Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
---
Szerk.: Romo elképesztően jó kommentátor. Élmény volt hallgatni. S nála sem Glennon lenne az irányító.
tüsi91
Annyira megbántuk hogy nem nyomtuk be a game passt, de eleve a sport tvt kapcsoltuk be és már nem volt kedv felkelni 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ki akarta Glennont? Fox? Pace? Mindketten?
Azt tudjuk, hogy Trubiskyt Pace akarta és van egy terve. Valószínűleg ő addig nem akarja pályán látni, amíg "nincs kész".
Ha nem alkalmas arra Trubisky, hogy most lehozza azt, amit Glennon, akkor ez egy szimplán rossz, bust pick. Ha "nem kész" az NFL-re, akkor miért ő az No 2. és miért ő van aktív keretben?

Én nekem vannak kétségeim, hogy Fox döntése az, hogy Glennon kezd.

De egyértelműen itt az idő, Glennont nem lehet a kezdőben tartani. A csapat úgy néz ki kihátrált mögüle, frusztrált a teljes társaság, főleg a védelem nézett ki úgy, mint akik feladták az egészet.

Várni Trubisky kezdetésével egy hatalmas luxus, s ezt a Bears nem teheti meg. Az elmúlt évek után pláne. Akik még foglalkoznak a csapattal, drukkerek, játékosok jobbat érdemelnek. Vagy ha jobbat nem is, de legalább a reményt, hogy jobb lehet.

---
Szerk.: Romo elképesztően jó kommentátor. Élmény volt hallgatni. S nála sem Glennon lenne az irányító.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Mérhetetlenül csalódott vagyok ezután a vereség után, mint ahogy a csapat jobbik fele is... Nem tudom tüsi szerintem ebben a Hicks nyilatkozatban semmi gáz nincs, megnézném mit kapnának a Kopasztól 😊
Nem értem hogy hagyhatja Pace hogy Fox szétrollkodja ezt az évet, azt hittem ennél értelmesebb, tisztán látszik hogy ez a gyökér már direkt csinálja amit csinál és leszarja ezt az egészet.

Sajnos kijött az amit a Steelers ellen vártam, elképesztő amit Glennon ma mutatott. Az nálam mindent vitt amikor a második fumble-nél shotgunból dobbantás után indul el áthívni a playt... Nincs az a józan indok ami ezt az embert a kezdőben tartsa, ha Sanchez lenne csak akkor is azt mondanám nézzük meg őt, így meg hogy van egy 1/2-es QB a padon nem is kérdés a váltás, de ezt már rongyosra beszéltük.

Mivel nem józan döntés szülte azt hogy Glennon a kezdő így nem várhatjuk hogy ugyanaz a személy más döntést hozzon és beismerje a hibáját (pláne hogy már direkt nem izgatja).


2 dolgot nem lehet még szó nélkül hagyni a meccsel kapcsolatban:
1. Az első a játékvezetés: nagyon gáz volt, mondhatni szokás szerint de most annyira konkrétan az arcunkba volt tolva a hazai pálya hogy az bicskanyitogató volt. Nem értem továbbra sem hogy egy alapból jó csapatot ami 2 TD-s előnyben van egy olyan csapat ellen ami teljesen egyértelműen képtelen a fordításra minek támogatnak meg még ilyen arcátlanul?
2. Bocs ha off de: nem tudom ki volt ez a szakkommentátor de valami egészen elképesztően balfasz ehhez a sporthoz holott hivatalosan is ebből él (PFF ftw). Persze, lehet azt mondani hogy mennyire érti magát a játékot, tud minden kifejezést, statisztikát, de hogy mennyire nem látja át hogy mi miért történik a pályán (és azon kívül) az valami brutális volt. Nem tudom másnak mi jött le ezzel kapcsolatban, de nálam az ultragáz pl amikor csinál az egyik játékosunk a red zone-ban a LoS utáni pár yardon egy tacklet Martellosauruson és erre benyögi hogy mennyire fontos volt ez hiszen ha ez nincs meg bemasírozott volna az end zone-ba a TE - úgy, hogy körülötte még minimum 3 Bearses volt és még kb 10 yard kellett volna az első tackle után hogy beérjen...OMG
Védi Glennont a brutális intjénél hogy Whitehairt megverte belül a rush de könyörgöm elengedi a passzt még mielőtt érdemben bezavarhatott volna a védő... ennyit azért bírjon már el egy nfl kezdő Qb.

Hihetetlenül csalódott vagyok, főleg azért mert tényleg beigazolódik hogy ez az egész már nem fog magától, a benne lévők gondolkodásának változásával megfordulni hanem csak ha eltakarodnak. Az meg ugye mikor lesz még 😕

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagyon régen nem voltam ilyen bizakodó egy GB meccs előtt, nem nagyon értem miért. Annyira gyengék voltak, ha a mi Dnk is tudna úgy játszani és megkergetik Rodgerst + működne a futójáték és ezt pontokra is tudják váltani akkor nyerünk. Igen, nem szoros vereség, győzelem. Ha ez most nem egy Glennonos év lenne percenként írogatnám ide hogy Green Bay sucks, így csak sűrűn gondolok eme axiómára.
davemayer
 lh3.googleusercontent.com/L89uSSLtT28e_ohvN0SPxYrPA11vdR6sIF_tIOpXhOS7R_TVJEp4lrqT_vaIdZni5atRUg=s151

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Reggel egy kicsit belenéztem a meccsbe.
Nem tudom melyik pickje volt Glennonnak, de olyan egyszerű dobás baszott el.... nézni is rossz volt...

Másik Trevathan nem tudom mit akart ott Adamssel, de amit nyilatkozott....
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/saewmhjqbrzuryoalaf6
Davante Adams out of hospital after hit by Trevathan
Davante Adams was taken off the field on a stretcher Thursday night after receiving a helmet-to-helmet hit by Danny Trevathan. "I don't think it was a dirty hit," the Bears linebacker says.


Nem volt dirty hit.....

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Antman Chicago Bears 397
Csak 1 szó ami kikivánkozik belőlem 12 év NFL rajongás után , amti az első naptól kezdve Bears szurkerként élek meg,:
FIREFOX!!!!!

több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Elszallt valahova az elobbi hozzaszolasom, a lenyege annyi, hogy ez mar mindennek a legalja, nem hittem volna, hogy lehet Lovie kilatastalan tragyadombja utan meg nagyobb szarvarat epiteni, de Foxnak sikerult.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ismét egy okádék vereség, ismét szembeköpték a drukkereket, ismét egy trágya felkészítés, ismét egy trágya játék. Lehet beszélni a védelemről, a pass rush teljes hiányáról, a secondary rossz játékáról, Trevathan féreg játékáról, amivel nem csak az ellenfél játékosát, hanem a saját csapatát is büntette, lehet beszélni a támadófal büntetéseiről, a rossz elkapókról, a turnoverekről, erről a 0 zsiráfról. Ez egy szemétdomb volt ma is. Hány ilyen kell még? Nem volt elég az elmúlt 36 meccsen ezekből a megalázó vereségekből?

Akiem Hicks a Chicago Bears csapatkapitánya: "“The changes we need to make, hopefully we make those changes. Hopefully we put our team in position to win on defense and offense."

Mindenki tudja ki(k)ről van szó: Mike Glennon (& John Fox).

Nem tartom fair dolognak ezt, amit Hicks tett, de megérdemlik. Glennon azért, mert szimpplán egy katasztrofális NFL QB, Fox pedig azért, mert egy katasztrofális NFL HC. S ha nem mondja ki hétfőn/kedden, hogy "Mitchell Trubisky will start vs Vikings", akkor az egész öltöző ellene fordul.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Siralmas. 3. év és konkrétan sehol sem jár a csapat... ezek után tényleg márcsak a hülye nem látja, hogy nem a csapattal, hanem a edzőbandával van baj... mi a geciért nem rúgják már ki ezt a buzit, könyörgöm

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Persze mikor ha nem most... Hicks questionable foot injury miatt... Remélem tud játszani...

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Nagyon régen nem voltam ilyen bizakodó egy GB meccs előtt, nem nagyon értem miért. Annyira gyengék voltak, ha a mi Dnk is tudna úgy játszani és megkergetik Rodgerst + működne a futójáték és ezt pontokra is tudják váltani akkor nyerünk. Igen, nem szoros vereség, győzelem. Ha ez most nem egy Glennonos év lenne percenként írogatnám ide hogy Green Bay sucks, így csak sűrűn gondolok eme axiómára.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor legyen X.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nagy a csend, túl nagy...... Ráültünk a hétvégi eredményre? 😊
Viccen kívül, mit vártok? Én sajnos nem tudom élőben követni, rögzítem és majd megnézem nyugodt körülmények között. Szerintem a védelmünk kicsit megcinciája Áronékat, mi a futással tudunk haladni, ezért 10 ponton belül maradunk.....Legyen 24 - 17 oda
csi77
Nagyon lovagiasak vagyunk, mert ők O line nélkül játszanak, mi cserébe QB és WR-ek nélkül...A front7-nek terrorizálnia kéne Áronkát és nem ártana ha a futás mellé lenne néhány 10 yardnál mélyebb passz is, mert a Capers lehet nem lesz olyan gyp-s mint a Vasas kollégája és 9 emberrel tölteni fogja a boxot...Szorosan de verességet várok... Inkább készülök a legrosszabbra hogy aztán kellemesen meglepődhessek. Ha ma nyernek a sajtipajtik átvennék a vezetést az örök mérlegen, szóval ezt nem hagyhatjuk!!!

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nagy a csend, túl nagy...... Ráültünk a hétvégi eredményre? 😊
Viccen kívül, mit vártok? Én sajnos nem tudom élőben követni, rögzítem és majd megnézem nyugodt körülmények között. Szerintem a védelmünk kicsit megcinciája Áronékat, mi a futással tudunk haladni, ezért 10 ponton belül maradunk.....Legyen 24 - 17 oda

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy komolyan nem értem hogy tudtunk egy Steelers szuntű csapatot megverni egy zsiráffal... Szinte csak futással haladtunk. Glennon 15-22 kőkemény 101 yarddal... 2010 óta ez a legkevesebb passzolt yard amivel sikerült meccset nyernünk. Akkor a fantasztikus Caleb Hanie-Todd Collins párosnak sikerült zsiráfunkat alulmúlnia, érdekesség hogy akkor a Fox irányította Phanterst vertük el. 2005-2006-os idényben volt egy sorozat ahol 5 meccset is nyertünk 100-nál kevesebb passzolt yarddal a jó öreg Rexy regnálása alatt. Mellesleg ez NFL rekord is (ez mondjuk mindent elárul az akkori ST és D erősségéről) Egy normálisabb irányító egy félidő alatt többet termel (mármint yardban nem intben 😊 ) Egyetlen egy WR elkapás volt az egész meccsen, ez még akár jó jel is lehetne mivel ilyen utoljára 1985-ben fordult elő, amikor is SB-t nyertünk 😊 .Fox ilyet szól zsiráf elég jól játszott ahhoz hogy nyerjünk. Édes istenem a csávó egy vicc. Szerintem minden sackben benne volt és addig tartogatta a labdát hogy nincs olyan jó O line a földön ami eddig tud védeni valakit. Eladta a labdát a saját 20 yardosunk körül, és megcsókolgathatja a kezét a vasasok DB-nek hogy elejtette a másikat. Kedves zsiráf mindent megtett hogy veszítsünk, de minden erőfeszítése ellenére nyertünk. Csak hogy érezzük mit is vitt véghez az O line valamint Howard és Cohen, Tomlin 11 szezonja alatt ez volt a 4. meccs ahol a Steelers több mint 200 futott yardot engedett és a legelső ahol az első és a második félidőben is több mint 100 futott yardot engedtek. Howard válla tropa, Demps is kidőlt, Sitton nem hiszem hogy csütörtökig rendbe jönne és megyünk a sajtokhoz. Kemény egy meccs lesz az is. Csak hogy legyen még egy érdekesség ez elmúlt 10 évben ez volt az első olyan vasárnap hogy a Cubs, a White Sox és a Bears is nyert. Reméljük ez valami jó ómen lesz...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Gratulálok srácok! A kevésbé rossz és jobban koncentráló, jobban akaró csapat nyert. Szégyen, hogy egy UDFA-nak kinéző, egy rookie-nál többet nem nyújtó QB-tól ilyen gyalázatosan kikaptunk.

A RB-jeitek meg 250 yard környékén rohangáltak, úgy, hogy a DC-nk nem vette észre, hogy tölteni kell a boxot. WTF?

Ettől függetlenül Coopert most rögtön az utcára raknám, mert ez megengedhetetlen.

Egyben sajnállak titeket, hogy ezt a szar edzői gárdát el kell viselnetek
több mint 6 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Mondjuk tegnap rémálmaim voltak attól,ahogy Glennon lekésett a handoff-ról.
több mint 6 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Mivel alig dobott, így mondhatjuk, hogy jól játszott. Nektek semmi sem jó? 😊
Ok, az IBS-es anyám, a három kerekű biciklijével is ugyanezt tudná, huszad ennyiért, de most érted. Mondjuk a két futónkat, ha erre a stílusra ráállunk, akkor kb 3 meccs alatt ledaráljuk aztán mehetnek a spagettibe.
Az O fal tetszett, a Steelers D fal szépen hagyta, hogy játsszanak. A félidő előtti 5 percet dagadó érrel a nyakamon nyáladzottam végig, remegő szemhéjjal, de amúgy egész NFL csapat kinézete volt ennek a csürhének.

#firefox #put_glennon_into_a_cannon #megilyenek
több mint 6 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
@DickersonESPN: Bears coach John Fox says QB Mike Glennon played well enough for the team to win.

Ezen most sírni vagy röhögni kellene?
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fox szerint Glennon elég jól játszott a győzelemhez. Mivel nyertünk kétségtelen. Ha Mike Mitchell a végén megfogja, akkor már most máglyán elégették volna. Egy-egy passzt dob meg meccsenként, semmi mást nem kérnek tőle, csak ne adja el azt a szájbalökött labdát. Ennyit se tud megtenni. Péntek reggel már nem tudják odázni a QB cserét.

Demps kar törés. Jöhet Amos. Grasu kézsérülés. Jöhet Cameron Lee a PS-ből.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Basszátok meg zseniális ez a topik. Ha rossz kedvem van ide mindig benézek.
Bár én tudnám ilyen emelt fővel viselni a szart.
Persze ez a győzelem megsüvegelendő! 😉

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
két hosszabbítást játszó csapat, ideális rövid hét lesz 😊
gamerkr
Nálunk egyedül a futók fáradtak el, bébi. Az irányítónknak olyan friss a karja, mint a tavaszi harmat, és csak egy kicsivel erősebb. Az elkapókat ráadásul ki se csomagoltuk erre a meccsre.
füligjimmy
az igen, korán kezded a hangolódást a meccsre 😊 😊
gamerkr
Háh, i see what You did there!

Ez a meccs jutott eszembe, utoljára Kyle volt ilyen kibaszott világtalan.


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Mit tudunk a harmadik forduló után?

Glennon: Nincs mit leírnom, többen kifejtettétek már a véleményeteket, tegnap még a Pitt szurkolók is szörnyűlködtek/röhögtek rajta. Egy biztos, szerintem mi vagyunk az egyetlen csapat, ahol egy harmadik számú irányítót kezdetünk, úgy, hogy a másik kettő nem sérült.... Sanchez tapasztaltabb és tudom, hogy a buttfumble jut mindenkinek eszébe róla, de a Phillyben lttam egy-két jobb meccsét, nyilván nem Tom Bradyt kell vele játszatni. Trubiskyt kezdetni azért rizkó, mert ha elbalfaszkodik valamit, rákeni ez az edzőgárda, hogy na ugye, még nem elég érett....

Cooper: Vannak dolgok, amelyeket én nem tudnék tolerálni. Elfogadom, ha valaki (akár többször is) rossz döntéseket hoz, elváltja magát stb, de az öncélú kivagyiságot, ostobaságot nem. Nem igaz, hogy ilyen ostobenkó állat, aki, ahelyett, hogy utána meghúzná magát, még röhögcsél, szerintem olyan buta, hogy nem is értette, mit baszott el. Egy komolyabb edző stábnál már mehetne vissza ugrálni a balettba, de minimum az öltözőben bokafogás és vizes mezítlábbal szégrúgdalni a seggét.....

Védelem: Nem tudom, hogy csak a mi D-nk nagysága vagy a Pitt O impotenciája volt az oka, de egy drive (és AB) kivételével jól fogtuk őket, ahogy az Atlantát is. A TB egy kicsit más volt, de ott sem rajtuk múlott a meccs. Ja és megtört a jég, szerztünk labdát! Jó lesz ez.

Howard és Cohen: Megtaláltuk a saját kétfejű "futószörnyünket" ? Cohen egy állat, viszont Howard nem tudom mennyit fog így bírni. Ja, ha ők ketten jelentik az egész támadósort, akkor nem csoda.
Elkapók nincsenek, ha Glennon véletlenül nekik passzol, azt meg elejtik.

Jó volt győztes meccset látni végre.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
két hosszabbítást játszó csapat, ideális rövid hét lesz 😊
gamerkr
Nálunk egyedül a futók fáradtak el, bébi. Az irányítónknak olyan friss a karja, mint a tavaszi harmat, és csak egy kicsivel erősebb. Az elkapókat ráadásul ki se csomagoltuk erre a meccsre.
füligjimmy
az igen, korán kezded a hangolódást a meccsre 😊 😊

több mint 6 éve
Kövesi (tartalék) Chicago Bears 6
Elnézést kérhetne tőlem a Bears, amiért tegnap eszembe juttatta Tornóczky Anita méltatlanul elfeledett kérdését, amit anno élő egyenesben tett fel:

És ezt így hogy?

Anitánk örökbecsűjét Glennonnak, Coopernek és a játékhívóknak szegeztem gondolatban, mert ezek mindent elkövettek annak érdekében, hogy elbukjuk a meccset. Glennontól például nem tudtak olyan keveset kérni, amit ne tudna röhögve elkúrni. Kihátrálni a field-goal pozícióból? Ne viccelj, bármikor. Játékhívás harmadik és rengetegre a saját térfélén? A reménytelen pöcsömyardos futásmaszatolást ajánlanám, ma látványos punttal tálaljuk. Na és Cooper? Az évtized hülyéje? És bazmeg együtt röhögcsél a padnál a társaival. Én vagyok a hülye vagy a világ hülye? Bears football 2017.

Mindezt a szart azonban Howard, Cohen és a védelem zsenialitása megmentette. Cohen csodafutását akkor is meg kellett volna adni, ha közben megkerüli a kispadot, mert egy ilyen csodát nem szabad annulálni némi mészporcsík miatt.

Baromira örültem a győzelemnek, de aztán beugrott, hogy legközelebb megint azért kell szurkolni, hogy az a néhány reménytelen dilettáns minél kevesebb agyfaszt okozzon. Egy ideális világban Tornóczky Anita nélkül mennénk a Lambeau Fieldre.