Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Hivatalos a Steve Smith cut - egy korszak vége. 😕iktriad
egyben nagyon szomorú vagyok, ha nem vonul vissza viszont remélem a Patset választatja.

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
És h vmi vicces is legyen Mitchellt pótlandó vizitre hívtátok Roman Harpert 😀😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/13/roman-harper-visited-with-panthers/empty taxi
Ajánlom még a vezetőség figyelmébe a nagyszerű Jason Davidet.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Bár meg lehet érteni Gettleman érveit, de ennek nem így kellett volna történnie.

Közben meg Collins -> Tampa.
Nehéz volna azt àllítani, hogy mi vagyunk az offseason eddigi nyertesei...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos a Steve Smith cut - egy korszak vége. 😕
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
gondolom gabo egyik szeme sír másik nevet (Smith Nicks csere)
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
És h vmi vicces is legyen Mitchellt pótlandó vizitre hívtátok Roman Harpert 😀😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/13/roman-harper-visited-with-panthers/empty taxi
Szóval ezért kell Smittynek mennie!

Perception is reality.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
És h vmi vicces is legyen Mitchellt pótlandó vizitre hívtátok Roman Harpert 😀😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/13/roman-harper-visited-with-panthers/empty taxi
A hála a tavalyi csoportgyőzelemért 😀😀

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
With Steve Smith on way out of CAR, Panthers still talking to Hakeem Nicks. Offering deal worth about $4.5M/season. Badly need WRs

És h vmi vicces is legyen Mitchellt pótlandó vizitre hívtátok Roman Harpert 😀😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/13/roman-harper-visited-with-panthers/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ahogy azt Mitchell példája is mutatja, persze az ő attitűdje hiányozni fog, de botrányosan túlfizette a Steelers, örülök, hogy nem mi tettük.Jakehomer
Nálam a safety árak:
1,5M - jó csere
2,5M - gyenge kezdő
3,5M - átlagos, megbízható kezdő
4,5M - átlag feletti kezdő
6M - nagyon jó kezdő
7,5+M - elit, top3 szint
Ezeket persze a kor és a sérülékenység is módosítja.

Olyan nagyon nem fizethettük túl, mert gondolom abban egyet lehet érteni, hogy egy átlagos kezdő szintet megüt.
Én 4 és 5M közé soroltam, végül öt lett. Bánja a kánya, lett egy ütős, a rendszerbe remekül illő kezdő safety-nk, aki ráadásul még csak 26 éves. Jobb lett volna Verner 6,5M-ért, de ez a deal is jó sztem.
És amit említettél, nagyon hiányzott tőlünk egy ilyen karakterű játékos. És hiányozni fog tőletek is, pláne ha a Kapitány is lelép.Robilluma
Rendben, a botrányosan jelzőt visszavonom 😊
De akkor is elégedett lennél ezzel a szerződéssel, ha tavaly ilyenkor kínáljátok meg Mitchellt vele? Mert ő ugyanaz a játékos, aki tavaly volt, amikor egy egyéves "próbaszerződéssel" el lehetett hozni simán.

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Tegnap este sem történt semmi az ügyben, pici, halvány reménysugár.
Illetve Collins után érdeklődünk, neki nagyon örülnék. A Cincivel és a Tampával folyik a meccs állítólag.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 blogs.charlotte.com/panthers/2014/03/ginn-visits-with-bucs-lafell-reportedly-visits-with-patriots.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

#KeepPounding
több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
I will always be a Carolina panther No contract can ever change that CLT is my home and will always be my home... I love you #panthernation

— Steve Smith (@89SteveSmith) March 12, 2014
But I still have a lil bit of football left in me.... #agent89 Out. #iceupson

— Steve Smith (@89SteveSmith) March 12, 2014

Sajnos úgy néz ki nincs remény. Nem akarom másik uniformisban látni.Delhomme
hát rendesen megkönnyeztem 😥

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 10 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
I will always be a Carolina panther No contract can ever change that CLT is my home and will always be my home... I love you #panthernation

— Steve Smith (@89SteveSmith) March 12, 2014
But I still have a lil bit of football left in me.... #agent89 Out. #iceupson

— Steve Smith (@89SteveSmith) March 12, 2014

Sajnos úgy néz ki nincs remény. Nem akarom másik uniformisban látni.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A Ravenst emlegetik, annak nem örülnék, olyan helyre kéne mennie, ahol reális a sansz a gyűrűre. A Broncos adná magát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
 www.wccbcharlotte.com/sports/panthers/Agent-Panthers-WR-Steve-Smith-Done-In-Carolina-249847061.htmlJUNIOR46
Igen, ez a várható forgatókönyv, de amíg nem történik meg lehet reménykedni.gabokocka
ha elmegy akkor már inkább vonuljon vissza 😥 nem tudom más csapatban elképzelni

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
 www.wccbcharlotte.com/sports/panthers/Agent-Panthers-WR-Steve-Smith-Done-In-Carolina-249847061.htmlJUNIOR46
Igen, ez a várható forgatókönyv, de amíg nem történik meg lehet reménykedni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
 www.wccbcharlotte.com/sports/panthers/Agent-Panthers-WR-Steve-Smith-Done-In-Carolina-249847061.html

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Bruce Campbell 1 évre aláírt Washingtonba, vele ezek szerint nem nagyon számoltunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nicks érkezésében én bízok, illetve nagyon remélem, hogy vmi csoda folytán Smitty marad. Ginn újraigazolása egy Wr kéne még a draftról. Ez nálam a dream scenario elkapó poszton.
CB poszton nyilván White lesz az egyik kezdő, Josh Thomas és Dockery van még akik esetleg használhatóak lesznek, Normant sztem kivágjuk. Ide mindenképp kell egy veterán, Cox, Cason, Cromartie, hogy csak pár nevet említsek, de Kapitány visszahozatala is jó volna. Szerintem ez a legkevésbé fontos a három nagy needből, de egy hátsó körös prospect kiválasztásában bízhatunk.
A támadófalhoz nem tudok mit hozzátenni, Bell második körös tendere sokat sejtet, de mindenképp kell két kezdő kaliberű OT, talán Ohert lehetne megpróbálni a piacról, én ide várom az első körös pickünket.
Az offense eléggé nagy homály egyelőre, Cam, Olsen és Kalil azok, akik átlag feletti kezdők és biztos a helyük a csapatban, a többi talány...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mitchell játékát nagyban segítette, hogy a liga legjobb frontsevenje mögött játszott. Az biztos, hogy a mentalitás amit képviselt hináyozni fog, de benne van a pakliban, hogy gyengébb passrush mögött ki fognak ütközni a hiányosságai. Én úgy gondoltam még jóval FA előtt, évi 4 misit megér, ha nem sok a garnatált, a Steelers ennél jóval többet adott, meglátjuk mi lesz, én szurkolok neki, nagyon szimpi játékos.gabokocka
Qrva jó dealt kötöttünk, mert rohadt kevés a garantált lóvé (5,25 milla - 4,75 siging bonusszal - 5 évre az picsafüst), azaz ha nem válik be, viszonylag kis dead moneyval lehet cutolni. De én azt várom, hogy beválik, mert nagyon illik a rendszerbe az attitűdje miatt és idén már szerintem jobb lesz a passrush nálunk is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Véleményetek szerint az elkapók, OL, secondary részlegből melyet fogunk/érdemes a draftból, free agentekből, illetve a maradék veterán minimumosokból feltölteni?
Vagy marad alapvetően a tavalyi draft taktika, minden körben az elérhető legjobb játékos, de most csak a hiányposztokon, s a végén veterán minimumos játékosokkal feltölteni a keretet?
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Stewart jó futó, csak állandóan sérült, DeWill pedig már eléggé öregszik. Ezt a posztot baszta el leginkább Hurney.
Dockeryt visszahoztuk, ő RFA volt. Ami meglep, hogy Godfrey szerződésével még nem történt semmi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
kéne egy jó futóJakehomer
A februári Stewart szerződés átstrukturálással eldőlt ez a kérdés.
Még jövőre sem lehet kivágni, így a 2015-ös szezon végéig nem kérdés a Stewart-Williams tandem.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mitchell játékát nagyban segítette, hogy a liga legjobb frontsevenje mögött játszott. Az biztos, hogy a mentalitás amit képviselt hináyozni fog, de benne van a pakliban, hogy gyengébb passrush mögött ki fognak ütközni a hiányosságai. Én úgy gondoltam még jóval FA előtt, évi 4 misit megér, ha nem sok a garnatált, a Steelers ennél jóval többet adott, meglátjuk mi lesz, én szurkolok neki, nagyon szimpi játékos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Egy halvány reményt adhat, hogy Jerry és Smitty tegnap együtt kajált, persze benne van, hogy megköszönték egymásnak a munkát és az együtt töltött időt...
Nem látunk be a színfalak mögé és tény, hogy Smitty nem egyszerű ember, de az biztos, hogy nem lett jól kezelve a dolog, annyit megérdemelt volna, hogy először leüljenek vele beszélni, utána nyilatkozgassanak róla a sajtónak. Mert sztem tuti belement volna paycutba, szerződés átalakításba, azt meg nem hiszem, ha kisebb szerepet kapna, megsértődne, ő lenne a legboldogabb sztem, ha jön két fasza elkapó, ő meg mellettük gyűjtögetné a yardjait szépen csendben. Illetve azért a Frisco meccsen látszott, mennyit számít, amíg tudott menni, egyedül vitte az O-t.
Az a baj, alsó hangon kell 2 kezdő kaliberű elkapó, 2 falember, 1 TE, 2 CB és 1 S, ahhoz, hogy versenyképesek lehessünk. Ennyit embert a draftról nem fogunk tudni pótolni, kell megint halászni a zavarosban, miközben a riválisok azért szépen erősítenek a piacról, ráadásul komoly nevekkel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.