Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Quinn Covid lista. Pozitív teszt. Quinn oltva van, két negatív teszt után visszatérhet.
Bush IR, combsérülés. Tippre pár hét. Helyette Teez Tabor lett aktiválva. Egykori Lions 2. körös CB, aki itt safetynek lett átkepezve.
tüsi91
Nem mintha bármi elváràs lenne a bajnok otthonában akár full csapattal is...

Sajnos innentől ez a szezon nem sok jóval kecsegtet már, ha most nyertünk volna a gb ellen akkor az hozhatott volna egy pozitív töltetet, így innen a csoportharmadik pozició néz ki. Ha vhogy megvernénk a friscot akkor még érdekes lesz majd a vikes ellen a párharc a másodikért, ha az sem jön össze akkor ennek kb reszeltek.

3-3ról a tippem 7-10, ha hozzuk a friscot, a lions idegenbelit és a vikes otthonit + talán lesz még egy meglepetésünk a steelers vagy a seattle ellen idegenben. Amúgy ki játszik a seattle ellen amikor Wilson még sérült? Naná hogy a pacskerek.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Quinn Covid lista. Pozitív teszt. Quinn oltva van, két negatív teszt után visszatérhet.
Bush IR, combsérülés. Tippre pár hét. Helyette Teez Tabor lett aktiválva. Egykori Lions 2. körös CB, aki itt safetynek lett átkepezve.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Arról van infó, hogy Jenkins és Borom mikor jön vissza?
Proki_
Utóbbi akkor ha túl sokat piáltál.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Arról van infó, hogy Jenkins és Borom mikor jön vissza?
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
 bearswire.usatoday.com/2021/10/18/bears-packers-aaron-rodgers-i-still-own-you-olin-kreutz-reaction/

Pontosan ugyanez jutott eszembe nekem is

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Kicsit provokatív:


csi77
Ja ez volt előző héten a kezdő képernyőm.

Kicsit reméltem hogy a tdjénél a magyarázása miatt odamegy valaki és lever neki egy hatalmasat, de sajnos már nincsenek nálunk igazi chicagoi ikonok. Merte volna ezt 2010 előtt/körül...

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Dalton azért jött mert a Russel trade befuccsolt és álmokban sem gondolták volna hogy Fields kicsúszik a top 10-ből. Így kb Dalton volt az egyetlen reális megoldás. Aztán történt ami történt…
Tomcsik
Szavakon lovagolunk. Akartak irányítót sztem mindenképp. Fieldset sikerült, de ha más csúszik, akkor mást. Ha senki, akkor jövõre. Dalton nem azért jött, hogy megoldás legyen. Hanem õ volt a B terv eleve.

Azért játszott õ, nem Fields, mert Fields nem állt készen. Jelenleg is nyers. Mert a kérdés az volt, miért Daltonra írták a szezont, nem eleve Fieldsre. Van ennek értelme, csak Nagy mindig kapkod.
ulpianus
"QB1" tweet...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Fields vét komoly rookie hibákat. Mittomén a pick az övé volt, viszont az elkapó rossz útvonalat futott, ezért nézett ki olyan rosszul.
Ami jó, hogy nagyon jó dobásai is vannak. Tényleg nem sokan dobnak ilyen dinamikával ilyen pontosan. A távolság gyakorlatilag mindegy. Az nagyon meggyõzõ. Jó döntése több van mint rossz. Várnunk kell, hova fut ez ki.
Ha egyszer összeáll, hirtelen fog megtörténni. Ha megtörténik.
ulpianus
Ezért sem értem, hogy miért merült fel, hogy Dalton-nal megnyertük volna ezt a meccset. Ide sem kellett volna hozni. SB nyeréshez tízből kilencszer Top10-es irányító kell és Dalton nem az. Miért pazaroltuk rá az edzés és játékperceket? Lehet, hogy pillanatnyilag jobb eredményeket lehetne vele hozni, de azzal mire mennénk? Venni nem sikerült, így ki kell nevelni egy SB képes irányítót, csakhogy ezt Nagy jelenleg szabotálja.
mortirolo
Az a durva, hogy meggyőződésem hogy Daltont úgy hozta ide Nagy meg Pace hogy úgy gondolták hogy ő a megoldás. Fields csak a szerencse és a többi csapat tradeje (cowboys-eagles trade miatt kiment az aki kellett volna a giantsnek) miatt kerülhetett hozzánk. Szóval pont annyira értenek hozzá hogy a dallasos játéka után azt gondolták hogy majd ő fogja megmenteni a seggüket... Dalton jobb volt mint azt sokan vártuk, de annyira nem hogy 50-50 (30-70...) meccseket tudjon hozni. Ahol mi vagyunk min 60-40es favoritok azt le tudja hozni szorosan, nyerhetően, de az az extra nincs meg benne amivel az ilyet meg lehetne nyerni (egyetlen qb aki nem passzolt 1 20+ yardost pl...).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Kicsit provokatív:


Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Fields vét komoly rookie hibákat. Mittomén a pick az övé volt, viszont az elkapó rossz útvonalat futott, ezért nézett ki olyan rosszul.
Ami jó, hogy nagyon jó dobásai is vannak. Tényleg nem sokan dobnak ilyen dinamikával ilyen pontosan. A távolság gyakorlatilag mindegy. Az nagyon meggyõzõ. Jó döntése több van mint rossz. Várnunk kell, hova fut ez ki.
Ha egyszer összeáll, hirtelen fog megtörténni. Ha megtörténik.
ulpianus
Ki kell fizetni Robinsont, rá és Mooneyra komoly offenset lehet építeni. Rb poszt megvan, kell még egy azonnali kezdő az OL-be mindegy h draft vagy FA és akkor a sérültek visszatértével sokkal jobb lesz ez az O. Ezért kell most játszania Fieldsnek, hogy ne jövőre kelljen szoknia a ligát. Szvsz a kitűnő teljesítmenyéhez most ez hiányzik, kis idő és egy jobb OL. Ja meg egy az erősségeire épitő playcall.

Teljesen mindegy hogy Daltonnal ez meglett volna-e vagy nem (nem), a lényeg hogy Fields fejlődjön.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Dalton azért jött mert a Russel trade befuccsolt és álmokban sem gondolták volna hogy Fields kicsúszik a top 10-ből. Így kb Dalton volt az egyetlen reális megoldás. Aztán történt ami történt…
Tomcsik
Szavakon lovagolunk. Akartak irányítót sztem mindenképp. Fieldset sikerült, de ha más csúszik, akkor mást. Ha senki, akkor jövõre. Dalton nem azért jött, hogy megoldás legyen. Hanem õ volt a B terv eleve.

Azért játszott õ, nem Fields, mert Fields nem állt készen. Jelenleg is nyers. Mert a kérdés az volt, miért Daltonra írták a szezont, nem eleve Fieldsre. Van ennek értelme, csak Nagy mindig kapkod.
ulpianus
Úgy nehezebb is készen állni ha nem edzhetsz az elő csapattal egész nyáron. Úgy is elég nehéz hogy bár fél éve draftoltak a playbook még mindig nem rád van írva. Az is elég nehéz hogy van 5 speedster WR a roosteren csak épp nem tudnak elszakadni a DB-ktől. Az edzők meg hát olyanok amilyenek…

Szerintem Nagy a kansasi utat akarta járni és eltökélt szándéka volt hogy Fields padozik idén mint ahogy Mahomes tette. Aztán gondolom Pace rászólt hogy lehet hogy te leszarod az állásod, de én nem és az egyetlen esélyünk az ha Fields mutat valamit idén. Ha Daltonnal csinálnak a 8:9 körüli valamit akkor valszeg George bepipult volna. Ha Fieldsel csinál ilyesmit az el lesz fogadva hogy rookie QB, fejlődnie kell George meg beveszi a maszlagot.

Én azt mondjon játszon Fields és már az elejétől TC-ben így kellett volna lennie. Úgy tanul ha játszik nem pedig úgy hogy melegíti a padot. A potenciál ott van, csak Nagy & Co. nem biztos hogy ki tudja hozni a maxot belőle…

több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Dalton azért jött mert a Russel trade befuccsolt és álmokban sem gondolták volna hogy Fields kicsúszik a top 10-ből. Így kb Dalton volt az egyetlen reális megoldás. Aztán történt ami történt…
Tomcsik
Szavakon lovagolunk. Akartak irányítót sztem mindenképp. Fieldset sikerült, de ha más csúszik, akkor mást. Ha senki, akkor jövõre. Dalton nem azért jött, hogy megoldás legyen. Hanem õ volt a B terv eleve.

Azért játszott õ, nem Fields, mert Fields nem állt készen. Jelenleg is nyers. Mert a kérdés az volt, miért Daltonra írták a szezont, nem eleve Fieldsre. Van ennek értelme, csak Nagy mindig kapkod.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azért jött Dalton, hogy Fields ne azonnal mélyvízben kezdjen úszni. Mivel nyers.
Aztán muszáj volt.
ulpianus
Azért jött Dalton, hogy Fields ne azonnal mélyvízben kezdjen úszni. Mivel nyers.
Aztán muszáj volt.
ulpianus
Dalton azért jött mert a Russel trade befuccsolt és álmokban sem gondolták volna hogy Fields kicsúszik a top 10-ből. Így kb Dalton volt az egyetlen reális megoldás. Aztán történt ami történt…

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Azért jött Dalton, hogy Fields ne azonnal mélyvízben kezdjen úszni. Mivel nyers.
Aztán muszáj volt.
ulpianus
Fél éve volt rá a QB mágus Nagy-nak, hogy fejlessze Fields-et. Ehelyett berakta a második sorhoz gyakorolni, aztán meg megpróbálta a 9 sackes meccsen kinyíratni. Ráadásul még mindig a Dalton-ra szabott játékokkal szívatja.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azért jött Dalton, hogy Fields ne azonnal mélyvízben kezdjen úszni. Mivel nyers.
Aztán muszáj volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Fields vét komoly rookie hibákat. Mittomén a pick az övé volt, viszont az elkapó rossz útvonalat futott, ezért nézett ki olyan rosszul.
Ami jó, hogy nagyon jó dobásai is vannak. Tényleg nem sokan dobnak ilyen dinamikával ilyen pontosan. A távolság gyakorlatilag mindegy. Az nagyon meggyõzõ. Jó döntése több van mint rossz. Várnunk kell, hova fut ez ki.
Ha egyszer összeáll, hirtelen fog megtörténni. Ha megtörténik.
ulpianus
Ezért sem értem, hogy miért merült fel, hogy Dalton-nal megnyertük volna ezt a meccset. Ide sem kellett volna hozni. SB nyeréshez tízből kilencszer Top10-es irányító kell és Dalton nem az. Miért pazaroltuk rá az edzés és játékperceket? Lehet, hogy pillanatnyilag jobb eredményeket lehetne vele hozni, de azzal mire mennénk? Venni nem sikerült, így ki kell nevelni egy SB képes irányítót, csakhogy ezt Nagy jelenleg szabotálja.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Lehet itt papíron zsonglőrködni a kerettel (Dalton 10m, Foles 8m, Graham 8m...), de nem nagyon fog menni, mert elxúrtuk. Draft tőkénk és első körünk sincs. Megpróbálhatnánk még, hogy dobra verjük az értékeinket. Ja, hogy az sincs nagyon... Akkor mégis mi maradt? Ki kell rúgni Nagyot és ha továbbra is feleslegesen szórja hülyeségekre a pénzt, akkor Pace-t is. Mondjuk ez már évekkel ezelőtt is így volt, mégsem történt semmi.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Fields vét komoly rookie hibákat. Mittomén a pick az övé volt, viszont az elkapó rossz útvonalat futott, ezért nézett ki olyan rosszul.
Ami jó, hogy nagyon jó dobásai is vannak. Tényleg nem sokan dobnak ilyen dinamikával ilyen pontosan. A távolság gyakorlatilag mindegy. Az nagyon meggyõzõ. Jó döntése több van mint rossz. Várnunk kell, hova fut ez ki.
Ha egyszer összeáll, hirtelen fog megtörténni. Ha megtörténik.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
6 meccs alatt 3 nickel cornert elfogyasztottunk, s nem sérülések miatt.
Christian, Shelley, tegnap pedig Xavier Crawford. Mivel Crawford nem volt terített betli, ezért minden bizonnyal kap még egy lehetőséget majd a Bucs ellen. Legalább próbálkoznak. Thomas Grahamet is fogjuk látni idén, ez a jövőre nézve lesz majd kulcs, hogy a nickel corner mennyire lesz olyan poszt tavasszal, amibe muníciót kell fektetni.
több mint 2 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Hát srácok szerintem más meccset néztünk. Fields kifejezetten buta rookie hibákat csinált. Benyeli a sacket amikor eldobhatná mert nagy játékot akar csinálni, de ezeket meg fogja tanulni. A tehetsége viszont tisztán látszik.

Trubiskyhez ne hasonlítsuk már, neki az itt eltöltött ideje alatt összesen nem volt annyi 20+ yardos passza mint Fieldsnek ebben a szezonban…

A lábmunkáját végig dicsérte Olsen a közvetítés alatt. Amin ez elment az az ostoba zebra banda meg Fields tapasztalatlansága.

Fields intjénél tisztán be mozdult a védő, ott egy szabad játéknak kellett volna lennie. Fields is ezt gondolta… Rookie hiba hogy nem győződött meg róla hogy dobtak flaget. A bírok meg kapják be mert sima false start volt.

 twitter.com/jacobinfante24/status/1449801223276797957?s=21

Ezen nem nagyon van mit magyarázni. Így ugye egy pontszerzési lehetőség helyett jött a Packers.

Aztán ott volt a Edwards “taunting” bünti ami a liga legócskább szabálya. Tisztán látszik hogy Rodgers bele kap a sisak rácsába mond is valamit ezért ugat neki Edwards. Mutatja is a bírónak a sisak rácsot, de hát Rodgersnek mindent szabad.

Megint csak pontszerzési helyzetben delay of gamet hívnak Fieldsre amikor tisztán látszik hogy időt kér és még 3 mp van az órán. Teljesen nevetséges büntetés ismét amikor FG pozícióban voltunk. Aztán a bünti után jött a sack és punt.

 twitter.com/larrymayer/status/1449805556395413505?s=21

Az hogy batár holdingokat nem fújtak be a GB- nek azon már meg se lepődök. Jones TD futásánál vagy 3 holdingot láttam csak de hát ez a normális.

Herbert TD futásánál Mustipher holding. Kész vicc, semmi nem volt. A kommentátor és Olsen is mondta hogy egy teljesen tiszta blokk volt. Ok TD lett a drive vége csak épp több mint 2 perccel később.

Aztán Lazor valamivel jobban hívja a játékokat mint Nagy, de azért ő sem egy Sean Payton…A végén olyan szituációban ahol nem nyelhetsz be sacket olyan helyzetbe kényszerítette Fieldset hogy ez megtörtént. Olsen is mondta hogy nagyon nem tetszett neki az a játékhívás. Úgy is kellett volna egy FG meg egy TD. Mondta Olsen hogy nincsenek jó helyzetbe a TD-hez szóval tegyék könnyebbé Santos dolgát, nem kell mindeképp a 1st down vagy TD csak hozd a rugódat jobb helyzetbe. Erre behívnak egy olyan játékot ahol mindenki deep útvonalat fut és senki sem üres. Clark kétszer egymás után lecumiztatta Whitehairt és ezzel le is zárta a meccset.

Ami feltűnő volt hogy Fields sokszor meghosszabbította a játékot és kereste a mély játékot, de az elkapók nem tudtak elszakadni a GB csere DB sorától.

Értem én hogy próbálunk fizikálisak lenni és futtatni a labdát, de jobban is tesztelhettük volna a GB hátsó alakzatát ami tele volt sérültekkel.

Összességében Fields szerintem nem volt olyan rossz. Persze csinált egy pár buta rookie hibát, de mégiscsak egy rookie aki alig játszott még együtt az első sorral szóval ez még elő is fog fordulni. Ugyanakkor csinált nagy játékokat, szerintem jól mozgott a zsebben. Én azt látom hogy hétről hétre fejlődik és a potenciál igen is ott van. Az hogy itt valaki azt mondta hogy nem kezdő matéria meg gáz, meg olyan mint Trubisky hát az szerintem nem nyitotta ki a szemét. Persze lehet csak én látom másképp…

A védelem bár nem rossz, de amikor nagyon fontos lenne akkor nem tudnak lemenni a pályáról. A Safetyk nagyon gyengén játszanak idén, Jacksonra nem lehet rá ismerni mióta megkapta a csekket. Ez a védelem azonban főleg a front 7 miatt sokszor meccsben fogja tartani a csapatot még a gyengébb secondary ellenére is.
Tomcsik
Egészen zseniális ahogy felsoroltad a bírói hibákat a Bears kárára, a csúcs az Olsenre való hivatkozás, némileg lényegesen korrektebb lett volna ha a Packers részére dobott hibákat is belefűzöd, de csak hogy én is hivatkozzak Olsenre, szerinte egy jogos TD-t vettek el a GB-től.
több mint 2 éve
medvebro Chicago Bears 153
Van egy nagyon rossz érzésem, hogy felülről tulajdonosi részről érkezett egy nyomás a Pace-Nagy kombóra, miszerint nem szükséges a play-off meg a teljesítmény idénre, csak játsszon Fields, hogy "örüljön a nép" és ezáltal megtarthatják a munkájukat jövőre, nekik meg folyik be a pénz a mezeladásból meg a többi.
Pace-nek vannak felesleges FA igazolásai ezt nem érzi, de a draftokon rendre szerzünk 1-2 meghatározó alapembert, én őt nem feltétlenül dobnám a darálóba.
Nagy más fejezet, nem is részletezem, valami valamikor elszakadt és nem tudja túltenni magát rajta.

Csak a Defense-ben nem lesz már elég kraft feltétlenül egy SB menetelésre, így is öreg a gárda. Idén eddig a kapott pontokban egész jól tartják a ligát, de cáfoljanak meg, továbbá Desai is tanulja még a play call szakmát. A D-line erősebbnek tűnt, amíg nem volt Hicks az elmúlt hetekben, most messze nem volt annyi line-man csere a playek között és meglehet, hogy az volt a jó stratégia.

Nincs semmi gondom Fields-el, ő a jövőnk ez egyértelmű, de kövezzetek meg ha akartok, Daltonnal és a rutinjával lehet nem így alakult volna ez a meccs.
Igen a zebrák is hozták a formájukat, meg a play call sem feltétlen ült, de azon kívül a QB is ugyanúgy benne van a game managementben, mint az edzők.
Tanulnia kell és a legjobban úgy tanul ha játszik, de így mi, a szurkolók "csak reményt" kapunk, hogy mi lehet a jövőben és az a baj, hogy ezt a reményt kapjuk már évek óta és én személy szerint belefáradtam.

Ami szerintem még nagyon meglátszott az előző meccseken az Mooney sebessége, amit én a nem túl komoly ágyék sérülésnek tulajdonítanék, ami az injury riportokon többször is szerepelt az elmúlt hetekben.
Byrd és Graham egy-két blokktól eltekintve minek van még a keretben, kb annyit raktak le idén mint a secondary?

A változatosság kedvéért most idén nem feltétlenül a széleken megy el az O-line, hanem a center meg a guardok tekintetében. Mustiphert aki elindítja a ki&@*zott playt rendre megverik a kisebb védők is mind fizikumban mind sebességben.

Elnézést hogy kicsit rendezetlenül írom a gondolataim, de most ki kellett magamból adnom ezeket a gondolatokat, mert kezdem elengedni az egészet így 6 hét után. Buccaneersen, Ravens-en és Cardinalson kívül szerintem mindenki verhető lenne (igen a 49ers és a Steelers is) a maradék meccseken, ha meglenne az a potenciál az offense-ben amiről már nem tudom megállapítani hogy volt-e valaha.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tipikus .500 körüli csapat a mienk, egy jó, de top támadósorok ellen nem hatékony védelemmel, és egy rossz offensezel.

Fieldsnek ez volt az első meccse, ahol jó pár passznál hamarabb elengedte a labdát, mint az elkapó megcsinálta volna az irányváltást. Eddig ezeknél megvárta míg az elkapó már megcsinálta az irányváltást és utána dobta. Ezért is volt jó pár elkésett, leütött passza és felesleges hitje, sackje. Ez határozott fejlődés volt. De fizetjük a tanulópénzt keményen, mert hibázik sok minden másban. Az, amit collegeban a fizikális tehetségéből megoldott az az NFL-ben már nem megy minden esetben. Ezt is tanulni kell.

Azt továbbra is tartom, hogy én megértem az edzői stábot, hogy Fieldset miért nem akarták egyből kezdőbe tenni. Csak a tervet átírta egy sérülés, meg ugye hogy itt a meló a tét. Fields a játék sok részében jelenleg egy gyenge NFL kezdő QB. Aki szerint nem így van az győzzön meg erről. Viszont azzal egyetértek, sőt támogatom, hogy ezt a tanulási fázist át kell élni. Nem látom azt, hogy ha valaki gyengébb a rookie évében abból ne lehessen jobb QB hosszútávon, mint aki jobb rookie szezont produkált.

Ez az év ilyen lesz, előre a párt által meghatározott úton, nincs ebben semmi meglepetés. Ez a védelem 5 meccset még nyerni fog (többet nem), s a szokásos 8 győzelem körüli egál mérleg meglesz. De nem több. EZért is volt teljesen felesleges januárban ilyen helyzetbe hozni a GM-et meg a vezetőedzőt.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát srácok szerintem más meccset néztünk. Fields kifejezetten buta rookie hibákat csinált. Benyeli a sacket amikor eldobhatná mert nagy játékot akar csinálni, de ezeket meg fogja tanulni. A tehetsége viszont tisztán látszik.

Trubiskyhez ne hasonlítsuk már, neki az itt eltöltött ideje alatt összesen nem volt annyi 20+ yardos passza mint Fieldsnek ebben a szezonban…

A lábmunkáját végig dicsérte Olsen a közvetítés alatt. Amin ez elment az az ostoba zebra banda meg Fields tapasztalatlansága.

Fields intjénél tisztán be mozdult a védő, ott egy szabad játéknak kellett volna lennie. Fields is ezt gondolta… Rookie hiba hogy nem győződött meg róla hogy dobtak flaget. A bírok meg kapják be mert sima false start volt.

 twitter.com/jacobinfante24/status/1449801223276797957?s=21

Ezen nem nagyon van mit magyarázni. Így ugye egy pontszerzési lehetőség helyett jött a Packers.

Aztán ott volt a Edwards “taunting” bünti ami a liga legócskább szabálya. Tisztán látszik hogy Rodgers bele kap a sisak rácsába mond is valamit ezért ugat neki Edwards. Mutatja is a bírónak a sisak rácsot, de hát Rodgersnek mindent szabad.

Megint csak pontszerzési helyzetben delay of gamet hívnak Fieldsre amikor tisztán látszik hogy időt kér és még 3 mp van az órán. Teljesen nevetséges büntetés ismét amikor FG pozícióban voltunk. Aztán a bünti után jött a sack és punt.

 twitter.com/larrymayer/status/1449805556395413505?s=21

Az hogy batár holdingokat nem fújtak be a GB- nek azon már meg se lepődök. Jones TD futásánál vagy 3 holdingot láttam csak de hát ez a normális.

Herbert TD futásánál Mustipher holding. Kész vicc, semmi nem volt. A kommentátor és Olsen is mondta hogy egy teljesen tiszta blokk volt. Ok TD lett a drive vége csak épp több mint 2 perccel később.

Aztán Lazor valamivel jobban hívja a játékokat mint Nagy, de azért ő sem egy Sean Payton…A végén olyan szituációban ahol nem nyelhetsz be sacket olyan helyzetbe kényszerítette Fieldset hogy ez megtörtént. Olsen is mondta hogy nagyon nem tetszett neki az a játékhívás. Úgy is kellett volna egy FG meg egy TD. Mondta Olsen hogy nincsenek jó helyzetbe a TD-hez szóval tegyék könnyebbé Santos dolgát, nem kell mindeképp a 1st down vagy TD csak hozd a rugódat jobb helyzetbe. Erre behívnak egy olyan játékot ahol mindenki deep útvonalat fut és senki sem üres. Clark kétszer egymás után lecumiztatta Whitehairt és ezzel le is zárta a meccset.

Ami feltűnő volt hogy Fields sokszor meghosszabbította a játékot és kereste a mély játékot, de az elkapók nem tudtak elszakadni a GB csere DB sorától.

Értem én hogy próbálunk fizikálisak lenni és futtatni a labdát, de jobban is tesztelhettük volna a GB hátsó alakzatát ami tele volt sérültekkel.

Összességében Fields szerintem nem volt olyan rossz. Persze csinált egy pár buta rookie hibát, de mégiscsak egy rookie aki alig játszott még együtt az első sorral szóval ez még elő is fog fordulni. Ugyanakkor csinált nagy játékokat, szerintem jól mozgott a zsebben. Én azt látom hogy hétről hétre fejlődik és a potenciál igen is ott van. Az hogy itt valaki azt mondta hogy nem kezdő matéria meg gáz, meg olyan mint Trubisky hát az szerintem nem nyitotta ki a szemét. Persze lehet csak én látom másképp…

A védelem bár nem rossz, de amikor nagyon fontos lenne akkor nem tudnak lemenni a pályáról. A Safetyk nagyon gyengén játszanak idén, Jacksonra nem lehet rá ismerni mióta megkapta a csekket. Ez a védelem azonban főleg a front 7 miatt sokszor meccsben fogja tartani a csapatot még a gyengébb secondary ellenére is.

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
24 pontot kaptunk. Ne mondja senki, hogy ezzel a védelemmel nem lehet SB-t nyerni. Nekünk egy McVay, Sean Payton kaliberű edzőre van szükségünk. Amíg Nagy itt van, esélytelenek vagyunk bármire. Fields-ből még lehetne valami, de így nem lesz mert tönkreteszik.
mortirolo
Egy védelmet az is minősít hogy ha helyzet van képes-e a stopra. Na most ez a D nem ilyen sajnos, kevés pontot kap de ma is, amikor kellett a végén hogy tdt szerezzenek könnyedén (!) sikerült. Azért lett csak 24 pont mert ennyire volt szükségük ma.

Engem sokkal jobban érdekel hogy felállt-e volna 10/14-0ról ugyanígy a gb...
davemayer
És miért volt ennyire szükségük? Mert mi 14-et szereztünk...

Miért szereztünk csak 14-et? Pl. ezért:

kb. 40 yardra voltunk és volt még két kísérletünk, hogy bevigyük 35-re, hogy meglegyen a biztos 3 pont (Haho, nálunk játszik Santos.). Onnan nyugodtan rámehettünk volna a 7 pontra. Mi lett a vége? Punt... Szerinted, amikor ilyet lát a védelem, akkor mennyire tud még a saját munkájára koncentrálni? Nagy regnálása alatt végig ez a hülyeség ment. Nagyon unalmas már.

Egyébként legkésőbb a Draft után (aki megnézett 3 videót, annak előtte) lehetett tudni, hogy Fields lassan hoz döntéseket, viszont jó a lába és baromi pontosan dob távolra. Erre kellene építeni. Ki a felelős azért, hogy nem így van. Ne mondják már nekem, hogy nem lehet 14 pontnál többet kihozni egy meccsen csak a Fields-Mooney kapcsolatból.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
24 pontot kaptunk. Ne mondja senki, hogy ezzel a védelemmel nem lehet SB-t nyerni. Nekünk egy McVay, Sean Payton kaliberű edzőre van szükségünk. Amíg Nagy itt van, esélytelenek vagyunk bármire. Fields-ből még lehetne valami, de így nem lesz mert tönkreteszik.
mortirolo
Egy védelmet az is minősít hogy ha helyzet van képes-e a stopra. Na most ez a D nem ilyen sajnos, kevés pontot kap de ma is, amikor kellett a végén hogy tdt szerezzenek könnyedén (!) sikerült. Azért lett csak 24 pont mert ennyire volt szükségük ma.

Engem sokkal jobban érdekel hogy felállt-e volna 10/14-0ról ugyanígy a gb...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal