Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Egyfelől ja, másrészt a Browns Taylor Gabrielt is elküldte, szóval azért ebből messzemenő következtetést nem lehet levonni. Én sajnáltam, mikor elment, de Boyd elől venné el a snapeket, az pedig nem egészséges. Corey Davis jöjjön a szélre, Boyd maradjon slotban és jó is lesz.
megyerikrisz
Szerinted érdemes lenne #9-re Corey Davis-t húzni? Az én fejembe egy edge rusher vagy Reuben Foster van az első pick kapcsán. De lehet, hogy csak én vagyok túl D párti 😀
munoz
Nem lennék szomorú Thomasszal sem, de figyelembe kell venni, hogy Dalton az irányítónk. LaFell nem hozott rossz számokat, de mélységben nem volt veszélyes, egy safety segítség folyamatosan Greenen volt.
Az álom forgatókönyvem szerint Davis jönne kilencre, másodikban pedig Tak McKinley, bár őt valószínűleg kiviszik addigra. Foster nálam a 15. hely körül volt, ráadásul most műtötték, az orvosi stábunk pedig messze földön híres. Jó lenne egy ütős LB, de nem látom annyira tragikusan a helyzetet. Rey jó volt, Burfict az Burfict (ráadásul biztos örül, hogy újabb 4 évre itt marad a pajtija a Vasasban), mellettük elenyésző snap jut csak, arra pedig ott van Vigil, hiszen az esetek többségében Dennard vagy Shaw lesz slotban. Mélység az nincs, viszont azt nem is az első körben kell húzni. OL kivételével elég frankó draft class van, lehet később is DT-t vagy DE-t húzni, de jobban örülnék, ha ezt az első két körben lezavarnánk. Összességében most így gondolom, de nagyon korán vagyunk még, millió dolog átírhatja a needeket: Whit, Zeitler, Burkhead távozása, stb.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Egyfelől ja, másrészt a Browns Taylor Gabrielt is elküldte, szóval azért ebből messzemenő következtetést nem lehet levonni. Én sajnáltam, mikor elment, de Boyd elől venné el a snapeket, az pedig nem egészséges. Corey Davis jöjjön a szélre, Boyd maradjon slotban és jó is lesz.
megyerikrisz
Szerinted érdemes lenne #9-re Corey Davis-t húzni? Az én fejembe egy edge rusher vagy Reuben Foster van az első pick kapcsán. De lehet, hogy csak én vagyok túl D párti 😀
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A Browns elküldte Baby Hawk-ot. Láttok arra esélyt, hogy a Bengals rámozduljon?
munoz
He knows the system...
Mikey
Egyfelől ja, másrészt a Browns Taylor Gabrielt is elküldte, szóval azért ebből messzemenő következtetést nem lehet levonni. Én sajnáltam, mikor elment, de Boyd elől venné el a snapeket, az pedig nem egészséges. Corey Davis jöjjön a szélre, Boyd maradjon slotban és jó is lesz.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
A Browns elküldte Baby Hawk-ot. Láttok arra esélyt, hogy a Bengals rámozduljon?
munoz
He knows the system...
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A Browns elküldte Baby Hawk-ot. Láttok arra esélyt, hogy a Bengals rámozduljon?
Tudom, hogy az OL esetén Zeitler és Whit most a kérdés, de Mangold esetleg C-be?
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Nem mi vagyunk az a csapat ahol újjászületnek játékosok. Szerintem vele sem megyünk majd sokra, bár nagyon fogadkozik. Az utolsó meccsén Julio Jones halálra szivatta, azóta sem bírt megragadni egy csapatnál sem.
Szipeter
Reggie Nelson, Cedric Benson, Adam Jones don't like this.
empty taxi
Persze hogy nem, mert nem így van.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem mi vagyunk az a csapat ahol újjászületnek játékosok. Szerintem vele sem megyünk majd sokra, bár nagyon fogadkozik. Az utolsó meccsén Julio Jones halálra szivatta, azóta sem bírt megragadni egy csapatnál sem.
Szipeter
Reggie Nelson, Cedric Benson, Adam Jones don't like this.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Nem mi vagyunk az a csapat ahol újjászületnek játékosok. Szerintem vele sem megyünk majd sokra, bár nagyon fogadkozik. Az utolsó meccsén Julio Jones halálra szivatta, azóta sem bírt megragadni egy csapatnál sem.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Ez jó. Benne akár még fantázia is lehet.
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Bryson Albright, Jonathan Brown, Chris Brown. Lassan jönnek a 'c' betűsök.
Mikey
Ott még nem tartunk. Bene Benwikere CB jött, 2014-es negyedik körös volt.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Így leírva, nem tűnik fényesnek ez a védelem, van mit tenni a következő hónapokban.
 www.cincyjungle.com/2017/2/11/14579492/bengals-depth-chart-pre-free-agency-projections-defense

És ráadásul az OL ban fogunk nagy veszteséget elszenvedni. Mrs. Zeitler nagyon fűzi az emberét, hogy most kell virítani a nagy lóvét.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Trevor Roach visszavonult.

“Once I realized I didn’t love football like I used to, it wasn’t worth going forward. The money’s good, but that’s not why I got into it. When I started showing up and it felt like work, that’s when I knew it was time.”Trevor Roach

Nekem is elmenne a kedvem, ha többet lennék sérült, mint nem.
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Állítólag:
Bengals not expected to re-sign RG Zeitler
Klaci79
Van forrás is vagy csak unalomból írogatsz hozzánk angolul? :-P

Egyébként meg ha tényleg így lesz, akkor nagyon nagyon dühös és szomorú és csalódott leszek, pedig van rá esély bőven.
megyerikrisz
 www.rotoworld.com/headlines/nfl/354311/Bengals-not-expected-to-re-sign-RG-Zeitler
kapitnono
Köszi. Azt hittem, valami újabb infó, de ez csak Dehner pár napos írásából következtet, amiben "úgy érzi" meg "azt hallotta". Szeretném hinni, hogy nem igaz.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Állítólag:
Bengals not expected to re-sign RG Zeitler
Klaci79
Van forrás is vagy csak unalomból írogatsz hozzánk angolul? :-P

Egyébként meg ha tényleg így lesz, akkor nagyon nagyon dühös és szomorú és csalódott leszek, pedig van rá esély bőven.
megyerikrisz
KB 4 helyen olvastam, de íme egy:
 www.rotoworld.com/player/nfl/7523/kevin-zeitler
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Mondjuk ha Paul Dehner Jr. írja, akkor abban lehet valami, mert az ő értesülései elég jók szoktak lenni. Bár az hogy "továbbra is úgy érzi," azért az egészen más...

Egyébként igen, elég valószínű hogy a 'z' betűig nem ér el a csapat mire nyit a piac, és valaki beajánl egy erősen túlárazott szerződést Zeitlernek. Túlfizetni pedig ez a csapat szerintem senkit nem fog.

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Állítólag:
Bengals not expected to re-sign RG Zeitler
Klaci79
Van forrás is vagy csak unalomból írogatsz hozzánk angolul? :-P

Egyébként meg ha tényleg így lesz, akkor nagyon nagyon dühös és szomorú és csalódott leszek, pedig van rá esély bőven.
megyerikrisz
 www.rotoworld.com/headlines/nfl/354311/Bengals-not-expected-to-re-sign-RG-Zeitler


több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Állítólag:
Bengals not expected to re-sign RG Zeitler
Klaci79
Van forrás is vagy csak unalomból írogatsz hozzánk angolul? :-P

Egyébként meg ha tényleg így lesz, akkor nagyon nagyon dühös és szomorú és csalódott leszek, pedig van rá esély bőven.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Állítólag:
Bengals not expected to re-sign RG Zeitler
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Bryson Albright, Jonathan Brown, Chris Brown. Lassan jönnek a 'c' betűsök.
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Valszeg csak camp body, de claimeltük WR Chris Brownt a Dallastól. Tuti FHoF-er a srác, UDFA-ként került a Cowboyshoz, aztán gyorsan IR-re egy lábtörés miatt. Egész college karrierje során 6 darab elkapott TD-je volt...

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Nem igazán látom magam előtt, hogy ha marad Whitworth, akkor LG lesz. Többször elmondta csak ebben az offszezonban hogy LT akar lenni.

Egyébként Csöcsivel nincs bajom, nem ellene szólt az előző hsz-em. Hanem a módszer ellen.
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Felmerült az is, hogy esetleg Csöcsit hozzuk vissza.
Szipeter
Mondjuk ez esetben ebben a szezonban nem lennék hajlandó a csapattal foglalkozni semmilyen szinten. A lojalitásnak meg a he knows the system filozófiának is vannak határai.

Meg kell tenni Fishert kezdő RT-nek, aztán kalap-kabát, a fenének hozták 2. körben, ha nem azért hogy kezdjen..?
Mikey
Csöcsi visszaigazolása és fisher kezdetése nem feltétlenül zárja ki egymást. Hasonlítsuk össze a Zeitler-szintű DeCastro szerződését az általunk ajánlott évi 5.5 M dollárral, és lehet jósolni, hogy marad-e Zeit. Ha pedig megy, akkor könnyen lehet, hogy balon Fisher-Whit kombó lesz, RT-ben pedig Dennis Rolandet is szívesebben nézném, mint ogbuehit. Annál pedig jobb Csöcsi.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Felmerült az is, hogy esetleg Csöcsit hozzuk vissza.
Szipeter
Mondjuk ez esetben ebben a szezonban nem lennék hajlandó a csapattal foglalkozni semmilyen szinten. A lojalitásnak meg a he knows the system filozófiának is vannak határai.

Meg kell tenni Fishert kezdő RT-nek, aztán kalap-kabát, a fenének hozták 2. körben, ha nem azért hogy kezdjen..?
több mint 7 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Felmerült az is, hogy esetleg Csöcsit hozzuk vissza. Nem változik itt semmi, marad a régi lemez és nem leszünk aktívak idén sem az FA piacon.
Amit a Falcons csinált az az összes Bengals lúzerségre rávert több körrel. Azt gondoltam annál rosszabb bukás nem létezik, mint a mi WC meccsünk PIT ellen. De ezt átélni, amit most az Atlanta fanoknak dobott a TB-BB páros, ez embertelen. Szegény Sanunak része volt mindkét csodában.
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Az Atlantából kinézek egy ugyanolyan SB hangovert, mint amit idén a Panthers produkált, tehát a jövő évet még ne cseréljük el. 😊

Vicces, hogy a Steelers is kirúgta Justin Gilbert-et, miután szotyiért cserélték a Browns-szal. A hírre pedig több helyen is az volt a reakció, hogy akkor majd leigazolja a Bengals, hiszen Pacman miatt kellene valaki, és a csapat egyébként is szívesen nyúlt kisiklott elsőkörösök után. Mondjuk állítólag nagyon headcase a gyerek, úgyhogy nem bánnám, ha ebbe a projektet nem vágna bele Marvin.