Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
OL-etek milyen skacok, max 4 Panthers meccset láttam, az alapján nem merek mondani semmit 😊petey
Valamelyest rosszabb, mint a tiétek, de nincs szerintem hatalmas különbség. Kalil és Gross azért elit szinten nyomja, így aztán közöttük Whartonnak sincs olyan nehéz dolga, teszi is a dolgát tisztességesen. A jobb oldalon Scott/Chandler és Bell igencsak átlagos játékosok, nagyon is hajlamosak a komolyabb hibákra, nyilván a tackle esetén látványosabb ez, Bellről sok sacket kapunk. Futásblokkolásban a szezon első felében egészen jók voltak, de az alapszakasz végére visszaesett a futójátékunk, ez persze nem csak a fal hibája. Összességében egy korrekt átlagos banda, nem rajtuk szokott múlni a dolog.

Perception is reality.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
OL-etek milyen skacok, max 4 Panthers meccset láttam, az alapján nem merek mondani semmit 😊

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding

Rivera ma 52 éves, DeWill twitteren felköszöntötte 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Az alap, hogy a védőfalnak dominálnia kell, ha nem megy, mehetünk a sóhivatalba a Florence, White, Munnerlyn CB-sorral, még akkor is, ha a meccsek többségén hozzák amit nekik kell, nem nagyon lehet rájuk rossz szavunk, de képességekben azért elmaradnak bőven Crabtree-éktől. A front7-nek brutál nagy meccset kell nyomni, kb. mint a Saints elleni hazain.
Smitty a mai nyilatkozatok alapján 60%, hogy játszik, ha nem lesz az esélyeink sztem a felére csökkennek kb....
Camnek meg hero üzemmódba kell kapcsolni, nincs mese futni passzolni, mert különben kevesek leszünk. Persze mindennél fontosabb, hogy ne adjuk el a labdát (főleg nem rossz helyen) és a ST is hibátlan legyen. Múltkor önerőből 3 pontra voltak képesek, ennél most nyilván sokkal jobbak lesznek, nekünk is szintet kell lépni.
Lehetne már vasárnap 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Finomítsunk, Kaep természetesen nagyot javult mióta visszajött a kedvenc célpontja, akivel már már felidézik a tavalyi teljesítményük! Meglátjuk, hogy mi lesz, amikor első alkalommal, valaki:
- seggre fejeli az O falat. Erre én a Pantherst alkalmasnak tartom.
- elveszi Crab kedvét attól, hogy fel alá futkosson a pályán. A látszat csal utóbbi nem könnyű feladat. Ebben a tekintetben érzek némi deficitet.
Nagy meccs lesz, apukám Carolina szurkoló, amúgy sem szeretem annyira a Ninerst! -bár a fanokkal való cukkolódás (lehet ilyen szó nincs) piszkálódás mindig mastercard érzés!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
látom még mindíg él ez az urban legend hogy nem megy a passz Kapnek 😀
az alapszakaszt felejtsük el, gyakorlatilag 1 db Boldinunk volt így elég volt megtömni a boxot és duplázni Boldint. Crabs nem volt, Vernon meg kiszállt korán sérülés miatt. Aldon Smith szintén nem volt.
az hogy dominál-e valaki, nem ezen múlik a meccs csak. kicsit felkapott lett ez a szó 😊 a futást meglátjuk, mostanában nem nagyon megy az OL-nek a run blokk. viszont jól fogjuk a futást, az egyetlen DWill TD-n kívül más nem is volt ha jól emlékszem. megvan, 46 yardot futott.
ennél jobban kell játszani majd nektek, de nekünk is ezzel az offenzzel most már. nem várok pontzuhatagot. legutóbb -2.5-el adtak minket a bukik :cool:

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha a futást fogjátok akkor nyert helyzetben vagytok mert Keapernicknek nem nagyon megy a passz.
persze Goret nagyon nehéz megfogni ilyen jó O-fallal támogatva.
nagyon jó meccset várok, és remélem a győztes Seattlebe megy.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Kíváncsi vagyok ki az esélyes a fogadóirodáknál 😀
Nem magunkat tartom annak az tény. Ami a mi malmunkra hajthatja a vizet, ha a média felkapja a 49erst, mint favoritot, mi meg underdogként belepiszkíthatunk a levesbe. Ez jobb felállásnak tűnik, mint a 2008-as 😀
Camnek nyilván kevesebb fegyvere van, mint Kaepernicknek - még ha Smitty játszhat akkor is, abba bele se gondoljunk, hogy nem lesz - a faluk is jobb, így az nem fog működni, hogy futunk kettőt középre 1yardért, majs sackelik Camet 3rd&longra. Shulának kreatívnak kell lenni - a jó értelemben. Riverának felül kell múlnia haribót, ha nyerni akarunk és még akkor is közel hibátlan meccs kell.gabokocka
49ers esélyesebb a fogadóirodáknál.....de szerintem csak a "szokás" miatt, a tavalyi év miatt, Crabtree visszatért, stb... mert az idei játék alapján legalább 50-50%, vagy kicsit hazai 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Kíváncsi vagyok ki az esélyes a fogadóirodáknál 😀
Nem magunkat tartom annak az tény. Ami a mi malmunkra hajthatja a vizet, ha a média felkapja a 49erst, mint favoritot, mi meg underdogként belepiszkíthatunk a levesbe. Ez jobb felállásnak tűnik, mint a 2008-as 😀
Camnek nyilván kevesebb fegyvere van, mint Kaepernicknek - még ha Smitty játszhat akkor is, abba bele se gondoljunk, hogy nem lesz - a faluk is jobb, így az nem fog működni, hogy futunk kettőt középre 1yardért, majs sackelik Camet 3rd&longra. Shulának kreatívnak kell lenni - a jó értelemben. Riverának felül kell múlnia haribót, ha nyerni akarunk és még akkor is közel hibátlan meccs kell.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
túlzottan is pesszimistán várjuk ezt a meccset.Jakehomer
Maximálisan egyetértek.
Az alapszakaszban csupán egyetlen értelmes drive-ot vezetett ellenünk a 49ers, az elsőt. Persze éppen ezért, meg Crabtree és Davis + az elismert edzőik miatt ez inkább hátrány jelenleg.
Ellenben nem győzött meg arról a 49ers, sem tegnap, sem az elmúlt hetekben, hogy egy szolidan játszó Panthers ellen dominálnák a vasárnapi meccset. Mint ahogy fordítva sem.

A bullshit generátor a következőket dobta:
A D# ne dropolja Kaep passzait, Stew és DeAngelo hanyagolja a fumble-t, Ginn minden esetben kapja el a puntot, Cam meg vezessen game winning drive-ot, vagy pörgesse le az órát, ha vezetünk.

Egyébként meg szétfutjuk (persze csak módjával) őket, aztán mehetnek a passzok is. Ennek hiányában a ST és a D még mindig hozhatja a jó mezőny pozíciót, vagy a pontokat.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az Eagles elbaszta a tökéletes szcenáriómat 😊

Azt hiszem, nem mi leszünk az esélyesek a Niners ellen, de talán túlzottan is pesszimistán várjuk ezt a meccset. Persze érthető, az utolsó néhány meccsünkön visszaesett a játékunk, és hát élénken él még bennünk az utolsó alkalom, amikor pont ugyanilyen szituációban fogadtunk egy nfc west csapatot... Pedig azért vannak dolgok, amik mellettünk szólnak, és kivételesen egy mentálisan erős, tökös csapatunk van. Az a minimum, hogy tough out leszünk 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A 49ers lett a befutó, nem lesz egyszerű, igen jó formában vannak.
Vak is azt mondta, majd meglátjuk 😊gabokocka
Én dörzsölöm a tenyeremet, nekem igazi csemege lesz, utána pedig a győztest a Seahawks ellen szeretném megnézni. 😊 A SB-n pedig nyerjen az NFC-döntő győztese, vagy esetleg ha nagyon muszáj, akkor PM miatt a Broncos, de csakis low scoring game-n, ha lehetséges. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A 49ers lett a befutó, nem lesz egyszerű, igen jó formában vannak.
Vak is azt mondta, majd meglátjuk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Igen, nem tudom mi volna rosszabb, visszavágásra vágyó 49ers Crabtreevel kiegészülve és seggbebaszós D-vel a fedélzeten, vagy egy most lendületbe jövő Rodgers.
Úgy vagyok vele jöjjön akinek jönnie kell azt legyen egy jó meccs.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nyilván minden meccs más, de ezt a tegnapi Eaglest mi szanaszét vertük volna. A Niners/Packers közül nehéz a választás, két teljesen különböző csapat, a Packers gyengébb, de rosszabb matchup. Nem is fogok drukkolni senkinek, rábízom a sorsra 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Na ma sem vagyunk okosabbak, annyi kiderült, hogy nem a Philly jön, pedig látva a mai játékukat nem lett volna rossz matchup.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Meglepne, ha idén sem kapna 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Majd Kugzillából 😀
Kalil óta (akiről emlékeim szerint konszenzus volt, hogy a legjobb center a 2006-os classban) high risk high reward játékosokat draftolunk a falba, ami nem biztos, hogy a legjobb stratégia - skill posztokon elfogadhatóbb ez szerintem.

Bell esetében lehet, hogy ugyanaz történt, mint skill playerekkel szokott, beugróként senki nem ismerte, aztán ahogy egyre több filmet látnak róla az ellenfelek, jobban ki tudják használni a hibáit. Mindenesetre úgy tűnik, nagy felé a bizalom, igazán komoly versenytársat se kapott két év alatt.

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Kalil óta nem sikerült senkiből stabil játékost kinevelni, bár tény, hogy az alapanyag nem elit - sőt.
Silatolu fejlődik szépen, kár az idei sérüléséért, de egyelőre rá sem mondanám tutira, hogy hosszú évekre megoldja a LG posztot. Bell konkrétan visszafele fejlődik, az első éve óta.
Mondjuk ettől még tényleg megállapíthatatlan, milyen OL coach lenne, csak arra akartam célozni, hogy pályafutása útját nem elit támadófalak szegélyezték.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hát én nem innen vinnék támadófal edzőt.gabokocka
Miért? Mondjuk Brownról nem tudok semmit mondani, de Mackó bá régi motoros és elismert szakember. Nyilván nem a mi falunk a legjobb a ligában, de limitált tehetséggel és mélységgel dolgozik. Természetes, hogy egy OL-nél mindig a rontott playek maradnak meg jobban, azok látványosabbak és volt is jó pár ilyen, de sokkal több olyat tudnék mondani, köztük abszolút kulcsfontosságú játékokat, amikor meg tökéletesen működött a fal. Szóval nálam az összkép azért pozitív.

Ami kimondottan tetszik, hogy a meccs menetébe hatékonyan tud belenyúlni Matsko, pl a Falcons az első negyed után nem sok sikerrel rohamozta Camet, addig meg lényegében domináltak, hasonló volt a Fins ellen is.

Még ha egyiket-másikat nem is lenne könnyű pótolni, örülök, hogy kapósak az edzőink, ez egy jó csapat ismérve.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát én nem innen vinnék támadófal edzőt.gabokocka
Valószínűleg nem is ennek szól az interjú. Sean Kugler segítője volt 2 éven át a Billsnél. Kugler aztán hozzánk jött 3 évre OL coachnak, majd tavaly elment UTEP HC-nak. De valszeg ez az a kapcsolat, ami miatt minket érdekel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hát én nem innen vinnék támadófal edzőt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag mi meg interjúra kértük Ray Brownt OL coachnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Thomas Davist kicsit hiányoltam, de ne legyünk telhetetlenek. 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Három first team all-pro játékosunk van, Tolbert, Kalil, és Luke személyében, Hardy a második csapatba került.
Szerintem mindhárman megérdemelték.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.