Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
Giants fanok örülhetnek rendesen
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Az lesz a legalja ha elbukják a hálaadás meccset Detroitban...

Legalább tudjuk hogy Nagy nem lesz itt jövőre, ma is beleállt a földbe, ez menthetetlen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bye week után egy csere QB ellen.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Két csere QB 5 napon belül. Ez elsülhet két győzelemmel is és azzal is, hogy Matt Nagy lesz a franchise történetében az első edző, akit szezon közben menesztenek.

A lényeg számunkra nem az, hogy játszik-e Lamar Jackson vagy sem, hanem, hogy mit mutat Fields.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Huntley kezd

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bush aktíválva. Help az ST-nek és a védelemnek is.
Nem maradunk Mack nélkül sem. Ledarius a meccs keretben, Irvin egyelőre nem.
Coulter is aktiválva, ami azt jelenti, hogy Robinson nem lesz.

Ritka hogy egy 3-6-os csapat felé ilyen izgalom van.
tüsi91
Izgalom?

Maximum azért mert Fieldset végre hagyták úgy jatszani ahogy kell, reméljük ez folytatódik. Mindenesetre én nagyon nehéz meccsre számítok, de ha az O hasítani fog nyerhetünk. A
Ravensnek a fizikális D nem fekszik, de sajnos nekúnk az most így nincs.
davemayer
Ezt a hagyták úgy játszani annyira rossz kifejezés. Továbbra is tartom, hogy a Steelers ellen Fields nem játszott jól az első 30 percben, ellenben a másodikban igen. Tudom Te nem így gondolod, mert azt mondod, hogy értékelhetetlen neked, ha körülötte hibáznak. Nekem nem, de ezen sem veszünk már össze.

Én örülök, hogy újra meccs lesz, van ki miatt nézni is. Az eredmény most egy picit másodlagos. Nehéznek nehéz lesz, lehet ebből blowout is. Fields tanul minden meccsből. Legyen az olyan mint a Bucs vagy olyan mint a Steelers.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Bush aktíválva. Help az ST-nek és a védelemnek is.
Nem maradunk Mack nélkül sem. Ledarius a meccs keretben, Irvin egyelőre nem.
Coulter is aktiválva, ami azt jelenti, hogy Robinson nem lesz.

Ritka hogy egy 3-6-os csapat felé ilyen izgalom van.
tüsi91
Izgalom?

Maximum azért mert Fieldset végre hagyták úgy jatszani ahogy kell, reméljük ez folytatódik. Mindenesetre én nagyon nehéz meccsre számítok, de ha az O hasítani fog nyerhetünk. A
Ravensnek a fizikális D nem fekszik, de sajnos nekúnk az most így nincs.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bush aktíválva. Help az ST-nek és a védelemnek is.
Nem maradunk Mack nélkül sem. Ledarius a meccs keretben, Irvin egyelőre nem.
Coulter is aktiválva, ami azt jelenti, hogy Robinson nem lesz.

Ritka hogy egy 3-6-os csapat felé ilyen izgalom van.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Nincs egy egészséges hetük már, ahol edzenek végig. Sajnos ez a korszak véget ért. Eredmények nélkül.
Trevathan is IR, neki is lefőtt.
tüsi91
Olyan szép rebuilded lehetett volna csinálni idén… nem kellet volna Dalton.. Foles kezdhetett volna, Fields pad.. Mack Hicks Goldman Robinson trade.. Van egy jó kezdő WR Mooney személyében.. két tackle akikből bármi lehet… 1 Guard Daniels aki jó társakkal jó játékos. Ket remek RB.. pénz is lett volna jövőre…. miért kellett ezt a szezont eröltetni??..
ricsiii83
Mert nem lettek kirúgva viszont meg lett mondva hogy PO kell minimum. Na most ha ez a kívánság az álmoskönyvek szerint nem kezdessz rebuildbe.

Mack/Hicks/Goldman/Robinson négyesből kb kettő iránt lett volna értékelhető ajánlat (Mack, Hicks) és ők mint ahogy írtuk végig sérültek (és öregednek keményen, főleg Hicks).

Goldman opt outolt, azt sem tudtuk fog-e (tud-e játszani), 0 értéke volt.
Robinsont tageltük, nem fog senki tradelni érte ez is tudható volt.

Az a legnagyobb baj hogy ezek a húzóemberek állandóan sérültek akkor amikor igazán szükség lenne rájuk.

Dalton idehozatala egy vészmegoldás volt, ha nincsenek olyan nyomás alatt akkor nem döntöttek volna ilyen bután szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Nincs egy egészséges hetük már, ahol edzenek végig. Sajnos ez a korszak véget ért. Eredmények nélkül.
Trevathan is IR, neki is lefőtt.
tüsi91
Olyan szép rebuilded lehetett volna csinálni idén… nem kellet volna Dalton.. Foles kezdhetett volna, Fields pad.. Mack Hicks Goldman Robinson trade.. Van egy jó kezdő WR Mooney személyében.. két tackle akikből bármi lehet… 1 Guard Daniels aki jó társakkal jó játékos. Ket remek RB.. pénz is lett volna jövőre…. miért kellett ezt a szezont eröltetni??..

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nincs egy egészséges hetük már, ahol edzenek végig. Sajnos ez a korszak véget ért. Eredmények nélkül.
Trevathan is IR, neki is lefőtt.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Bruce Irvin a fedélzeten…34 éves. Úgy látszik szeretjük vissza csábítani a nyugdíjasokat…Ez azt is indikálja hogy Mack ki fog hagyni még pár meccset.

Inkább megnéztem volna mit tud Snowden…

 twitter.com/rapsheet/status/1461480976769507333?s=21
Tomcsik
Snowden én azt hiszem fizikailag nagyon messze van az NFL elvárásoktól, ez neki egy redshirt év.

Lassan egyébként elérünk vagy már el is értünk arra a pontra, mikor azt kell mondanunk, hogy Macken tovább kellene lépni. Lehet, hogy 2020-ban nem hagyott ki meccset, de az injury reporton állandóan rajta volt, rengeteg edzést hagyott ki. Idén eddig boka, borda most ez a lábfej sérülés. Minden bizonnyal legalább a Cardinals elleni meccsig (december 5) nem is lesz.
Hicks a másik, aki szintén állandóan sérült már évek, szezonok óta. Most éppen boka az aktuális.

Robinson sem edz hamstring sérüléssel, bye week után azt gondoltam picit jobb állapotban lesz a csapat.
tüsi91
Mack season ending IR 😒

Sajnos látszik hogy fizikálisan nem bírja már az a D-ben akinek a gerincének kellene lennie a csapatnak. Ahogy irtad korábban, most tényleg kellene egy reboot a Dben mert erősen lefelé tendál ez már.
Hicks-el nem újítunk szerződést Macket meg eltradeljük szvsz, Mack nekem nagyon fájni fog mert ha nem lennének a sérülések (meg befújnák a holdingokat...) akkor kimagasló lehetne még évekig.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bruce Irvin a fedélzeten…34 éves. Úgy látszik szeretjük vissza csábítani a nyugdíjasokat…Ez azt is indikálja hogy Mack ki fog hagyni még pár meccset.

Inkább megnéztem volna mit tud Snowden…

 twitter.com/rapsheet/status/1461480976769507333?s=21
Tomcsik
Snowden én azt hiszem fizikailag nagyon messze van az NFL elvárásoktól, ez neki egy redshirt év.

Lassan egyébként elérünk vagy már el is értünk arra a pontra, mikor azt kell mondanunk, hogy Macken tovább kellene lépni. Lehet, hogy 2020-ban nem hagyott ki meccset, de az injury reporton állandóan rajta volt, rengeteg edzést hagyott ki. Idén eddig boka, borda most ez a lábfej sérülés. Minden bizonnyal legalább a Cardinals elleni meccsig (december 5) nem is lesz.
Hicks a másik, aki szintén állandóan sérült már évek, szezonok óta. Most éppen boka az aktuális.

Robinson sem edz hamstring sérüléssel, bye week után azt gondoltam picit jobb állapotban lesz a csapat.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Bruce Irvin a fedélzeten…34 éves. Úgy látszik szeretjük vissza csábítani a nyugdíjasokat…Ez azt is indikálja hogy Mack ki fog hagyni még pár meccset.

Inkább megnéztem volna mit tud Snowden…

 twitter.com/rapsheet/status/1461480976769507333?s=21
Tomcsik
Ugy nez ki ez egy romkom lesz. Csak nem romantikus lesz a komedia, hanem romos... Attol meg lehet jo meccs de hogy kiszamithatatlan, az biztos. Amugy negativ a merlegunk a macik ellen all time es Harbaugh time is. Kard ki kard, csak serules ne legyen! ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Bruce Irvin a fedélzeten…34 éves. Úgy látszik szeretjük vissza csábítani a nyugdíjasokat…Ez azt is indikálja hogy Mack ki fog hagyni még pár meccset.

Inkább megnéztem volna mit tud Snowden…

 twitter.com/rapsheet/status/1461480976769507333?s=21

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 968
PO "esély":
Tegyük fel, hogy a 9-8 elég lesz. tehát a maradék nyolcból kell még hat:
Lesz még 1 Lions, 2x Vikings és 1 GB, amiből hozni kellene hármat, azaz mindet, ami lehetséges, mert ha Aaron nem sérül le, akkor -1-ről indulunk.

Ravens, Arizona, Seattle és Giants:
Itt +1-ről indulunk és ha megvan a Ravens, akkor az már 2...

Szóval nem lehetetlen, de:
33, 38 és 29. Ennyi pontot kaptunk az utolsó három meccsen. Így nehéz lesz...
mortirolo
Szerintem erről jelen pillanatban felesleges beszélni.
A legvalószínűbb hogy lesz annyi győzelmünk hogy ne legyen olyan jó a giantsnek az első köre de annyi nem lesz hogy PO-ról beszélgessünk, ahhoz komoly fejlődés kell a LoS mindkét oldalán.
Fields fejlődjön és ne essen szét a csapat, nekem ennyi az elvárásom.

Tipp: 6-11
davemayer
Tipp:7-10
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
PO "esély":
Tegyük fel, hogy a 9-8 elég lesz. tehát a maradék nyolcból kell még hat:
Lesz még 1 Lions, 2x Vikings és 1 GB, amiből hozni kellene hármat, azaz mindet, ami lehetséges, mert ha Aaron nem sérül le, akkor -1-ről indulunk.

Ravens, Arizona, Seattle és Giants:
Itt +1-ről indulunk és ha megvan a Ravens, akkor az már 2...

Szóval nem lehetetlen, de:
33, 38 és 29. Ennyi pontot kaptunk az utolsó három meccsen. Így nehéz lesz...
mortirolo
Szerintem erről jelen pillanatban felesleges beszélni.
A legvalószínűbb hogy lesz annyi győzelmünk hogy ne legyen olyan jó a giantsnek az első köre de annyi nem lesz hogy PO-ról beszélgessünk, ahhoz komoly fejlődés kell a LoS mindkét oldalán.
Fields fejlődjön és ne essen szét a csapat, nekem ennyi az elvárásom.

Tipp: 6-11

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 968
PO "esély":
Tegyük fel, hogy a 9-8 elég lesz. tehát a maradék nyolcból kell még hat:
Lesz még 1 Lions, 2x Vikings és 1 GB, amiből hozni kellene hármat, azaz mindet, ami lehetséges, mert ha Aaron nem sérül le, akkor -1-ről indulunk.

Ravens, Arizona, Seattle és Giants:
Itt +1-ről indulunk és ha megvan a Ravens, akkor az már 2...

Szóval nem lehetetlen, de:
33, 38 és 29. Ennyi pontot kaptunk az utolsó három meccsen. Így nehéz lesz...
több mint 2 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Egyre nehezebb hova tenni azt a 49ers elleni verességet. Simán kikaptak a Cardinals erősen tartalékos csapatától majd most agyonverték az szét hypolt star csapat Ramst.
Tomcsik
Nekem az a relevanciája, hogy Shanahan mennyivel jobb edző, mint Nagy, ha ne adj isten kirúgnák én örömmel fogadnám nálunk.

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egyre nehezebb hova tenni azt a 49ers elleni verességet. Simán kikaptak a Cardinals erősen tartalékos csapatától majd most agyonverték az szét hypolt star csapat Ramst.

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jenkins hivatalosan is edz, ami azt jelenti, hogy vélhetően már aktiválják is a hétvégére, de legkésőbb 3 héten belül. Ez nem azt jelenti, hogy játszik is persze már a Ravens ellen.
Ha viszont nem nyúlnak hozzá a támadófalhoz a bye alatt az ismételten minősíthetetlen edzői döntés lenne.

Ha játszatni akarják rögtön Jenkinst, akkor arra van szerintem 3 opció, meg 2 arra az esetre ha nem.
1. Whitehair center, Jenkins guard.
2. Whitehair center, Jenkins RT, Borom LT, Peters LG.
3. Whitehair center, Jenkins LT, Peters LG.
4. Jenkins nem játszik idén.
5. Hatodik OL lesz.

A 2-es opcióban 4 ember játszana más poszton azt kétlem, hogy meglépnék.
Az 1-es opció lenne a legkézenfekvőbb, de Jenkinsben hosszútávon OT-t látnak, szóval ezt sem annyira várom.
Marad a 3-as. Peters játszik annyira jól, és van akkora respektje, hogy a kezdőből nem teszik ki. Mivel Mustipher a liga legrosszabb centere, de legalábbis keményen dolgozik azért, hogy a legnagyobb esélyesek közt tartsuk számon, így abból indulok ki, hogy ő lesz az, aki repül.
4-es. Én azt hiszem, hogy Pace marad a franchisenál, de esetleg látni azt, hogy Jenkins jó lehet mindenképpen hasznos lehet neki. Szóval idén játszani fog. Kérdés mikor.
5. Ha még nem áll készen, akkor is Mustipher pad, Whitehair center, Bars beáll. Jenkins pedig játszik majd, mint 6. OL, és nem Jimmy Graham fog blokkolni a fal mellett. Ez tán a legvalószinűbb.
tüsi91
Nem láttam a commentet lehet nem frissítettem, ha látom nem írtam volna le ugyanazt…

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Ja az a baj, hogy ezek azt hiszik még bármi lehet s ezért nem fogják a jól jatszó Peterst lecserélni.. :/ Pedig most lenne értelme a Jenkins Bars Whitehair Deniels Borom 5nek jatszani egyutt..

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Peters G??? Na ha valakit, akkor őt nem nagyon lehet átmozgatni annak. Nèha próbálkoztak ezzel nála, de az nem az ő világa. Tessék csak bèkèn hagyni ahol van, ha már ennyi idősen mèg össze tudta szedni magát ès ilyen szinten játszik.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jenkins edzésbe áll így talán láthatjuk pár meccsen. Castillo azt mondta hogy edzésen RT és LT snappeket is kap majd. Én tippre azt mondanám hogy Mustipher repül a kezdőből. Whitehair vagy Daniels megy C-be. Peters G és Jenkins LT lesz

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jenkins hivatalosan is edz, ami azt jelenti, hogy vélhetően már aktiválják is a hétvégére, de legkésőbb 3 héten belül. Ez nem azt jelenti, hogy játszik is persze már a Ravens ellen.
Ha viszont nem nyúlnak hozzá a támadófalhoz a bye alatt az ismételten minősíthetetlen edzői döntés lenne.

Ha játszatni akarják rögtön Jenkinst, akkor arra van szerintem 3 opció, meg 2 arra az esetre ha nem.
1. Whitehair center, Jenkins guard.
2. Whitehair center, Jenkins RT, Borom LT, Peters LG.
3. Whitehair center, Jenkins LT, Peters LG.
4. Jenkins nem játszik idén.
5. Hatodik OL lesz.

A 2-es opcióban 4 ember játszana más poszton azt kétlem, hogy meglépnék.
Az 1-es opció lenne a legkézenfekvőbb, de Jenkinsben hosszútávon OT-t látnak, szóval ezt sem annyira várom.
Marad a 3-as. Peters játszik annyira jól, és van akkora respektje, hogy a kezdőből nem teszik ki. Mivel Mustipher a liga legrosszabb centere, de legalábbis keményen dolgozik azért, hogy a legnagyobb esélyesek közt tartsuk számon, így abból indulok ki, hogy ő lesz az, aki repül.
4-es. Én azt hiszem, hogy Pace marad a franchisenál, de esetleg látni azt, hogy Jenkins jó lehet mindenképpen hasznos lehet neki. Szóval idén játszani fog. Kérdés mikor.
5. Ha még nem áll készen, akkor is Mustipher pad, Whitehair center, Bars beáll. Jenkins pedig játszik majd, mint 6. OL, és nem Jimmy Graham fog blokkolni a fal mellett. Ez tán a legvalószinűbb.

Szerkesztette: tüsi91