Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Megmondom őszintén Jackson hiánya azért elég szembeötlő volt, elsősorban a 49ers ellen. Nem a futás megállitásában persze, de a statisztikailag a lőlapra nem felkerülő játékokban. Még mindig egy jó cover safety, a pickek nem jönnek ez igaz, de sok feladatot megold hátul, és ez a hiányában látszik elsősorban. Tashaun Gipson esett vissza 2020-hoz képest, meg ő is sérült állandóan. Ami egyébként a keretre elmondható. Season ending sérülés alig van, de a kis 1-2-3 hetes sérülésekkel tele a padlás.
több mint 2 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Persze lehet még ezen lamentálni, hogy a bírók, hogy kiszúrtak velünk ez tény, de őszintén ez a csapat nem érdemel győzelmet, amíg Nagy van az oldalvonal mellett én annyira nem bánom, hogy kikaptunk, ez is egy szög a koporsójába legalább. Számomra a legérdekesebb az lesz, hogy a hogyan oldjuk meg a safety kérdését. Jackson borzasztó közepes vagy inkább gyenge lett a nagy pénzért. Persze kirúgni így sem lenne értelme, de nagyon kellene mellé egy jó társ. A Defense jövőre még jobban visszafog esni ez szinte garantált kérdés,hogy a rebuild mennyire fog sikerülni, Pace néha elkap egy-két jo picket meg veterán játékost a piacról, de itt a foltozgatás már nem lesz elég.

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Newtonra rádobták a flaget arra amit Rodgersre ellenünk meg nem, nahát...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 968
Jó lenne már tovább lépni erről a témáról. Inkább írj arról, hogy szerinted milyen hibákat vétett a csapat, hogy ezt a meccset nem sikerült megnyerni.
tüsi91
Ki kellene küldeni néhány lófejet a megfelelő helyekre és akkor ezeket a meccseket is megnyernénk végre.

A másik része a dolognak, hogy Pace és Nagy ennyire képes. Nem kell csodát várni. Ha netán Fields TOP5 lesz jövőre, de Nagy marad, akkor továbbra is csak szenvedni fogunk.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó lenne már tovább lépni erről a témáról. Inkább írj arról, hogy szerinted milyen hibákat vétett a csapat, hogy ezt a meccset nem sikerült megnyerni.

Az lehet még engem is érdekelne, de az elmúlt egy hét másról nem szólt mint a bírózásról.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nagyon fasza szóval az Officiating maguk közt elismerte hogy a Bears ellen “legalább” 3 kritikus esetben hibásan döntött a bíró. Mondjuk ennek semmi következménye nincs, még csak egy nyilvános sorry se… Corrente “hip checkjét” ugyancsak nem taglalják holott az magában eltiltás kéne hogy legyen annak a féregnek…Nevetséges ami amit megtehetnek ezek a retkes zebrák.

 twitter.com/tompelissero/status/1459841273460932610?s=21
Tomcsik
Mi is sokra mentünk vele, hogy utólagosan elismerték a nyilvánvaló csalásokat.
Meg módosítottak is pár szabályt.
Bazzani
Az a baj hogy semmi következmény. A spori azt tesz amit akar… Ezen a meccsen mondjuk ki erősen fenn állt a csalás gyanúja. Nem 1 nem 2 hanem “legalább” 3 kritikus döntés ( aki látta a meccset az tudja hogy volt vagy 6 is) ez a féreg meg röhög a markába. Ilyen közfelháborodást amit kiváltott ez a meccs régen láttak, ha pörgeted a Twitteren még Packers meg Lions fanok is ki vannak akadva a bírókra, ez azért sokmindent elmond.

Ez az NFL hitelességéről is szól. Többen írják hogy amióta az NFL benne van a nagy fogadási businessben azóta sokan nem hiszik hogy nem nyúlnak bele a meccsekbe.

Ez nem tesz jót a liga megítélésének és az hogy egy ilyen meccset a bíró megúszik bármilyen felelőségre vonás nélkül az csak rátesz erre egy lapáttal…

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon fasza szóval az Officiating maguk közt elismerte hogy a Bears ellen “legalább” 3 kritikus esetben hibásan döntött a bíró. Mondjuk ennek semmi következménye nincs, még csak egy nyilvános sorry se… Corrente “hip checkjét” ugyancsak nem taglalják holott az magában eltiltás kéne hogy legyen annak a féregnek…Nevetséges ami amit megtehetnek ezek a retkes zebrák.

 twitter.com/tompelissero/status/1459841273460932610?s=21
Tomcsik
Mi is sokra mentünk vele, hogy utólagosan elismerték a nyilvánvaló csalásokat.
Meg módosítottak is pár szabályt.

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Nagyon fasza szóval az Officiating maguk közt elismerte hogy a Bears ellen “legalább” 3 kritikus esetben hibásan döntött a bíró. Mondjuk ennek semmi következménye nincs, még csak egy nyilvános sorry se… Corrente “hip checkjét” ugyancsak nem taglalják holott az magában eltiltás kéne hogy legyen annak a féregnek…Nevetséges ami amit megtehetnek ezek a retkes zebrák.

 twitter.com/tompelissero/status/1459841273460932610?s=21
Tomcsik
Sajnálom, remélem egyik csapatnak se vezet több meccset, nem szeretem, ha így nyerünk.

A szitu az NFL részéről a Bears felé meg olyan, hogy "már többször tökön rúgtalak, elgurult a heréd, de ne keresd, mert ráléptem!" érzés.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nagyon fasza szóval az Officiating maguk közt elismerte hogy a Bears ellen “legalább” 3 kritikus esetben hibásan döntött a bíró. Mondjuk ennek semmi következménye nincs, még csak egy nyilvános sorry se… Corrente “hip checkjét” ugyancsak nem taglalják holott az magában eltiltás kéne hogy legyen annak a féregnek…Nevetséges ami amit megtehetnek ezek a retkes zebrák.

 twitter.com/tompelissero/status/1459841273460932610?s=21

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Marsh még kapott egy 5972$ büntit is az NFL-től. Kész vicc, kiváncsi vagyok mennyit kapott a ref aki elfújta a meccset és direkt kontaktot keresett egy játékossal… Gusztustalan
Tomcsik
Az, bár nem tudom, hogy van-e olyan szabály, hogy akire ilyen szabálytalanságot fújtak, annál automatikusan van bünti, és csak a mértéke lehet kérdéses, mert ahhoz képest eléggé alacsonyra van húzva, mintha kb a minimumot kapta volna. Persze, ha megnézzük, hogy valakinél milyen balhé volt most a covid miatt, és durván a 2,5-szeresét kapta, akkor azért megint más a helyzet kinézete
Wyatt
Azért azt is nézd hogy egy PS playa aki 100k körül keres. Neki azért az 5k is számít. De jah be nem tűrt póló 20k, megbámulni a kispadot 40 yardról 6k. Hazudni, folyamatosan megszegni a liga Covid protokolját és emberi életeket veszélyeztetni 14k… Elcsalni egy meccset és direkt “hipchekelni” egy játékost az semmi, sőt még bátorítandó is a liga részéről. Teljesen nevetséges hogy ez megtörténhet és nem hogy következménye nincs, de még rá is tesznek egy lapáttal. A Chicago Bears a liga egyik alapító tagja, a liga legpatinásabb egyesülete én a helyükben ezt biztos nem hagynám ennyibe, de hát nincs tökük hozzá hogy beintsenek a ligának…
Tomcsik
"Elcsalni egy meccset és direkt “hipchekelni” egy játékost"
Itt kire és mire gondolsz?
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Marsh még kapott egy 5972$ büntit is az NFL-től. Kész vicc, kiváncsi vagyok mennyit kapott a ref aki elfújta a meccset és direkt kontaktot keresett egy játékossal… Gusztustalan
Tomcsik
Az, bár nem tudom, hogy van-e olyan szabály, hogy akire ilyen szabálytalanságot fújtak, annál automatikusan van bünti, és csak a mértéke lehet kérdéses, mert ahhoz képest eléggé alacsonyra van húzva, mintha kb a minimumot kapta volna. Persze, ha megnézzük, hogy valakinél milyen balhé volt most a covid miatt, és durván a 2,5-szeresét kapta, akkor azért megint más a helyzet kinézete
Wyatt
Azért azt is nézd hogy egy PS playa aki 100k körül keres. Neki azért az 5k is számít. De jah be nem tűrt póló 20k, megbámulni a kispadot 40 yardról 6k. Hazudni, folyamatosan megszegni a liga Covid protokolját és emberi életeket veszélyeztetni 14k… Elcsalni egy meccset és direkt “hipchekelni” egy játékost az semmi, sőt még bátorítandó is a liga részéről. Teljesen nevetséges hogy ez megtörténhet és nem hogy következménye nincs, de még rá is tesznek egy lapáttal. A Chicago Bears a liga egyik alapító tagja, a liga legpatinásabb egyesülete én a helyükben ezt biztos nem hagynám ennyibe, de hát nincs tökük hozzá hogy beintsenek a ligának…

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Marsh még kapott egy 5972$ büntit is az NFL-től. Kész vicc, kiváncsi vagyok mennyit kapott a ref aki elfújta a meccset és direkt kontaktot keresett egy játékossal… Gusztustalan
Tomcsik
Az, bár nem tudom, hogy van-e olyan szabály, hogy akire ilyen szabálytalanságot fújtak, annál automatikusan van bünti, és csak a mértéke lehet kérdéses, mert ahhoz képest eléggé alacsonyra van húzva, mintha kb a minimumot kapta volna. Persze, ha megnézzük, hogy valakinél milyen balhé volt most a covid miatt, és durván a 2,5-szeresét kapta, akkor azért megint más a helyzet kinézete

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Marsh még kapott egy 5972$ büntit is az NFL-től. Kész vicc, kiváncsi vagyok mennyit kapott a ref aki elfújta a meccset és direkt kontaktot keresett egy játékossal… Gusztustalan
Tomcsik
Hagyd, 2 hét és senki emlékezni sem fog rá. Ezért hagyjàk, mert hosszú távon semmi káruk nem keletkezik belőle.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Marsh még kapott egy 5972$ büntit is az NFL-től. Kész vicc, kiváncsi vagyok mennyit kapott a ref aki elfújta a meccset és direkt kontaktot keresett egy játékossal… Gusztustalan

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 968
Pace sok dologban tanult a hibáiból, bár nem vagyok oda érte, de nem dőlök a kardomba, ha marad. Januárban nyilván nem ezt mondtuk, azóta tulajdonképpen változott egy személy. A legfontosabb poszton.

tüsi91
Pace valóban egy nagy dilemma. Szeretném hinni, hogy tanult a hibáiból, de ez sajnos nem egészen így van. Mert akkor, mit keres nálunk Dalton és Foles? Ja, 18 milliót... A hülyeségei ellenére én megtartanám Őt, mert nem látom a biztosítékot, hogy találnánk jobbat. Remélem, ha lassan is, de végre beletanul.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A limitált draft erőforrások azért látszódnak.

A védelembe 2018 óta jött Smith (1.), Nichols (5.), Fitts (6.) Shelley (6.), Johnson (2.), Gipson (5.), Vildor (5.), Graham (6.), Tonga (7.)

Na olyan sokat nem kell elmélkedni, hogy miért is esett vissza a védelem a korosodáson kívül. Nincs utánpótlás egyszerűen. Ok ebbe a listába betehetjük Macket, aki 1, de inkább 2 polccal feljebb helyezi a védelmet az aktuális szintjéről. Egy minőségi, elit játékos többet ér, mint 4 szerb légiós. Azon pedig kár polemizálni, hogy a Mack helyén húzott pickkel mondjuk 2019-ben akasztottál volna-e le egy hozzá hasonló játékost.

Ha megnézzük 2018-as szezon óta kik hagyták el a védelmet: Robertson-Harris, Floyd, Kwiatkoski, Callahan, Fuller, Amukamara, Skrine, Amos. A teljesség igénye nélkül. S a régi alapkövek pedig öregednek.
S ebből mondjuk Amukamarat tudtad 2021-re pótolni. Az oka, hogy egyszerűen nincs pick és a pénz. Quinn idén jó, de tavaly csak a pénzt lopta.

Szóval, akik amellett kardoskodnak, hogy rúgják ki Pacet, azokat én teljesen megértem.
Ugyanakkor véleményem az, hogy összerakott egy jó keretet, csak két lépést rontott el:
- Trubisky
- Nagy

De ezzel a kettővel likvidálta a csapatot.

Ugyanakkor. Hosszú út áll még Fields előtt, de látod, érzed azt, hogy ebből a srácból lehet valaki.
Hosszú út áll még Borom előtt, de látod azt, hogy a srácból lehet valaki. Igen 2 meccs alapján ne ítélkezzünk, de jobb dolog két jó meccs után ezt mondani, mint 2 szar meccs után.
Ha netán Jenkins még idén visszatér és nem sül be...

Nehéz lenne kirúgni egy GM-et az után, hogy húz egy franchise QB-t, meg két potens offensive tackelt egy drafton (meg egy jól teljesítő futót és egy használható nose tacklet hátul). Ez persze a best-case scenario, de az sokat elmond, hogy a Bears drukkerek világszerte nem úgy ülnek le meccset nézni, hogy elhányják magukat egy 3-6-os szezonban.
Pace sorsa szerintem már el van döntve és ő maradni fog. Az más kérdés, hogy mint GM vagy esetleg feljebb lépve lesz valami. Mindenesetre a következő HC kiválasztásában döntő szóval lesz része. Ami Matt Nagy után nevetségesnek tűnik. (Fox pár nappal azután jött, hogy kinevezték, nem gondolom, hogy az az ő döntése lett volna).
Viszont úgy fest, s reméljük továbbra is, hogy a második drafton kiválasztott QB-ja jónak tűnik. Netán real-dealnek tűnik.
Pace sok dologban tanult a hibáiból, bár nem vagyok oda érte, de nem dőlök a kardomba, ha marad. Januárban nyilván nem ezt mondtuk, azóta tulajdonképpen változott egy személy. A legfontosabb poszton.

Van még 8 meccs, és van kikért megnézni.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Egyelőre még mindig ott tartunk, hogy a csapat fegyelmeztlen, felkészületlen, rendszeresen outcoachingolt és inkonzisztens. Zsinórban 4 vereséggel, idén eddig 5 darab 10 pontnál nagyobb különbségű vereséggel és 0% playoff eséllyel.
Matt Nagy menni fog. Pace egy másik kérdés, őt nagyon kedvelik odafent és nem csak mint GM funkcionál, hanem mint vezető minden football témával kapcsolatban. Lásd pl a Halas felújítása ésatöbbi, amit a pályán nem látsz. Ez nem az ő feladarköre lenne, de ez egy szarul felépített szervezet. De nem vagyok biztos benne, hogy őt kirakják.
tüsi91
Nekem elsősorbana védelem gyakori szétesése a legfájóbb, mert Fields előbb-utóbb rendben lesz, talán lesz normális támadójátékunk is, főleg ha a kopter megy. De a Frisco meccsen a futása elleni borzalom, az nehezen megemészthető. Megállítjuk a futást 0-án vagy negatív yardon, majd következőre fut 10-12 yardot. Főleg a második félidőben, amikor már az idő is számított. Ez már-már a '13-as legendásan szar évet idézte...
csi77
A védelemnek volt 3 remek éve. 2017, 2018 és 2019. Tavaly már látszódtak a lejtmenet jelei bőven.
Hicks állandóan sérült és már túl van fénykorán, Goldman bár egy gyenge OL ellen jól játszott hétvégén, de árnyéka önmagának. Idén Nichols is visszaesett.
Mack állandóan küzd valamivel, de még mindig top szint, ha játszik. Trevathan 2021 - Ogletree nem a 2018as vagy 2019es Trevathan szint. Quinn bár idén jól játszik, de nem olyan ezermester, mint Floyd. Nincs jó nickel corner, nincs jó 2. corner. Amos jó box játékát 3 éve nem tudjuk pótolni és Jackson is visszaesett.
De ez nem váratlan meglepetés, hogy így játszunk. Volt 3-4 év, ahol a védelemmel lehetett volna nyerni. Az idei már nem az.

Ami a futás elleni védekezést illeti. Két részre osztanám.
Egyrészt a DL nem tudja konzisztensen tisztán tartani az ILB-két, s ezt kombináld azzal, hogy Ogletree sohasem volt futás ellen jó védő, s Roquan is gyönyörűen betud ragadni blokkokba + nincs olyan safety, akinek erőssége lenne a futás elleni besegítés.
A másik a szélső futások levédekezése. Pl az említett 49ers ellen vagy a Steelers ellen. Mack hiánya itt a legszembetűnőbb nekem, s ilyenkor jön ki, hogy mennyire alulértékelt futás elleni játékos. Az ellenfelek rájátszanak Quinn agresszivitására, csapdázzák, Mack nélkül a másik oldalon tiszta terep. Emellé jön, hogy a Jackson-Vildor duó futás ellen nem egy Fuller-Amukamara.
Szoval sok összetevő van a futójátek elleni sínylődésnek. A Steelers gyenge belső falember hármasát azért uralta a DL futásnál, de a különböző jet sweep formációkból, tán mindhárom Steelers WR-nek volt 10 yardos futása.
tüsi91
Ok, tiszta volt, hogy azok a teljesítmények nem maradhatnak, de azóta volt 3-4 draft. Megtaláltuk benne az új védelmünk alappilléreit? Rokvánt írom alá kapásból, de ő már a sikerek részese is volt. Inkább a piacról hoztunk embereket, ugye Mack gyakorlatilag számíthat egy túlkoros draftoltnak.
Amit említettél, az pont DB sorunk. Szerintem ott van a kutya elásva.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Akkor elmentek mondjuk NFC döntőig ès Truby meg Nagy mester itt vannak 15 èvig 😏😉🤭
dande
Ja mert nálatok a sb winner HC olyan sokaig húzta a múltal 🤪

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor elmentek mondjuk NFC döntőig ès Truby meg Nagy mester itt vannak 15 èvig 😏😉🤭
több mint 2 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Ne menjünk el szótlanul ezen rekord mellett.
Jöhetett volna korábban is, mondjuk 2 évvel...

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyelőre még mindig ott tartunk, hogy a csapat fegyelmeztlen, felkészületlen, rendszeresen outcoachingolt és inkonzisztens. Zsinórban 4 vereséggel, idén eddig 5 darab 10 pontnál nagyobb különbségű vereséggel és 0% playoff eséllyel.
Matt Nagy menni fog. Pace egy másik kérdés, őt nagyon kedvelik odafent és nem csak mint GM funkcionál, hanem mint vezető minden football témával kapcsolatban. Lásd pl a Halas felújítása ésatöbbi, amit a pályán nem látsz. Ez nem az ő feladarköre lenne, de ez egy szarul felépített szervezet. De nem vagyok biztos benne, hogy őt kirakják.
tüsi91
Nekem elsősorbana védelem gyakori szétesése a legfájóbb, mert Fields előbb-utóbb rendben lesz, talán lesz normális támadójátékunk is, főleg ha a kopter megy. De a Frisco meccsen a futása elleni borzalom, az nehezen megemészthető. Megállítjuk a futást 0-án vagy negatív yardon, majd következőre fut 10-12 yardot. Főleg a második félidőben, amikor már az idő is számított. Ez már-már a '13-as legendásan szar évet idézte...
csi77
A védelemnek volt 3 remek éve. 2017, 2018 és 2019. Tavaly már látszódtak a lejtmenet jelei bőven.
Hicks állandóan sérült és már túl van fénykorán, Goldman bár egy gyenge OL ellen jól játszott hétvégén, de árnyéka önmagának. Idén Nichols is visszaesett.
Mack állandóan küzd valamivel, de még mindig top szint, ha játszik. Trevathan 2021 - Ogletree nem a 2018as vagy 2019es Trevathan szint. Quinn bár idén jól játszik, de nem olyan ezermester, mint Floyd. Nincs jó nickel corner, nincs jó 2. corner. Amos jó box játékát 3 éve nem tudjuk pótolni és Jackson is visszaesett.
De ez nem váratlan meglepetés, hogy így játszunk. Volt 3-4 év, ahol a védelemmel lehetett volna nyerni. Az idei már nem az.

Ami a futás elleni védekezést illeti. Két részre osztanám.
Egyrészt a DL nem tudja konzisztensen tisztán tartani az ILB-két, s ezt kombináld azzal, hogy Ogletree sohasem volt futás ellen jó védő, s Roquan is gyönyörűen betud ragadni blokkokba + nincs olyan safety, akinek erőssége lenne a futás elleni besegítés.
A másik a szélső futások levédekezése. Pl az említett 49ers ellen vagy a Steelers ellen. Mack hiánya itt a legszembetűnőbb nekem, s ilyenkor jön ki, hogy mennyire alulértékelt futás elleni játékos. Az ellenfelek rájátszanak Quinn agresszivitására, csapdázzák, Mack nélkül a másik oldalon tiszta terep. Emellé jön, hogy a Jackson-Vildor duó futás ellen nem egy Fuller-Amukamara.
Szoval sok összetevő van a futójátek elleni sínylődésnek. A Steelers gyenge belső falember hármasát azért uralta a DL futásnál, de a különböző jet sweep formációkból, tán mindhárom Steelers WR-nek volt 10 yardos futása.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Herbert 4 carryje is megérne egy misét...
peach
Ő inkább passzokban erős, jah nem ide. 😅


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Egyelőre még mindig ott tartunk, hogy a csapat fegyelmeztlen, felkészületlen, rendszeresen outcoachingolt és inkonzisztens. Zsinórban 4 vereséggel, idén eddig 5 darab 10 pontnál nagyobb különbségű vereséggel és 0% playoff eséllyel.
Matt Nagy menni fog. Pace egy másik kérdés, őt nagyon kedvelik odafent és nem csak mint GM funkcionál, hanem mint vezető minden football témával kapcsolatban. Lásd pl a Halas felújítása ésatöbbi, amit a pályán nem látsz. Ez nem az ő feladarköre lenne, de ez egy szarul felépített szervezet. De nem vagyok biztos benne, hogy őt kirakják.
tüsi91
Nekem elsősorbana védelem gyakori szétesése a legfájóbb, mert Fields előbb-utóbb rendben lesz, talán lesz normális támadójátékunk is, főleg ha a kopter megy. De a Frisco meccsen a futása elleni borzalom, az nehezen megemészthető. Megállítjuk a futást 0-án vagy negatív yardon, majd következőre fut 10-12 yardot. Főleg a második félidőben, amikor már az idő is számított. Ez már-már a '13-as legendásan szar évet idézte...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyelőre még mindig ott tartunk, hogy a csapat fegyelmeztlen, felkészületlen, rendszeresen outcoachingolt és inkonzisztens. Zsinórban 4 vereséggel, idén eddig 5 darab 10 pontnál nagyobb különbségű vereséggel és 0% playoff eséllyel.
Matt Nagy menni fog. Pace egy másik kérdés, őt nagyon kedvelik odafent és nem csak mint GM funkcionál, hanem mint vezető minden football témával kapcsolatban. Lásd pl a Halas felújítása ésatöbbi, amit a pályán nem látsz. Ez nem az ő feladarköre lenne, de ez egy szarul felépített szervezet. De nem vagyok biztos benne, hogy őt kirakják.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ez mi a tököm ha nem DPI?Egyszer hátra nézett a CB amikor még el sem dobta Big Ben a labdát onnantól kezdve végig a WR arcában kapálózott 😀
Nem vitás,hogy a sporik a Steelers javára tévedtek ezen a meccsen de pont nem ezzel az ítélettel.
Ne legyünk már ennyire vakok (elfogultak?).
JoeyPorter
Nem tilos ám a WR arcában kapálózni 😊 A visszanézés is egy régi dolog, nem szabálytalan, ha egyáltalán nem néz vissza a védő és úgy kapálózik. Megfogni, visszahúzni nem lehet a támadót, de ezek egyikét se látom ezen a klipen. Van egy kis handfight, de ez kölcsönös, sőt ha szigorúan nézem, az elkapó tartja el nyújtott kézzel a védőt egy pillanatra, amire lehetne OPI-t dobni (nyilván az is durva lett volna, ennyi handfight bele kéne férjen mindkét oldalról).
Jakehomer
Tökéletes összefoglalása a történéseknek.
Attila Pál
Felejtsük el, hiszen egy nyerő franchise nyert (most először ellenünk a Tomlin érában, így...) egy szerencsétlen meg ugye vesztett.

Vicces azért látni hogy pár szurkoló hogy vélekedik úgy általánosságban az nfl-ről.

Amúgy most őszintén meg fogja bárki kérdezni nyíltsn a sporitól hogy miért áll bele konkrétan a játékos útjába? Ránéz, látja, majd belefordul. Ilyet életemben nem láttam komolyan.
davemayer
Utólag azt mondta, hogy nem arra ment a flag, hanem, hogy a Steelers pad felé magyarázott Marsh.
Proki_
Nem magyarázott semmit, kb 40 yardról rájuk “bámult” . Persze az hogy Watt a 3. sackje után puszit dob a Bears kispad felé az rendben van. Nincs mit ezen szépíteni a bíró kifejezetten ellenünk volt. Az hogy keresi a kontaktot a játékossal az gusztustalan már csak ezért el kéne tiltani, de ok hagyjuk ezt a tauntingot ezen kívül volt 6 olyan másik ítélet ahol minket súlytott a bíró jogtalanul.

Most már kár ezen agonizálni. A nagy baj azonban az hogy az NFL még meg is védi ezt a gusztustalan férget ahelyett hogy elnézést kérnének is kivizsgálnák az ügyet.

Fókuszáljunk a jó dolgokra. Fields kezd egyre jobb lenni és ez a lényeg
Tomcsik
Fields egyre jobban mutat, van egy érzésem, hogy megmenti Nagy állását év végére.
KeyG
Aki ért hozzá az látja hogy nem ijedt kapálózásból kell jól játszani hanem koncepciót kell mögé építeni. Minden rossz óra is pontos 2x egy nap.

Ezért kell mindenképp kitenni Nagyot, ezt az állást már csak az mentheti meg ha innen főcsoport döntőig mennek szép játékkal, szted?! 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal