Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Amúgy a meccsel kapcsolatban sokatmondó, hogy a támadók addig bírták tartani a lépést, amíg Smitty lába bírta. A második félidőben már egyértelműen sántított, ki is voltunk herélve. Nem biztos hogy csak ezért, de benne volt szerintem bőven.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hardy meg kapja meg CJ fizetését.nemtomi
A bírókról sokat lehetne írni, nincs értelme, csak idegesítenénk magunkat. Viszont úgy érzem, nem volt jó Rivera calm down üzenete a szünetben, onnantól kezdve lapos lett a D, eltűnt az az elsöprő lendület, amivel addig játszottak. Inkább néhány (kamu :p ) bünti, mint ami a második félidőben ment.

Viszont az offseasonben kemény döntéseket kell hozni, és Hardy esetében egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy az a megoldás, hogy megadjuk neki, amit kér. Nem mondom, hogy meg sem kell próbálni, de a túlfizetése kontraproduktív lehet - nem akarom erre kihegyezni, de ma pl hol volt? Egyetlen playnél lehetett észrevenni, amikor Kaepernick TD futásánál elszállt az optionre. Mindannyian bírjuk őt, de CJ pénzét nem szabad neki adni szerintem - CJ is túl van fizetve, de abban a helyzetben rá nagyobb szükségünk volt, mint most van Hardyra.

Ennek a holtszezonnak az Offense helyrepofozásáról kell szólnia.Jakehomer
Kíváncsi vagyok mennyire fog a holtszezonban jelentkezni az anyagiaknál, hogy szeretnek Rivera alatt ebben a csapatban játszani. Nyilván pl Ginn vagy Mitchell kapna szerintem többet máshol, mint amit mi adnánk nekik...
Hardy nehéz ügy, az a baj hogy vele benne van a pakliban, hogy nagy lóvét kap aztán csinál vmi baromságot, azt sem egyszerű kitalálni, milyen hatással lesz rá a nagy lóvé. Ha sikerül is megállapodni, akkor is vmi nagyon okos szerződés kell, lehetőleg kevés garantált lóvéval. Ha meg jól teljesít folyamatban, akkor kapja meg a pénzét. Smitty fizuja is elég magas, talán hajlandó kis paycutra, ami jól jönne. Én Godfreyt nem basznám ki, ha belemenne a paycutba, Egy Mitchell, Godfrey, Lester safety hármas sztem megfelelő volna safety posztra, CB-knél kellene inkább okoskodni. Captain is megérdemel egy szerződést, nyilván nem top szélső CB, de hasznos játékos, itt is az anyagiak lesznek sztem döntőek. Ugye Gross nyilatkozta, hogy máshol nem fog játszani, de nem tudja folytatja-e. Vele meg kell állapodni, nagyon kell nekünk, az idei az egyik legjobb szezonja volt az utóbbi évekből, sztem még bőven van benne, ráadásul nagyon sokat jelent az öltözőben. A fal jobb oldalát helyre kell pofozni, illetve kell egy igazi elit célpont Camnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát nem tudom ilyen fújást én NFL-ben még nem láttam, ahol 10 rossz ítéletből 9 egy csapatot sújtott. Olyat már igen, hogy egy egy nagy tévedés befolyásolta a meccset, de hogy egy félidőn keresztül konzekvensen tolnak egy csapatot olyat még nem.
Ennek ellenére nem ezen múlt, mert nem a bírók nem vitték be két esetben sem 1 yardról, és nem ők szoptak két 80 yardos TD driveot.gabokocka
Most,hogy visszagondolok,nem igen jut eszembe olyan fiatal csapat akik az első PO runjukban maradandót alkottak. Talán a bye week sem jött jól nektek, minden csapatnak meg van a saját dinamikája, egy fiatalabb csapat, ahol a vezérek (Cam és Luke pl ) még rutintalanok, lehet,hogy szerencsésebb,ha marad a pörgés, mert nehezebb újból szintre hozni magukat, no meg Riverának is ez volt ugye veletek az első PO-ja.
Panthers fan lennék,nem vígasztalna,hogy mindenki szimpatikus csapatnak tartja a kedvenceimet, de ha megnézitek, tavaly mi is csoportdöntő előtt estünk ki, aztán most mégis sikerült visszatérni az egyik legfiatalbb kerettel! Tavaly nálunk is hiányzott az a fajta tapasztalat amit csak a szoros csaták adnak meg, amikor minden ott van előtted 😊
Kevés élvezetesebb védelem volt idén a ligában mint a Panthers, ellenetek játszottuk az egyik legkeméynebb meccset, utána szerintem aláírtátok volna ezt a kört.
Camnek amúgy nem ártana egy kis support az O#-ba, tőle sem lehet mindent elvárni, egy Smith kevés a PO-ban.

Amúgy a 9ers első TD-nél nem csak,hogy többen voltak fent huddle-ben, de ez is szemet szúrhatott volna a bíróknak:

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Gratulálok a Panthersnek azért amit ebben a szezonban alkottak, és az egyik legkeményebb D raktátok össze. médiaHype nélkül! fogunk mi még meccselni jövőre a Po-ban, remélhetőleg a NFC döntőben.. fel a fejjel, nekünk megvolt a nagy zuhanás a Giants ellen 2011-ben..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Hardy meg kapja meg CJ fizetését.nemtomi
A bírókról sokat lehetne írni, nincs értelme, csak idegesítenénk magunkat. Viszont úgy érzem, nem volt jó Rivera calm down üzenete a szünetben, onnantól kezdve lapos lett a D, eltűnt az az elsöprő lendület, amivel addig játszottak. Inkább néhány (kamu :p ) bünti, mint ami a második félidőben ment.

Viszont az offseasonben kemény döntéseket kell hozni, és Hardy esetében egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy az a megoldás, hogy megadjuk neki, amit kér. Nem mondom, hogy meg sem kell próbálni, de a túlfizetése kontraproduktív lehet - nem akarom erre kihegyezni, de ma pl hol volt? Egyetlen playnél lehetett észrevenni, amikor Kaepernick TD futásánál elszállt az optionre. Mindannyian bírjuk őt, de CJ pénzét nem szabad neki adni szerintem - CJ is túl van fizetve, de abban a helyzetben rá nagyobb szükségünk volt, mint most van Hardyra.

Ennek a holtszezonnak az Offense helyrepofozásáról kell szólnia.

Perception is reality.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
A lot of Panthers DBs blamed officiating. Not Cam: "Those guys (49ers) didn't make those penalties, and we did."
gabokocka
ezért remek leader Cam. emlékszem 2 éve mikor Williams elfumblizta a NFCCG-t, ott is volt pár érdekes ítélet a Giantsnak. de az OT-ban csak FG-t kellett volna vinni, akkor kiállt PWill és azt mondta csapatként vesztünk, csapatként nyerünk. nektek ez nagyon jól jött, megízlelni a PO-t egy fiatal társasággal. csak tankoljatok be célpontokat.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ronék lesznek az egyik csapat stábja a probowlon.
Tökjó meg minden de gecire nem tudok örülni neki 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Na végül én is megnéztem a meccset 2 óra késéssel.

Először grat a 49ersnek. Nem adták el a labdát, remekül alkalmazták a faultokat is, pl. holding 5 yardért, TD helyett.

Ez most kicsit fáj. Az első félidőben tényleg jól játszottunk, az O is, (RZ kivételével), erre hátrányban mentünk szünetre egy olyan csapat ellen, mely nem csak magához képest játszott rosszul. A 49ers öltözőben elég jó lehetett a hangulat a szünetben, ilyen játék ellenére is vezettek.
A D is jó volt, csak a bírói stílushoz nem tudtok alkalmazkodni. Ez mondjuk nagy hiba, edzői részről is.
2 sorsdöntő jelenet volt ekkor szerintem, a 2. 4 and 1 helyett field goal (14:6 után belefért volna a kapott TD), vagy a D visszaszerezte volna 2 yardról, továbbá 00:57-nél Boldinre nem dobtak zászlót 15 yardra, akkor 10:9 lett volna a HT.
Ez az ítélet tényleg bicskanyitogató volt, mert addig legalább konzekvensen fújták ezekre a 15 yardot. Aikman és Buck is a következetességet hiányolta a sporiktól. Ekkor sérült meg Mikell is, az sem jött jól.

A 2. félidőben a 3 and out kezdésre gyilkosnak bizonyult, mert az újabb TD-t követően 10p hátrányban már összezuhantunk. Itt mutatkozott meg a rutin hiánya.

Csak kicsit fáj, mert számomra a Seahawks más kaliber, mint a 49ers hazai pályán. Esélytelennek éreztem magunkat a CenturyLink Fielden. Ez már sosem derül ki.
Jöhet a draft. Hardy meg kapja meg CJ fizetését.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A lot of Panthers DBs blamed officiating. Not Cam: "Those guys (49ers) didn't make those penalties, and we did."

Így van, magunkban kell keresni a hibát, volt elég belőle ami befolyásolta a meccset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Cam blamed himself for the failed QB sneak on 4th-and-1. Said he told coaches to call his number, thought he could make it.

A nagyarcú Newton.gabokocka
Igazából azon olyan sok nem is múlt, mert abból következő field pozícióból csináltuk a TD-t. A következő goalline támadás volt a nagyobb gond.

Locker room zárva, a játékosok a padlón. Most nagyon szar ez, de erősebbé fogja tenni őket.

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Cam blamed himself for the failed QB sneak on 4th-and-1. Said he told coaches to call his number, thought he could make it.

A nagyarcú Newton.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
molehill Carolina Panthers 121
Persze bosszantó a bíráskodás, de nagyobb esélyesként jobban fájt volna.Mint pl jövőre, amikor azok leszünk (😀).
A szezon így is bőven pozitív meglepetés, most szeptemberig a vezetőségen a sor, hasonló teljesítményt várunk😊
több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Azért tudtuk, hogy pontok nélkül nehéz lesz, az O és annak koordinálása még nem volt idén PO szintű. De reménykedtem, hogy a mai még valahogy mégis meglesz.
Nem baj, következő szezonra összeáll az offense is, D ugyanígy arat és akkor minden lehetséges.
Go Panthers!

#KeepPounding
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A Twittert olvasva a srácok eléggé összezuhantak az öltözőben.
Ennél keményebb motiváció nem kell az offseasonra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
nullzero San Francisco 49ers 21
Respect a csapatnak, szerintem van bennetek bőven lehetőség. Ha nem ellenünk játszotok, nektek szurkoltam volna. A playoff tapasztalat immár megvan, Cam Newton pedig még egyszer könnyedén SB-ban találhatja magát. Szóval csak így tovább, Panthers! 😊
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Akkor is szép volt skacok, kegyetlen nagy potenciál van ebben a csapatban. 😀
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hát nem tudom ilyen fújást én NFL-ben még nem láttam, ahol 10 rossz ítéletből 9 egy csapatot sújtott. Olyat már igen, hogy egy egy nagy tévedés befolyásolta a meccset, de hogy egy félidőn keresztül konzekvensen tolnak egy csapatot olyat még nem.
Ennek ellenére nem ezen múlt, mert nem a bírók nem vitték be két esetben sem 1 yardról, és nem ők szoptak két 80 yardos TD driveot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
ahogy mondtam, itt vagyok és megemelem a kalapom. szimpatikus csapat a Panthers, végre elindult felfelé a szekér, de kell WR WR és WR. iszonyat gyors a front 7, dehát ezt láttuk a 10. héten.
szerintem az elején túlpörögtétek a dolgot, aztán mikor leült a por, előjött a rutin. fájó az a 2. GL stand. mi is voltunk ilyenben és eléggé beidegeltem rajta. az -14 vagy 8 pont, nem mindegy.

kár hogy nem csak ti meg mi voltunk az eredménykövetőben, sok bandwagon fan inkább ártott. tök faszákat szoktunk nyomni, ez nem volt az 😕
(a fújásra direkt nem térek ki, mi is kaptunk nagyon csúnyán nem hazait, pl a Colts ellen idén)

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Azért fáj, hogy egy álommal szegényebbek lettünk...
Mondjuk megnéztem volna mondjuk egy fordított fújás esetén a 49ers több-e mint mi, persze a legjobb egy korrekt bíráskodás lett volna végig, de hát hosszú távon ezek kiegyenlítik egymást, szezon közben voltak mákos meccseink ilyen téren, ez most nem volt az.

Jön az offseason nulladik lépés, hogy Grosst vissza kell igazolni, nem hiszem, hogy ilyen meccsel akar visszavonulni, utána Hardyt itt tartani (akár tag, akár szerződés), aztán jöhetnek a többiek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Megmutatkoztak a korlátaink, ebből a szempontból hasznos volt ez a meccs. Azért az első félidő elfújásától eltekinthettek volna a bírók, de hát ezt is meg kell tanulni kikapcsolni, ma nagyon nem sikerült, a másodikat borzalmasan elbalfaszkodtuk.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
meglepő, hogy ennek a csapatnak ilyen kevés szurkolója van.

van egy kiváló irányítótok, akiben azért bőven benne vannak a showtime playek, és egy elmebeteg védelem.

korrekt csapat ez, a második félidőben viszont mintha elfogyott volna a lendület, támadó és védő oldalon egyaránt. kár hogy ott az elején egyszer sem sikerült touchdownt csinálni, nagyon kellett volna az a végére.

mindenesetre nem lesz ez rossz, végre jönnek a győzelmek, és elindult valamerre a carolina.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hát ilyen nagy meccsre idén még kevesek voltunk, tanulni kell belőle jövőre.
Van miben javulni bőven de az kifejezetten tetszett, ahogy kimentünk, égtünk 1000 fokon.
Az volt a baj, hogy ebből nem jöttünk ki előnnyel, utána amikor meg nem sikerültek a dolgok nem tudtuk ismét felszívni magunkat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Számomra összeségében egy nagyon szimpatikus csapat a Panthers. Gratulálok az idei teljesítményhez. Sok sikert a jövő évre!
(Cam igen is nagy játékos, akár mit is írogatnak.)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Felpalyanal miert az NFL logo van?Miert nem a Parduc?
több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Akkor Go Panthers, jó előérzetem van!😊 De akár hogy is alakul a mai meccs, ez a szezonunk már mindenképpen sikeresnek könyvelhető el.

#KeepPounding