Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Ő mondjuk legalább ismeri a rendszert már, nem?
Wyatt
Mondjuk igy a hatezredik szopasa utan talan a fiatalok es a potencial kiaknazasa fele is lehetne fordulni, de nem lep meg, Hue visszaterese utan en teljesen feladtam, hogy a Bengals FO-janak a lepeseiben barmilyen raciot talaljak.
Stez
sajnos így van...
kínszenvedés lesz a vége... 😕
nhm
Azt hittem, atmegy a poen
Wyatt
átjött, de nincs kedvem röhögni már... 😕
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ő mondjuk legalább ismeri a rendszert már, nem?
Wyatt
Mondjuk igy a hatezredik szopasa utan talan a fiatalok es a potencial kiaknazasa fele is lehetne fordulni, de nem lep meg, Hue visszaterese utan en teljesen feladtam, hogy a Bengals FO-janak a lepeseiben barmilyen raciot talaljak.
Stez
sajnos így van...
kínszenvedés lesz a vége... 😕
nhm
Azt hittem, atmegy a poen

több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Kellett egy kis médiafigyelem. Nagy troll az öreg Brown.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
OMG 😕
 www.cincyjungle.com/2018/11/25/18111115/hue-jackson-bengals-head-coach-marvin-lewis-nfl-rumors
munoz
De amúgy ők reménykeltőnek találták a Clevlandnél való ténykedését ?
Vagy beadta nekik mint Pinyő hogy ő építette fel a csapatot?
Nem tudom elképzelni ezt a beszélgetést.
Toca
Ebben az a gyönyörű, hogy Pinyő még valamennyire jogosan is boncolgatta, hogy a védekezés alapjait, esetleg az emberanyag nagy részét letette Dárdaiéknak (más kérdés, hogy aztán z hogyan hasznosult).

De Hue Jackson Clevelandben maximum a saját sírjának az alapköveit építgette. A playmakerei szenvedtek, Mayfieldet kényszerűségből tette pályára, támadókoncepciója nem volt, a védelmet meg Williams rakta össze.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
OMG 😕
 www.cincyjungle.com/2018/11/25/18111115/hue-jackson-bengals-head-coach-marvin-lewis-nfl-rumors
munoz
De amúgy ők reménykeltőnek találták a Clevlandnél való ténykedését ?
Vagy beadta nekik mint Pinyő hogy ő építette fel a csapatot?
Nem tudom elképzelni ezt a beszélgetést.
Toca
Akárhogy is volt, nagyon szürreális lehetett. Amatőr csapatoknál nem az eredmény a fontos, hanem hogy a haverok jól érezzék magukat, ez van.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
OMG 😕
 www.cincyjungle.com/2018/11/25/18111115/hue-jackson-bengals-head-coach-marvin-lewis-nfl-rumors
munoz
De amúgy ők reménykeltőnek találták a Clevlandnél való ténykedését ?
Vagy beadta nekik mint Pinyő hogy ő építette fel a csapatot?
Nem tudom elképzelni ezt a beszélgetést.
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Ő mondjuk legalább ismeri a rendszert már, nem?
Wyatt
Mondjuk igy a hatezredik szopasa utan talan a fiatalok es a potencial kiaknazasa fele is lehetne fordulni, de nem lep meg, Hue visszaterese utan en teljesen feladtam, hogy a Bengals FO-janak a lepeseiben barmilyen raciot talaljak.
Stez
sajnos így van...
kínszenvedés lesz a vége... 😕
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ő mondjuk legalább ismeri a rendszert már, nem?
Wyatt
Mondjuk igy a hatezredik szopasa utan talan a fiatalok es a potencial kiaknazasa fele is lehetne fordulni, de nem lep meg, Hue visszaterese utan en teljesen feladtam, hogy a Bengals FO-janak a lepeseiben barmilyen raciot talaljak.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ő mondjuk legalább ismeri a rendszert már, nem?

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Csöcsi visszatért. Megint.

😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Én szívesen nézem Driskel játékát, és szerintem jelen körülmények között, kihasználva élete lehetőségét több benne a potenciál, mint egy bibis Daltonban. Dalton
teljesítménye Green nélkül nagyon visszaeset, nem érzi a többi WR-t és rendszeresen túldobálja őket.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dande, nézd meg az utolsó meccseken a testbeszédét. Ő, aki már újonc évében próbált a vonal mellett biztatni, tüzelni, most tök egykedvű, unott, néha meg ideges, frusztrált. A sérülés sem tűnt rettenetesnek. Törésről sincs hír.

De jogosak a kérdőjelek. Feltételes módban írtam, amit írtam.

Tenorx, Greenre ugyanez igaz. Ha egészséges (teljesen), akkor legyen pályán. Legalább több derülhet ki Driskelről.
nasheem
Ok elképzelhető, hogy már ő is belefáradt, különösen látva, hogy H(ülyének), pardon 😊 Huének még mindig van visszaút, de azt kétlerm, hogy direkt nem játszana, kvázi szimulálna....legalábbis remélem.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Dande, nézd meg az utolsó meccseken a testbeszédét. Ő, aki már újonc évében próbált a vonal mellett biztatni, tüzelni, most tök egykedvű, unott, néha meg ideges, frusztrált. A sérülés sem tűnt rettenetesnek. Törésről sincs hír.

De jogosak a kérdőjelek. Feltételes módban írtam, amit írtam.

Tenorx, Greenre ugyanez igaz. Ha egészséges (teljesen), akkor legyen pályán. Legalább több derülhet ki Driskelről.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Szerintetek így visszajön még Green, vagy felesleges kockáztatni az egészségét?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk Dalton állapota erősen érdekelne. Szerintem ha normális lenne körülötte a csapat, akkor játszana. Csak épp reménytelennek látja ő is a szezont. De b@ssza meg, mi szurkolók vagyunk, ő meg elvileg franchise QB!!? Ha csak az utolsó 1-2 meccsre visszatérhetne, de nem teszi, akkor is a halál faxára kellene zavarni. Stábostul, aki engedni ezt neki.
nasheem
??????????????????????????? Ezt mondjuk honnan veszed, és miért feltételezed róla? Úgy tűnt eddig, hogy bármikor is kakiban hagyta a csapatot? Ugyanígy lehet sérülten játszott jó néhányszor, amiről szintén fogalmunk sincs?
Mondjuk én elfogult vagyok vele pozitív értelemben, már az egyetemen egyik kedvencem lett, de ha nem így lenne, akkor sem feltételezném ezt róla, mert eddig nem adta ilyesminek jelét.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mondjuk Dalton állapota erősen érdekelne. Szerintem ha normális lenne körülötte a csapat, akkor játszana. Csak épp reménytelennek látja ő is a szezont. De b@ssza meg, mi szurkolók vagyunk, ő meg elvileg franchise QB!!? Ha csak az utolsó 1-2 meccsre visszatérhetne, de nem teszi, akkor is a halál faxára kellene zavarni. Stábostul, aki engedni ezt neki.
nasheem
Minket mindenképpen meg akartok majd verni, addigra visszatér.

több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Mondjuk Dalton állapota erősen érdekelne. Szerintem ha normális lenne körülötte a csapat, akkor játszana. Csak épp reménytelennek látja ő is a szezont. De b@ssza meg, mi szurkolók vagyunk, ő meg elvileg franchise QB!!? Ha csak az utolsó 1-2 meccsre visszatérhetne, de nem teszi, akkor is a halál faxára kellene zavarni. Stábostul, aki engedni ezt neki.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Hú Daltonnal mi történt hogy ennyire súlyos?
dande
Hue épp telepíti az új offenset.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú Daltonnal mi történt hogy ennyire súlyos?
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Dalton IR, jött Savage Friscóból. #tökmindegy

Ez megint csak arra lesz jó, hogy Lewis megmagyarázza és maradhasson.

szerk., (not so) fun fact: mindkét QB-nk waiveren keresztül jött a 49erstől. 😂

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Hue az NFL kriptonitja ez egyértelmű. Hogy még itt van? Jó lehallgató hálózata lehet s sokat tud... Más magyarázat erre nincs...
dande
omg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Hueval vagy nélküle a csapat szétesett. Az egy dolog, hogy ő ezen segíteni nem tud, de okozni sem ő okozta.
Az viszont kétségtelen, hogy a visszatérte tökéletesen mutatja, hogy miért tartunk itt. Marvin Lewis a múltban hisz és a múltban is él. A liga pedig az általam látott 10 évben nem volt soha olyan innovatív, mint most. Lewis szemlélete kudarcra van ítélve. Ez még nem lenne baj, mert egy új stáb 2 éven belül jó pályára állíthatná a csapatot, csak épp azt nem látom, hogy ezzel a front office-szal hogy tudna együttműködni egy dinamikus, friss HC. Tobinból is kezdek kiábrándulni, a többiek pedig...

Szóval vannak itt komolyabb gondok is, mint egy Green vagy Dalton sérülés.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
OMG 😕
 www.cincyjungle.com/2018/11/25/18111115/hue-jackson-bengals-head-coach-marvin-lewis-nfl-rumors
munoz
Ennyire nem lehetnek hülyék arrafelé. Vicc lenne.
bcsarli
De, pontosan ennyire hülyék.

Ha ez bekövetkezik, arra sem fogom méltatni a csapatot, hogy az eredményeket megnézzem.
Mikey
ugyanez... 😕
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Vicc az egesz Hue dolog.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hue az NFL kriptonitja ez egyértelmű. Hogy még itt van? Jó lehallgató hálózata lehet s sokat tud... Más magyarázat erre nincs...