Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Nem vagyok részleteiben tisztában Fox karrierjével, de nekem megdöbbentő, hogy egy edző, aki két különböző franchiset is Super Bowlba vezetet(oké, bukta is lett mindkettő), ennyire inkonpetens módon leszerepeljen itt. Vagy a Panthers/Broncos SB menetelésében is csak jókor volt jó helyen?
Cowboykarcsi90
Egy külföldi blogon olvastam róla egy anekdotát, aztán vagy igaz vagy nem. Az utolsó denveri évében volt valami megbeszélés az edzői stábnál, ahol ő is részt vett. Beszélgettek arról, hogy mik a célok, persze a többiek mondták, hogy az, hogy megnyerjék az SB-t. Erre Fox tök őszintén, minden irónia nélkül megkérdezte, hogy "Nem elég megnyerni a divíziót?" Állítólag Elway ekkor döntötte el, hogy kirúgja. Az alapszakasz végén a Broncos megnyerte az AFC Westet, majd az első playoff meccsen kiesett.

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nekem az fáj a legjobban hogy a GB O fala konkrétan a csere cseréiből állt, kiesett az első és második számú futó és mégse tudtunk csinálni velük semmit. Ezen a meccsen a D se volt jó (bár 14 pont az amiről a teljes egészéből ők tehetnek, a többi Glennon kedves ajándékaiból jött) az O meg katasztrófa...Tüsi már ki elemezte Glennon balfaszságait, remélem elküldte Foxnak hátha ők nem így látták...Ami még szomorúbb hogy ha megnézitek a Tampa elleni strip sacket amit ki elemeztem és most összehasonlítjátok Tüsi ábráival az látható, hogy ugyan azt megcsinálta pepitában. Ergo nem tanul a saját hibájából és nem fejlődik, nem csak egyszeri alkalmakról van szó. Persze Fox most is azt mondja hogy 11 ember felelős a történtekért... Ha a Vikes ellen sem Trubisky kezd akkor még annál is nagyobb gondok vannak az edzőkkel mint eddig gondoltam. FA-n meg drafton pedig hozni kell elkapókat mert ez így nagyon gyér

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nem vagyok részleteiben tisztában Fox karrierjével, de nekem megdöbbentő, hogy egy edző, aki két különböző franchiset is Super Bowlba vezetet(oké, bukta is lett mindkettő), ennyire inkonpetens módon leszerepeljen itt. Vagy a Panthers/Broncos SB menetelésében is csak jókor volt jó helyen?
Cowboykarcsi90
Nekem Foxról, mikor idejött, rögtön a Boncos 2012-es AFC döntője (13 január) ugrott be, ahol a csúcsformában lévő Manning-gel felálló offensenek (egyenlő állásnál) volt a vége előtt 35 másodperce és lepörgették az órát, a hosszabbításban pedig kikaptak a Ravenstől. Sokak szeint az volt a legerősebb Broncos a Manning éra alatt. Akár három SB is meglehetett volna nekik. Azt gondolom, hogy, pl egy Belichick-ke, Carollal vagy más, jobb edzővel a fedélzeten nem egy SB lett volna nekik.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem vagyok részleteiben tisztában Fox karrierjével, de nekem megdöbbentő, hogy egy edző, aki két különböző franchiset is Super Bowlba vezetet(oké, bukta is lett mindkettő), ennyire inkonpetens módon leszerepeljen itt. Vagy a Panthers/Broncos SB menetelésében is csak jókor volt jó helyen?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
---
Szerk.: Romo elképesztően jó kommentátor. Élmény volt hallgatni. S nála sem Glennon lenne az irányító.
tüsi91
Annyira megbántuk hogy nem nyomtuk be a game passt, de eleve a sport tvt kapcsoltuk be és már nem volt kedv felkelni 😊
davemayer
Szintén zenész ,brutálisan gyengén közvetített a srác , butaság volt a részemről is nem Romot hallgatni .
Ahogy nézem párszor megint szépen bemondta h mi fog jönni .
nando89
Hát nem tudom, de Buday Zoli szerintem teljesen ok.
Tudom persze könnyebb volna mindenre azt mondani, hogy csak Glennon hibája de ő elmondta miért nem csak az övé.
Nálam magasan jobb mint a Sanyi féle "aztsetudomkikicsoda" vagy a Gyula féle altató.
Romo persze tényleg nagyon jó.
Bazzani
Ez itt off, de régóta kikívánkozik belőlem és most találtam rá alkalmat. Nálunk egyfolytában az megy, hogy a "nagynénémnek kell közvetíteni, hogy ő is megértse", meg hogy a vizsgázós gyerekvárós SMSekre van igény, meg stb... (a "nálunk" alatt a bowl.hu-t értem) Én meg mondom, oké, kisebbségben vagyok így jártam.
Erre tessék, Romo behozta a szakmaiságot - ami mondjuk pl Simms közvetítéseinél odaát se nagyon volt - és mindenki imádja. Én ott tartok, hogy a redzone-t lecserélem Romo az akkor épp Romo által közvetített meccsre.
 ftw.usatoday.com/2017/09/tony-romo-commentary-review-nfl-cbs-titans-raiders
Így 10+ év után lehet hogy nálunk is lehetne kicsit elemzésekbe is bonyolódni szünetekben SMSek helyett, meg mondani azt amit szakmai szemmel lehet látni.

Láttam egy negyedet Budaytól, számomra érdekes dolgokat (is) mondott, hozzáadott a meccs értékéhez, de egyelőre még maradok az eredeti közvetítésnél. Azért ha kapna 5 percet a félidőben lehet mondana érdekfeszítőbbet, mint Teddy Győrből, arra lehet oda is kapcsolnék...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Milyen jó érzés az nfl.com címlapján lenni...hogy a jó anyját meg nem .... most már tényleg! Ezt a kérdést ami ott szerepel, azt kérem tisztelettel itt a topicban már az első hét után feltették. Ezek nem járnak ide vagy mi a ...?
Áldom az eszem,hogy nem keltem fel hajnalban erre a merő híg ...ra!
Lassan ott tart a dolog,hogy vissza se nézi az ember,ha vesztes meccsről van szó,mert hányingert keltő az egész amit ez a birodalmi lépegető csinál.
Most komolyan?! Mit várjon az ember? Ezért álljon ki mellettük? Elmehetnek a búsba!
Még egy szezon mehet a kukába az ilyen nyomorékok miatt.
Igazán bevehetne Pace egy pár szem viagrát, hogy tényleg férfi legyen a talpán és kibassza ezeket, mint macskát ...-ni! 😡
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Azért van annak egy diszkrét bája, amikor 6 és fél perc elteltével a meccs lényegi része véget ér.
De jó, hogy nem keltem fel reggel, viszont a felvétel nem tartott ki a végéig, így Howard TD-jét nem láttam.
Szerintem rúgjunk ki mindenkit, akinek ehhez köze van/volt és még azokat is, akik arca emlékeztetnek rájuk........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Glennon nyomott a meccsen egy knee fumble-t vagy nem is igazán értem mi volt az, de így már nálunk van a butt és leg fumblesztár. Jay Cutler a legszarabb napjain is irányítónak nézett ki, Glennont egy napon nem tudnám vele említeni. Remélem a Vikes ellen már jön Sanchez, mert szerintem ő üdítően jobb játékot képes nyújtani mint ez a rakás szerencsétlenség, de mint mindig most is elmondom (ahogyan mások is) ez nem igazán az ő hibája, hanem azé az idióta baromé, aki játszatja, és a még nagyobb idióta baromé, aki nem baszta ki a picsába ezt az embert a tavalyi szezon után, ezek után repüljenek mindketten a francba, bármennyire is csinál viszonylag jó draftokat Pace a vezetésre nem képes.

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Falcons meccs után írta még Jimmy, hogy ha képekkel kellene illusztrálni, hogy mitől rossz egy irányító, akkor Glennon nagyon sok passza benn lenne. Na én most csak 1 playt elemzek ki szegényes tudásommal. A képekért elnézést, youtube videóból print screeneltem ki őket. (majd ráfekszek a technika csiszolására).
A kiválasztott play az első játék, amivel gyakorlatilag el is dőlt a mérkőzés. Nézzük:


Első blikkre ez egy egyértelmű futójátéknak tűnik. Nincs szélen elkapó, a kép tetején Bellamy, alatta Miller, mint elkapók, legalul Wright, Sims pedig Massie mellett, mint 6. falember.


Cselesek vagyunk, mert ez egy play-action játék. Bellamy (zöld karika) egyenesen előre fut a bal hashmark mellett, Wright (kék) ugyanezt teszi a jobb hashmark mentén. Miller (sárga) kilép balra a flat zónába, tőle nagyon messze a védő, Howard a play action játék egyik fő alanya pedig fut középen egy rövid spot routetot. 5 emberes pass rush, a passz protekció balra tolódik, Whitehair besegít a két guardnak, Sims pedig felveszi Matthewst az edgen. Jól látható, hogy Glennon első olvasása a mély útvonalat futó Bellamy, akit szorosan felvesz az egyik safety (nevet nem tudok), s van egy single high safety még hátul. Wrightra is elég jól tapadnak. Miller, ahogy említettem teljesen őrizetlen.


Nézzük tovább hogyan alakul a játék, pár tizedmásodperc elteltével. A mélységi útvonalat futó Bellamy és Wright ellen jól védekezik a Packers 3 védője. Martinez tapad Howardra (lila), Miller még mindig seggüresen balra. Érkezik egy késleltetett blitz a Packers egyik ILB-jétől Jake Ryantől (világoskék). A zseb aránylag tiszta, de Ryanre nincs blokkoló. Glennon még mindig a mélységi útvonalat futó elkapókat pásztázza. A checkdown király Glennon, ha most lemond a mindenáron nagy játéktól és el tud szakadni az első olvasástól, akkor egy egyszerű passzal a vonal mellé minimum first downért megtalálja Millert. Vész opciónak Howard bal vállára dobott passzal hoz pár yardot. Érdemes megnézni, hogy a 2. és 3. képen gyakorlatilag ugyanott áll Glennon.



Újfent eltelt pár tizedmásodperc. Körülbelül ez az a pillanat, amikor Glennon észreveszi a közeledő Ryant (kék), s a flat zónába kilépő Miller felé néz, feladva a játékra felrajzolt és már jóval korábban egyértelműen levédekezett elsőszámú célpontját. Howard levédekezve, Simset megveri Matthews. Utóbbiról Glennonnan halvány fogalma sincs. Glennon próbál egy pánikszerű dobást elindítani Miller felé, hogy Ryan érkezését követően valamit kicsikarjon, de ezzel az amúgy is elrontott játékát csak tovább tetőzi. Az eredmény fumble.



A következő kép nagyjából az előző kép idejében vagy még később készült. Jól látható, hogy Glennon még mindig le van ragadva a mélyútvonalakat futó elkapókra, holott a zseb kezd összeomlani.


Matthews szinte már odaért, amikor Glennon a közeledő Ryantől megrémülve feladja az első olvasást és Miller felé néz.


Összefoglalva Mike Glennon megmutatta ebben az egy játékban, hogy miért is borzalmas irányító. A katasztrófa már a snap előtti olvasásnál megkezdődött, mert fogalma sem volt a Sims vs Matthews párharcról. Aztán órákig bámulta az első számú célpontját, ahelyett, hogy továbbhaladt volna a folyamaton, szoborként megállt a 15-ös és a 16-os vonal között, későn reagálta le Ryan blitzét, s mivel nem olvasta, hogy Matthewst egy TE-nek kell feltartóztatni (illetve abszolút nem is érezte a nyomást az edgeről), így ahelyett, hogy az elrontott játékát letudta volna egy sackel, indított egy pánikdobást Miller felé, ami nem érhetett célba. Egy potenciális 10+ yardos passzjátékból az első támadójáték során eladta a labdát, amivel gyakorlatilag le is zárta a mérkőzést. Szerintem a többi turnoverre felesleges kitérni. Lassú/rossz olvasás, lassú döntéshozás, átlagon aluli kar, botrányos pocket presence, nulla mobilitás. Ez Mike Glennon, a rossz irányító mintaképe.
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
😀

 pbs.twimg.com/media/DK25bCrUIAIgMoi.jpg

Szerkesztette: xrace77
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
hol.vannak.a.csöcsök?
Kenny
Csak győzelem után járnak. Így FoxiMaxi remélem alkot vmit gyorsan.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
hol.vannak.a.csöcsök?
Kenny
Glennon kezeiben voltak. De eladta őket a marhája.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
hol.vannak.a.csöcsök?

több mint 6 éve
Antman Chicago Bears 397
Csak 1 szó ami kikivánkozik belőlem 12 év NFL rajongás után , amti az első naptól kezdve Bears szurkerként élek meg,:
FIREFOX!!!!!
Antman
Az valami internetes böngésző? Most hogy jön ez ide? 😀 😀 😀
Tomcsik
Igen az az , jól látod.

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
---
Szerk.: Romo elképesztően jó kommentátor. Élmény volt hallgatni. S nála sem Glennon lenne az irányító.
tüsi91
Annyira megbántuk hogy nem nyomtuk be a game passt, de eleve a sport tvt kapcsoltuk be és már nem volt kedv felkelni 😊
davemayer
Szintén zenész ,brutálisan gyengén közvetített a srác , butaság volt a részemről is nem Romot hallgatni .
Ahogy nézem párszor megint szépen bemondta h mi fog jönni .
nando89
Hát nem tudom, de Buday Zoli szerintem teljesen ok.
Tudom persze könnyebb volna mindenre azt mondani, hogy csak Glennon hibája de ő elmondta miért nem csak az övé.
Nálam magasan jobb mint a Sanyi féle "aztsetudomkikicsoda" vagy a Gyula féle altató.
Romo persze tényleg nagyon jó.
Bazzani
persze, minden viszonyítás kérdése, de nekem ő egyáltalán nem tűnt jónak. Felkészült volt, ismer mindent amit kell de nem jók a megállapításai szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Csak 1 szó ami kikivánkozik belőlem 12 év NFL rajongás után , amti az első naptól kezdve Bears szurkerként élek meg,:
FIREFOX!!!!!
Antman
Az valami internetes böngésző? Most hogy jön ez ide? 😀 😀 😀

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
---
Szerk.: Romo elképesztően jó kommentátor. Élmény volt hallgatni. S nála sem Glennon lenne az irányító.
tüsi91
Annyira megbántuk hogy nem nyomtuk be a game passt, de eleve a sport tvt kapcsoltuk be és már nem volt kedv felkelni 😊
davemayer
Szintén zenész ,brutálisan gyengén közvetített a srác , butaság volt a részemről is nem Romot hallgatni .
Ahogy nézem párszor megint szépen bemondta h mi fog jönni .
nando89
Hát nem tudom, de Buday Zoli szerintem teljesen ok.
Tudom persze könnyebb volna mindenre azt mondani, hogy csak Glennon hibája de ő elmondta miért nem csak az övé.
Nálam magasan jobb mint a Sanyi féle "aztsetudomkikicsoda" vagy a Gyula féle altató.
Romo persze tényleg nagyon jó.

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Nem akarom hogy erről folyjon a vita, úgysem győzzük meg egymást, csak még annyi hogy szerintetek miért mondja ezt mindig mindenki? azért mert mindenki utál titeket? Nem hinném. El kellene ezen gondolkodni, de félreértés ne essék ez a legkevésbé a ti problémátok, örüljetek a győzelemnek. A jobb csapat nyert, pont ezért nem értem miért volt ezekre szükség. Amúgy írtam 3 példát de ha leülnénk együtt elemezni akkor találnék még kb 6-7-et.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
1. Az első a játékvezetés: nagyon gáz volt, mondhatni szokás szerint de most annyira konkrétan az arcunkba volt tolva a hazai pálya hogy az bicskanyitogató volt. Nem értem továbbra sem hogy egy alapból jó csapatot ami 2 TD-s előnyben van egy olyan csapat ellen ami teljesen egyértelműen képtelen a fordításra minek támogatnak meg még ilyen arcátlanul?
davemayer
Felsorolnád ezeket az eseteket? Ha lehet videókkal, linkekkel. Köszönöm!
vidimate
nem fogok videókat keresgélni neked, nézz utána kérlek ha érdekel.
Ami így kapásból eszembe jut az:
- egy 16 yardos first down futás Howardtól amit egy kamu holding miatt vettek el (amúgy poén mert a playek 90%-ánál lehetne dobni de elég ciki sztem hogy pont akkor dobják amikor nem volt az), ez kokrétan kinyírta a drivunkat 21-7nél ha jól emlékszem
- Pass Interference call akkor amikor a corner gyakorlatilag semmit nem csinál csak próbálja elütni a labdát míg a wr konkrétan ráugrik a hátára majd eljátssza a nagyhalált.
- tisztán látszik hogy a játékos a first down vonal előtt (nem a sárga vonal előtt, mert a yard vonal volt a first down ami így teljesen egyértelmű volt), a 2 yard vonal között lett megállítva, erre a line judge majdnem 2 yardot hibázva (nem felet ami mondjuk simán csak annyi hogy rossz szögben látja) fut be úgy hogy sima first downt jelez. Ott, élőben is teljesen látható volt még a tv-n keresztül is hogy tuti nem volt first down... ha ez a kretén nem dobja rá a legvégén a challenge-t ezt a first downt is megadták volna.

Ok, gondolom neked ez semmi 8volt már sokkal nagyobb csalás is a Lambeau-n, kérdezz egy lions szurkolót), de pár jó pillanatban elejtett ilyen simán fordítani tud állásokat, megfojtani tud csapatokat.
davemayer
Az utolsóra reagálva , azért ha végig nézted a meccset a végén lezúztátok a rúgónkat , amire azért nem jött a zászló ..mert h valaki hozzáért a labdához is , ha megnézted a lassítást 1 méterrel ment a labda a legközelebbi kéz mellett , full láthatóan..ezzel csak azt akarom mondani h nem lehet h ennyire szarok csak ??
Igen volt egy Pass interference Adamsen , ami inkább nem volt az szerintem is . Majd utána Travethan dirty hit , nincs kiállítás...

Voltak hülyeségek tény és való de ezen a meccsen egyáltalán nem volt ez kiemelkedő .
nando89
Trevathan hit előtt illegal man down field (vagy downfield?). Gyakorlatilag a komplett támadófal rosszul helyezkedett. Az eléggé objektív, hogy ki hol áll. Fel se tűnt senkinek szerintem.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
1. Az első a játékvezetés: nagyon gáz volt, mondhatni szokás szerint de most annyira konkrétan az arcunkba volt tolva a hazai pálya hogy az bicskanyitogató volt. Nem értem továbbra sem hogy egy alapból jó csapatot ami 2 TD-s előnyben van egy olyan csapat ellen ami teljesen egyértelműen képtelen a fordításra minek támogatnak meg még ilyen arcátlanul?
davemayer
Felsorolnád ezeket az eseteket? Ha lehet videókkal, linkekkel. Köszönöm!
vidimate
nem fogok videókat keresgélni neked, nézz utána kérlek ha érdekel.
Ami így kapásból eszembe jut az:
- egy 16 yardos first down futás Howardtól amit egy kamu holding miatt vettek el (amúgy poén mert a playek 90%-ánál lehetne dobni de elég ciki sztem hogy pont akkor dobják amikor nem volt az), ez kokrétan kinyírta a drivunkat 21-7nél ha jól emlékszem
- Pass Interference call akkor amikor a corner gyakorlatilag semmit nem csinál csak próbálja elütni a labdát míg a wr konkrétan ráugrik a hátára majd eljátssza a nagyhalált.
- tisztán látszik hogy a játékos a first down vonal előtt (nem a sárga vonal előtt, mert a yard vonal volt a first down ami így teljesen egyértelmű volt), a 2 yard vonal között lett megállítva, erre a line judge majdnem 2 yardot hibázva (nem felet ami mondjuk simán csak annyi hogy rossz szögben látja) fut be úgy hogy sima first downt jelez. Ott, élőben is teljesen látható volt még a tv-n keresztül is hogy tuti nem volt first down... ha ez a kretén nem dobja rá a legvégén a challenge-t ezt a first downt is megadták volna.

Ok, gondolom neked ez semmi 8volt már sokkal nagyobb csalás is a Lambeau-n, kérdezz egy lions szurkolót), de pár jó pillanatban elejtett ilyen simán fordítani tud állásokat, megfojtani tud csapatokat.
davemayer
Az utolsóra reagálva , azért ha végig nézted a meccset a végén lezúztátok a rúgónkat , amire azért nem jött a zászló ..mert h valaki hozzáért a labdához is , ha megnézted a lassítást 1 méterrel ment a labda a legközelebbi kéz mellett , full láthatóan..ezzel csak azt akarom mondani h nem lehet h ennyire szarok csak ??
Igen volt egy Pass interference Adamsen , ami inkább nem volt az szerintem is . Majd utána Travethan dirty hit , nincs kiállítás...

Voltak hülyeségek tény és való de ezen a meccsen egyáltalán nem volt ez kiemelkedő .
több mint 6 éve
vidimate Green Bay Packers 149
1. Az első a játékvezetés: nagyon gáz volt, mondhatni szokás szerint de most annyira konkrétan az arcunkba volt tolva a hazai pálya hogy az bicskanyitogató volt. Nem értem továbbra sem hogy egy alapból jó csapatot ami 2 TD-s előnyben van egy olyan csapat ellen ami teljesen egyértelműen képtelen a fordításra minek támogatnak meg még ilyen arcátlanul?
davemayer
Felsorolnád ezeket az eseteket? Ha lehet videókkal, linkekkel. Köszönöm!
vidimate
nem fogok videókat keresgélni neked, nézz utána kérlek ha érdekel.
Ami így kapásból eszembe jut az:
- egy 16 yardos first down futás Howardtól amit egy kamu holding miatt vettek el (amúgy poén mert a playek 90%-ánál lehetne dobni de elég ciki sztem hogy pont akkor dobják amikor nem volt az), ez kokrétan kinyírta a drivunkat 21-7nél ha jól emlékszem
- Pass Interference call akkor amikor a corner gyakorlatilag semmit nem csinál csak próbálja elütni a labdát míg a wr konkrétan ráugrik a hátára majd eljátssza a nagyhalált.
- tisztán látszik hogy a játékos a first down vonal előtt (nem a sárga vonal előtt, mert a yard vonal volt a first down ami így teljesen egyértelmű volt), a 2 yard vonal között lett megállítva, erre a line judge majdnem 2 yardot hibázva (nem felet ami mondjuk simán csak annyi hogy rossz szögben látja) fut be úgy hogy sima first downt jelez. Ott, élőben is teljesen látható volt még a tv-n keresztül is hogy tuti nem volt first down... ha ez a kretén nem dobja rá a legvégén a challenge-t ezt a first downt is megadták volna.

Ok, gondolom neked ez semmi 8volt már sokkal nagyobb csalás is a Lambeau-n, kérdezz egy lions szurkolót), de pár jó pillanatban elejtett ilyen simán fordítani tud állásokat, megfojtani tud csapatokat.
davemayer
Felsoroltál 3 esetet, amiből 2 minimum kérdéses, 1 pedig jogos, de a challange után nektek ítéltek. De nem baj, ez tényleg "szokás szerinti, bicskanyitogató, arcátlan".

Már csak megszokásból írjátok be ti is ezt minden meccs után. Tudom, hogy volt jó pár csalás téves ítélet a javunkra, de egy ilyen meccs után miért kell tovább mélyíteni az ebből jövő feszültséget és összeesküvést?
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
1. Az első a játékvezetés: nagyon gáz volt, mondhatni szokás szerint de most annyira konkrétan az arcunkba volt tolva a hazai pálya hogy az bicskanyitogató volt. Nem értem továbbra sem hogy egy alapból jó csapatot ami 2 TD-s előnyben van egy olyan csapat ellen ami teljesen egyértelműen képtelen a fordításra minek támogatnak meg még ilyen arcátlanul?
davemayer
Felsorolnád ezeket az eseteket? Ha lehet videókkal, linkekkel. Köszönöm!
vidimate
nem fogok videókat keresgélni neked, nézz utána kérlek ha érdekel.
Ami így kapásból eszembe jut az:
- egy 16 yardos first down futás Howardtól amit egy kamu holding miatt vettek el (amúgy poén mert a playek 90%-ánál lehetne dobni de elég ciki sztem hogy pont akkor dobják amikor nem volt az), ez kokrétan kinyírta a drivunkat 21-7nél ha jól emlékszem
- Pass Interference call akkor amikor a corner gyakorlatilag semmit nem csinál csak próbálja elütni a labdát míg a wr konkrétan ráugrik a hátára majd eljátssza a nagyhalált.
- tisztán látszik hogy a játékos a first down vonal előtt (nem a sárga vonal előtt, mert a yard vonal volt a first down ami így teljesen egyértelmű volt), a 2 yard vonal között lett megállítva, erre a line judge majdnem 2 yardot hibázva (nem felet ami mondjuk simán csak annyi hogy rossz szögben látja) fut be úgy hogy sima first downt jelez. Ott, élőben is teljesen látható volt még a tv-n keresztül is hogy tuti nem volt first down... ha ez a kretén nem dobja rá a legvégén a challenge-t ezt a first downt is megadták volna.

Ok, gondolom neked ez semmi 8volt már sokkal nagyobb csalás is a Lambeau-n, kérdezz egy lions szurkolót), de pár jó pillanatban elejtett ilyen simán fordítani tud állásokat, megfojtani tud csapatokat.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
vidimate Green Bay Packers 149
1. Az első a játékvezetés: nagyon gáz volt, mondhatni szokás szerint de most annyira konkrétan az arcunkba volt tolva a hazai pálya hogy az bicskanyitogató volt. Nem értem továbbra sem hogy egy alapból jó csapatot ami 2 TD-s előnyben van egy olyan csapat ellen ami teljesen egyértelműen képtelen a fordításra minek támogatnak meg még ilyen arcátlanul?
davemayer
Felsorolnád ezeket az eseteket? Ha lehet videókkal, linkekkel. Köszönöm!
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ki akarta Glennont? Fox? Pace? Mindketten?
Azt tudjuk, hogy Trubiskyt Pace akarta és van egy terve. Valószínűleg ő addig nem akarja pályán látni, amíg "nincs kész".
Ha nem alkalmas arra Trubisky, hogy most lehozza azt, amit Glennon, akkor ez egy szimplán rossz, bust pick. Ha "nem kész" az NFL-re, akkor miért ő az No 2. és miért ő van aktív keretben?

Én nekem vannak kétségeim, hogy Fox döntése az, hogy Glennon kezd.
tüsi91
Szerintem vastagon túlgondolod. Új irányító, a Titokzatos Ígéret egyértelmű volt. Veterán is kellett (a Packers csere irányítót is megfizette a Hox, meg a Weismüller gyerekért is adtak második körös cetliket). A különbség annyi, hogy Fox egy lúzer. Összesen 6 győztes szezonja volt 16 év alatt. Ő állítja össze az 53-at, és a kezdőt. Pace pedig kikanalazza az utolsó cseppig, amit főzött.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
---
Szerk.: Romo elképesztően jó kommentátor. Élmény volt hallgatni. S nála sem Glennon lenne az irányító.
tüsi91
Annyira megbántuk hogy nem nyomtuk be a game passt, de eleve a sport tvt kapcsoltuk be és már nem volt kedv felkelni 😊
davemayer
Szintén zenész ,brutálisan gyengén közvetített a srác , butaság volt a részemről is nem Romot hallgatni .
Ahogy nézem párszor megint szépen bemondta h mi fog jönni .