Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 968 — Csodabogár
Quinn aktiválva lett a COVID listáról és játszik holnap. Az majd kiderül mennyit vett ki belőle a fertőzés. Meg Trent Williams ellen játszik majd, úgyhogy nincs Mack a túloldalon.

Wilkinson is aktiválva lett COVID listáról. Én azt gondolom, hogy neki kell kezdenie ROT-ként, Borom 7 hét után edzett először a héten.

Caleb Johnson is aktiválva lett már korábban. ST coverageben egyik legjobb ember.

Jimmy Graham státuszáról - szintén COVID - egyelőre nincs információ.
tüsi91
TW questionable.

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Quinn aktiválva lett a COVID listáról és játszik holnap. Az majd kiderül mennyit vett ki belőle a fertőzés. Meg Trent Williams ellen játszik majd, úgyhogy nincs Mack a túloldalon.

Wilkinson is aktiválva lett COVID listáról. Én azt gondolom, hogy neki kell kezdenie ROT-ként, Borom 7 hét után edzett először a héten.

Caleb Johnson is aktiválva lett már korábban. ST coverageben egyik legjobb ember.

Jimmy Graham státuszáról - szintén COVID - egyelőre nincs információ.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagyjából visszanéztem a Bucs meccset.
Ami nagyon szánalmas, hogy itt a hét heti szar teljesítménynek nincsen következménye.
Ha lenne, akkor Mustipher pad. Játszik helyette Eiselen vagy Bars vagy Daniels teljesen mindegy. Mustipher olyan szinten szánalmas, hogy Lenotól elnézést kell kérjek. Herbert ennek ellenére tud futni. Neki ez a zóna blokkolás nagyon fekszik. Peters és Daniels NFL átlag játszanak. Whitehair nem. Az aktuális RT sem.
Borom edz már a héten, nem tudom milyen formában lehet. Felelőtlenül nem kellene kezdőben dobni 6 hét pause után. Viszont jó lenne valami stabilitást és reményt hozni a jobb oldalra.
tüsi91
Minden elismerésem, hogy újra tudtad nézni. Nekem már elsőre is sok(k) volt. Azóta is próbálom törölni.
mortirolo
A vereség egy dolog, de ilyenkor játékosokat próbálok nézni, már amennyire persze a kameraszög engedi. Secondary játékost vagy elkapót ezért is nehezebb scoutolni így.

Mustipherről már ejtettem szót, visszanézve azért Bars sem volt oly hű de kiemelkedő. Viszont Mustipher, az egy dolog, hogy általában eltolják, vagy éppen betolják a picsába, de én komoly gondot látok a protection kiosztásban is, lásd az első sack rögtön a második offensive playnél. Ezt kombinálod egy újonc QB-val és protectionben egy újonc futóval.

Edge: Mack nincs hétvégén, Quinnt nem tudjuk. Ha játszik is azért tételezhetjük, hogy nem lesz kirobbanó erőállapotban és formában. Ha nem játszik, akkor marad a Gipson, Kamara, Jones és tippre PS-ből Snowden négyes. Azért is néztem újra a meccset, hogy Gipson és Kamara hogy játszott. Nem jól. Gipsonnak volt én számításaim szerint 4 játéka, ahol tisztán megverte az emberét, és egy átlag QB ellen minimum pressure jött volna róla. Kamaranak viszont nagyon nagy kabát voltak a Bucs tackljei. Sebessége már csak azért sincs meg mert ugye collegeban még 3 tech DT volt, erőből pedig nem tudta megverni őket. Volt pár play ahol elvesztette a labdát vagy későn reagált. Ez még nem az ő szintje. Szóval ha nincs Quinn sem hétvégén, akkor nagyon vérszegény lesz az edge rush, ha csak a srácok nem kapják el a fonalat. Trent Williams ellen még egy bombaformában lévő Quinnt sem mondanám esélyesnek, hát még a srácokat. Mack kiesése már csak futás ellen is nagy érvágás. Középen a Bucs támadófala takarított, ott azért megint előjönnek a problémák.


Vildorról jött egy DPI (ami szerintem holding volt, de lényegtelen), egy Godwin elkapás, meg egy Evans TD, de összességében szerintem továbbra is rendben volt.

Tashaun Gipson edz már, de én remélem, hogy a kezdőbe nem rakják vissza. Houston-Carson jól játszott, labdákat ütött le, futás ellen magabiztosan szerelt. Nincs ok arra, hogy Gipson visszakerüljön.

A védelem oldalán a legfontosabb, hogy középen ne fussanak át rajtunk. Mert a Bucs megtette és szarul nézett ki nagyon. Ha a 49ers tud futni, akkor ez egy csontsima meccs lesz.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 968
Nagyjából visszanéztem a Bucs meccset.
Ami nagyon szánalmas, hogy itt a hét heti szar teljesítménynek nincsen következménye.
Ha lenne, akkor Mustipher pad. Játszik helyette Eiselen vagy Bars vagy Daniels teljesen mindegy. Mustipher olyan szinten szánalmas, hogy Lenotól elnézést kell kérjek. Herbert ennek ellenére tud futni. Neki ez a zóna blokkolás nagyon fekszik. Peters és Daniels NFL átlag játszanak. Whitehair nem. Az aktuális RT sem.
Borom edz már a héten, nem tudom milyen formában lehet. Felelőtlenül nem kellene kezdőben dobni 6 hét pause után. Viszont jó lenne valami stabilitást és reményt hozni a jobb oldalra.
tüsi91
Minden elismerésem, hogy újra tudtad nézni. Nekem már elsőre is sok(k) volt. Azóta is próbálom törölni.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagyjából visszanéztem a Bucs meccset.
Ami nagyon szánalmas, hogy itt a hét heti szar teljesítménynek nincsen következménye.
Ha lenne, akkor Mustipher pad. Játszik helyette Eiselen vagy Bars vagy Daniels teljesen mindegy. Mustipher olyan szinten szánalmas, hogy Lenotól elnézést kell kérjek. Herbert ennek ellenére tud futni. Neki ez a zóna blokkolás nagyon fekszik. Peters és Daniels NFL átlag játszanak. Whitehair nem. Az aktuális RT sem.
Borom edz már a héten, nem tudom milyen formában lehet. Felelőtlenül nem kellene kezdőben dobni 6 hét pause után. Viszont jó lenne valami stabilitást és reményt hozni a jobb oldalra.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Miért fontos a hétvégi győzelem:

Bebizonyitják hogy Nagy egyaltalán nem ad hozzá a csapat teljesitményéhez, sőt.
Shanahant év végén kiteszik frisco-ból mert kikapott még tőlünk is.
Mi kinevezzük őt az új HC-nak és ő visszahozza a kirúgott Fangio-t DC-nak.
Jövőre meg megb..unk mindenkit.
Na?


🤣🤣🤣
davemayer
Bárcsak ez lenne és megszabadulnánk ettől a kóklertől. Legyen csak nálatok DC. De Shanny hozzánk jön apja nyomán, és tradelünk ARodért. SB-ben találkozunk 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Miért fontos a hétvégi győzelem:

Bebizonyitják hogy Nagy egyaltalán nem ad hozzá a csapat teljesitményéhez, sőt.
Shanahant év végén kiteszik frisco-ból mert kikapott még tőlünk is.
Mi kinevezzük őt az új HC-nak és ő visszahozza a kirúgott Fangio-t DC-nak.
Jövőre meg megb..unk mindenkit.
Na?


🤣🤣🤣
davemayer
És Dalton lesz az irányítónk, meccsenkénti 138,5 QB ratinggel.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Miért fontos a hétvégi győzelem:

Bebizonyitják hogy Nagy egyaltalán nem ad hozzá a csapat teljesitményéhez, sőt.
Shanahant év végén kiteszik frisco-ból mert kikapott még tőlünk is.
Mi kinevezzük őt az új HC-nak és ő visszahozza a kirúgott Fangio-t DC-nak.
Jövőre meg megb..unk mindenkit.
Na?


🤣🤣😂
davemayer
A Packerst kétszer 🤣😂
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Miért fontos a hétvégi győzelem:

Bebizonyitják hogy Nagy egyaltalán nem ad hozzá a csapat teljesitményéhez, sőt.
Shanahant év végén kiteszik frisco-ból mert kikapott még tőlünk is.
Mi kinevezzük őt az új HC-nak és ő visszahozza a kirúgott Fangio-t DC-nak.
Jövőre meg megb..unk mindenkit.
Na?


🤣🤣🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Információk szerint Mack IR a lábfej sérülése miatt.
Browns ellen sérült meg, azóta nem edzett és dominálta a Raiderst pl. Sajnos neki is és Hicksnek is nincs már egészséges hete, a 30 rossz oldala már csak ilyen. De Mack is játszik minden féle sérüléssel és nem is akárhogyan.
Ha IR, az azt jelenti, hogy a 49ers, Steelers, Ravens ellen nem játszik.

Remélem nem tradelünk valami veterán pass rusherért. Quinn talán játszik hétvégén, de fene tudja mennyire lesz használható a fertőzés után.
tüsi91
Persze, hogy pont ellenünk térhet vissza. 😊

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 968
49ers, Steelers, Ravens ellen nem játszik.
tüsi91
Milyen erősnek gondoltuk ezt a sort még a szezon előtt, most meg simán verhetőnek tűnnek. Persze nekünk nem annyira, de hátha.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Információk szerint Mack IR a lábfej sérülése miatt.
Browns ellen sérült meg, azóta nem edzett és dominálta a Raiderst pl. Sajnos neki is és Hicksnek is nincs már egészséges hete, a 30 rossz oldala már csak ilyen. De Mack is játszik minden féle sérüléssel és nem is akárhogyan.
Ha IR, az azt jelenti, hogy a 49ers, Steelers, Ravens ellen nem játszik.

Remélem nem tradelünk valami veterán pass rusherért. Quinn talán játszik hétvégén, de fene tudja mennyire lesz használható a fertőzés után.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Minden csapatban vannak olyan játékosok, akiről szó nincsen, de mégis roppant fontosak. Gondolom már rájöttetek arra, hogy én szeretem az időmet ilyen emberekre is fecsérelni.

Alex Bars
Hétvégén a második negyedben állt be Simmons helyett RT-be és összesen 1 nyomást engedett. (Futni elsősorban bal oldalra futottunk: Peters >>> Leno).
Bars ezzel éles alapszakasz meccsen játszott már LG-t, C-t, RG-t, RT-t. (Preseason meccsen 2019-ben volt LT is). Centert úgy játszott tavaly a Titans ellen, hogy még középiskolában adott fel utoljára snapet. Minden poszton tud egy közepes teljesítményt hozni. Az ilyen univerzális, gyorsan alkalmazkodó játékosok aranyat érnek. Az már csak személyes megjegyzés, hogy Mustiphert le kellene cserélni rá.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Az NFL-ben két út vezet a siker felé. Az egyik a jó munka és/vagy szerencse. A másik, ha leszerződteted TB12-őt.
mortirolo
Rodgers-szel ugyanez lesz majd ha elmegy egy potens cdapathoz pl steelers

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 968
Az NFL-ben két út vezet a siker felé. Az egyik a jó munka és/vagy szerencse. A másik, ha leszerződteted TB12-őt.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Matt Nagy is Covidos
csi77
Lesz ideje gameplant írni a Steelersre 🙃
steelwolf
Ja elképzelem ahogy facetime-on mondja ezt a csapatnak és a hátsóbb sorokból feltör a röhögés.

Aki látta a sideline-nál az arcokat a Bucs ellen az láthatta milyen arcot vágnak azok a játékosok akiknek fogalmuk sincs arról mit is kellene csinálni.
davemayer
Nálunk ez megy cirka 50 éve.
Bazzani
Bazza esküszöm számomra olyan ez az egész a lions-szal kapcsolatban mintha mindig feltennéd ugyanazt a lemezt bármi is történjék egy adott meccsen. Nagyon sok embernek feltűnt mennyivel másabb idén a lions, a veresegek ellenére is. Például az ahogy a rams elleni meccshez hozzáálltatok az kiváló volt és az elmúlt évek lionsától ez elképzelhetetlen lett volna.
davemayer
Mondjuk ez 0-7-nél, ennyi év szarakodás után nem valami biztató, főleg úgy, hogy Goff messze nem a megoldás hosszú távra a frencsi irányítónak. Kb ez olyan, mintha most mi Daltonnal állnánk hasonló mérleggel, de ügyesen játszanak a srácok.
Nem hiszem, hogy sokakat vigasztalna....
Ráadásul, lett volna esélyük valamelyik fiatal QB-t kihúzni, aki Goff mögött/mellett betanulhatott volna. Ja és mi kihúztuk Fieldset
Szóval, valahol értem.
csi77
Több szempontból sem lett volna értelme irwnyítót húzniuk most, pont Goff miatt. A mai nflben úgy tudsz hatékony sb windowt felépíteni ha a qb-d rookie contractjának idejében már contender tudsz lenni (lásd seattle wilsonnal). Ha most kihúzták volna Fieldset pl az hagyján hogy pályát nem látott volna Goff miatt de Goff szerződése miatt garantált is hogy nem fog kezdeni az első két évében. Mire felveszi a ritmust és hatékony lesz ott járna a csapat hogy szerződést kell hosszabbítani az új fr qb-val, ami mindig behatárolja utána a capet ugyebár.
Szerintem kifejezetten okosan csinálják, felépítenek egy új rostert Goffal, megnézik ki az akire lehet számítani hosszabb távon, aztán vagy jövőre vagy akár 2023ban kihúzzák az új fr qbt és robbantanak vele.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Matt Nagy is Covidos
csi77
Lesz ideje gameplant írni a Steelersre 🙃
steelwolf
Ja elképzelem ahogy facetime-on mondja ezt a csapatnak és a hátsóbb sorokból feltör a röhögés.

Aki látta a sideline-nál az arcokat a Bucs ellen az láthatta milyen arcot vágnak azok a játékosok akiknek fogalmuk sincs arról mit is kellene csinálni.
davemayer
Nálunk ez megy cirka 50 éve.
Bazzani
Bazza esküszöm számomra olyan ez az egész a lions-szal kapcsolatban mintha mindig feltennéd ugyanazt a lemezt bármi is történjék egy adott meccsen. Nagyon sok embernek feltűnt mennyivel másabb idén a lions, a veresegek ellenére is. Például az ahogy a rams elleni meccshez hozzáálltatok az kiváló volt és az elmúlt évek lionsától ez elképzelhetetlen lett volna.
davemayer
0-10 idén.
A többi csak mellébeszélés.
Majd amikor ügyességre meg lelkesedésre adják a bajnoki címet akkor szólj.

több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Matt Nagy is Covidos
csi77
Lesz ideje gameplant írni a Steelersre 🙃
steelwolf
Ja elképzelem ahogy facetime-on mondja ezt a csapatnak és a hátsóbb sorokból feltör a röhögés.

Aki látta a sideline-nál az arcokat a Bucs ellen az láthatta milyen arcot vágnak azok a játékosok akiknek fogalmuk sincs arról mit is kellene csinálni.
davemayer
Nálunk ez megy cirka 50 éve.
Bazzani
Bazza esküszöm számomra olyan ez az egész a lions-szal kapcsolatban mintha mindig feltennéd ugyanazt a lemezt bármi is történjék egy adott meccsen. Nagyon sok embernek feltűnt mennyivel másabb idén a lions, a veresegek ellenére is. Például az ahogy a rams elleni meccshez hozzáálltatok az kiváló volt és az elmúlt évek lionsától ez elképzelhetetlen lett volna.
davemayer
Mondjuk ez 0-7-nél, ennyi év szarakodás után nem valami biztató, főleg úgy, hogy Goff messze nem a megoldás hosszú távra a frencsi irányítónak. Kb ez olyan, mintha most mi Daltonnal állnánk hasonló mérleggel, de ügyesen játszanak a srácok.
Nem hiszem, hogy sokakat vigasztalna....
Ráadásul, lett volna esélyük valamelyik fiatal QB-t kihúzni, aki Goff mögött/mellett betanulhatott volna. Ja és mi kihúztuk Fieldset
Szóval, valahol értem.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Matt Nagy is Covidos
csi77
Lesz ideje gameplant írni a Steelersre 🙃
steelwolf
Ja elképzelem ahogy facetime-on mondja ezt a csapatnak és a hátsóbb sorokból feltör a röhögés.

Aki látta a sideline-nál az arcokat a Bucs ellen az láthatta milyen arcot vágnak azok a játékosok akiknek fogalmuk sincs arról mit is kellene csinálni.
davemayer
Nálunk ez megy cirka 50 éve.
Bazzani
Bazza esküszöm számomra olyan ez az egész a lions-szal kapcsolatban mintha mindig feltennéd ugyanazt a lemezt bármi is történjék egy adott meccsen. Nagyon sok embernek feltűnt mennyivel másabb idén a lions, a veresegek ellenére is. Például az ahogy a rams elleni meccshez hozzáálltatok az kiváló volt és az elmúlt évek lionsától ez elképzelhetetlen lett volna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Matt Nagy is Covidos
csi77
Lesz ideje gameplant írni a Steelersre 🙃
steelwolf
Ja elképzelem ahogy facetime-on mondja ezt a csapatnak és a hátsóbb sorokból feltör a röhögés.

Aki látta a sideline-nál az arcokat a Bucs ellen az láthatta milyen arcot vágnak azok a játékosok akiknek fogalmuk sincs arról mit is kellene csinálni.
davemayer
Nálunk ez megy cirka 50 éve.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Matt Nagy is Covidos
csi77
Lesz ideje gameplant írni a Steelersre 🙃
steelwolf
ilyeneket, hogy gameplan nem mondanak Nagynak, mert a végén még össze zavarodna

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Matt Nagy is Covidos
csi77
Lesz ideje gameplant írni a Steelersre 🙃
steelwolf
Ja elképzelem ahogy facetime-on mondja ezt a csapatnak és a hátsóbb sorokból feltör a röhögés.

Aki látta a sideline-nál az arcokat a Bucs ellen az láthatta milyen arcot vágnak azok a játékosok akiknek fogalmuk sincs arról mit is kellene csinálni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Én nem bagatellizálnam el Nagy Covid pozitív tesztjét. Komoly baj van, mert a vírus benn van a Halasban. És nem Nagy lesz az utolsó, aki pozitív tesztet fog adni.
tüsi91
+ a GB-nél is felütötte a fejét. Lehet mi vittük?
csi77
Nem pofoztuk le Rodgerst, adott helyette covidot.

Sajnos tényleg ugy néz ki hogy a csapaton végig fog menni, amikor sorozatosan igy jönnek az esetek szamítani lehet rá hogy más is elkapja.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Én nem bagatellizálnam el Nagy Covid pozitív tesztjét. Komoly baj van, mert a vírus benn van a Halasban. És nem Nagy lesz az utolsó, aki pozitív tesztet fog adni.
tüsi91
+ a GB-nél is felütötte a fejét. Lehet mi vittük?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Matt Nagy is Covidos
csi77
Lesz ideje gameplant írni a Steelersre 🙃
steelwolf
A mit 😊?