Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hue az NFL kriptonitja ez egyértelmű. Hogy még itt van? Jó lehallgató hálózata lehet s sokat tud... Más magyarázat erre nincs...
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Pedig jó meccs 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Régen volt már, hogy nem bírok végignézni egy meccset, de ez a mai nagyon közel jár ehhez.
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Ahogy a Bengals D ma is játszik, aktuális lenne kirúgni a megbízott DC-t. ÉS vihetné Hue barátját is!
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 320 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 nflstream.io/cincinnati-bengals-vs-cleveland-browns-live/stream-1

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
OMG 😕
 www.cincyjungle.com/2018/11/25/18111115/hue-jackson-bengals-head-coach-marvin-lewis-nfl-rumors
munoz
Ennyire nem lehetnek hülyék arrafelé. Vicc lenne.
bcsarli
A tulajuk büszkén hirdeti, hogy ő másképp csinálja a dolgokat, mint az legtöbb ember csinálná. Szóval bőven beleillene ebbe a sémába, főleg, hogy alapból imádják az FO-nál Jax-et.
több mint 5 éve
tesog75 Cleveland Browns 17 — tesog75@gmail.com
Streamet tud valaki?
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 320 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
OMG 😕
 www.cincyjungle.com/2018/11/25/18111115/hue-jackson-bengals-head-coach-marvin-lewis-nfl-rumors
munoz
Ennyire nem lehetnek hülyék arrafelé. Vicc lenne.
bcsarli
De, pontosan ennyire hülyék.

Ha ez bekövetkezik, arra sem fogom méltatni a csapatot, hogy az eredményeket megnézzem.
Mikey
Nem a szívem csücske a Bengals, de ezt nem érdemlitek.

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
OMG 😕
 www.cincyjungle.com/2018/11/25/18111115/hue-jackson-bengals-head-coach-marvin-lewis-nfl-rumors
munoz
Ennyire nem lehetnek hülyék arrafelé. Vicc lenne.
bcsarli
De, pontosan ennyire hülyék.

Ha ez bekövetkezik, arra sem fogom méltatni a csapatot, hogy az eredményeket megnézzem.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 320 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
OMG 😕
 www.cincyjungle.com/2018/11/25/18111115/hue-jackson-bengals-head-coach-marvin-lewis-nfl-rumors
munoz
Ennyire nem lehetnek hülyék arrafelé. Vicc lenne.

több mint 5 éve
laoce Cincinnati Bengals 715 — laoce68@freemail.hu
14 év után feladom majdnem annyit kitartottak mint ML

Lou Anarumo for president
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
OMG 😕
 www.cincyjungle.com/2018/11/25/18111115/hue-jackson-bengals-head-coach-marvin-lewis-nfl-rumors
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Aj Green játszik a Cleveland ellen?
Béczkó
Tuti nem fog játszani; Q-ról, visszaminősítettük Doubtfulra a státuszát, és egy ilyen downgrade nálunk már majdnem felér egy IR-vel. Ha esetleg kikapunk, akkor remélem rájönnek, hogy Hue csapnivaló kabala"állat" és jól elkergetik.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
A két csere DT, Tupou és Washington is IR-en, jött helyettük kettő másik, közülük Ringo knows the system, szóval minden probléma megoldva!
Mikey
ez a knows the system esküszöm a legjobb alibi duma az NFL-ben jelenleg.
Amadeus
De ezt nálunk jobban senki nem műveli. 😊 Legalább valamiben a legjobbak vagyunk.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
A két csere DT, Tupou és Washington is IR-en, jött helyettük kettő másik, közülük Ringo knows the system, szóval minden probléma megoldva!
Mikey
ez a knows the system esküszöm a legjobb alibi duma az NFL-ben jelenleg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Béczkó 1 264
Aj Green játszik a Cleveland ellen?
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
A két csere DT, Tupou és Washington is IR-en, jött helyettük kettő másik, közülük Ringo knows the system, szóval minden probléma megoldva!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
melyik másikat? túl sok opció van.
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Kötelező győzelem? Lassan én is beférnék az LB korpba. Védekezésünk nincs. A Cleveland jobb csapat jelenleg mint mi. Nincs kötelező győzelem kategória a jelenlegi helyzetünkben. Leginkább a kiutat kell néznünk. De nem az idei évre, hanem általában. És igen, az egyik legtöbb sikerrel kecsegtető kiút pont az, amit Mikey ír.
nasheem
biztos, hogy nem ez lesz... 😕

ha mégis, akkor a másik faszt mindenképpen vigye magával, mert ha nem, akkor...
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Kötelező győzelem? Lassan én is beférnék az LB korpba. Védekezésünk nincs. A Cleveland jobb csapat jelenleg mint mi. Nincs kötelező győzelem kategória a jelenlegi helyzetünkben. Leginkább a kiutat kell néznünk. De nem az idei évre, hanem általában. És igen, az egyik legtöbb sikerrel kecsegtető kiút pont az, amit Mikey ír.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Kapjunk ki minden hátralévő meccsen és Lewis takarodjon a picsába.
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Valaki bízik még a PO-ban? Szerintem, ha hozzuk a kötelező minimumot (2 Barnák, Denver, Raiders), akkor is előttünk lesz a Colts-Chargers páros.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nem a játékosoktól várok erkölcsi magasságot, példamutatást, hanem a ligától következetességet.
nasheem
Azt hiaba. En mar annak orulnek ha a meccseken ugy fujnanak a sporik.
A liga ezekkel a buntetesekkel egy szelmalom harcot viv. Egy kisgyereknek a jatekosok a peldakepei es akkor nem engedhetik meg a "rosszat" nekik. Csak ma mar a sportoknal a regi ertekrendeket es szinte minden mast elnyomott "a minden aron gyozni" akaras. Foleg egy ilyen eroszakos sportban nehez elhitetni hogy a jatekosok egy 4 eves teapartijan a meghivottak.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 285
Hű de jó hogy ebből kimaradtunk...
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Nem a játékosoktól várok erkölcsi magasságot, példamutatást, hanem a ligától következetességet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."