Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Nem volt szép győzelem, de nagyon sokat ér. Pozitív merleggel fogadjuk a Packerst, ezt sem gondoltam volna az első meccs után...

Herbert nagy pozitívum, van 3 jó RB-nk, ilyenre nem is emlékszem soha 🙂

Fields nem jó még, de látszik a hihetetlen potenciál ami benne van, ez egyértelmű. Amit kritikus helyzetben odatett Mooneynak 3&9re azt Dalton nem dobja meg ilyen szépen szvsz.

Lesz egy jó hetem álmodozva a pacskerek elleni alázásról... 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagy győzelem ez mindenkinek. A védelemnek, Fieldsnek. Nekünk drukkereknek.

Le a kalappal.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem a 4. negyedben még meccsben leszünk. Ha működik a Red zone defense akkor a védelem azért valamivel talán víz felett tart majd bennünket. Viszont a Raiders skill személyzete baromi rossz matchup nekünk. Renfrow vagy Waller tök mindegy melyik Shelleyvel szemben komoly hátrány. Chargers sok két mély safetys felállást alkalmazott, gondolom mi is ezt csináljuk majd, de így a pálya közepén baromi sok yardot fogunk engedni.
Én valami 27-13 körüli eredményt saccolok oda, mert azért ez egy jobb védelem, mint a Lions D volt.
tüsi91
Ez végülis csak a liga 31 csapatára igaz. 😀

több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Remélem a 4. negyedben még meccsben leszünk. Ha működik a Red zone defense akkor a védelem azért valamivel talán víz felett tart majd bennünket. Viszont a Raiders skill személyzete baromi rossz matchup nekünk. Renfrow vagy Waller tök mindegy melyik Shelleyvel szemben komoly hátrány. Chargers sok két mély safetys felállást alkalmazott, gondolom mi is ezt csináljuk majd, de így a pálya közepén baromi sok yardot fogunk engedni.
Én valami 27-13 körüli eredményt saccolok oda, mert azért ez egy jobb védelem, mint a Lions D volt.
tüsi91
A Raiders O idén inkább a második félidőben indul be. A védelmünk eddig pedig a 4. negyedben kapta a legtöbb pontot, így a számok alapján meccsben leszünk, de ott elfárad a D és zamek 😊

Elgondolkodtató, hogy a nyertes meccseiken 30 pont felett átlagoltak, viszont a Chargers meg tudta őket fogni, se futni nem tudtak, se igazán hosszút nem engedtek nekik.
Futni valamivel jobban lehet ellenük, mint ellenünk, Carr megzavarható, ha konstans nyomást tudnbánk rá helyezni. Milyen szép sztori lenne, ha Mack játszhatna (úgy tudom, játszik) és nagyon élne.

Sajnos, én sem vagyok derűlátó 24-14 oda....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Jobb védelem, de ami nagyobb baj jobb O is. Valamiert ugy erzem hogy Hicks hiányában kulcskérdés lesz a vedelmünk és az O működni fog. Fejlődjön Fields és legyünk meccsben, legyen kis izgalom akkor én már elégedett leszek.

Tipp: raiders 24 - 27 bears 😎

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Remélem a 4. negyedben még meccsben leszünk. Ha működik a Red zone defense akkor a védelem azért valamivel talán víz felett tart majd bennünket. Viszont a Raiders skill személyzete baromi rossz matchup nekünk. Renfrow vagy Waller tök mindegy melyik Shelleyvel szemben komoly hátrány. Chargers sok két mély safetys felállást alkalmazott, gondolom mi is ezt csináljuk majd, de így a pálya közepén baromi sok yardot fogunk engedni.
Én valami 27-13 körüli eredményt saccolok oda, mert azért ez egy jobb védelem, mint a Lions D volt.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mack és Hicks ezt a meccset kiülhetné.
Be kell látni, hogy ez a két játékos gyakorlatilag 2019 óta nem képes egészséges maradni. S nyilván játszanak, de mindig van valami. Azt is lássuk, hogy tavaly állítólag Quinn egész évben küszködött egy boka/lábfej sérüléssel. Idén nem. A faszi úgy lő ki a snapnél, mint egy rakéta.
Megmondom őszintén, hogy kíváncsi vagyok Trevis Gipsonra, ezért sem bánnám, ha Mack pihenne egy hetet, felgyógyulna az aktuális lábfej és borda sérüléseiből.
Hicks esetén az ágyék sérülés egy 350 fontos embernél, hát biztos nem egyszerű. Gyanítom, hogy kettőjük közül Mack játékára van nagyobb esély.
tüsi91
Ha Mack kèpes mozogni ő biztos játszani fog. Főleg a Raiders ellen. Megmondta hogy számára nagyon fontos hogy elérhető legyen a csapat számára. Quinnen tisztán látszott tavaly hogy nem 100% os. A hátával is voltak gondok. Az idei Quinn megéri amit kifizettek neki…
Tomcsik
Nem az a kérdés, hogy játszik-e, de állandóan van vele valami és ezek nem lesznek jobbak a kor előrehaladtával, s zavaró, hogy nem 100 százalékos.
Hicks valószínű nem lesz, ez várható.
Nincs Holtz és James két blokkoló TE. Egyrészt ez ST coverageban gond, ami főleg puntoknál nem állt még össze. Másrészt se Graham, se pedig Horsted nem tud blokkolni. Valoszinűleg több 6 OL-és játékot játszunk majd Bars-szal.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mack és Hicks ezt a meccset kiülhetné.
Be kell látni, hogy ez a két játékos gyakorlatilag 2019 óta nem képes egészséges maradni. S nyilván játszanak, de mindig van valami. Azt is lássuk, hogy tavaly állítólag Quinn egész évben küszködött egy boka/lábfej sérüléssel. Idén nem. A faszi úgy lő ki a snapnél, mint egy rakéta.
Megmondom őszintén, hogy kíváncsi vagyok Trevis Gipsonra, ezért sem bánnám, ha Mack pihenne egy hetet, felgyógyulna az aktuális lábfej és borda sérüléseiből.
Hicks esetén az ágyék sérülés egy 350 fontos embernél, hát biztos nem egyszerű. Gyanítom, hogy kettőjük közül Mack játékára van nagyobb esély.
tüsi91
Ha Mack kèpes mozogni ő biztos játszani fog. Főleg a Raiders ellen. Megmondta hogy számára nagyon fontos hogy elérhető legyen a csapat számára. Quinnen tisztán látszott tavaly hogy nem 100% os. A hátával is voltak gondok. Az idei Quinn megéri amit kifizettek neki…

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mack és Hicks ezt a meccset kiülhetné.
Be kell látni, hogy ez a két játékos gyakorlatilag 2019 óta nem képes egészséges maradni. S nyilván játszanak, de mindig van valami. Azt is lássuk, hogy tavaly állítólag Quinn egész évben küszködött egy boka/lábfej sérüléssel. Idén nem. A faszi úgy lő ki a snapnél, mint egy rakéta.
Megmondom őszintén, hogy kíváncsi vagyok Trevis Gipsonra, ezért sem bánnám, ha Mack pihenne egy hetet, felgyógyulna az aktuális lábfej és borda sérüléseiből.
Hicks esetén az ágyék sérülés egy 350 fontos embernél, hát biztos nem egyszerű. Gyanítom, hogy kettőjük közül Mack játékára van nagyobb esély.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 968
Anthony Miller szabad préda. Hiányposzt. Nem kell nekünk egy 2. körös tehetség? 😊
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 968
Fields kezd a Raiders ellen.
Proki_
Az eddig rendben van, de ki hívja a játékokat?
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy néz ki Nagy beverte a fejét és helyre rázódott az agya. Az is lehet a Pace rátelefonált hogy te figyelj már ne csinálj már magadból bohócot és tedd be Fieldset. Én nem tudom te hogy vagy vele, de én szeretem a melómat…

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amúgy komolyan meglepne ha nyerni tudnánk vegasban, a mi O-ünk nem tud úgy dominálni mint ahogy a chargers tette, jó kis bounce back meccs lesz ez Chucky-nak.
davemayer
S ezzel semmi gond nincs. Ez egy átmeneti év, ezért nem volt értelme a rengeteg átstruktúralasnak. Én Graham megtartását támogattam, de azt gondoltam, hogy része lesz az offensenek.
Fields miatt lesz értelme meccseket nézni, s ha a védelem meccsen tartja a csapatot, akkor szoros meccseken lehet drukkolni.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Fields kezd a Raiders ellen.
Proki_
Nyugi.
Beindítottuk a csapat szekerét.
Lásd Packers.
A Lions meccs óta szárnyalnak.
Lehet húzni a Bears W-t.
Bazzani
Nagy csak rájön arra amit tüsi is írt, hogy ha nem építi fel idén Fieldset akkor őnem lesz itt HC jövőre.

Amúgy komolyan meglepne ha nyerni tudnánk vegasban, a mi O-ünk nem tud úgy dominálni mint ahogy a chargers tette, jó kis bounce back meccs lesz ez Chucky-nak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fields kezd a Raiders ellen.
Proki_
Nyugi.
Beindítottuk a csapat szekerét.
Lásd Packers.
A Lions meccs óta szárnyalnak.
Lehet húzni a Bears W-t.

több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Fields kezd a Raiders ellen.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én őszintén azt gondolom, hogy a mi csapatunknak jelenlegi állapotában nincsen szüksége rá. Egyrészt pénze sem lenne, másrészt idén derüljön ki, hogy kikre lehet számítani hosszútávon a Fields érában. Gilmore most aláír valaki olyanhoz, aki contender. Mi nem vagyunk azok. Aztán tavasszal újra tárgyal.

Nekünk arra van szükségünk, hogy tudjuk azt, hogy ha maradunk a corner sornál, akkor Vildorra, Shelleyre, Thomas Grahamre lehet-e hosszútávon számítani vagy sem. Jaylonra nagyon úgy tűnik lehet.

Jelenleg a védelem úgy áll, hogy 30 felett van Hicks, Mack, Quinn, Ogletree, Trevathan, Gipson. Jackson a nagylóvésok közül nem játszik jól, Goldmannek továbbra is kifelé áll a szénája szerintem. És ez csak a védelem, ahol átfogunk menni hamarosan, de biztosan egy generáció váltáson.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Na akkor mindent bele Gilmore-ért, finoman szólva is szükségünk lenne rá. Mondjuk úgyis mindegy, ugysem jönne ide.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Egész eddig azt hangoztatta Nagy, hogy Dalton a kezdő.
Egy jobb, és közel sem hibátlan meccs után mit mondjon?
Abban a "kényelmes" helyzetben van, hogy ha bármilyen kintről, bentről érkező nyomásra is Fieldset kell kezdetnie, akkor elég annyit mondania, hogy Dalton térde nem megfelelő a játékra. Bár a kérdés, hogy mikor realizálja, hogy az egyetlen talán reális esélye, hogy ne rúgják ki, hogy Fieldsből kipréselnek egy jó szezont.

Ahogy kijött a csapat a Lions elleni első drivera rögtön under center játékkal már lehetett tudni, hogy Lazor a playcaller. NEkem még mindig kevés a Fieldsre szabott játék. Egyrészt a zsebből nem igen forgattuk ki továbbra sem, másrészt a előrerajzolt irányító futásból játékot szinte nem is játszottunk és option játékok sem voltak. Amiből jöttek a nagy játékok azok a play action passzok. Nem véletlen, hogy kapásból úgy nyitottunk, hogy az első két futás center alól.
Szóval vannak itt még lehetőségek, hogy Fields életét egyszerűbbé tegyük. Többet kaptam, mint vártam Lazortól 1 hét felkészüléssel, de az irány ez kell legyen. Az mindenesetre örömteli, hogy Fields ezen a meccsen zsebirányítóként működött. Továbbra is fejben lassú a ligához, ami teljesen normális. Hagyott benn játékokat, s továbbra is probléma, hogy nem bízik abban, hogy az elkapó ott lesz majd az útvonalán, hanem megvárja, míg tényleg ott van, viszont azzal már késő. Ehhez is kell idő.

Ami a védelmet illeti a secondaryben elsősorban a safety játék nagyon rossz. Melléje jön, hogy zónázásban nagyon sok hibát vét szinte mindenki. Amikor emberezünk nem látom, hogy gond lenne különösebben. De ha van egy cover 2 ott biztosan vagy a safety hibázik, vagy a szélső corner lép fel hamar és mögötte és a safety közt hatalmas hely van, de valami mindig van. Pálya közepén szokás szerint könnyű yardokat engedünk. Az biztos, hogy ha a mi védelmünk áll szemben 2&34-gyel, akkor engedünk legalább két down alatt 20 yardot. Mi most hétvégén hívtunk egy szokásos draw futást a szokásos 2 yardért, meg egy RB srceent 7 yardért. Pozíciós játékban nem mindegy, hogy honnan puntolsz.

Néhány személycserét eszközölnék pl. amíg nincs Gipson, addig inkább játszatnám Houston-Carsont Bush helyett. Trevis Gipson rászolgált arra, hogy ne Attaochu játszon 40%-ban, hanem ő.
tüsi91
És akkor itt jön elő az hogy ez a madár nem engedte edzeni Fieldset az első sorral. Szerintem Lazor jól csinálta. Úgy volt vele hogy kezdjük az alapokkal. Segítsünk a futójátékkal aztán play action amiben Fields kiemelkedő volt collageba. Szerintem még több edzéssel az első csapattal meg egy kis önbizalom növelés után a Raiders ellen már jobban kinyitja Lazor a playbookot….
Tomcsik
Ja, Daltonnak...

Hihetetlen hogy nem látják hogy elveszik ettől a sráctól a fejlődési lehetőséget azzal ha most leültetik. Nagyon sokat érne ez a tapasztalat (edzés és meccs) a jövőre nézve, ha most leültetik akkor ezeket mind jövőre kell tanulnia amire rámehet a kövi szezon is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egész eddig azt hangoztatta Nagy, hogy Dalton a kezdő.
Egy jobb, és közel sem hibátlan meccs után mit mondjon?
Abban a "kényelmes" helyzetben van, hogy ha bármilyen kintről, bentről érkező nyomásra is Fieldset kell kezdetnie, akkor elég annyit mondania, hogy Dalton térde nem megfelelő a játékra. Bár a kérdés, hogy mikor realizálja, hogy az egyetlen talán reális esélye, hogy ne rúgják ki, hogy Fieldsből kipréselnek egy jó szezont.

Ahogy kijött a csapat a Lions elleni első drivera rögtön under center játékkal már lehetett tudni, hogy Lazor a playcaller. NEkem még mindig kevés a Fieldsre szabott játék. Egyrészt a zsebből nem igen forgattuk ki továbbra sem, másrészt a előrerajzolt irányító futásból játékot szinte nem is játszottunk és option játékok sem voltak. Amiből jöttek a nagy játékok azok a play action passzok. Nem véletlen, hogy kapásból úgy nyitottunk, hogy az első két futás center alól.
Szóval vannak itt még lehetőségek, hogy Fields életét egyszerűbbé tegyük. Többet kaptam, mint vártam Lazortól 1 hét felkészüléssel, de az irány ez kell legyen. Az mindenesetre örömteli, hogy Fields ezen a meccsen zsebirányítóként működött. Továbbra is fejben lassú a ligához, ami teljesen normális. Hagyott benn játékokat, s továbbra is probléma, hogy nem bízik abban, hogy az elkapó ott lesz majd az útvonalán, hanem megvárja, míg tényleg ott van, viszont azzal már késő. Ehhez is kell idő.

Ami a védelmet illeti a secondaryben elsősorban a safety játék nagyon rossz. Melléje jön, hogy zónázásban nagyon sok hibát vét szinte mindenki. Amikor emberezünk nem látom, hogy gond lenne különösebben. De ha van egy cover 2 ott biztosan vagy a safety hibázik, vagy a szélső corner lép fel hamar és mögötte és a safety közt hatalmas hely van, de valami mindig van. Pálya közepén szokás szerint könnyű yardokat engedünk. Az biztos, hogy ha a mi védelmünk áll szemben 2&34-gyel, akkor engedünk legalább két down alatt 20 yardot. Mi most hétvégén hívtunk egy szokásos draw futást a szokásos 2 yardért, meg egy RB srceent 7 yardért. Pozíciós játékban nem mindegy, hogy honnan puntolsz.

Néhány személycserét eszközölnék pl. amíg nincs Gipson, addig inkább játszatnám Houston-Carsont Bush helyett. Trevis Gipson rászolgált arra, hogy ne Attaochu játszon 40%-ban, hanem ő.
tüsi91
És akkor itt jön elő az hogy ez a madár nem engedte edzeni Fieldset az első sorral. Szerintem Lazor jól csinálta. Úgy volt vele hogy kezdjük az alapokkal. Segítsünk a futójátékkal aztán play action amiben Fields kiemelkedő volt collageba. Szerintem még több edzéssel az első csapattal meg egy kis önbizalom növelés után a Raiders ellen már jobban kinyitja Lazor a playbookot….

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Érkezett Jakeem Grant a Dolphinstól egy 2023/6. körös pickért. Elsősorban returner. Ez a Webster srác nem igen vált be, mint PR, Herbert meg Monyt (és Williams) sérülése miatt komolyabb játékidőre számíthat.
Montgomery 4-5 hét múlva játszhat, én tippre azt mondom a bye annak környékén van, tehát utána. Amilyen fájdalmak közt jött le, ahhoz képest ez a 4-5 hét nagyon jó hír. Jobb, mint egy szalagszakadás.
tüsi91
Webster mintha félne labdához érni. Múltkor fumblizott is egyet szóval valamilyen szinten érthető. 6. kör 2 év múlva annyira talán nem mellbe verő. Montynak tavaly is volt egy hasonló hyper extension esete ott talán már a következő héten játszott is, nem emlékszek pontosan. Szerencsére úgy néz ki jól van összerakva …

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Érkezett Jakeem Grant a Dolphinstól egy 2023/6. körös pickért. Elsősorban returner. Ez a Webster srác nem igen vált be, mint PR, Herbert meg Monyt (és Williams) sérülése miatt komolyabb játékidőre számíthat.
Montgomery 4-5 hét múlva játszhat, én tippre azt mondom a bye annak környékén van, tehát utána. Amilyen fájdalmak közt jött le, ahhoz képest ez a 4-5 hét nagyon jó hír. Jobb, mint egy szalagszakadás.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egész eddig azt hangoztatta Nagy, hogy Dalton a kezdő.
Egy jobb, és közel sem hibátlan meccs után mit mondjon?
Abban a "kényelmes" helyzetben van, hogy ha bármilyen kintről, bentről érkező nyomásra is Fieldset kell kezdetnie, akkor elég annyit mondania, hogy Dalton térde nem megfelelő a játékra. Bár a kérdés, hogy mikor realizálja, hogy az egyetlen talán reális esélye, hogy ne rúgják ki, hogy Fieldsből kipréselnek egy jó szezont.

Ahogy kijött a csapat a Lions elleni első drivera rögtön under center játékkal már lehetett tudni, hogy Lazor a playcaller. NEkem még mindig kevés a Fieldsre szabott játék. Egyrészt a zsebből nem igen forgattuk ki továbbra sem, másrészt a előrerajzolt irányító futásból játékot szinte nem is játszottunk és option játékok sem voltak. Amiből jöttek a nagy játékok azok a play action passzok. Nem véletlen, hogy kapásból úgy nyitottunk, hogy az első két futás center alól.
Szóval vannak itt még lehetőségek, hogy Fields életét egyszerűbbé tegyük. Többet kaptam, mint vártam Lazortól 1 hét felkészüléssel, de az irány ez kell legyen. Az mindenesetre örömteli, hogy Fields ezen a meccsen zsebirányítóként működött. Továbbra is fejben lassú a ligához, ami teljesen normális. Hagyott benn játékokat, s továbbra is probléma, hogy nem bízik abban, hogy az elkapó ott lesz majd az útvonalán, hanem megvárja, míg tényleg ott van, viszont azzal már késő. Ehhez is kell idő.

Ami a védelmet illeti a secondaryben elsősorban a safety játék nagyon rossz. Melléje jön, hogy zónázásban nagyon sok hibát vét szinte mindenki. Amikor emberezünk nem látom, hogy gond lenne különösebben. De ha van egy cover 2 ott biztosan vagy a safety hibázik, vagy a szélső corner lép fel hamar és mögötte és a safety közt hatalmas hely van, de valami mindig van. Pálya közepén szokás szerint könnyű yardokat engedünk. Az biztos, hogy ha a mi védelmünk áll szemben 2&34-gyel, akkor engedünk legalább két down alatt 20 yardot. Mi most hétvégén hívtunk egy szokásos draw futást a szokásos 2 yardért, meg egy RB srceent 7 yardért. Pozíciós játékban nem mindegy, hogy honnan puntolsz.

Néhány személycserét eszközölnék pl. amíg nincs Gipson, addig inkább játszatnám Houston-Carsont Bush helyett. Trevis Gipson rászolgált arra, hogy ne Attaochu játszon 40%-ban, hanem ő.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 968
Én most egyetértek Naggyal. Ha Ő hívja a játékokat, akkor kezdjen Dalton. Nem hiányzik Fields-nek még egyszer az egyhelyben toporgó Mooney-val súlyosbított 9 sack.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Nagynak teljesen elgurult a gyógyszere. Ha Dalton egészséges ő a kezdő. Na pont ezek azok a lépések amibe az edzők belebuknak. Ha ezt megteszi hogy vissza teszi Daltont abból olyan közönség és média felháborodás lesz amilyet Chicago eddig még nem látott.
Tomcsik
Plusz szakmailag sem indokolt, Fields játéka nem rosszabb Daltonénál, azt hiszem ezt azért kijelenthetjük...

De nem baj, tegye csak vissza, égjen le aztán takarodjon egy high school csapathoz menősködni.

Montgomerynek nem szakadt semmije szerencsére de így is heteket ki fog hagyni. Itt az esély Herbert előtt hogy villantson.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal