Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Sok összetevős lehet a dolog.
Sztem abból indult az egész, hogy a játékosok imádják és felfogták, ha tovább bénáznak, picsán lesz rúgva.
Aztán Rivera is változtatott a stílusán, elkezdett minden mindegy alapon meccselni, nekimenve negyedik kísérleteknek még az első félidőben, és ezek mind bejöttek a Cardinals meccset leszámítva.
Ezért a játékosoknak is egyre nagyobb lett az önbizalmuk, kulcsfontosággú szituációkban megcsinálják a játékokat, nem pedig elbénázzák. A félidei elemzés is hatalmasat javult, pl a legutóbbi 5 meccsből négyszer nem kaptunk pontot a második félidőben.
Az egész sztem ilyen egymásra hatások sorozata, Rivera bátrabb lett, a játékosok érzik, hogy bízik bennük, ez növeli az önbizalmukat, így jobban játszanak, ami Riverát még inkább vállalhat nagyobb kockázatot egyes játékoknál, stb...
Nyilván nem egy játékon múlt, de a Vikes elleni 4&1-re csinált TD lehetett a katalizátor. Asszem azóta 8/8 vagyunk 4. kísérletre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Bucs elleni meccsen Rivera be volt mikrofonozva, érdemes megnézni, sztoikus Ron már végképp a múlté.Jakehomer
 www.nfl.com/videos/carolina-panthers/0ap2000000292736/Sound-FX-Ron-Rivera
Itt a videó.
Rivera átalakulása, mint HC is megérne egy misét.gabokocka
Napok óta terveztem, hogy ezt megkérdem tőletek. Végig ment a nyaffogás (joggal), hogy nem jó HC-ként, amíg ő az edző, addig nem lesz eredmény, aztán fordult a kocka. És épp erre lennék kíváncsi. Mikor volt az a momentum? Vagy ez egy folyamat volt, ami aztán hirtelen érett be? Szóval hogy látjátok milyen volt az ő fejlődési folyamata? Jól gondolom, hogy most már egyikőtök sem akarja, hogy menjen?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Alig több, mint egy nap és kiderül át tudunk-e ugrani egy újabb nagy akadályt.
Ha nem, sem dől össze a világ, bőven belefér most egy vereség, de ha sikerülne az nagyon nagy dolog lenne.
Brees otthon primetime meccsen 10 győzelemnél jár zsinórban, míg Paytonnal 14 meccse veretlenek otthon.
Ráadásul gondolom extra motivációt jelent majd nekik a hétfői blama, meg akarják majd mutatni, hogy az csak egy kisiklás volt, sokkal jobbak annál amit Seattleben láttunk.
Szóval nem túl szerencsés, hogy pont most játszunk, ráadásul vasárnap este, de ez van, nekik sem jön jól, hogy kb. két nappal kevesebbet készülhetnek, mivel még a repülőgéppükkel is voltak gondok hazafele.
Nagyon sok fog múlni a játékhíváson, illetve Camen, hogy mennyire tudja olvasni a védelmet. Ha tudja a Saints hogy futás lesz, akkor jól fogják, láthattuk ezt a Seahawks ellen is, azonban amikor sok DB van fenn passzjátékra készülve, komoly gondot lehet okozni nekik, akár Cam lódul meg, akár vmelyik futó. Passzal is akkor sebezhetők, amikor fenn van az összes LB, Olsennek hülyére kéne vernie az emberét, ha csak nem folyamatosan safety, vagy CB megy vele, de akkor meg futni kell ezerrel. Persze fontos lesz, hogy a fal jó munkát végezzen, a Chandler, Bell páros továbbra is Achilles sarkunk, Hicks és Gallette okozhat gondot bőven.
A védelemben egyfelől meg kell akadályozni, hogy a screenekkel halálra szivassanak minket, illetve középen baszott nagy nyomás kell Breesre. Evans és Grubbs nem életük szezonját nyomják, sérülések is okoztak gondot nekik, bár asszem most egészségesek, de Staréknak mindenképp óriásit kell játszani, csak úgy, mint Hardyéknak a szélen. A secondaryben az kell, mint eddig mindig - bár az utóbbi meccseken itt hibáztunk bőven - nem szabad mögénk engedni az elkapókat, inkább csinálják meg a 10 yardos játékokat, de ne kockáztassuk, hogy hosszú TD-t szopunk, hiszen a redzoneban baszott jók vagyunk.
Kiváncsi Vagyok Lester vagy Mikell lesz-e fönt többet, a Bucs ellen Mikell eléggé benézte Jackson hosszú játékát, passz ellen Lester hatékonyabbnak tűnik.
A speciális egységre is fontos szerep vár, Sproles nem nagy kéne engedni visszahordani, másik oldalt viszont Morstead is baszott jól rúg, szóval Ginnre sem vár egyszerű feladat, pedig kellenek a jó mezőnypozíciók.
Én pesszimista vagyok a meccsel kapcsolatban, de nem most kell nyerni, majd januárban.gabokocka
Brees vállára mellére vigyázni... nehogy nyakká változzon.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Amúgy meccs közben nagyon mutogatták a Riverboat Ron plakátot, meg a kommentátorok megemlítették, hogy Riverának nem igazán tetszik ez a név. Azóta van valami fejlemény erről a becenévről? 😊
Itt az említett plakát:
hrubi
Már levédette 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Amúgy meccs közben nagyon mutogatták a Riverboat Ron plakátot, meg a kommentátorok megemlítették, hogy Riverának nem igazán tetszik ez a név. Azóta van valami fejlemény erről a becenévről? 😊
Itt az említett plakát:
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
A Bucs elleni meccsen Rivera be volt mikrofonozva, érdemes megnézni, sztoikus Ron már végképp a múlté.Jakehomer
 www.nfl.com/videos/carolina-panthers/0ap2000000292736/Sound-FX-Ron-Rivera
Itt a videó.
Rivera átalakulása, mint HC is megérne egy misét.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Alig több, mint egy nap és kiderül át tudunk-e ugrani egy újabb nagy akadályt.
Ha nem, sem dől össze a világ, bőven belefér most egy vereség, de ha sikerülne az nagyon nagy dolog lenne.
Brees otthon primetime meccsen 10 győzelemnél jár zsinórban, míg Paytonnal 14 meccse veretlenek otthon.
Ráadásul gondolom extra motivációt jelent majd nekik a hétfői blama, meg akarják majd mutatni, hogy az csak egy kisiklás volt, sokkal jobbak annál amit Seattleben láttunk.
Szóval nem túl szerencsés, hogy pont most játszunk, ráadásul vasárnap este, de ez van, nekik sem jön jól, hogy kb. két nappal kevesebbet készülhetnek, mivel még a repülőgéppükkel is voltak gondok hazafele.
Nagyon sok fog múlni a játékhíváson, illetve Camen, hogy mennyire tudja olvasni a védelmet. Ha tudja a Saints hogy futás lesz, akkor jól fogják, láthattuk ezt a Seahawks ellen is, azonban amikor sok DB van fenn passzjátékra készülve, komoly gondot lehet okozni nekik, akár Cam lódul meg, akár vmelyik futó. Passzal is akkor sebezhetők, amikor fenn van az összes LB, Olsennek hülyére kéne vernie az emberét, ha csak nem folyamatosan safety, vagy CB megy vele, de akkor meg futni kell ezerrel. Persze fontos lesz, hogy a fal jó munkát végezzen, a Chandler, Bell páros továbbra is Achilles sarkunk, Hicks és Gallette okozhat gondot bőven.
A védelemben egyfelől meg kell akadályozni, hogy a screenekkel halálra szivassanak minket, illetve középen baszott nagy nyomás kell Breesre. Evans és Grubbs nem életük szezonját nyomják, sérülések is okoztak gondot nekik, bár asszem most egészségesek, de Staréknak mindenképp óriásit kell játszani, csak úgy, mint Hardyéknak a szélen. A secondaryben az kell, mint eddig mindig - bár az utóbbi meccseken itt hibáztunk bőven - nem szabad mögénk engedni az elkapókat, inkább csinálják meg a 10 yardos játékokat, de ne kockáztassuk, hogy hosszú TD-t szopunk, hiszen a redzoneban baszott jók vagyunk.
Kiváncsi Vagyok Lester vagy Mikell lesz-e fönt többet, a Bucs ellen Mikell eléggé benézte Jackson hosszú játékát, passz ellen Lester hatékonyabbnak tűnik.
A speciális egységre is fontos szerep vár, Sproles nem nagy kéne engedni visszahordani, másik oldalt viszont Morstead is baszott jól rúg, szóval Ginnre sem vár egyszerű feladat, pedig kellenek a jó mezőnypozíciók.
Én pesszimista vagyok a meccsel kapcsolatban, de nem most kell nyerni, majd januárban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Fasza cikk Grossról
 espn.go.com/blog/carolina-panthers/post/_/id/2808/when-jordan-gross-talks-panthers-listen
Rohadtul fog hiányozni a pályáról és az öltözőből, ha egyszer majd visszavonul.
Remélem ebben az offseasonben fog megtörténni.gabokocka
Mármint hogy nem ebben az offseasonben? 😊
Jakehomer
Jah 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
A Bucs elleni meccsen Rivera be volt mikrofonozva, érdemes megnézni, sztoikus Ron már végképp a múlté.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Fasza cikk Grossról
 espn.go.com/blog/carolina-panthers/post/_/id/2808/when-jordan-gross-talks-panthers-listen
Rohadtul fog hiányozni a pályáról és az öltözőből, ha egyszer majd visszavonul.
Remélem ebben az offseasonben fog megtörténni.gabokocka
Mármint hogy nem ebben az offseasonben? 😊

Nem vitás, hogy mennyire fontos ember Gross a pályán és azon kívül is. Minden héten meghallgatom a podcastját (a Ganós volt a kedvencem, állati jó skót akcentusa van, aye laddie 😀 ), érdekes, hogy ők hogy látják a dolgokat belülről.

Mitchellre meg mondtam, hogy nem hülyegyerek 😊 Nagy hívő egyébként, mármint nemcsak szavakban, Biblia olvasóesteket rendez meg ilyenek.

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Fasza cikk Grossról
 espn.go.com/blog/carolina-panthers/post/_/id/2808/when-jordan-gross-talks-panthers-listen
Rohadtul fog hiányozni a pályáról és az öltözőből, ha egyszer majd visszavonul.
Remélem ebben az offseasonben fog megtörténni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Rég voltunk ennyire egészségesek, csak Senn és Scott fog hiányozni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Scottot leszámítva minden fontos hiányzó edzésbe állt tegnap, bár néhány veterán pihenőt kapott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Mitchell amúgy érdekes figura.
A pályán mutatott játéka alapján nem gondolná az ember, hogy otthonülő, olvasgató csávó. Volt róla egy cikk 1-2 hónappal ezelőtt, abban nyilatkozta, hogy nem nagyon szokott elmászkálni a többiekkel, inkább olvasgat otthon, mint egy 40-es 50-es éveiben járó emberke.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/05/mike-mitchell-says-he-doesnt-really-think-brees-is-soft/

respect azért valaholGyurma Pappa
Kiragadtak néhány mondatot egy 15 perces interjúból, aminek a mondanivalójával sztem mindannyian maximálisan egyetértünk, a példa volt szar.gabokocka
ezt már megbeszéltük. a respect azért jár, mert kiállt. sokan nem teszik ezt meg.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/05/mike-mitchell-says-he-doesnt-really-think-brees-is-soft/

respect azért valaholGyurma Pappa
Kiragadtak néhány mondatot egy 15 perces interjúból, aminek a mondanivalójával sztem mindannyian maximálisan egyetértünk, a példa volt szar.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/05/mike-mitchell-says-he-doesnt-really-think-brees-is-soft/

respect azért valahol

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
De ha vki nyer a divisional körben Seattleben, még nem lesz automatikus Superbowl résztvevő, nyerni kell az NFC döntőben is.
Erre céloztam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vagy azt kell megverni, aki nyer Seattle-ben... 😉gabokocka
CSoportdöntőig el is kell jutni 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Vagy azt kell megverni, aki nyer Seattle-ben... 😉

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nyilván, ha ellenünk nyertek legalább egyet, akkor a másik háromból elég kettőt nyerni, és ha nyertek most akkor már csak egy marad 😊
De nehezen hiszem, hogy ha kell ne vernétek el a Rams-t és a Bucsot.

Amúgy a playoffban én inkább mennék Seattle-be, mint a Superdome-ba, Bármennyire is veretlen ott a Seahawks két éve, azt nehezen tudom elképzelni, hogyha a Saints megszerezze a hazai pályát, bárki is elverje őket a playoffban. Persze ez még nagyon messze van, lehet el se jutunk odáig, csak gondoltam megjegyzem 😊gabokocka
Hát én bárhova szívesebben mennék jelenleg, mint Seattle-be. Egyrészt a csapat, plusz még a stadion és a szurkolók tényezője is ott van...Soldados
A helyzet h idén az NFC-ben aki SB-ba akar jutni annak nyernie kell Seattle-ben PO-meccset, ez szvsz most már egyértelmű.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Hát én bárhova szívesebben mennék jelenleg, mint Seattle-be. Egyrészt a csapat, plusz még a stadion és a szurkolók tényezője is ott van...Soldados
Hát, én személy szerint szívesen mennék Seattle-be 😉 Najó nem trollkodok.

Azért sokat számított Greer, meg az, hogy a futás megállítására be kellett húzni egy plusz embert a boxba.
Jakehomer
A szomorú, hogy 7 emberes box volt, csak nem S, hanem LB volt a pályán +1-nek. És ez elég volt, hogy szétessen passzvédekezés. Egyre biztosabb, hogy minek kell lennie az offseason legfőbb feladatának...

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nyilván, ha ellenünk nyertek legalább egyet, akkor a másik háromból elég kettőt nyerni, és ha nyertek most akkor már csak egy marad 😊
De nehezen hiszem, hogy ha kell ne vernétek el a Rams-t és a Bucsot.

Amúgy a playoffban én inkább mennék Seattle-be, mint a Superdome-ba, Bármennyire is veretlen ott a Seahawks két éve, azt nehezen tudom elképzelni, hogyha a Saints megszerezze a hazai pályát, bárki is elverje őket a playoffban. Persze ez még nagyon messze van, lehet el se jutunk odáig, csak gondoltam megjegyzem 😊gabokocka
Hát én bárhova szívesebben mennék jelenleg, mint Seattle-be. Egyrészt a csapat, plusz még a stadion és a szurkolók tényezője is ott van...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Hát a Seahawks feltette a sablont, de ne legyen kétségünk, a vasárnapi egészen más meccs lesz.gabokocka
Nem lehet sajnos abból kiindulni, hogy mi történt a Saintscel Seattle-ben. Meg hát nekünk nincsenek olyan DB-ink, mint a Hawksnak, és szerintem ők voltak a kulcsfigurái a meccsnek. Az nem volt újdonság, hogy a Saints D-t egy mobil irányító vezette O zavarba tudja hozni futásokkal, az már inkább, hogy a passzvédekezésük is teljesen szétesett. Azért sokat számított Greer, meg az, hogy a futás megállítására be kellett húzni egy plusz embert a boxba.

Több mint valószínű, hogy a futójátékunkon fog múlni a meccs, sokat kell birtokolni a labdát és hatékony drive-okat kell vezetni, mert nem fogjuk egy TD-n tartani őket (a dome-ban a Hawksnak se menne). Olyasmi gameplanre és meccsre is számítok, mint a Pats ellen volt, annyival veszélyesebb a Saints O, hogy a mély passzokban sokkal jobbak, ott verhetőek vagyunk, nem szabad, hogy Stills és Meachem a safetyk mögé kerüljön.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Mindegy, szerintem egyelőre ne szívjuk egymás vérét, majd ráérünk egész jövő héten 😀Gyurma Pappa
Nézd, te jöttél ide még az e heti meccsetek előtt disputálni. Amit én egyáltalán nem bánok, ne értsd félre, csak hát nekünk már ti vagytok a prioritás, ennek megfelelőek a válaszaink is 😊Jakehomer
Jajj már, de érzékeny vagy ma 😀Gyurma Pappa
Talán azért lehetett, mert féltettelek titeket a Hawkstól. Bocsi 😀

Ha jól számolom, a Brees érában négy meccset nyertünk és hármat veszítettünk a Superdome-banJakehomer
A Brees-érában pont háromszor volt jó védelmünk, akkor mindig nyertünk ellenetek hazai pályán. Meg volt az úgy ahogy elfogadható 2006-os D, amikor a kezdők az alapszakasz utolsó meccsén egy drive-ot kaptak.atapapa
Én is tudnék kifogásokat sorolni 😛Jakehomer
Ezek a tények 😊 Csak azért írtam, mert idén szintén jó a D.
Az is igaz, hogy ez a Panthers talán jobb, mint bármelyik a Brees-érában.atapapa
Nem talán 😊 Egyedül a 2008-as vetekedhet ezzel az idei csapattal, de az idei D jobb és bár az akkori O jobb erőkből állt (fiatal double trouble, fénykorához közel lévő Smitty, Moose), a Cam.faktor miatt az idei támadósor legalább olyan veszélyes.

Perception is reality.