Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Blevi 8 273 — Lions & Cowboys fan
Egyetlen dolog van, ami tartja bennem a lelket: a Cowboys épp olyan szánalmas, mint mi 😀Jakehomer
Titeket senki sem várt SB-be, mi vagyunk a szánalmasabbak 😀

Go Clausen amúgy!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Moore és Connor IR

Remélem Clausen élni fog a lehetőséggel mert különben 1 év után elkezdik kikiabálni a csapatból a buták.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Egyetlen dolog van, ami tartja bennem a lelket: a Cowboys épp olyan szánalmas, mint mi 😀

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Gorro Carolina Panthers 1 427 — Törzsvendég
Egyébként gratula Smitty-nek a 600-as klubbhoz.

#KeepPounding
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Smitty:

"It's probably one of the worst games of my career. Offensively, the loss goes on me. I didn't help us win. I think I played horribly. I came out of some breaks sloppily, dropped the ball, fumbled. Defensively, they didn't do anything I haven't seen, with two or three guys on me. I didn't play at a high level. For a few plays, on the plays where I messed up, it was like we were playing with 10 men on the field. I've just got to be better, a lot better. That was terrible."

Örülök, hogy ő is elismeri hogy milyen szar volt, ez az első lépés a javulás felé.Delhomme
Ezeket miért nem tudjátok magyarul írni? 😀JUNIOR#46
tömören: azt ragozza, hogy az egyik legrosszabb meccsét játszotta a karrierje során, annyira, mintha vele együtt csak 10-en lettek volna a pályán.
Remélem vasárnapig kitart a széria, aztán lehet nagyot javulni 😉

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Smitty:

"It's probably one of the worst games of my career. Offensively, the loss goes on me. I didn't help us win. I think I played horribly. I came out of some breaks sloppily, dropped the ball, fumbled. Defensively, they didn't do anything I haven't seen, with two or three guys on me. I didn't play at a high level. For a few plays, on the plays where I messed up, it was like we were playing with 10 men on the field. I've just got to be better, a lot better. That was terrible."

Örülök, hogy ő is elismeri hogy milyen szar volt, ez az első lépés a javulás felé.Delhomme
Ezeket miért nem tudjátok magyarul írni? 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Smitty:

"It's probably one of the worst games of my career. Offensively, the loss goes on me. I didn't help us win. I think I played horribly. I came out of some breaks sloppily, dropped the ball, fumbled. Defensively, they didn't do anything I haven't seen, with two or three guys on me. I didn't play at a high level. For a few plays, on the plays where I messed up, it was like we were playing with 10 men on the field. I've just got to be better, a lot better. That was terrible."

Örülök, hogy ő is elismeri hogy milyen szar volt, ez az első lépés a javulás felé.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Nem értek egyet azzal, hogy lélektelenül játszanak. Bár így lenne!
Smitty is odateszi magát, garbage timeban ő nyomta a blokkot, ami lehetővé tette a LaFell td-t. HA leszarná, nem blokkolgatna egy újoncnak, és a fumbli is amiatt volt, mert többet akart kihozni abból a helyzetből, mint ami benne volt.

Ezzel együtt nagy csalódás a játéka, borzalmas mennyiségű dropja van, az egyik legtöbb az egész ligában. Csak a Rams ellen is két kurva nagy momentum killer droppal már-már többet ártott, mint használt (azért ez még nem igaz).

A futójáték nem csak a fal sara - de való igaz, hogy Schwartz az egyik legrosszabb kezdő OL a ligában, Willams alig átlagos, Gross pedig karrierje legszarabb szezonját futja. Ugyanakkor azt is látni kell, hogy folyamatosan teli box ellen futunk, senki nem tiszteli a passzjátékunkat - miért is tennék?

Az első néhány meccsen az elkapók is borzalmasak voltak, de Gettis és LaFell is javul, most már egyre többször üresre tudják játszani magukat. Itt jön be Davidson a képbe, akinek a vasárnapi gameplanjével inkább a seggét kellett volna törölgetnie, mint az alapján hívni a meccset.

Végső soron persze Fox a felelős, lame duck coach, ez nem az ő kerete, és ez látszik is.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Egyértelmű mi a baj a futással, gyange az OL ,nincs Otah , és olyan OC-unk van akinek fogalma sincs mi az a futball,ilyen impotens edzőkkel ne várj csodát. 1-6 nál meg aztán pláne senki ne várja hogy odateszik magukat a rutinosabb játékosok, szerencsére sok a fiatal aki bizonyítani akar, ők talán még mutatnak valamit. Smittyn látszik a legjobban, hogy milyen ez a szezon.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
offense falat akartam írni én is!!! lehet máshol járt az agyam 😕

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
junior#46 azt Te sem gondolod komolyan hogy a védelem a csapat gyenge pontja. 😀
Gyakorlatilag csak ők vannak a pályán mert a az off a 49ers meccs kivételével, még 1st down is alig bírt vinni. Ez a védelem messze képessége felett teljesít, és arról nem is beszélve hogy fiatal a védelmünk is.
Ami iszonyat gyenge pont az az off fal. A futást nem tudják segíteni a QBt nem tudják megvédeni.
De Moss-ra tényleg nincs szükségünk, lélektelenül játszik már nagyon.

Enthroner #85
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Üdv Panthers fanok!

A futójátékkal mi a túrós lóf@sz van már???!!!!!ThundersNFL
Na itt a lényeg 😀 látszik hogy nem elkapó kell...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 463 — !SuPeR6BoWL!
Üdv Panthers fanok!

A futójátékkal mi a túrós lóf@sz van már???!!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Na vajon Moss itt köt ki?Gorro
hát ha itt is köt ki akkor nem sokat fog lendíteni a csapaton... nem elkapóra van szerintem szüksége a csapatnak...JUNIOR#46
hát mire?Höri
smitty elég jó még mindig... gettis és lafell még újoncok nekik ez az év tanulás lesz de azért van bennük remény nem hinném hogy elkapó kell inkább a "d"-t kéne erősíteni egy kicsit... (szerintem)

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na vajon Moss itt köt ki?Gorro
hát ha itt is köt ki akkor nem sokat fog lendíteni a csapaton... nem elkapóra van szerintem szüksége a csapatnak...JUNIOR#46
hát mire?

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Na vajon Moss itt köt ki?Gorro
hát ha itt is köt ki akkor nem sokat fog lendíteni a csapaton... nem elkapóra van szerintem szüksége a csapatnak...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Gorro Carolina Panthers 1 427 — Törzsvendég
Na vajon Moss itt köt ki?

#KeepPounding
több mint 13 éve
Gorro Carolina Panthers 1 427 — Törzsvendég
Az teljesen egyértelmű, hogy ezekben a játékosokban nem ennyi van, tehát...

#KeepPounding
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Joke of a football team. Fikázni sincs értelme ezt a rakás szart, amit már megint pályára tettünk. Nem lehet elég gyorsan vége ennek az évnek.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Otah-val mi a helyzet?
Nem olvastam, hogy IR-re került volna és azt írták korábban, hogy 6-7. hét körül játszhat már.Stez
Nincs IR-en, de továbbra se edz, nem tudni, mikor térhet vissza. Csak tudnám, miért halasztották olyan sokáig a műtétet... Nagyon hiányzik, de egyébként is aggasztóan injury prone.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Otah-val mi a helyzet?
Nem olvastam, hogy IR-re került volna és azt írták korábban, hogy 6-7. hét körül játszhat már.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Heti körkép: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1560somoskovig
Korrekt.

A futójáték előbb-utóbb biztos be fog indulni (az elmúlt két évben is elég lassan kezdtünk, na nem ennyire). De aggasztó az OL jobb oldala továbbra is. Schwartz RG-ként is gyenge volt, nem egyszer seggre ültették és egyszer nem láttam penetrationt tőle. Williams szerintem elfogadhatóan nyomta RT-ként, de ez önmagában nem sokat jelent.

A másik a playhívás szerintem sokszor inkább akadályozza a futójátékot, mint segíti, és azt sem mindig értem, mi alapján cserélgetjük a backeket, amint az egyik épp elkapná a ritmust, rögtön behozzuk a másikat...

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 463 — !SuPeR6BoWL!
Remélem most már a futás rendben lesz.
Tudom DeAngello nem teljesen egészséges de Stewart a Rams ellen fakíthatna vmit!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 254 — 49ers GM
Heti körkép: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1560

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Ha Moore így játszott volna már szezon elejétől, akkor 50% felett lennénk. Azért ma is az övé volt a legnagyobb bonehead play a biztonság kedvéért 😊

Gettisszel talán végre draftoltunk egy jó WR-t - az elsőt Smitty óta. Bár ma LaFell is elég jó route-okat futott és nem droppolt sokat.

A két fumbli szörnyű volt, DWill és Smitty fél yardért cserébe eladta a labdát.

A D most már sokadszor betlizik a meccs legelején, de mindig visszajönnek, érdekes.

Tepper takarodj!