Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Mondjuk tegnap rémálmaim voltak attól,ahogy Glennon lekésett a handoff-ról.
több mint 6 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Mivel alig dobott, így mondhatjuk, hogy jól játszott. Nektek semmi sem jó? 😊
Ok, az IBS-es anyám, a három kerekű biciklijével is ugyanezt tudná, huszad ennyiért, de most érted. Mondjuk a két futónkat, ha erre a stílusra ráállunk, akkor kb 3 meccs alatt ledaráljuk aztán mehetnek a spagettibe.
Az O fal tetszett, a Steelers D fal szépen hagyta, hogy játsszanak. A félidő előtti 5 percet dagadó érrel a nyakamon nyáladzottam végig, remegő szemhéjjal, de amúgy egész NFL csapat kinézete volt ennek a csürhének.

#firefox #put_glennon_into_a_cannon #megilyenek
több mint 6 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
@DickersonESPN: Bears coach John Fox says QB Mike Glennon played well enough for the team to win.

Ezen most sírni vagy röhögni kellene?
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fox szerint Glennon elég jól játszott a győzelemhez. Mivel nyertünk kétségtelen. Ha Mike Mitchell a végén megfogja, akkor már most máglyán elégették volna. Egy-egy passzt dob meg meccsenként, semmi mást nem kérnek tőle, csak ne adja el azt a szájbalökött labdát. Ennyit se tud megtenni. Péntek reggel már nem tudják odázni a QB cserét.

Demps kar törés. Jöhet Amos. Grasu kézsérülés. Jöhet Cameron Lee a PS-ből.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Basszátok meg zseniális ez a topik. Ha rossz kedvem van ide mindig benézek.
Bár én tudnám ilyen emelt fővel viselni a szart.
Persze ez a győzelem megsüvegelendő! 😉

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
két hosszabbítást játszó csapat, ideális rövid hét lesz 😊
gamerkr
Nálunk egyedül a futók fáradtak el, bébi. Az irányítónknak olyan friss a karja, mint a tavaszi harmat, és csak egy kicsivel erősebb. Az elkapókat ráadásul ki se csomagoltuk erre a meccsre.
füligjimmy
az igen, korán kezded a hangolódást a meccsre 😊 😊
gamerkr
Háh, i see what You did there!

Ez a meccs jutott eszembe, utoljára Kyle volt ilyen kibaszott világtalan.


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Mit tudunk a harmadik forduló után?

Glennon: Nincs mit leírnom, többen kifejtettétek már a véleményeteket, tegnap még a Pitt szurkolók is szörnyűlködtek/röhögtek rajta. Egy biztos, szerintem mi vagyunk az egyetlen csapat, ahol egy harmadik számú irányítót kezdetünk, úgy, hogy a másik kettő nem sérült.... Sanchez tapasztaltabb és tudom, hogy a buttfumble jut mindenkinek eszébe róla, de a Phillyben lttam egy-két jobb meccsét, nyilván nem Tom Bradyt kell vele játszatni. Trubiskyt kezdetni azért rizkó, mert ha elbalfaszkodik valamit, rákeni ez az edzőgárda, hogy na ugye, még nem elég érett....

Cooper: Vannak dolgok, amelyeket én nem tudnék tolerálni. Elfogadom, ha valaki (akár többször is) rossz döntéseket hoz, elváltja magát stb, de az öncélú kivagyiságot, ostobaságot nem. Nem igaz, hogy ilyen ostobenkó állat, aki, ahelyett, hogy utána meghúzná magát, még röhögcsél, szerintem olyan buta, hogy nem is értette, mit baszott el. Egy komolyabb edző stábnál már mehetne vissza ugrálni a balettba, de minimum az öltözőben bokafogás és vizes mezítlábbal szégrúgdalni a seggét.....

Védelem: Nem tudom, hogy csak a mi D-nk nagysága vagy a Pitt O impotenciája volt az oka, de egy drive (és AB) kivételével jól fogtuk őket, ahogy az Atlantát is. A TB egy kicsit más volt, de ott sem rajtuk múlott a meccs. Ja és megtört a jég, szerztünk labdát! Jó lesz ez.

Howard és Cohen: Megtaláltuk a saját kétfejű "futószörnyünket" ? Cohen egy állat, viszont Howard nem tudom mennyit fog így bírni. Ja, ha ők ketten jelentik az egész támadósort, akkor nem csoda.
Elkapók nincsenek, ha Glennon véletlenül nekik passzol, azt meg elejtik.

Jó volt győztes meccset látni végre.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
két hosszabbítást játszó csapat, ideális rövid hét lesz 😊
gamerkr
Nálunk egyedül a futók fáradtak el, bébi. Az irányítónknak olyan friss a karja, mint a tavaszi harmat, és csak egy kicsivel erősebb. Az elkapókat ráadásul ki se csomagoltuk erre a meccsre.
füligjimmy
az igen, korán kezded a hangolódást a meccsre 😊 😊

több mint 6 éve
Kövesi (tartalék) Chicago Bears 6
Elnézést kérhetne tőlem a Bears, amiért tegnap eszembe juttatta Tornóczky Anita méltatlanul elfeledett kérdését, amit anno élő egyenesben tett fel:

És ezt így hogy?

Anitánk örökbecsűjét Glennonnak, Coopernek és a játékhívóknak szegeztem gondolatban, mert ezek mindent elkövettek annak érdekében, hogy elbukjuk a meccset. Glennontól például nem tudtak olyan keveset kérni, amit ne tudna röhögve elkúrni. Kihátrálni a field-goal pozícióból? Ne viccelj, bármikor. Játékhívás harmadik és rengetegre a saját térfélén? A reménytelen pöcsömyardos futásmaszatolást ajánlanám, ma látványos punttal tálaljuk. Na és Cooper? Az évtized hülyéje? És bazmeg együtt röhögcsél a padnál a társaival. Én vagyok a hülye vagy a világ hülye? Bears football 2017.

Mindezt a szart azonban Howard, Cohen és a védelem zsenialitása megmentette. Cohen csodafutását akkor is meg kellett volna adni, ha közben megkerüli a kispadot, mert egy ilyen csodát nem szabad annulálni némi mészporcsík miatt.

Baromira örültem a győzelemnek, de aztán beugrott, hogy legközelebb megint azért kell szurkolni, hogy az a néhány reménytelen dilettáns minél kevesebb agyfaszt okozzon. Egy ideális világban Tornóczky Anita nélkül mennénk a Lambeau Fieldre.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
két hosszabbítást játszó csapat, ideális rövid hét lesz 😊
gamerkr
Nálunk egyedül a futók fáradtak el, bébi. Az irányítónknak olyan friss a karja, mint a tavaszi harmat, és csak egy kicsivel erősebb. Az elkapókat ráadásul ki se csomagoltuk erre a meccsre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
két hosszabbítást játszó csapat, ideális rövid hét lesz 😊

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tarik Cohen az új David Johnson. #micdrop
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hihetetlen hogy ezt a meccset sikerült OT-ig vinni. Amikor Cooper nem futott be a célterületre majdnem belebasztam az X-box kontrollert a TV-be. Glennon kb. mindent megtett azért hogy kiszopjunk,megdobta a szokásos kis intjét is. De nyertünk így tuti marad ez szarkupac. Istenem ha hozunk egy normális elkapót és Trubisky olyan lesz mint ahogy reméljük...Cohen és Howard szerintem a legjobb RB páros lesz a ligában az elkövetkezendő 4-5 évben...A védelem nagyon ott volt. Glennon elrebeghet az előbb említetteknek egy nagy köszönömöt hogy a kezdőben tartották...

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
220 futott yard. Irányító nélkül. Mi lesz ha az is lesz?

Amúgy a nap kérdése. Hogyan játszhat egy olyan irányító, akiben ennyire nem bíznak? Nincs bajom azzal, ha Trubiskyt nem erőltetik csütörtök, de akkor tegyél be Sanchezt.
tüsi91
Szerintem tényleg ne menjünk el amellett. hogy Chase Keenum szétszedte a Tampát. Chase Keenum
füligjimmy
Diggs volt a májer, de ne vegyük el Keenum érdemeit.
csi77
Cohen is van olyan gyors. Mindegy. Packers úgyis szétcincálja a bandát. Rapistburger nagyon homály volt, 3 labdát szereztél, mégis sikerült majdnem elbaszni. Pass rush nélkül nem fog menni. De legalább Fuller magára talált. Kínszenvedés meccs volt. Sitton ha visszatér, az OL ütni fog.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
220 futott yard. Irányító nélkül. Mi lesz ha az is lesz?

Amúgy a nap kérdése. Hogyan játszhat egy olyan irányító, akiben ennyire nem bíznak? Nincs bajom azzal, ha Trubiskyt nem erőltetik csütörtök, de akkor tegyél be Sanchezt.
tüsi91
Szerintem tényleg ne menjünk el amellett. hogy Chase Keenum szétszedte a Tampát. Chase Keenum
füligjimmy
Diggs volt a májer, de ne vegyük el Keenum érdemeit.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Nem mondom hogy óriási különbség volt a két csapat között, de a lényeg: ti megcsináltátok amikor kellett, mi meg nem. Tehát teljesen jogos és megérdemelt a győzelem. Gratulálok!
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
220 futott yard. Irányító nélkül. Mi lesz ha az is lesz?

Amúgy a nap kérdése. Hogyan játszhat egy olyan irányító, akiben ennyire nem bíznak? Nincs bajom azzal, ha Trubiskyt nem erőltetik csütörtök, de akkor tegyél be Sanchezt.
tüsi91
Szerintem tényleg ne menjünk el amellett. hogy Chase Keenum szétszedte a Tampát. Chase Keenum

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
220 futott yard. Irányító nélkül. Mi lesz ha az is lesz?

Amúgy a nap kérdése. Hogyan játszhat egy olyan irányító, akiben ennyire nem bíznak? Nincs bajom azzal, ha Trubiskyt nem erőltetik csütörtök, de akkor tegyél be Sanchezt.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 giphy.com/gifs/bikini-HEGPEWesR1Ht6
füligjimmy
Jó-jó, de ilyen "szép" győzelem után, valami kevésbé szégyenlős járt volna!
csi77
Guglizz rá a hölgy munkásságára.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fox, Glennon és Cooper nem érdemelte meg ezt a győzelmet. Rajtuk kívül mindenki más főleg Cohen, Howard és a teljes védelem igen. Le a kalappal a D# előtt a mai munkájukért.
tüsi91
Jog, de azért Cooper a nagyképűségét és az elejtett(???) ICn kívül sok szép dolgot csinált.. az endzoneba is aktív volt rendesen, de tény oribtális baromságokat csinált
ricsiii83
Ezt kurvára megúsztuk. Nem véletlenül dobáltak rá. Csak most nem jött nekik össze.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Fox, Glennon és Cooper nem érdemelte meg ezt a győzelmet. Rajtuk kívül mindenki más főleg Cohen, Howard és a teljes védelem igen. Le a kalappal a D# előtt a mai munkájukért.
tüsi91
Jog, de azért Cooper a nagyképűségét és az elejtett(???) ICn kívül sok szép dolgot csinált.. az endzoneba is aktív volt rendesen, de tény oribtális baromságokat csinált

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 giphy.com/gifs/bikini-HEGPEWesR1Ht6
füligjimmy
A Bears forum látogatottjai:
általában: a forum 3-4 % (Bears szurkolók nincsenek benne)
győzelem után : 99,9%
ricsiii83
Ez a hagyománytisztelet!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
 giphy.com/gifs/bikini-HEGPEWesR1Ht6
füligjimmy
A Bears forum látogatottjai:
általában: a forum 3-4 % (Bears szurkolók nincsenek benne)
győzelem után : 99,9%

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
 giphy.com/gifs/bikini-HEGPEWesR1Ht6
füligjimmy
Jó-jó, de ilyen "szép" győzelem után, valami kevésbé szégyenlős járt volna!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Chase Keenum, igen, az a Chase Keenum, szóval Chase Keenum felszeletelte a Tampa védelmét.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson