Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nagynak teljesen elgurult a gyógyszere. Ha Dalton egészséges ő a kezdő. Na pont ezek azok a lépések amibe az edzők belebuknak. Ha ezt megteszi hogy vissza teszi Daltont abból olyan közönség és média felháborodás lesz amilyet Chicago eddig még nem látott.

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Szóltam, hogy könnyű lesz.
Ez a Lions legközelebb jövő év közepén nyer meccset.
Bazzani
Mernék fogadni rá hogy ez nem így lesz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szóltam, hogy könnyű lesz.
Ez a Lions legközelebb jövő év közepén nyer meccset.

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Azt írják nincs nagy sérülése Montgomerynek...huh

Futójáték nélkül még ennél is szarabbak lennénk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
A védelem nem játszott jól az edge rushereken kívül, nagyon nem.
Az offense lépett előre Lazorral, még akkor is ha a Lions defense nem acélos.
Fields lépett előre, látjuk mi az, amit már most tud, de továbbra is nagyon sokat kell fejlődnie, s még mindig nagyon projekt és gyors neki az NFL.

Hicks ágyéksérülés, Montgomery minden bizonnyal keresztszalag szakadás, s ez kurva nagy baj. Mack is állandóan küzd valamivel.

Nem volt ez egy lenyűgöző győzelem, s sokat köszönhetünk a Lionsnak.
tüsi91
Ha egy kicsit szerencsésebbek ezt behúzzák, a védelmünk valami hihetetlen gyenge volt. Sem a futást nem fogtuk meg, a secondaryt meg nagyon megetették szinte állandóan. Aztán 6 rz látogatásukból 1 tdt hoztak össze, ilyet sem látsz minden nap... egyértelműen emiatt tudtunk nyerni.

Fieldsen látszott hogy pontosan dob és nagyon messzire is megy neki, de kell legalább egy közepes OL neki mert ez így nem fog menni. Mondjuk nekem szégyen volt hogy nem is dobattak vele tdre egyáltalán, ok persze nem is kellett mert Montgomery bevitte de akkor is.

Ami még látszik hogy ezt a meccset sem a coaching miatt nyertük meg, és ez még Montgomery valószínű season ending sérülésénél is aggasztóbb. Nem látom hogy ezzel az edzői brigáddal nagy változás lenne a játékunkban sajnos, és most már a védelem is tré.
davemayer
Egyre biztosan emlékszem, az incomplete lett,de valóban nem nagyon erőltették.

A védelemről annyit, hogy ez a Lions O messze nem olyan fos, mint gonduljuk. Csak a szokásos balfaszkodás ment. Ettől még én sem vagyok elájulva a teljesítményüktől.

Most jön a Raiders, GB, Bucs, 49-ers, Steelers, Ravens hatos. Hány meccset nyerünk? Talán a Steelerst?
csi77
Ilyen játékkal én be merem mondani hogy egyiket sem. Ha Montgomery season ending és az OL marad ilyen szar + a D sem keményedik fel akkor ennek a csapatnak annyi.
Ha az OL feljönne egy közepes szintre + a D is karcolna akkor lenne esély ebből a 6ból 3at hozni (raiders, 9ers, gb, steelers ellen lehetne esély), de azokon is csak jó playcallal lenne esély.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
A védelem nem játszott jól az edge rushereken kívül, nagyon nem.
Az offense lépett előre Lazorral, még akkor is ha a Lions defense nem acélos.
Fields lépett előre, látjuk mi az, amit már most tud, de továbbra is nagyon sokat kell fejlődnie, s még mindig nagyon projekt és gyors neki az NFL.

Hicks ágyéksérülés, Montgomery minden bizonnyal keresztszalag szakadás, s ez kurva nagy baj. Mack is állandóan küzd valamivel.

Nem volt ez egy lenyűgöző győzelem, s sokat köszönhetünk a Lionsnak.
tüsi91
Ha egy kicsit szerencsésebbek ezt behúzzák, a védelmünk valami hihetetlen gyenge volt. Sem a futást nem fogtuk meg, a secondaryt meg nagyon megetették szinte állandóan. Aztán 6 rz látogatásukból 1 tdt hoztak össze, ilyet sem látsz minden nap... egyértelműen emiatt tudtunk nyerni.

Fieldsen látszott hogy pontosan dob és nagyon messzire is megy neki, de kell legalább egy közepes OL neki mert ez így nem fog menni. Mondjuk nekem szégyen volt hogy nem is dobattak vele tdre egyáltalán, ok persze nem is kellett mert Montgomery bevitte de akkor is.

Ami még látszik hogy ezt a meccset sem a coaching miatt nyertük meg, és ez még Montgomery valószínű season ending sérülésénél is aggasztóbb. Nem látom hogy ezzel az edzői brigáddal nagy változás lenne a játékunkban sajnos, és most már a védelem is tré.
davemayer
Egyre biztosan emlékszem, az incomplete lett,de valóban nem nagyon erőltették.

A védelemről annyit, hogy ez a Lions O messze nem olyan fos, mint gonduljuk. Csak a szokásos balfaszkodás ment. Ettől még én sem vagyok elájulva a teljesítményüktől.

Most jön a Raiders, GB, Bucs, 49-ers, Steelers, Ravens hatos. Hány meccset nyerünk? Talán a Steelerst?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
A védelem nem játszott jól az edge rushereken kívül, nagyon nem.
Az offense lépett előre Lazorral, még akkor is ha a Lions defense nem acélos.
Fields lépett előre, látjuk mi az, amit már most tud, de továbbra is nagyon sokat kell fejlődnie, s még mindig nagyon projekt és gyors neki az NFL.

Hicks ágyéksérülés, Montgomery minden bizonnyal keresztszalag szakadás, s ez kurva nagy baj. Mack is állandóan küzd valamivel.

Nem volt ez egy lenyűgöző győzelem, s sokat köszönhetünk a Lionsnak.
tüsi91
Ha egy kicsit szerencsésebbek ezt behúzzák, a védelmünk valami hihetetlen gyenge volt. Sem a futást nem fogtuk meg, a secondaryt meg nagyon megetették szinte állandóan. Aztán 6 rz látogatásukból 1 tdt hoztak össze, ilyet sem látsz minden nap... egyértelműen emiatt tudtunk nyerni.

Fieldsen látszott hogy pontosan dob és nagyon messzire is megy neki, de kell legalább egy közepes OL neki mert ez így nem fog menni. Mondjuk nekem szégyen volt hogy nem is dobattak vele tdre egyáltalán, ok persze nem is kellett mert Montgomery bevitte de akkor is.

Ami még látszik hogy ezt a meccset sem a coaching miatt nyertük meg, és ez még Montgomery valószínű season ending sérülésénél is aggasztóbb. Nem látom hogy ezzel az edzői brigáddal nagy változás lenne a játékunkban sajnos, és most már a védelem is tré.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A védelem nem játszott jól az edge rushereken kívül, nagyon nem.
Az offense lépett előre Lazorral, még akkor is ha a Lions defense nem acélos.
Fields lépett előre, látjuk mi az, amit már most tud, de továbbra is nagyon sokat kell fejlődnie, s még mindig nagyon projekt és gyors neki az NFL.

Hicks ágyéksérülés, Montgomery minden bizonnyal keresztszalag szakadás, s ez kurva nagy baj. Mack is állandóan küzd valamivel.

Nem volt ez egy lenyűgöző győzelem, s sokat köszönhetünk a Lionsnak.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha most előállnak azzal a gameplannel, amivel kellett volna múltkor is, akkor ez megint egy ok arra, hogy kirúgják Nagyot.

A legjobb dolog ami történhet velünk, hogy ugyanaz lesz a gameplan, mint múlt héten, Fieldset ütik gazdagon, de a gyengébb védelem miatt a Lionsnál pár playt Fields tehetségből megold és hoz ki belőle zseniális játékot.

De itt vagyunk a vasárnapi húsleves, rántott hús kombó előtt nem sokkal és azt se tudjuk ki lesz a playcaller.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, plusz munkára akarták késztetni a Lions stábját, nem mintha nem lenne persze mindegy. Aztán lehet, hogy most jön a vezércsel, és csináltak valami felkészülést is mellette a támadásokra, hogy Fieldset ne nyírják ki. Vagy ez már túl utópisztikus?

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021

steelwolf
"Game-time decision".

Fel nem tudom fogni miért nem lehetett kimondani legalább pénteken, hogy Fields fog kezdeni. Kinek jó ez a színjáték?
Mert ha ott tartunk, hogy nagyon akarták, hogy Dalton visszatérjen, akkor egyrészt sokat elmond arról, hogy Nagy mit gondol Fieldsről, másrészt remekül haladnak az irányba, hogy Fieldset megroppantsák. Szerencsére Fields nem tűnik mentálisan annyira nullának, mint Trubisky, aki párszor majdnem elsírta magát sajtótájékoztatón. Harmadrészt megakarták téveszteni a Lionst? Mekkora taktikus. De gondoljon bárki bármit a Lionsról, bárki eltudja elképzelni, hogy nem készültek mindegyik eshetőségre? Nem mintha külön séma lett volna Fieldsre.

Amit még akartam írni. Azt mondja ez a géniusz, mindenkinél nagyobb taktikus, hogy a Browns fel volt készülve arra, hogy Fieldset kiforgatják a zsebből. Tényleg? S melyik csapat nem fog erre figyelni?

S azt sem tudjuk ki lesz a playcaller.
Szánalmas ez a franchise.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Kibaszott szánalmas.
Mindenesetre ha Dalton kezd, akkor sikerül az elején rögtön mentálisan egy komoly ütést bevinni a rookie QB-nak.
tüsi91
Pont ez volt a célja ezzel az egész szarakodással a browns ellen, muszaj volt bebizonyítania hogy nem kell Fields. Kár hogy mindenki látja hogy csak ő nem képes használni... jó lenne már 2022 szeptember közepén lenni, jól elbaszta már az elején ez a fasz a szezont.

Esküszöm remélem nyer a lions mert az akkora blama lesz hogy a gb után kibasszák.
davemayer
Viccet félretéve szerintem a Lions nyerni fog, jobb csapat mint a mérleg mutatja.
Aztán jöhet a reménykedés , szia Nagy.
Mert Nagy nagy csalódás, hihetetlen mennyire jó OC volt és mennyire nincs töke HC-ként.
KeyG
Emlékszel a Chifs Titans PO meccsre?? Na ott a 2. félidős wtf szerinted kinek a lelkén szárad??? valszeg nem Reid vált teljesen analfabétává.

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kibaszott szánalmas.
Mindenesetre ha Dalton kezd, akkor sikerül az elején rögtön mentálisan egy komoly ütést bevinni a rookie QB-nak.
tüsi91
Pont ez volt a célja ezzel az egész szarakodással a browns ellen, muszaj volt bebizonyítania hogy nem kell Fields. Kár hogy mindenki látja hogy csak ő nem képes használni... jó lenne már 2022 szeptember közepén lenni, jól elbaszta már az elején ez a fasz a szezont.
davemayer
Neki olyan QB kell, aki ezt a West Coast offenset mozgatni tudja. Mert ez az lenne, csak Nagy nem jó playcaller. Nem mondom, hogy sematizálni jól tud, mert főleg tavaly volt meccsenként legalább 5ször, hogy 2 elkapó is egy négyzetméteren belül volt, de ezt tényleg ne feszegessük. Dalton egyébként szerintem amikor játszott rendben volt.
De ez most komoly ami zajlik?
Ha Fields szerintük kész az NFL startra, akkor ő kezd, ha nem akkor mit keresett fenn a Browns ellen?
Nincs semmi értelme az egésznek, de felülről kellene már beleugatni a dolgokba. Értem én, hogy hagyomány, hogy nem rúgnak ki szezon közben senkit, amivel nem akarnak szakítani, de sajnos a csődtömeg offense miatti középszerűség is hagyomány idestova mondjuk 35 éve, s ezzel a mentalitással ezzel sem szakítanak.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Kibaszott szánalmas.
Mindenesetre ha Dalton kezd, akkor sikerül az elején rögtön mentálisan egy komoly ütést bevinni a rookie QB-nak.
tüsi91
Pont ez volt a célja ezzel az egész szarakodással a browns ellen, muszaj volt bebizonyítania hogy nem kell Fields. Kár hogy mindenki látja hogy csak ő nem képes használni... jó lenne már 2022 szeptember közepén lenni, jól elbaszta már az elején ez a fasz a szezont.

Esküszöm remélem nyer a lions mert az akkora blama lesz hogy a gb után kibasszák.
davemayer
Viccet félretéve szerintem a Lions nyerni fog, jobb csapat mint a mérleg mutatja.
Aztán jöhet a reménykedés , szia Nagy.
Mert Nagy nagy csalódás, hihetetlen mennyire jó OC volt és mennyire nincs töke HC-ként.
KeyG
Akármelyik irányító kezd lesimáz minket a Bears. Ebben biztos vagyok.
Bazzani
Baszki, ez már a legalja. Köztünk a Lionsszal a trashtalk arról szól, hogy : - Mi vesztünk!
- Nem is, mi!
- Nem, mert mi szarok vagyok!
- Nem, mi szarabbak!

😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kibaszott szánalmas.
Mindenesetre ha Dalton kezd, akkor sikerül az elején rögtön mentálisan egy komoly ütést bevinni a rookie QB-nak.
tüsi91
Pont ez volt a célja ezzel az egész szarakodással a browns ellen, muszaj volt bebizonyítania hogy nem kell Fields. Kár hogy mindenki látja hogy csak ő nem képes használni... jó lenne már 2022 szeptember közepén lenni, jól elbaszta már az elején ez a fasz a szezont.

Esküszöm remélem nyer a lions mert az akkora blama lesz hogy a gb után kibasszák.
davemayer
Viccet félretéve szerintem a Lions nyerni fog, jobb csapat mint a mérleg mutatja.
Aztán jöhet a reménykedés , szia Nagy.
Mert Nagy nagy csalódás, hihetetlen mennyire jó OC volt és mennyire nincs töke HC-ként.
KeyG
Akármelyik irányító kezd lesimáz minket a Bears. Ebben biztos vagyok.

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Kibaszott szánalmas.
Mindenesetre ha Dalton kezd, akkor sikerül az elején rögtön mentálisan egy komoly ütést bevinni a rookie QB-nak.
tüsi91
Pont ez volt a célja ezzel az egész szarakodással a browns ellen, muszaj volt bebizonyítania hogy nem kell Fields. Kár hogy mindenki látja hogy csak ő nem képes használni... jó lenne már 2022 szeptember közepén lenni, jól elbaszta már az elején ez a fasz a szezont.

Esküszöm remélem nyer a lions mert az akkora blama lesz hogy a gb után kibasszák.
davemayer
Viccet félretéve szerintem a Lions nyerni fog, jobb csapat mint a mérleg mutatja.
Aztán jöhet a reménykedés , szia Nagy.
Mert Nagy nagy csalódás, hihetetlen mennyire jó OC volt és mennyire nincs töke HC-ként.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Kibaszott szánalmas.
Mindenesetre ha Dalton kezd, akkor sikerül az elején rögtön mentálisan egy komoly ütést bevinni a rookie QB-nak.
tüsi91
Ami ebben a legrosszabb, hogy nem csak egy hanem két első kört is adtak érte.

Ha most nem kezdetik akkor:

- múlt héten Foles-nak kellet volna kezdenie és akkor el lehet adni, hogy még nem állt készen és nem akarták veszélyeztetni

-akár el is cserélhetik már most, mert kb olyan szintre fog süllyedni, mint Rosen és Darnold. Bár a második még kilábalni látszik

Annyira szánalmasak, hogy azt el sem tudom mondani. Hogy nem veszi észre senki, hogy Nagy alkalmatlan a HC állásra. Küldjük el és legyen Lazor az interim HC az év végéig, aztán meg jöhet valaki más.
Toto21
Elcserélni???? Ez komoly?

Jövőre ha jó HC-ot és jó OC-t választanak látni fogod hogy Fields messze nagyobb tehetség annàl hogy Rosen váljon belőle.

Amúgy szvsz még mindig nem láttunk semmi értékelhetőt Fieldsből akár pozitív akár negatív irányba, hiszen eselye nem volt hogy mutasson bármit is. Mondjuk nekem az nagyon pozitív volt hogy nem volt turnovere és hogy végig összeszedett maradt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Kibaszott szánalmas.
Mindenesetre ha Dalton kezd, akkor sikerül az elején rögtön mentálisan egy komoly ütést bevinni a rookie QB-nak.
tüsi91
Pont ez volt a célja ezzel az egész szarakodással a browns ellen, muszaj volt bebizonyítania hogy nem kell Fields. Kár hogy mindenki látja hogy csak ő nem képes használni... jó lenne már 2022 szeptember közepén lenni, jól elbaszta már az elején ez a fasz a szezont.

Esküszöm remélem nyer a lions mert az akkora blama lesz hogy a gb után kibasszák.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 968
Annyira szánalmasak, hogy azt el sem tudom mondani. Hogy nem veszi észre senki, hogy Nagy alkalmatlan a HC állásra. Küldjük el és legyen Lazor az interim HC az év végéig, aztán meg jöhet valaki más.
Toto21
Az ötlet jó, csakhogy a Bears még soha nem küldött el HC-t év közben, szóval a megoldás az lenne, ha befizetnék Nagyot egy külföldi útra. Nálunk pl. felfedezhetné a gyökereit. Nem is lenne drága, mert befogadnám a szezon végéig. Együtt néznék a meccseket. Elmondaná nekem a progress-es beszédét, amit még soha nem hallottam. Mindenki jól járna.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
Kibaszott szánalmas.
Mindenesetre ha Dalton kezd, akkor sikerül az elején rögtön mentálisan egy komoly ütést bevinni a rookie QB-nak.
tüsi91
Ami ebben a legrosszabb, hogy nem csak egy hanem két első kört is adtak érte.

Ha most nem kezdetik akkor:

- múlt héten Foles-nak kellet volna kezdenie és akkor el lehet adni, hogy még nem állt készen és nem akarták veszélyeztetni

-akár el is cserélhetik már most, mert kb olyan szintre fog süllyedni, mint Rosen és Darnold. Bár a második még kilábalni látszik

Annyira szánalmasak, hogy azt el sem tudom mondani. Hogy nem veszi észre senki, hogy Nagy alkalmatlan a HC állásra. Küldjük el és legyen Lazor az interim HC az év végéig, aztán meg jöhet valaki más.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kibaszott szánalmas.
Mindenesetre ha Dalton kezd, akkor sikerül az elején rögtön mentálisan egy komoly ütést bevinni a rookie QB-nak.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Meccs előtt döntik el melyik QB kezd.
Vicces
Bazzani
Úgyse az fejezi be, aki kezdeni fog -> mind1.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meccs előtt döntik el melyik QB kezd.
Vicces
Bazzani
Kő, papír, ollóval lehetőleg, legalább sikerélménnyel menjen a pályára. 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Meccs előtt döntik el melyik QB kezd.
Vicces