon erős és Shula megtalálta, hogy miként működőképes az O. Nem azért félek, mert nyertetek a múltban a Superdome-ban vagy sem.Gyurma Pappa
Akkor jó, viccnek elment 😛

Azért nem irreveláns a mérleg, mert a Saints Offense a Superdome-ban mindig is jobb volt (és hát kicsit bevehetetlen várnak van elkönyvelve a dome), és bár persze más már mindkét csapat, mint öt éve, ezek a dolgok pszichésen számíthatnak. Nem biztos, hogy fognak, de én azért örülök, hogy a mi mérlegünk nem olyan szánalmas ott, mint pl a Falconsé. Még Jimmy Clausennel is szoros meccset játszottunk, na ezt übereld 😀Jakehomer
Az egy nagyon érdekes meccs volt, és egy egyébként viszonylag sikeres év, egy nagyon nehezen megnyert meccse. Idegenben meg röhögve nyertünk, miután 3 irányító is játszott 😀

Pszichésen max. a legutolsó pontzuhatag számít, nem hiszem, hogy Camet nagyban befolyásolná, hogy Clausen mit játszott a Dome-ban 2010-ben. Arról nem is beszélve, hogy ezek a fiúk profi sportolók, nem szabad az érzelmi/pszichés vonalat túlértékelni. Szerintem.

Mindegy, szerintem egyelőre ne szívjuk egymás vérét, majd ráérünk egész jövő héten 😀

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A Newton-eraban, amikor Payton volt a HC pozícióban, nem vesztettünk a Pantherstől. Kövezzetek meg, de ez alapján nem félek a Pantherstől, idegenben sem. Ja, hogy idén jók, az más.Gyurma Pappa
Ez most valami vicc?Jakehomer
Miért lenne az? A statisztika szerint 100%-osak vagyunk a felállított körülmények között. A 2007-es és a 2008-as Saintsnek annyi köze van a mai Saintshez, amennyi köze annak van, hogy hányszor nyertünk a fent említett körülmények között.

Én azért tartok a Pantherstől mert a D nagyon erős és Shula megtalálta, hogy miként működőképes az O. Nem azért félek, mert nyertetek a múltban a Superdome-ban vagy sem.Gyurma Pappa
Akkor jó, viccnek elment 😛

Azért nem irreveláns a mérleg, mert a Saints Offense a Superdome-ban mindig is jobb volt (és hát kicsit bevehetetlen várnak van elkönyvelve a dome), és bár persze más már mindkét csapat, mint öt éve, ezek a dolgok pszichésen számíthatnak. Nem biztos, hogy fognak, de én azért örülök, hogy a mi mérlegünk nem olyan szánalmas ott, mint pl a Falconsé. Még Jimmy Clausennel is szoros meccset játszottunk, na ezt übereld 😀

Perception is reality.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
A Newton-eraban, amikor Payton volt a HC pozícióban, nem vesztettünk a Pantherstől. Kövezzetek meg, de ez alapján nem félek a Pantherstől, idegenben sem. Ja, hogy idén jók, az más.Gyurma Pappa
Ez most valami vicc?Jakehomer
Miért lenne az? A statisztika szerint 100%-osak vagyunk a felállított körülmények között. A 2007-es és a 2008-as Saintsnek annyi köze van a mai Saintshez, amennyi köze annak van, hogy hányszor nyertünk a fent említett körülmények között.

Én azért tartok a Pantherstől mert a D nagyon erős és Shula megtalálta, hogy miként működőképes az O. Nem azért félek, mert nyertetek a múltban a Superdome-ban vagy sem.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Nagyon sok olyan csapat van, ahol kicsit másképp pattan két-három labda, sokkal jobban is állhatna. Elképesztően kiegyenlített a liga, rohadt könnyen a bré másik végén találhatod magad, ha elkap a pechszéria - a la Texans vagy Falcons.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hát ja. Ami engem jobban izgat az év végi szereplésnél, hogy sikerül-e megkapaszkodni az élcsapatok között vagy visszasüllyedünk jövőre a középszerbe. Anno Foxyval se sikerült soha két jó évet összerakni.gabokocka
2003 és 2008 között igazából végig erős csapatunk volt, azokban az években mindig megvolt a potenciál egy komoly playoff runra, de ilyen-olyan okokból ez csak kétszer jött ki (a one and done 2008-at nem is számolom). 2004-ben a sérülések miatt elúszott a szezon, 06-ban a Keyshawn debacle, 07-ben Jake sérülése karrierje legjobb startja után.

Szóval volt némi pechünk, de szerintem nem is állt olyan szilárd lábakon az a csapat, mint a mostani, a core playerek többsége fiatal, és úgy néz ki, hogy megtaláltuk az identitásunkat - és ez Rivera sikereinek a kulcsa, nem a tökösség, az csak egy plusz faktor.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A Newton-eraban, amikor Payton volt a HC pozícióban, nem vesztettünk a Pantherstől. Kövezzetek meg, de ez alapján nem félek a Pantherstől, idegenben sem. Ja, hogy idén jók, az más.Gyurma Pappa
Ez most valami vicc?

Perception is reality.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hát ja. Ami engem jobban izgat az év végi szereplésnél, hogy sikerül-e megkapaszkodni az élcsapatok között vagy visszasüllyedünk jövőre a középszerbe. Anno Foxyval se sikerült soha két jó évet összerakni.gabokocka
Az alap minden csapatrészben megvan, csak ugye eddig is megvolt...pl az év elején is, amikor ment a bénázás. Nem tudom, hogy álltok szerződésekkel?
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
A Newton-eraban, amikor Payton volt a HC pozícióban, nem vesztettünk a Pantherstől. Kövezzetek meg, de ez alapján nem félek a Pantherstől, idegenben sem. Ja, hogy idén jók, az más.Gyurma Pappa
Nem túl nagy a merítés 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Hát ja. Ami engem jobban izgat az év végi szereplésnél, hogy sikerül-e megkapaszkodni az élcsapatok között vagy visszasüllyedünk jövőre a középszerbe. Anno Foxyval se sikerült soha két jó évet összerakni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
A Newton-eraban, amikor Payton volt a HC pozícióban, nem vesztettünk a Pantherstől. Kövezzetek meg, de ez alapján nem félek a Pantherstől, idegenben sem. Ja, hogy idén jók, az más.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ha jól számolom, a Brees érában négy meccset nyertünk és hármat veszítettünk a Superdome-ban, miközben csak egy szezonban voltunk 50% fölött, szóval nem azért, mert kurva jó csapataink voltak 😊 Kövezzetek meg, de annyira nem fosok attól, hogy ott kell játszanunk esetleg a playoffban. Mondjuk a Hawkstól se félek, meg senkitől se 😀 Egyelőre örülök, hogy jó a csapat, féljenek ők tőlünk. Ez a szezon már nem nagyon lehet csalódás...

Perception is reality.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Nyilván, ha ellenünk nyertek legalább egyet, akkor a másik háromból elég kettőt nyerni, és ha nyertek most akkor már csak egy marad 😊
De nehezen hiszem, hogy ha kell ne vernétek el a Rams-t és a Bucsot.

Amúgy a playoffban én inkább mennék Seattle-be, mint a Superdome-ba, Bármennyire is veretlen ott a Seahawks két éve, azt nehezen tudom elképzelni, hogyha a Saints megszerezze a hazai pályát, bárki is elverje őket a playoffban. Persze ez még nagyon messze van, lehet el se jutunk odáig, csak gondoltam megjegyzem 😊gabokocka
Azért írtam le, mert ez nem mindenkinek nyilvánvaló, nem neked akartam elmagyarázni 😊

A másik része kb. mindegy is lehet, mert ha 2. helyen jutunk be, és az első körben nyertek, attól még jöhettek hozzánk, ha a másik oldalon a másik WC csapat nyer. És vica-versa.

Röviden: nektek a csoportot kellene megnyerni ahhoz, hogy jó eséllyel elkerüljetek minket. De rátok is igaz, amit ata írt a ma esti Seattleben való esetleges győzelemmel kapcsolatban: ha a Dome-ban meg tudjátok verni a Saintset, akkor kitől kell félnetek a PO-ban? Tovább forgatva a dolgot: ha idén SB-t akartok játszani, nagy valószínűséggel egyszer nyerni kell a Superdome-ban 😊

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Nyilván, ha ellenünk nyertek legalább egyet, akkor a másik háromból elég kettőt nyerni, és ha nyertek most akkor már csak egy marad 😊
De nehezen hiszem, hogy ha kell ne vernétek el a Rams-t és a Bucsot.

Amúgy a playoffban én inkább mennék Seattle-be, mint a Superdome-ba, Bármennyire is veretlen ott a Seahawks két éve, azt nehezen tudom elképzelni, hogyha a Saints megszerezze a hazai pályát, bárki is elverje őket a playoffban. Persze ez még nagyon messze van, lehet el se jutunk odáig, csak gondoltam megjegyzem 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Mivel mi hoztuk a kötelezőt, elkezdhetünk kicsit matekozni.
gabokocka
Önreklám (mivel nem mindenki olvassa szerintem a Saints topikot): egy hete kimatekoltam a lehetséges forgatókönyveket "odahaza" 😊

Annyival azért kiegészíteném, amit mondtál, ha nyerünk Seattle-ben és hozzuk ellenetek a SNF-t, akkor a 3 hét alatt egy W-t kell kiizzadni (ami a Rams ellen azért nem lehetetlen, hiába nagyon jó az a D, bemutattuk már, hogy idén a Saints D is képes meccseket nyerni). Ha vesztünk, akkor természetesen hoznunk kell a két "kötelezőt".
Mivel a héten nem volt időm írogatni, ezért elmaradt: a Miami ellen W értéke hatalmas, ahogy azt kimatekoltam, hiszen egy L-vel is az első forgatókönyv állt volna fent. Szóval nem csak az itt leírt játékbeli, de a PO miatt is nagyon fontos volt. Mondjuk, hogy Ron hol találta meg a golyóit, azt nem tudom 😊

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Mivel mi hoztuk a kötelezőt, elkezdhetünk kicsit matekozni.
Bár nagyon izgalmasnak ígérkezik a Saints Seattle-i vendégjátéka, valószínűleg semmi kihatása nem lesz a csoport végeredményére. Akkor lenne bármiféle jelentősége, ha a Rams, Bucs párosból valamelyik még el tudná verni Brees-éket, mert a tiebreaker náluk van a jobb NFC-s mérleg miatt, ergo jobb méleggel kell zárjunk a csoportelsőséghez. Ehhez pedig oda-vissza kell verni őket, ha 1-1 lesz a két meccs eredménye, akkor nehezen zárunk jobb mérleggel,hiába kapnak ki Seattle-ben. Mondjuk a Rams esetleg megtréfálhatja úket, de nehezen hihető, hogy ha azon múlik a byeweek, akkor Kellen Clemens vezetésével hatalmas diadalt aratna felettük a Rams.

Amúgy a tengapi meccs kapcsán fogalmazódott meg bennem, hogy azért megsüvegelendő a futás elleni védekezésünk, mert a CB-k hiányosságai miatt, nem engedhetjük meg magunknak, hogy feltöltsük a boxot, általában 6 vagy 7 emberes frontnak kell megállítani a futót, ebből jön az, ami tegnap látható volt, ha néha sikerül átjutni, akkor garantált a 15-20 yardos futás. Ennek ellenére 5-6 nulla vagy minusz yardos futásra jut 1-2 ilyen, az pedig nagyon faszányos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Edwards megsérült a meccs végén, nem jön jól, jelentősen feljavult vele a belső passrush, ami ugye kulcsfontosságú Brees ellen....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Azt meg sem említettük, hogy a nyolcas győzelmi széria franchise rekord 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.