Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Pacmant nem azért nem dobjuk még, mert később olcsóbb a cut?
Dre árát be se merik jelenteni, azért ez elég gyanús.
Szipeter
Dre Kirkpatrick will be getting close to $52.5M over five years for #Bengals via @JimOwczarski
több mint 7 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Pacmant nem azért nem dobjuk még, mert később olcsóbb a cut?
Dre árát be se merik jelenteni, azért ez elég gyanús.
több mint 7 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Breaking!!!!
Dalton nem egész 1 másodperc alatt tud droppolni, és a Intentional Grounding-hoz is csak alig több mint 2 másodperc kell. További hír még, hogy nagyösszegű balesetbiztosítást is kötött. valamint sponzori szerződést a vicodin gyártójával.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 7 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Cutoltuk volna inkább pacmant a faszba........ Hatalmas csalódás ez a nap. Nincsenek is vérmes reményeim idénre... kapjuk majd a gyengusz embereket a szokásos maszlaggal .....know the system ..... leadership .... még van fél óra a mai napból, Osweilert nem akarják elhozni a barnáktól az első körös cetlinkért? Hab lenne a tortán!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 7 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Zeitler várható volt, de Whit. elengedése katasztrófa. Ennyi idő után egy-két million szarrágózni, főlelg egy ilyen év után. Gyakorlatilag azok maradtak a falban, akikről a mérhetetlen számú sacket nyeltük. A mai napra feltenné a pontot, ha Hunt-nak adnánk valami zsíros szerződést. Kirkpatrick marad, így végre mehet a Pacman cut és 1/9re Fournette + 2 pick OL az elején.

Szerkesztette: Szipeter
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
The #Bengals are keeping CB Dre Kirkpatrick, source said. They fought for him and get it done.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
OL run van ma. Vajh miért? Mert ez a játék alfája. Beszarok, hogy ezt így inteztük. Balf@szabb HO munka, mint a tavalyi WR roster management.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Adam Schefter‏Hitelesített felhasználó @AdamSchefter 14 p14 perccel ezelőtt
Tovább
Cleveland plans to give Kevin Zeitler a five-year, $60 million deal that includes $31.5 million guaranteed, per source.

Ezzel elég nehéz versenyezni.
kátrány
nekem Whit jobban fáj, mint Z. Szerintem Őt megtarthattuk volna. Asszem le is nyilatkozta, hogy szívesen maradna.
meme
A DPOY évében is semlegesítette Suggsot ,Harrisont is.
Nagyot szívtok,ellenfélként nem bánom,szurkolóként viszont sajnálom,hogy így lerabolták a falatokat.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Egyébként meg semmi pánik, hiszen Dennis Roland bármikor reaktiválható 😀
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Adam Schefter‏Hitelesített felhasználó @AdamSchefter 14 p14 perccel ezelőtt
Tovább
Cleveland plans to give Kevin Zeitler a five-year, $60 million deal that includes $31.5 million guaranteed, per source.

Ezzel elég nehéz versenyezni.
kátrány
Ebben a szituációban már lehet, hogy tényleg el kellett engedni, de az elmúlt években folyamatosan jó volt a cap helyzet, meg lett volna a lehetőség korábban, hogy hosszabbítsanak vele. Ebből a szempontból viszont elszalasztott lehetőség volt Zeitler.
több mint 7 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Adam Schefter‏Hitelesített felhasználó @AdamSchefter 14 p14 perccel ezelőtt
Tovább
Cleveland plans to give Kevin Zeitler a five-year, $60 million deal that includes $31.5 million guaranteed, per source.

Ezzel elég nehéz versenyezni.
kátrány
nekem Whit jobban fáj, mint Z. Szerintem Őt megtarthattuk volna. Asszem le is nyilatkozta, hogy szívesen maradna.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Adam Schefter‏Hitelesített felhasználó @AdamSchefter 14 p14 perccel ezelőtt
Tovább
Cleveland plans to give Kevin Zeitler a five-year, $60 million deal that includes $31.5 million guaranteed, per source.

Ezzel elég nehéz versenyezni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Ugyanazt érzem, mint amikor a csapat egy drafton hozott két DT-t (Still és Thomson). Kipipáltuk draftal a posztot, az meg nem érdekelt senkit, hogy ezek a játékosok nem azok a kaliberek voltak, amit reméltek tőlük. Két éve az OT posztot is "megoldottuk", mehet mindenki isten hírével. Mondjuk Zeitler esetében ez a 60/5 év tényleg nagyon meredek, még akkor is, ha a posztján a legjobbak között van.
több mint 7 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Okos lépések ezek Clevelandben. Az OL a legfontosabb része a csapatnak. A QB után 😉
De viccen kívül. Tetszik amit Hue csinál. Kár hogy már nem nálunk.
nasheem
Mondjuk ebben a cipőbe már kb.4 éve beleléptek egyszer, akkor nem jött be, pedig akkor is nagy pénzeket adtak jónevű játékosoknak.....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Szerintem most szmöre otthon gyakorolja, hogy 3 másodperc alatt eltudja-e egyeltalán dobni a disznóbőrt.
meme
Közelebb lesz az a 2höz...

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Okos lépések ezek Clevelandben. Az OL a legfontosabb része a csapatnak. A QB után 😉
De viccen kívül. Tetszik amit Hue csinál. Kár hogy már nem nálunk.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Szerintem most szmöre otthon gyakorolja, hogy 3 másodperc alatt eltudja-e egyeltalán dobni a disznóbőrt. Így már az is érthető miért ragaszkodunk Mccaronhoz....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ha igaz a 60/31.5-ös szerződés 5 évre, az nagyon kemény. Jól lerabolnak. Ezzel az FAval eltemettük a következő 2 évet. Mehet Dre is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Na tessék:
G Kevin Zeitler leaving the Bengals to join the Browns, source confirms
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Brown mindig is fillérb@szó volt, nincs itt nagy változás. With esetén nem akartak neki annyi pénzt adni ráadásul nem 3 évre. Ha Ogbuehi nem lenne olyan ordas nagy bust és minimális esély lenne legalább a középszerre még meg is lehetne mindezt emészteni. Zeitler pedig annyi pénzt kap, amit eleve ki sem akartak neki fizetni. Viszont így az OL tragédia lesz. Kérdés, hogy ezt az FA piacról, draftról próbálják-e javítani. Egy elég drága OL volt itt, ami a kritikus helyzetekben megremegett. Most Lewis, Zamp és Alexander előtt ott a cél építsetek sz@rból várat 😣
több mint 7 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Eddig sem voltunk nagy Fa menők, de tavaly valami elpattant a Gm-nél. Előtte legalább az értékeink megtartottuk. Egyre szánalmasabb. Lehet az öreg költözni akár, de még túl középszer a csapat? Vagy fellelkesedtek Lafell-től azt hozunk valakit, akit kivágtak valahonnan egy marék szotyiért? Azért ennyire nem jött be Lafell nálam. Érthetetlen. És ebben M.J is hibás, mert nem ragaszkodott hozzájuk. Szerintem Z.-t és Dre-t sem tudják, akarják megtartani.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Végtelenül szomorú lettem.
Mikey
És hivatalosan még ki sem nyitott a piac...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
 twitter.com/pauldehnerjr/status/839850936415694848

FUCK THIS SHIT
megyerikrisz
 twitter.com/pauldehnerjr/status/839850936415694848

FUCK THIS SHIT
megyerikrisz
Sanszos a dolog: Zeitler reportedly choosing between Saints & Browns
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Végtelenül szomorú lettem.
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Így akarunk a vasassal meg a hollókkal versenyezni? Így becsüljük meg az értékeinket? Szánalmasak vagyunk, remélem gyógyszerre költi az öreg a megspórolt lóvét. Minden szarcsimbóknál hangsúlyozzuk, hogy know the system meg vet leadership meg apámfasza, akkor ezt hogy a picsába engedhettük meg? Végtelenül csalódott és dühös vagyok...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.