Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
TD bekerült a Walter Payton díjra jelöltek három finalistája közé.
Nagyon megérdemelné.
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10320344/thomas-davis-jay-feely-charles-tillman-finalists-payton-award?ex_cid=espnapi_public

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Sztem a kettő együtt jár, nem tud előrelépni a csapat anélkül, hogy az edző fejlődne és fordítva.
Még a szezon elején is úgy nézett ki, hogy idén is megyünk a lecsóba, aztán a Buffalo meccs után történt valami.
Hogy nálatok mi vezetne eredményre azt nem tudom, de én személy szerint kipucolnám a házat, egy évet feláldoznék arra, hogy rendbe tegyem a cap problémákat, akár olyan áron, hogy a korosodó szent teheneken túladjak és a fiatalokra építve új csapatot építenék új stábbal. Persze ez Jerry mellett nem egyszerű.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Egy kicsit off de van egy kérdésem.Viszonylag sűrűbben járok ide olvasni mert a csapat is a számomra szimpatikusak közé tatozik és az itteni szurkolók is a a fórum értelmes felét gyarapítják. 2011ben és 2012ben nagyon is éreztem egy párhuzamot a Dallas és a Carolina között,mégpedig azt hogy mindkét csapat szurkolótábora a halál faszára kívánja az edzői stábot a vezetőedzővel az élen. Emlékszem rengeteg ekézést olvastam itt Riveraval kapcsolatban,kb ugyan az volt a közhangulat mint nálunk Garrettel kapcsolatban,aztán idén ugye jött egy remek szezon és tényleg érdekelne hogy mi történt?Ugy értem az edzőbá' tért magához,tényleg idén szintet lépett,vagy "csak" a csapatnak köszönheti,a csapat állt össze idén és kvázi ők vitték az edzőt a hátukon?Komolyan kíváncsi lennék a történetetekre mert a mi nyakunkon ott maradt rozsdás aztán hátha reménykedhetünk mi is valami hasonlóban.(Mondjuk tavaly ilyenkor ugyanúgy nem tudtam elképzelni RRól hogy egyszer CoY címet kap mint ahogy most Garrettről sem.)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Gondoltam érdemes áttekinteni posztonként hogy állunk, kik találhatók jelenleg a csapat keretében, kik lettek szabadügynökök. Első körben a támadókat írtam össze.

QB: Cam Newton, Matt Blanchard – UFA: Derek Anderson, Jimmy Clausen
Ugye itt a legfőbb kérdés, hogy mikor hosszabbítunk Newtonnal. Én idén még nem tenném, egyszerűen nem tehetjük meg, hogy 10 milliót pluszba elköltünk egy szerződés alatt álló játékosra, amikor Hurney szerződései miatt még mindig szorít a nadrágszíj. Idén ugye 7 millióval terheli capet, ha vele hosszabbítunk az évi 15-20 millió között fog fájni valahol. Le kéne hívni biztosítéknak az ötödik éves opciót (a QB poszt 10 legmagasabb fizetésének átlaga, ez szerintem nagyságrendben annyi, mint amiért hosszabbítani tudunk majd vele éves átlagban), így két évig még tutira marad, aztán következő offseasonben lehet hosszabbítani, akkor már nem jelentene nagy különbséget a szerződés, de ezt az évet még az újonc szerződése szerint kellene végigjátszania. Blanchard ugye PS-en volt ebben a szezonban nálunk, előtte a Bearsnél, camp bodynak most is jó lesz, Andersont én visszahoznám ugyanúgy, mint tettük legutóbb, Jimmy mehet Isten hírével. Vmi UDFA arc jöhet még az edzőtáborba, de mást itt nem nagyon kell csinálni.

RB/FB: DeAngelo Williams, Jonathan Stewart, Mike Tolbert, Kenjon Barner, Michael Zordich – RFA: Richie Brockel
A futóknál eléggé meg vagyunk lőve, olyan szerződése van DeWillnek és Stewnak is, amiből egyelőre nem tudunk szabadulni. Tolbert a legolcsóbb, de rá szükség van és talán ő a leghasznosabb is közülük. Komoly paycutra sem lehet tőlük számítani, mert alig van olyan része a szerződésnek, ami idén még módosítható. A Barner pick nem nagyon vált be, gyakorlatilag nem tudott semmit sem hozzátenni a játékhoz. Viszont Zordich ha felépül a térdsérüléséből akár hasznos tagja is lehetne a csapatnak, Tolbert nem az az igazi leadblocker ami Hoov volt, ellenben Zordichban benne van ez a potenciál, kár, hogy a preseason során elszakadt a térdszalagja. Brockel RFA lesz, veterán minimumért visszahoznám, aztán ő és Zordich versenyezzek a camp alatt, mondjuk szerintem utóbbiban jóval nagyobb potenciál van, legalábbis remélem, mert Brockel nem tudott sokat hozzátenni a futójátékhoz. Nem hiszem, hogy bármiféle változás lenne itt a rosteren eléggé meg van kötve Gettleman keze.

TE: Greg Olsen, Brandon Williams, D.C. Jefferson – UFA: Ben Hartsock
Olsen jó, azonban kellene mellé még egy jó TE, Hartsock nem volt az. Ugye ő blokkoló TE, de a nulla elkapás akkor is gáz, szerintem passzt sem hívtunk felé. Brandon Williams project játékos, nem tudom mit fejlődött, őt sem használtuk, Jefferson pedig egyértelműen camp body. Idén kifejezetten combos a draft class TE-eket illetően be kellene ruházni egybe, emlékezzünk vissza milyen jól működött a passzjáték, amikor Shockey is volt Olsen mellett. Ebron, Seferian-Jenkins és Amaro is első körös tehetség, azonban pont emiatt talán csúszni fognak, mivel előfordulhat, hogy többen is úgy gondolkoznak, később is lehet még remek játékost választani erre a posztra. A középső körökben Niklas vagy Fiedorowicz lehet nagy érték, Leyrláról pedig nem tudom, mit gondoljak, lehet, nem viszi el senki a problémái miatt, de lehet valaki belebolondul a hatalmas potenciálba, ami kétségkívül megvan benne. Csalódott lennék, ha nem próbálnák erősíteni ezen a poszton.

WR: Steve Smith, Kealoha Pilares, Marvin McNutt, Tavarres King, Brenton Bersin, Toney Clemons, R.J. Webb – UDA: Brandon LaFell, Tedd Ginn Jr., Domenik Hixon
Van egy kiöregedő félben levő Smitty, és rajta kívül PS töltelékek. Ginnt szerintem megpróbáljuk újraigazolni, kérdés mennyibe kerül nekünk mindez. Nem hiszem, hogy LaFellért kapkodnának, így esetleg maradhat ő is, ha olcsó lesz. Hixon bár überkirály elkapást produkált a Saints ellen, nem hiszem, hogy maradni fog. Mindenképpen kell egy igazi első számú célpont, erre remek alkalom az idei draft, mert ha a TE classra azt írtam, hogy combos, akkor az elkapókra ez hatványozottan igaz. Akár az első kör végén, akár a második kör végén döntünk a WR pick mellett, biztos lesz bent olyan játékos, akivel nagyon jól járnánk. Szabadügynök piacról nem hiszem, hogy nagy ajánlattal kínálnák meg bárkit is, sokkal inkább azt tudom elképzelni, hogy olyan játékosokban lássuk meg a potenciált, mint kiegészítőember, akik máshova nem kellettek, mind most Hixon vagy Ginn. Amin még érdemes elgondolkodni, hogy Smitty szerződésével csináljunk valamit, szerintem hajlandó lenni némi paycutra, azért a 7 millió, amivel terheli a sapit már elég sok, noha még mindig ő a legjobb fegyvere Newtonnak, talán hajlandó lesz engedni egy kicsit.

OL: Ryan Kalil, Amini Silatolu, Edmund Kugbila, Nate Chandler, Travis Bond, Brian Folkerts, Michael Jasper, Derek Dennis, Oscar Johnson, Kevin Hughes, Pillipkeith Manley, Andrew McDonald – UFA: Jordan Gross, Travelle Wharton, Chris Scott, Garry Williams, Bruce Campbell, Geoff Hangartner – RFA: Byron Bell – ERFA: Jeff Byers
Fel kell építeni egy új falat, aminek az alapja Kalil személyében adott. Ha Gross a folytatás mellett dönt, akkor a fal bal oldala megvan Silatoluval kiegészülve, de a jövőbeli LT-t akkor is el kell kezdeni keresni. Bell RFA, annyit nem ér szerintem, mint bármelyik tender értéke, átlag alatti kezdő, de sztem hasznos volna megtartani, mert ismeri a rendszert, és van már megfelelő tapasztalata, de cserénél többnek nem számolnék vele hosszútávon. A Kugbila projekt nem tudom hol tart, semmit nem láttunk belőle, ez nem jó ómen. Chandler cserének jó, több nem hiszem, hogy bármikor is lesz belőle, Scott ugyanez. Hoztunk egy rakat töltelékembert, ebből is látszik, hogy keressük a jövő embereit, meglátjuk mi sül ki belőle. Ideális esetben Gross maradna, Silatolu, Kalil, egy FA és egy draftpick felállásban jó volna a fal, depthnek meg Bell, Kugbila, Chandler, Folkerts meg is felel, esetleg Whartont visszahozhatjuk, ha veterán minimumnál nem kér többet.

Mindent egybevetve a prémium pickeket egyértelműen ide kell ellőni, aztán hogy ez milyen leosztásban történik meg, azt majd meglátjuk. Nem lepne meg, ha a falat részesítenénk előnyben, ha sikerül ezt az egységet elit szintre felhozni, Cam és a futójáték garancia lennének a sikerre gyengébb elkapókkal is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Sound FX:
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000314000/Sound-FX-49ers-vs-Panthers
több mint 10 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Rivera kapta az év edzője díjat. Megérdemelte, persze mellette még egy ketten megkaphatták volna, de jó ez így. 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Azért ennyire sok ember nem kell és a draft class aláiratása se fog 3-4 misinél többe kerülni. Sztem 7-8 újonc kerül majd a rosterre, illetve kb ennyi saját vagy külső FA jön. Én megtartanám Hardyt, hiszen a LOS uralása fontos eleme a játékunknak, egyéb posztokra meg sikeresen kukáztunk idén is. Persze sötétben tapogatózunk, ha évi 15 misi az igénye mehet isten hírével. Ha pedig kimegy a piacra, sztem Haynesworth kaliberű lóvét kap.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Nem tudom mit akar Gettleman. Sztem még ő se. Ugye a sajtótájékoztatón semmi konkrétum nem hangzott el, de azt azért hangsúlyozta, hogy két év még kell, hogy helyre àllítsuk a cap szitunkat. Pár helyen lehet faragni, a jelen állás szerint pedig 17-18 millával vagyunk a sapi alatt. De messze nem biztos hogy ezt Hardyra akarjuk elkölteni, hiszem Cam és Luke hosszabbítása lesz az első a következő két offseason feladatai közül. Illetve nagyon átstrukturálni sem fogunk, mert azzal a következő évek helyzetét nehezítenénk meg, és pont ezt akarjuk elkerülni.gabokocka
Na igen erre akartam utalni.
Van mondjuk 20M cap hely, ebből kell a rookiekat meg vagy 20 FA-t összevadászni. Ebbe nagy deal vagy tag érték sztem necces. Persze lehet back loaded deal-t összerakni, de az meg ütné a jövőt és ott lesz pár giga deal, ahogy írod...
meglátjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem tudom mit akar Gettleman. Sztem még ő se. Ugye a sajtótájékoztatón semmi konkrétum nem hangzott el, de azt azért hangsúlyozta, hogy két év még kell, hogy helyre àllítsuk a cap szitunkat. Pár helyen lehet faragni, a jelen állás szerint pedig 17-18 millával vagyunk a sapi alatt. De messze nem biztos hogy ezt Hardyra akarjuk elkölteni, hiszem Cam és Luke hosszabbítása lesz az első a következő két offseason feladatai közül. Illetve nagyon átstrukturálni sem fogunk, mert azzal a következő évek helyzetét nehezítenénk meg, és pont ezt akarjuk elkerülni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Hardy: Nála a pénz sokat fog számítani nincs illúziom 10 milla per év alatt nem hiszem, hogy meg tudjuk tartani. Itt picit szar alkupozíció CJ szerződése, ami kicsit több lett a kelleténél, bár Gettleman sztem nem lesz annyira bőkezű, mint Hurney volt, persze erre meg Hardy tojhat magasról. Sztem végső esetben tag lesz a történet vége, nem szabad elengedni, jelenleg nem tudjuk pótolni, Alexanderből nem jött ki az, amiben bíztam a szezon előtt.
gabokocka
Hali!

Tag-ra lesz penzetek?
En ugy neztem, h a meglevo dealeken nehez varialni, mert mindenhol magas a dead money es ugye nincs hatalmas cap space ezen felul. Jon meg a draft class es a Gross, Mitchell stb...
Ebbe a szituba CJ szerzodese melle belefer meg Hardy szamara barmi?

En baromira bizom benne, h nem fer bele nektek es FA lesz a srac. A ket remek DT erkezesevel a front 7 el tudna viselni itt ha CJ parja gyengebb lenne mint Hardy. Persze ti szempontotokbol idealis lenne megfogni, de penzugyileg necces sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jansen megy a probowlba, így 6 játékosunk már biztosan ott lesz. Sőt Gross is mehet, ha a 49ers bejut a SB-ba.
Ettől még inkább a Hawksnak fogok drukkolni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Gettleman a mai sajtótájékoztatón sok konkrétumot nem mondott, az elkövetkező 3-4 hét folyamán fogja kiértékelni a keretet. Hangsúlyozta, hogy még mindig szarul állunk a cappel, szerinte 2 év kell, hogy kijöjjünk a slamasztikából.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ja és a 28. draftcetli a mienk, pont a Saints után húzunk, megfordítottuk a sorrendet, tavaly ők jöttek utánunk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Véget ért ez a szezon és gyakorlatilag rögtön kezdődik az új, még ha nem is a pályán.
21 szabadügynökünk lesz, közülük párat meg kellene tartani.
Nézzük fontossági sorrendben a véleményem szerint.
Gross: Rengeteget jelent a csapatnak a jelenléte, klubhűség mintaképe, közölte csak itt játszik, máshova nem megy. Le kell ülni vele, meggyőzni a folytatásról, szerintem van még benne motiváció, arról nem is beszélve, mekkora hiány keletkezni a pályán is a visszavonulásával. Az anyagiak itt nem hiszem, hogy gondot jelentenek majd.
Hardy: Nála a pénz sokat fog számítani nincs illúziom 10 milla per év alatt nem hiszem, hogy meg tudjuk tartani. Itt picit szar alkupozíció CJ szerződése, ami kicsit több lett a kelleténél, bár Gettleman sztem nem lesz annyira bőkezű, mint Hurney volt, persze erre meg Hardy tojhat magasról. Sztem végső esetben tag lesz a történet vége, nem szabad elengedni, jelenleg nem tudjuk pótolni, Alexanderből nem jött ki az, amiben bíztam a szezon előtt.
Mitchell: Hatalmas telitalálat volt a szerződtetése, nem szabadna kiengedni a piacra, ő sztem annyira nem lesz drága, nem hiszem hogy néhány százezer dollárral többért elmenne máshova
Ginn: Hasonló a helyzet, mint eggyel fentebb, Ginn megkapta itt a pályafutása utolsó esélyét és elég jól élt vele. Jelenleg csak Smittynek van szerződése, az elkapók közül (Kinget és McNuttot nem számolva), szóval ha nem kér túl sokat, sztem visszajön.
MunnerlynKapitány egyfelől megérdemel egy hosszabb kontraktust - nyilván nem horror pénzt - másfelől elég kutyusok vagyunk ezen a poszton.
Gano: Végre találtunk egy normális kickert, nem kéne újrakezdeni a gyökérkedést ezzel a poszttal.

És ők csak a fontosabbak, rajtuk kívül van még LaFell, Mikell, Wharton, Cole többek között, szóval nem lesz egyszerű. Kíváncsi vagyok miként gondolkodik Gettleman, mennyire törekszik a keret egyben tartására vagy megint kukázunk olcsó veteránokat. Nyilván a kettő kombinációja lesz, az előző offseason alapján rászolgált a bizalomra, szóval bizakodhatunk, hogy jó döntéseket hoz. Lesz néhány potenciális cut, paycut esélyes, érdekes hónapok elé nézünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Mindent összevetve, sajnálom én is a kiesést, de viszont örülni kell a csapat idei jó teljesítménye miatt, azért nem sokan várták ide a csapatot, főleg h a szezon se túl fényesen kezdődött. Potenciál szerencsére megvan, úgyhogy lehet bizakodni a következő évekbe is.

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Az elején többet passzoltunk, illetve Cam maga futott, ezek működtek is. A rövid yardos futásokat Tolbert egész évben elit szinten nyomta, ezek után nem meglepő, hogy őt használjuk ezekben a szitukban. Inkább a fal jobb oldalát kell rendberakni, mert ott komoly gondog vannak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Megnéztem a meccset (esti gyerekaltatás hazavágja a 7 órás meccseket), és egyet nem értettem (amiről talán nem volt még sok szó): Tolbert 8 carry, DeWill 5? Mindkét 3&goalnál Tolbert kapta a labdát, és már a felállásból annyira egyértelmű volt, hogy mi fog következni, hogy gyakorlatilag a 49ersnek gondolkodnia sem kellett. Furcsa dolgot írok: kéne nektek egy jó futó. Az utolsó 5-6 meccsen Cam nélkül nem lett volna értékelhető futójáték, pedig nem top run D-k ellen játszottatok.

Sajnálom, tényleg szurkoltam. Összességében lehet, hogy jobb lett volna, ha a nincs a rossz snap és ti utaztok a két nyilvánvalóan gyengébb csoportgyőztes közül valakihez (mindent összevetve nem sajnálom, hogy meg van az első idegenbeli PO W-nk, és semmi sem garancia, hogy otthon mi nyerünk akár a 49ers ellen, ahogy látszik megy nekik a PO). Kérdés, hogy egy esetleges W után meddig meneteltek ebben az esetben vagy hogy az mennyivel lenne jobb a szájíz, ha egy W után kaptok ki Seattle-ben. Vagy ki sem kaptok.

szerk.: nyilván, a 49ers top run D, de most nem éreztem felőrölhetetlennek őket, és 20-10-nél még nem indokolt nálatok feladni a futást szvsz.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
De még egyszer hangsúlyozom, nem ezek miatt kaptunk ki, követtünk el elég hibát saját magunk, csak picit bicskanyitogató amikor ilyen ítéletek után átjön vki okoskodni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A Fox felvételén egyértelműen látszott, hogy hazudott a bíró amikor azt mondta hogy nem volt a játékban a labda, mert már sípoltak amikor még ott volt a huddleben McDonald.
Az meg hogy két ugyanolyan fejelésből az egyik 15 yard a másik semmi közröhej. Olsenen a holdingot nem dobják a picknél három playjel később meg egy ugyanolyanra kaptok 1sr downt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Azért a másik oldalról könnyű okoskodni, majd ha Seattleben kaptok egy hasonló fújást, kíváncsi leszek a véleményedre.
Nem az volt a baj, hogy tévedtek ellenünk, hanem hogy következetlenül, kettős mércével mértek az első félidőben, ami az egyik oldalon büntetés volt, az a másikon nem. Ettől függetlenül nem emiatt kaptunk ki, de szerintem megérthető ha kibassza a biztosítékot pár embernél az, hogy 5 év után hazai PO meccs, erre kapunk egy ilyen bíráskodást.gabokocka
kaptunk 😊 nem kell bemutatni a Hawks sec munkáját. csak ott már kezdenek odafigyelni a bírók ezekre.
nekem csak a fejeléssel volt bajom, erre alapból nem kellett volna dobni. visszanézve. a 12 embert meg megmagyarázta a spori azzal hogy még nem volt játékban a labda. így lehetett fent McDonald mikor szóltak neki hogy húzzon le.
de látom mások részéről kezd átmenni boszorkányüldözésbe a dolog, meg tudjátok védeni magatokat ti is úgy tudom 8-)

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Azért a másik oldalról könnyű okoskodni, majd ha Seattleben kaptok egy hasonló fújást, kíváncsi leszek a véleményedre.
Nem az volt a baj, hogy tévedtek ellenünk, hanem hogy következetlenül, kettős mércével mértek az első félidőben, ami az egyik oldalon büntetés volt, az a másikon nem. Ettől függetlenül nem emiatt kaptunk ki, de szerintem megérthető ha kibassza a biztosítékot pár embernél az, hogy 5 év után hazai PO meccs, erre kapunk egy ilyen bíráskodást.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Nem is értem miért a bírókkal kell foglalkozni?:S Ők is a játék részét képezik..Olvassátok el a játékosok véleményeit a meccsről hányan írnak a tengerentúlon ezekről.A párducok nem ezért veszítettek tegnap...
7 kisérlet 10yardon belülről és nincs TD?
A védelem bekávézott a meccs előtt és "elmebeteg" módon szabálytalanságokkal súlytották a saját csapatukat.
Ha leszámítjuk Smith óriási TD-jét,impotensnek nevezhetjük a Phanters Offense-t.
Ami a csapatban volt erő,azt elégették az első félidőben,szerintem ez a tapasztalatlanság számlájára írható..
Mi végig koncentráltan,erőt beosztva jól futballoztunk.Próbáltunk futni ha nem ment próbáltunk passzolni,ha ez se ment segített a D.A második félidőben ugyanez,futottunk(már működött)jöttek a nagy játékok és a D is végig észnél volt!
Kiemelném Kaep-et aki ismét igazolta hogy a legjobbak közé tartozik,Brooks pedig a meccs MVP-je volt még az offside-al együtt is 😊
Nagy potenciál van a panthers-be,jövőre ismét ott lesznek,és ha ezeket a hibákat kijavítják és jön még 1-2 használható WR bármeddig eljuthatnak..
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
(a fújásra direkt nem térek ki, mi is kaptunk nagyon csúnyán nem hazait, pl a Colts ellen idén)petey
[/b]
hmmm az is PO meccs volt???

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Egyet aludva a meccsre sem lett sokkal jobb kedvem. Nagy lehetőséget hagytunk kicsúszni a kezünkből, az első fèlidőben látszott, hogy nem vagyunk rosszabbak, de fejben nem voltunk még készek. Azért ezt a bíráskodást egy ideig még nem fogom tudni megemészteni, ott fog motoszkálni a fejemben, hogy mi van, ha megkapjuk az egyenlő feltételeket. Amúgy szerintem egyértelműen az volt a fordulópont, amikor másodszor sem sikerült a redzobeban TD-t szerezni, onnan 17-0-ra kikaptunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Örülök neki hogy a tavalyi szezonhoz képest ilyen jól zártunk! A draft még messze van nem is kívanok vele foglalkozni még a felhozatalt se nagyon ismerem... De azt már látni lehet hova kell majd húzni embereket... Reméljük jövőre minimum eddig megint eljut a csapat és hogy találkozom veletek ismét!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75