Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az túlzás hogy az O jó volt tegnap, de valami fény volt végre. Ez volt Fields eddigi legkomplettebb játéka. Voltak szép passzok, futások, varázslat menekülés, bevonta a TE-ket a játékba. Kezdett úgy kinézni mint egy franchise QB.. Herbert nagyon jó még úgy is hogy az O fal és főleg a belső 3-as nem a legjobb. ( nem tudom Mustipher hogy kezdő még mindig.)

A védelem viszont az utóbbi 2 meccsen kritikán aluli. Értem én hogy nincs Mack, na de hogy 0 sack, 0hit 0 pressure az vicc. Garoppolo össze passzolt 300+ yardot úgy hogy alig volt 10+ yardos passza viszont YAC az egekben volt. Ha nem tudsz 4 emberrel oda érni akkor blitzelj. Értem én hogy nem ez a D játék filozófiája, de néha váltani kell. 3&végtelenre engedünk egy 80 yardos TD-t…. Hogy? Abban az esetben bármi megtörténhetett volna csak egy hosszú játék nem… Ott is volt a meccs forduló pontja. Futás ellen sorra nyeltük a nagyobbnál-nagyobb futásokat. Volt egy olyan szakasza a meccsnek ahol a 49-ers 11yard/ game átlagolt. Az egyik driveba konkrétan 1 2nd down volt mert mindent megoldottak 1st downra… Nevetséges. Goldman sehol nincs idén, nem tudom akar-e egyáltalán játszani vagy a sok kihagyás miatt van ez. Nem tudom mikor láttam utoljára ilyet hogy így alrébb pakolják a front sevent. Ez a D már nem az a D, de azért ez a teljesítmény sokkoló volt…

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Borom mennyire volt vállalható?
Proki_
Pass protban élőben úgy láttam, hogy jól teljesített. Főleg Bosa ellen játszott pedig, s talán jött róla 1 pressure. Futásblokkolásnál viszont nem volt jó. IR után első meccsnek rookieként azért bőven megfelelő volt. Innen kellene tovább lépni.
A belső hármas viszont nagyon rosszul játszott. Lehet egy jobb edzői munkával Whitehair nem nézne ki ennyire rosszul, de a faszi jövőre 12 milliós fizetéssel bír.
több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Borom mennyire volt vállalható?
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
476 yard, 0 sack 0 int 0 fumble

Nem is emlékszem ilyen rossz teljesitményre, plane otthon
davemayer
Meg a 8 yardos futásonkénti átlag, meh....😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
476 yard, 0 sack 0 int 0 fumble

Nem is emlékszem ilyen rossz teljesitményre, plane otthon

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Ha nem lett volna teljesen egyértelmű eddig is, hogy ennek a védelemnek már vége van, akkor legyen az már. Láttuk tavaly is, tagadtuk. Látjuk idén is. Game over.

Hicks, Robinson trade. Teljesen feleslegesen vannak itt most. Jó játékosok, de nem a jövő. Robinson lehetne az még, de nem 20 millióért.
tüsi91
En Robinsont mindenkepp megtartanam, jol OL-nal o is sokkal tobb labdat fog kapni.
davemayer
Én nem. 20 milliót kér el. Kell igen WR, de jobban kellene támadófal.
tüsi91
Tamado falat FAn lehet majd erositeni?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha nem lett volna teljesen egyértelmű eddig is, hogy ennek a védelemnek már vége van, akkor legyen az már. Láttuk tavaly is, tagadtuk. Látjuk idén is. Game over.

Hicks, Robinson trade. Teljesen feleslegesen vannak itt most. Jó játékosok, de nem a jövő. Robinson lehetne az még, de nem 20 millióért.
tüsi91
En Robinsont mindenkepp megtartanam, jol OL-nal o is sokkal tobb labdat fog kapni.
davemayer
Én nem. 20 milliót kér el. Kell igen WR, de jobban kellene támadófal.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Ha nem lett volna teljesen egyértelmű eddig is, hogy ennek a védelemnek már vége van, akkor legyen az már. Láttuk tavaly is, tagadtuk. Látjuk idén is. Game over.

Hicks, Robinson trade. Teljesen feleslegesen vannak itt most. Jó játékosok, de nem a jövő. Robinson lehetne az még, de nem 20 millióért.
tüsi91
En Robinsont mindenkepp megtartanam, jol OL-nal o is sokkal tobb labdat fog kapni.

D-re mar en is azt irtam hogy Smith-en kivul tradelni kell akit lehet, akár Macket is, plane Hicks-t.
Ettől függetlenül ez a vereség most különösen rosszul esik, mert 50-50es meccsen nem is tudom mikor engedtek 30+-t.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha nem lett volna teljesen egyértelmű eddig is, hogy ennek a védelemnek már vége van, akkor legyen az már. Láttuk tavaly is, tagadtuk. Látjuk idén is. Game over.

Hicks, Robinson trade. Teljesen feleslegesen vannak itt most. Jó játékosok, de nem a jövő. Robinson lehetne az még, de nem 20 millióért.

A támadófal kimagaslóan legjobb játékosa 39 éves és jövőre nem lesz itt.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
D jól leadta sajnos...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Kár hogy ennyi a hiányzó, teljes csapattal és egy jó gameplannel ez a meccs otthon a mostani 9ers ellen hozható lenne.
Remélem így is legalább szoros lesz, nem égetjük le magunkat megint.
davemayer
csak szólok, hogy nálunk is van pár hiányzó..

😀
petey
Persze, de én a ti mostani csapatotokat hasonlítottam össze a mi lehető legjobbunkkal 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 932 — Csodabogár
Kár hogy ennyi a hiányzó, teljes csapattal és egy jó gameplannel ez a meccs otthon a mostani 9ers ellen hozható lenne.
Remélem így is legalább szoros lesz, nem égetjük le magunkat megint.
davemayer
csak szólok, hogy nálunk is van pár hiányzó..

😀

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Kár hogy ennyi a hiányzó, teljes csapattal és egy jó gameplannel ez a meccs otthon a mostani 9ers ellen hozható lenne.
Remélem így is legalább szoros lesz, nem égetjük le magunkat megint.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Friss hirek.

Nagy nem lesz ott a meccsen, de nem gondolom, hogy hirtelen megtáltosodna az offense. Talán Lazor egy picit nagyobb szabadságot kap ugyan.

Mack nem került IR-re. Tippre a Steelers ellenit még kihagyja, aztán bye week. 3 hét pihenő csak elég lesz.

Borom aktiválva. Még mindig meredeknek érzem, hogy 7 hét pause után egy 5.körös újonc, akinek 15 NFL snapje van egyből a pályára legyen dobva. De legalább egy újabb olyan játékos lenne, aki miatt érdemes meccset nézni. Neki is lenne egy tanuló év.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 932 — Csodabogár
Quinn aktiválva lett a COVID listáról és játszik holnap. Az majd kiderül mennyit vett ki belőle a fertőzés. Meg Trent Williams ellen játszik majd, úgyhogy nincs Mack a túloldalon.

Wilkinson is aktiválva lett COVID listáról. Én azt gondolom, hogy neki kell kezdenie ROT-ként, Borom 7 hét után edzett először a héten.

Caleb Johnson is aktiválva lett már korábban. ST coverageben egyik legjobb ember.

Jimmy Graham státuszáról - szintén COVID - egyelőre nincs információ.
tüsi91
TW questionable.

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Quinn aktiválva lett a COVID listáról és játszik holnap. Az majd kiderül mennyit vett ki belőle a fertőzés. Meg Trent Williams ellen játszik majd, úgyhogy nincs Mack a túloldalon.

Wilkinson is aktiválva lett COVID listáról. Én azt gondolom, hogy neki kell kezdenie ROT-ként, Borom 7 hét után edzett először a héten.

Caleb Johnson is aktiválva lett már korábban. ST coverageben egyik legjobb ember.

Jimmy Graham státuszáról - szintén COVID - egyelőre nincs információ.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagyjából visszanéztem a Bucs meccset.
Ami nagyon szánalmas, hogy itt a hét heti szar teljesítménynek nincsen következménye.
Ha lenne, akkor Mustipher pad. Játszik helyette Eiselen vagy Bars vagy Daniels teljesen mindegy. Mustipher olyan szinten szánalmas, hogy Lenotól elnézést kell kérjek. Herbert ennek ellenére tud futni. Neki ez a zóna blokkolás nagyon fekszik. Peters és Daniels NFL átlag játszanak. Whitehair nem. Az aktuális RT sem.
Borom edz már a héten, nem tudom milyen formában lehet. Felelőtlenül nem kellene kezdőben dobni 6 hét pause után. Viszont jó lenne valami stabilitást és reményt hozni a jobb oldalra.
tüsi91
Minden elismerésem, hogy újra tudtad nézni. Nekem már elsőre is sok(k) volt. Azóta is próbálom törölni.
mortirolo
A vereség egy dolog, de ilyenkor játékosokat próbálok nézni, már amennyire persze a kameraszög engedi. Secondary játékost vagy elkapót ezért is nehezebb scoutolni így.

Mustipherről már ejtettem szót, visszanézve azért Bars sem volt oly hű de kiemelkedő. Viszont Mustipher, az egy dolog, hogy általában eltolják, vagy éppen betolják a picsába, de én komoly gondot látok a protection kiosztásban is, lásd az első sack rögtön a második offensive playnél. Ezt kombinálod egy újonc QB-val és protectionben egy újonc futóval.

Edge: Mack nincs hétvégén, Quinnt nem tudjuk. Ha játszik is azért tételezhetjük, hogy nem lesz kirobbanó erőállapotban és formában. Ha nem játszik, akkor marad a Gipson, Kamara, Jones és tippre PS-ből Snowden négyes. Azért is néztem újra a meccset, hogy Gipson és Kamara hogy játszott. Nem jól. Gipsonnak volt én számításaim szerint 4 játéka, ahol tisztán megverte az emberét, és egy átlag QB ellen minimum pressure jött volna róla. Kamaranak viszont nagyon nagy kabát voltak a Bucs tackljei. Sebessége már csak azért sincs meg mert ugye collegeban még 3 tech DT volt, erőből pedig nem tudta megverni őket. Volt pár play ahol elvesztette a labdát vagy későn reagált. Ez még nem az ő szintje. Szóval ha nincs Quinn sem hétvégén, akkor nagyon vérszegény lesz az edge rush, ha csak a srácok nem kapják el a fonalat. Trent Williams ellen még egy bombaformában lévő Quinnt sem mondanám esélyesnek, hát még a srácokat. Mack kiesése már csak futás ellen is nagy érvágás. Középen a Bucs támadófala takarított, ott azért megint előjönnek a problémák.


Vildorról jött egy DPI (ami szerintem holding volt, de lényegtelen), egy Godwin elkapás, meg egy Evans TD, de összességében szerintem továbbra is rendben volt.

Tashaun Gipson edz már, de én remélem, hogy a kezdőbe nem rakják vissza. Houston-Carson jól játszott, labdákat ütött le, futás ellen magabiztosan szerelt. Nincs ok arra, hogy Gipson visszakerüljön.

A védelem oldalán a legfontosabb, hogy középen ne fussanak át rajtunk. Mert a Bucs megtette és szarul nézett ki nagyon. Ha a 49ers tud futni, akkor ez egy csontsima meccs lesz.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Nagyjából visszanéztem a Bucs meccset.
Ami nagyon szánalmas, hogy itt a hét heti szar teljesítménynek nincsen következménye.
Ha lenne, akkor Mustipher pad. Játszik helyette Eiselen vagy Bars vagy Daniels teljesen mindegy. Mustipher olyan szinten szánalmas, hogy Lenotól elnézést kell kérjek. Herbert ennek ellenére tud futni. Neki ez a zóna blokkolás nagyon fekszik. Peters és Daniels NFL átlag játszanak. Whitehair nem. Az aktuális RT sem.
Borom edz már a héten, nem tudom milyen formában lehet. Felelőtlenül nem kellene kezdőben dobni 6 hét pause után. Viszont jó lenne valami stabilitást és reményt hozni a jobb oldalra.
tüsi91
Minden elismerésem, hogy újra tudtad nézni. Nekem már elsőre is sok(k) volt. Azóta is próbálom törölni.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagyjából visszanéztem a Bucs meccset.
Ami nagyon szánalmas, hogy itt a hét heti szar teljesítménynek nincsen következménye.
Ha lenne, akkor Mustipher pad. Játszik helyette Eiselen vagy Bars vagy Daniels teljesen mindegy. Mustipher olyan szinten szánalmas, hogy Lenotól elnézést kell kérjek. Herbert ennek ellenére tud futni. Neki ez a zóna blokkolás nagyon fekszik. Peters és Daniels NFL átlag játszanak. Whitehair nem. Az aktuális RT sem.
Borom edz már a héten, nem tudom milyen formában lehet. Felelőtlenül nem kellene kezdőben dobni 6 hét pause után. Viszont jó lenne valami stabilitást és reményt hozni a jobb oldalra.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Miért fontos a hétvégi győzelem:

Bebizonyitják hogy Nagy egyaltalán nem ad hozzá a csapat teljesitményéhez, sőt.
Shanahant év végén kiteszik frisco-ból mert kikapott még tőlünk is.
Mi kinevezzük őt az új HC-nak és ő visszahozza a kirúgott Fangio-t DC-nak.
Jövőre meg megb..unk mindenkit.
Na?


🤣🤣🤣
davemayer
Bárcsak ez lenne és megszabadulnánk ettől a kóklertől. Legyen csak nálatok DC. De Shanny hozzánk jön apja nyomán, és tradelünk ARodért. SB-ben találkozunk 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Miért fontos a hétvégi győzelem:

Bebizonyitják hogy Nagy egyaltalán nem ad hozzá a csapat teljesitményéhez, sőt.
Shanahant év végén kiteszik frisco-ból mert kikapott még tőlünk is.
Mi kinevezzük őt az új HC-nak és ő visszahozza a kirúgott Fangio-t DC-nak.
Jövőre meg megb..unk mindenkit.
Na?


🤣🤣🤣
davemayer
És Dalton lesz az irányítónk, meccsenkénti 138,5 QB ratinggel.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Miért fontos a hétvégi győzelem:

Bebizonyitják hogy Nagy egyaltalán nem ad hozzá a csapat teljesitményéhez, sőt.
Shanahant év végén kiteszik frisco-ból mert kikapott még tőlünk is.
Mi kinevezzük őt az új HC-nak és ő visszahozza a kirúgott Fangio-t DC-nak.
Jövőre meg megb..unk mindenkit.
Na?


🤣🤣😂
davemayer
A Packerst kétszer 🤣😂
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Miért fontos a hétvégi győzelem:

Bebizonyitják hogy Nagy egyaltalán nem ad hozzá a csapat teljesitményéhez, sőt.
Shanahant év végén kiteszik frisco-ból mert kikapott még tőlünk is.
Mi kinevezzük őt az új HC-nak és ő visszahozza a kirúgott Fangio-t DC-nak.
Jövőre meg megb..unk mindenkit.
Na?


🤣🤣🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Információk szerint Mack IR a lábfej sérülése miatt.
Browns ellen sérült meg, azóta nem edzett és dominálta a Raiderst pl. Sajnos neki is és Hicksnek is nincs már egészséges hete, a 30 rossz oldala már csak ilyen. De Mack is játszik minden féle sérüléssel és nem is akárhogyan.
Ha IR, az azt jelenti, hogy a 49ers, Steelers, Ravens ellen nem játszik.

Remélem nem tradelünk valami veterán pass rusherért. Quinn talán játszik hétvégén, de fene tudja mennyire lesz használható a fertőzés után.
tüsi91
Persze, hogy pont ellenünk térhet vissza. 😊