Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 10 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Tiszta feketében leszünk, bírom azt a mezünket, remélem szerencsét hoz 😊gabokocka
Első gamepass-es meccsem az 5 évvel ezelőtti Cardinals elleni volt 😕, mondjuk a gatya akkor nem fekete volt. Most mindenesetre nem lesz gamepass.
"It's only weird if it doesn't work" 😊

ebben a pár napban mit mulaszt eljakehomer
Jogos észrevétel, valóban semmit.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Más: Stewart visszatérése jelenthet bármi pozitívumot a futójátékra nézve?
Az alapszakaszban nem sokat jelentett (igaz, csak néhány meccsen), amikor tandem volt.nemtomi
Hát ha a fal nem javul fel, vagy a passzjátékunk nem táltosodik meg, aminek következtében kevésbé koncentrál az ellenfél védelme a futójátékunkra, akkor nagy változást nem fog hozni, persze nem hátrány, hogy lesz.
Mondjuk az option játékoknál előnyt jelenthet, mert abban egyértelműen jobb, mint DeWill, meglátjuk mennyit fogjuk használni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nortman lett a hónap ST playája az NFC-ben, maximálisan megérdemli, elképesztő mit fejlődött tavalyhoz képest.gabokocka
Megbízhatóságban javult rengeteget, tavaly nagyon durva volt, hogy vagy kegyetlen jó puntot rúgott, vagy valami értékelhetetlen fost, sajnos utóbbiból többet 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hát nem tudom, szerintem sokkal jobb, hogy túlesik az interjún most hétvégén, mintha egész januárban ott lenne a kérdés a fejébenJakehomer
Szombatig pedig a Redskins vízióján gondolkodik, s nem a Panthers D továbbfejlesztésén. Vagy szerinted nem készül fel az interjúra, ami "élete lehetősége"?nemtomi
De, biztosan nagyon felkészült lesz. Csak az érdekel, hogy szerinted ebben a pár napban mit mulaszt el "a Panthers D továbbfejlesztésében"? Három éve dolgoznak együtt Riverával ezen a védelmen, gyanítom, elég jól ismerik minden hibáját és erősségét úgy a szisztémának, mint az azt alkotó játékosoknak, be is baszna, ha playoff előtt egy héttel kéne továbbfejlesztetni a rendszert, arra ott van az offseason és a TC.

Ami inkább jogos felvetés, hogy addig se a potenciális ellenfeleink támadósorait elemzi, ez így igaz, ennyit bukunk ezzel az interjúval. Csak ugye a leendő ellenfelet még nem ismerjük, persze lehetne három gameplant gyártani mindenre felkészülve, és biztos, hogy fel is térképezték már mindhárom csapatot, de lehetetlen minden részletbe belemenően előredolgozni három ellenfélre két hét alatt, egy hét alatt egyre sem könnyű.

Szóval nem emiatt fogunk kikapni, ha kikapunk, ahogy a Pats sem amiatt fog kiesni, mert McDaniels esze már a Brownson jár, vagy a Seattle sem az OC-jük interjúja miatt nem lesz bajnok, ha nem lesz bajnok.

Perception is reality.
több mint 10 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Sztem, ha rosszul játszunk az nem emiatt lesz gabokocka
Tény, hogy minden bye weeken lévő csapat 1-2 koordinátora interjúzik.

Más: Stewart visszatérése jelenthet bármi pozitívumot a futójátékra nézve?
Az alapszakaszban nem sokat jelentett (igaz, csak néhány meccsen), amikor tandem volt.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nortman lett a hónap ST playája az NFC-ben, maximálisan megérdemli, elképesztő mit fejlődött tavalyhoz képest.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Érdemes elolvasni a játékosok, illetve Rivera véleményét az egészről, kb. mindenki szurkol neki, elmondják, hogy emiatt biztosan nem szenved hátrányt a felkészülés, ez sztem nagyon pozitív, van ahol nem így néz ki a történet. Sztem, ha rosszul játszunk az nem emiatt lesz. És tulajdonképpen szombatig még nem fogjuk megtudni, kire is kell készülnie a védelemnek, nem mindegy, hogy Rodgers, Caepernick, vagy Foles lesz az ellenfél, nagyon nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Hát nem tudom, szerintem sokkal jobb, hogy túlesik az interjún most hétvégén, mintha egész januárban ott lenne a kérdés a fejébenJakehomer
Szombatig pedig a Redskins vízióján gondolkodik, s nem a Panthers D továbbfejlesztésén. Vagy szerinted nem készül fel az interjúra, ami "élete lehetősége"?
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
McDermott nyilatkozta, hogy úgy gondolja készen áll arra, hogy HC legyen.
Egyelőre nem merült fel a neve sehol, mivel byeweeken vagyunk, vasárnap mehetne interjúzni, ha adódik lehetőség.
Persze elmondta, hogy most a playoff köti le minden idejét, tanulmányozza a három lehetséges ellenfelet, szeret itt dolgozni, Charlotte-ban élni, semmiképp nem akarja elsietni a dolgot.
Én nem hiszem, hogy idén adódna előtte lehetőség, sokkal szexibb nevek kerültek szóba, ha még egy ilyen domináns évet tudna csinálni a védelemmel, akkor jóval nagyobb esélyei lennének.gabokocka
Szerintem minden koordinátor így gondolja magáról 😊 De önbizalom nélkül nem is megy.

Nyilván lehetetlen megmondani (főleg nekünk), hogy milyen HC lenne, de szerintem ez nem azon múlik, hogy most ebben a D-ben neki vagy Riverának van nagyobb szerepe. Nem mintha ártana az, hogy valaki össze tud rakni egy pöpec csapatrészt, de HC-ként neki rendszerben kell tudnia gondolkodnia, a big picture-t kell összerakni, identitást kell adnia az egész csapatnak, nemcsak a D-nek, jó edzői gárdát kell tudnia kialakítani, és ami talán a legfontosabb, el kell tudnia hitetnie a játékosokkal, hogy amit ő mond, az a tuti. Az biztos, hogy a játékosok nagyon tisztelik, egy csomó interjúban emelik ki McDermott szerepét (mármint ad hoc, nem rákérdezésre), és persze Rivera is mindig dicséri - ahogy a pozíciós edzőket is, ez mondjuk kb kötelező feladata is a főedzőnek.

Sokan ki vannak akadva kint, hogy miért vállal interjút a playoff alatt, mondván, hogy figyelemelterelő meg időt vesz el a felkészüléséből. Hát nem tudom, szerintem sokkal jobb, hogy túlesik az interjún most hétvégén, mintha egész januárban ott lenne a kérdés a fejében, hogy ott mi lesz, vagy hogy nem szalasztja-e el az élete esélyét azzal, hogy vár.

Perception is reality.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sherrod Martintól mit várhatunk(hétfőn kapott tőlünk future contractot)? Lehet ez egy sleeper igazolás a Jaguars számára, ha az ACLje rendben van?iktriad
Én vagyok itt a resident Martin fan, szóval nekem elhiheted, hogy valóban óriási steal a leigazolása 😊
2011-ben volt egy kriminális szezonja, ami miatt doghouse-ba került, jogosan egyébként, de hozzá kell tenni, hogy az egész D-nek lassan ment az átszokás Rivera-McD rendszerére és persze a front sevenben olyan játékosok kezdtek, akik ma már rosterre sem férnének, szóval a secondary nagyon ki volt szolgáltatva, és ennek nemcsak Martin itta meg a levét. De kétségtelen, hogy olyan helyezkedési hibákat meg elrontott szereléseket produkált, amiket high schoolban is kiröhögnek.

Aztán tavaly ST-ben kezdte az évet, ott jól játszott, úgyhogy amikor Nakamuráról Rivera is belátta, hogy csőd, Martin kezdett egyre több játéklehetőséget kapni újra a D-ben, és akkor hozott egy megbízható, semmi különös szintet. Nagy pechje volt, hogy ebben a felfelé ívelő periódusban szakadt szanaszét a térde.Jakehomer
Köszi az infókat.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Sherrod Martintól mit várhatunk(hétfőn kapott tőlünk future contractot)? Lehet ez egy sleeper igazolás a Jaguars számára, ha az ACLje rendben van?iktriad
Én vagyok itt a resident Martin fan, szóval nekem elhiheted, hogy valóban óriási steal a leigazolása 😊
2011-ben volt egy kriminális szezonja, ami miatt doghouse-ba került, jogosan egyébként, de hozzá kell tenni, hogy az egész D-nek lassan ment az átszokás Rivera-McD rendszerére és persze a front sevenben olyan játékosok kezdtek, akik ma már rosterre sem férnének, szóval a secondary nagyon ki volt szolgáltatva, és ennek nemcsak Martin itta meg a levét. De kétségtelen, hogy olyan helyezkedési hibákat meg elrontott szereléseket produkált, amiket high schoolban is kiröhögnek.

Aztán tavaly ST-ben kezdte az évet, ott jól játszott, úgyhogy amikor Nakamuráról Rivera is belátta, hogy csőd, Martin kezdett egyre több játéklehetőséget kapni újra a D-ben, és akkor hozott egy megbízható, semmi különös szintet. Nagy pechje volt, hogy ebben a felfelé ívelő periódusban szakadt szanaszét a térde.

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Végignézve a lehetséges ellenfeleket, senkivel sem szeretnék játszani 😀
Legkevésbé a Phillyvel az említettek miatt, de nem lenne őszinte az örömöm egy lendületbe jött Packers esetén sem, valamint a Crabtreevel felturbózott Frsicónak sem.
De ez már a PO, itt tényleg nincs könnyű ellenfél. Jelenleg ugye rajtunk kívül már csak 11 csapat van versenyben, mire pályára lépünk, addig ezeknek több, mint a fele kiesik. Kemény. Rég volt ilyesmiben részünk, jó volna ha sokáig tartana.
Nagy a várakozás 3 perc alatt elkapkodták a még meglévő 7000 jegyet. Tiszta feketében leszünk, bírom azt a mezünket, remélem szerencsét hoz 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Így aludva rá egyet a lelkem mélyén tudom, hogy igaz amit írsz, de az ember telhetetlen, evés közben megjött az étvágy. gabokocka
Persze, én is nagyban számolgatok, hogy kinek is drukkoljak a WC hétvégén 😊 Mi aztán tudjuk, hogy nem mindennap kerül egy csapat három meccsnyire a bajnoki címtől, nyilván all in kell menni, ha van lehetőség (ami nálunk szerintem elsősorban abban fog megnyilvánulni, hogy Camet sokkal többet futtatjuk majd, azért az alapszakaszban - a Falcons ellenit leszámítva - látványosan óvtuk, és amikor futott, akkor is szinte mindig lábbal előre ment le, ami az előző két évben inkább ritkaságszámba ment).

Visszatérve a lehetséges ellenfelekre, matchup szinten még mindig a Niners a legkedvezőbb szerintem, de őket azért elég nehéz oda-vissza verni, a Hawksnak se sikerült, és biztos, hogy még egyszer nem tudnánk annyira lenullázni az támadósorukat. A Philly érdekes, az uptempo azonban kétélű fegyver, nekünk eleve fontos, hogy nyerjük a ToP-t, amit ők lényegében önként feladnak, úgy érzem, a RZ D-nken múlna a dolog, amiben nagyon bízom, és Folest papíron agyon tudja terrorizálni a falunk. Szóval most úgy vagyok vele, hogy nyerjen az Eagles és a Niners, majd bízzunk benne, hogy ők kicsapják a Seattle-t és akkor ha a Phillyt letudjuk, akkor Charlotte-ban játszhatnánk az NFC döntőt. Álom-álom 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Riveránál nem jött be, előtte nem tűnt reménytelennek, de így, hogy ACL szakadás után egy év pihenővel a tarsolyában mire lehet képes, nehéz megmondani. A labdával jó barátságban van, de a szerelései nem atombiztosak 😊 A sebessége is kérdéses lesz, sosem volt villámléptű, a sérülése után sem hiszem, hogy gyorsabb lett.gabokocka
Köszi a választ.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
McDermottnak interjúja lesz szombaton Charlotte-ban a Redskins vezetőivel.

Majd elfelejtettem, Panthers sikerekben gazdag boldog új évet mindenkinek! 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Riveránál nem jött be, előtte nem tűnt reménytelennek, de így, hogy ACL szakadás után egy év pihenővel a tarsolyában mire lehet képes, nehéz megmondani. A labdával jó barátságban van, de a szerelései nem atombiztosak 😊 A sebessége is kérdéses lesz, sosem volt villámléptű, a sérülése után sem hiszem, hogy gyorsabb lett.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sherrod Martintól mit várhatunk(hétfőn kapott tőlünk future contractot)? Lehet ez egy sleeper igazolás a Jaguars számára, ha az ACLje rendben van?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Amiben mindenképpen javulnia kell Camnek, hogy a közeli biztos célpontokat finomabban vegye célba, gyakran 5 yardra is agyonlövi a célpontot, így bukva könnyű 1st downokat, sőt ezekből szoktunk turnovereket szopni a felpattanó labdákból. gabokocka
Ez egyébként nagyon nem könnyű, Riversnek 10 NFL-idény kellett mire megtanulta, Cutlernek pl. a mai napig nem megy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Visszanézve a meccset, egyértelműen akkor költözött élet az offense-be, amikor Cam elkezdett futni.
Kulcsfontosságú harmadik kísérleteket oldott meg lábbal, illetve végre elkezdtünk QB-sneaket hívni, Kalil úgy kitol mindenkit, mint a huzat. Amiben mindenképpen javulnia kell Camnek, hogy a közeli biztos célpontokat finomabban vegye célba, gyakran 5 yardra is agyonlövi a célpontot, így bukva könnyű 1st downokat, sőt ezekből szoktunk turnovereket szopni a felpattanó labdákból. Ha sikerül jól kivitelezni ezeket a játékokat, tudunk haladni, azonban túl gyakran hiba csúszik a gépezetbe, így nagyobb játékokra vagyunk kényszerítve, azok pedig nem szoktak nekünk idén sikerülni. Tetszett, hogy a fos kezdés után Cam összekapta magát és a csapat élére állt, mondjuk kellett White TD-je, és a redzoneban ezúttal hibátlanok voltunk, és a harmadik kísérleteknél is egész jó százalék jött ki a meccs végére. Viszont a meccs végén ennél kreatívabbnak kell lenni, semmi esély nem volt a 1st downra, pedig nagyon kellett volna, hogy lezárjuk a meccset, mert ha nem basszák el a snapet, sanszosan eljutnak FG távba.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hardy lett a hét védője az NFC-ben, idén másodszor.
Grat neki!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Szóba került, hogy Rivera alatt eléggé vakon vagyunk byeweek után. És hát ez most tulajdonképp egy byeweek.
Nem is úgy készülünk majd, mint rendes esetben, edzünk négyet a héten, nem lesz több napos pihi, hogy ne essenek ki a srácok a ritmusból. Idén annyi ilyen rossz sorozatot törtünk meg, remélem ezt is sikerül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mondjuk itt annyit tudni, hogy a játékhívásért McDermott felel 100%-ig.
Persze vannak benne hibák (Falcons meccsen White TD-je pl.), de idén a blitzei nagyon ültek, és a meccsek 90%-ában a gameplan is ült.
De tény, addig nem fog kiderül, hogy kinek mennyi az érdeme a D sikereiben, míg külön nem válnak az utak.
Szerintem erre azért még várni kell.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 634 — Egyéb témák lakó
Most akkor nem értem. Mennyire Rivera és mennyire McDermott érdeme a D teljesítménye? Eddig úgy gondoltam, hogy Rivera mellett ő csak "szárnysegéd".Gyurma Pappa
A játékhívásokért ő felel, de hogy pontosan ki mi a szerepe a védelem felépítésében, szerintem csak ők tudják. Ez olyan lehet, mint nálatok Payton és Carmichael.gabokocka
Ja, hát mondjuk Carmichael megmutatta, hogy ő még azért nem ready teljesidős play caller + OC szerepre. Bármennyire is szar volt a 2012-es D, ott úsztak el meccsek komoly hívási problémákon.
Bizonyára érdekes lenne látni, hogy mire képes McDermott egyedül, addig meg bizonyára találgatni lehet csak.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Most akkor nem értem. Mennyire Rivera és mennyire McDermott érdeme a D teljesítménye? Eddig úgy gondoltam, hogy Rivera mellett ő csak "szárnysegéd".Gyurma Pappa
A játékhívásokért ő felel, de hogy pontosan ki mi a szerepe a védelem felépítésében, szerintem csak ők tudják. Ez olyan lehet, mint nálatok Payton és Carmichael.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 634 — Egyéb témák lakó
Most akkor nem értem. Mennyire Rivera és mennyire McDermott érdeme a D teljesítménye? Eddig úgy gondoltam, hogy Rivera mellett ő csak "szárnysegéd".