Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Üdv Panthers fanok!

A futójátékkal mi a túrós lóf@sz van már???!!!!!ThundersNFL
Na itt a lényeg 😀 látszik hogy nem elkapó kell...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 461 — !SuPeR6BoWL!
Üdv Panthers fanok!

A futójátékkal mi a túrós lóf@sz van már???!!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Na vajon Moss itt köt ki?Gorro
hát ha itt is köt ki akkor nem sokat fog lendíteni a csapaton... nem elkapóra van szerintem szüksége a csapatnak...JUNIOR#46
hát mire?Höri
smitty elég jó még mindig... gettis és lafell még újoncok nekik ez az év tanulás lesz de azért van bennük remény nem hinném hogy elkapó kell inkább a "d"-t kéne erősíteni egy kicsit... (szerintem)

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na vajon Moss itt köt ki?Gorro
hát ha itt is köt ki akkor nem sokat fog lendíteni a csapaton... nem elkapóra van szerintem szüksége a csapatnak...JUNIOR#46
hát mire?

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Na vajon Moss itt köt ki?Gorro
hát ha itt is köt ki akkor nem sokat fog lendíteni a csapaton... nem elkapóra van szerintem szüksége a csapatnak...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Gorro Carolina Panthers 1 426 — Törzsvendég
Na vajon Moss itt köt ki?

#KeepPounding
több mint 13 éve
Gorro Carolina Panthers 1 426 — Törzsvendég
Az teljesen egyértelmű, hogy ezekben a játékosokban nem ennyi van, tehát...

#KeepPounding
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
Joke of a football team. Fikázni sincs értelme ezt a rakás szart, amit már megint pályára tettünk. Nem lehet elég gyorsan vége ennek az évnek.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
Otah-val mi a helyzet?
Nem olvastam, hogy IR-re került volna és azt írták korábban, hogy 6-7. hét körül játszhat már.Stez
Nincs IR-en, de továbbra se edz, nem tudni, mikor térhet vissza. Csak tudnám, miért halasztották olyan sokáig a műtétet... Nagyon hiányzik, de egyébként is aggasztóan injury prone.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Otah-val mi a helyzet?
Nem olvastam, hogy IR-re került volna és azt írták korábban, hogy 6-7. hét körül játszhat már.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
Heti körkép: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1560somoskovig
Korrekt.

A futójáték előbb-utóbb biztos be fog indulni (az elmúlt két évben is elég lassan kezdtünk, na nem ennyire). De aggasztó az OL jobb oldala továbbra is. Schwartz RG-ként is gyenge volt, nem egyszer seggre ültették és egyszer nem láttam penetrationt tőle. Williams szerintem elfogadhatóan nyomta RT-ként, de ez önmagában nem sokat jelent.

A másik a playhívás szerintem sokszor inkább akadályozza a futójátékot, mint segíti, és azt sem mindig értem, mi alapján cserélgetjük a backeket, amint az egyik épp elkapná a ritmust, rögtön behozzuk a másikat...

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 461 — !SuPeR6BoWL!
Remélem most már a futás rendben lesz.
Tudom DeAngello nem teljesen egészséges de Stewart a Rams ellen fakíthatna vmit!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 251 — 49ers GM
Heti körkép: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1560

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
Ha Moore így játszott volna már szezon elejétől, akkor 50% felett lennénk. Azért ma is az övé volt a legnagyobb bonehead play a biztonság kedvéért 😊

Gettisszel talán végre draftoltunk egy jó WR-t - az elsőt Smitty óta. Bár ma LaFell is elég jó route-okat futott és nem droppolt sokat.

A két fumbli szörnyű volt, DWill és Smitty fél yardért cserébe eladta a labdát.

A D most már sokadszor betlizik a meccs legelején, de mindig visszajönnek, érdekes.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula hogy megvan az első Panthers W idén. Remélem most beindul a szekér! Fél szememet igyekszem a 'testvér franchise'-on tartani.
több mint 13 éve
Gorro Carolina Panthers 1 426 — Törzsvendég
Végre nagy nehezen megszültük az elsőt!

#KeepPounding
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Smith ma már rendesen edzett, valószínűleg játszani is fog vasárnap.Jakehomer
Fox Bay Area mediának adott interjuja alapján fog játszani:
"Moore and the offense should get a boost from the return of wide receiver Steve Smith, who Fox said is healthy and will play this week"


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
Változás az OL-ben: Bernadeau, aki valóban pocsék volt, kikerült a kezdőből, Schwartz megy be RG-be (so-so move, de nincs jobb), RT-ként pedig kezd Gary Williams majd. A fal jobb oldala nagyon gyenge volt, valamit kellett csinálni. Otah még pár hétig biztos nem lesz...

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
Smith ma már rendesen edzett, valószínűleg játszani is fog vasárnap.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
Nem, sajnos nincs benne semmi, mert 2004-ben elsősorban azért kezdtünk szarul, mert kiesett a fél offense (Smitty, Davis, Foster), meg a D-ben is volt jó par sérült Jenkinsszel az élen. Most meg azért, mert teljesen fogalmatlan a csapat.

Ezzel együtt, bár a Niners jobbnak tűnik, mint a mérlege, ez megint egy olyan meccs, amit ha csak feleannyi hülyeséget csinálunk, mint szoktunk, akkor lesz esélyünk nyerni.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
"November 14, 2004: The 1-7 Carolina Panthers played the 1-7 San Francisco 49ers. It was the Toilet Bowl Game of the Year. The Niners jumped out to a 17-3 lead at halftime before the Panthers roared back to score 34 points in the 2nd half to win 37-27. That was the start of the Panther comeback in the second half of the season that ended a 60-yard field goal attempt against the Saints away from a playoff berth.

October 24, 2010: The 0-5 Carolina Panthers play the 1-5 San Francisco 49ers. It's the Toilet Bowl Game of the Year so far. Matt Moore is coming back and will be under ZERO pressure to do well. With the Devin Thomas signing, it's likely that we won't be starting any rookies this week. If we beat the 49ers and get 89/Otah/TD back in the next few weeks, who's to say that we don't make it back into the playoff race?

That 2004 year saw TWO 8-8 NFC teams make the playoffs. Look at the current NFC standings. This conference sucks ass. We have an easy schedule the rest of the way." -carolinahuddle.com

Van benne valami, BIZAKODJUNK! 😊
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
A pro football . hu-n van pár cikk hogy mi lesz Fox-al meg Smitty-vel...JUNIOR#46
Se DWillt, se Smitht nem fogjuk elcserélni - vagy csak hazudozik Hurney 😊 De ezt mondja.

Ami Moore kezdését illeti, igaza van azoknak, akik azt mondják, hogy mi vagyunk az új Browns... Még a QB coach és az OC is stimmel - hogy ezek mit keresnek még a ligában?

Semmi értelme nem volt Mooret lecserélni, ha most visszatesszük.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
A pro football . hu-n van pár cikk hogy mi lesz Fox-al meg Smitty-vel...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Matt Moore fog újra kezdeni a San Fransisco ellen.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Devin Thomas is szerencsét próbál.Höri
Kapásból a legjobb WR-ünk lesz, amíg nincs Smith 😀

Valószínűleg LaFell veszít sok játékidőt, ami jogos is lenne (mondjuk az kemény, hogy már most LaFailezik). De legalább azt jelzi a pickup, hogy nem a 0-16-ra hajtunk 😛Jakehomer
Egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy ez a csapat 0-16os legyen.