Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Matt Williamson (ESPN) gondolata:
"The Bengals have one of the more talented young rosters in the NFL right now, but what worries me most is the quarterback. I grade Cincinnati negatively for not using even a mid-round pick on a guy like Ryan Nassib or Tyler Wilson to push Andy Dalton and provide some sort of a backup plan."

A teljes offseasont megítélni a középső körös húzásaink alapján elég erős, de a QB helyzetet hasonlóképp látom. A stáb baromira bízik Daltonban. Remélem nem nézik be a dolgot.nasheem
Flacco-ban sem bízott a szakértői gárda és azért a rájátszásban csak megmutatta, hogy majdnem utólérte Montana-t... Bízzatok csak Lucky Luke állandó ellenfelében 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Matt Williamson (ESPN) gondolata:
"The Bengals have one of the more talented young rosters in the NFL right now, but what worries me most is the quarterback. I grade Cincinnati negatively for not using even a mid-round pick on a guy like Ryan Nassib or Tyler Wilson to push Andy Dalton and provide some sort of a backup plan."

A teljes offseasont megítélni a középső körös húzásaink alapján elég erős, de a QB helyzetet hasonlóképp látom. A stáb baromira bízik Daltonban. Remélem nem nézik be a dolgot.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Ez úgy lehetne igaz, hogy a csapat JELENLEGI állapotában egy elit QB-val SB esélyes lehetne IDÉN.
2-3 év múlva anélkül is az lehet. Szvsz.
De először nyerjen a csapat egy kib' rájátszás meccset. Nekem már az is felérne egy SB-győzelemmel.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Megmondom Neked: mint minden évben: SB!!!
😊)nhm
Idén szerintem nagy harcban leszünk a csoportelsőségért, SB-t nem is, de PO-t reálisan el lehetne várni. Offseasonben eddig szinte csak erősödtünk, van két használható TE (+én Charles-ról sem mondtam le), Sanu és Hamilton szerintem nagy harcban lesznek a WR2 pozícióért, RB poszton BJGE, Gio, Burkhead és Scott vagy Peerman rotával rendben leszünk, a D# egyben maradt, egyszóval gyengülni nem gyengültünk. A Ravens igen, a Steelers szintén nem annyira acélos mint pár éve, a Browns pedig valamit mindig elront, pedig szimpatikusak.
Egyelőre egy "elit" QB hiányzik SB esélyhez.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Meglátjuk mi lesz belőle.
MarioAna
Megmondom Neked: mint minden évben: SB!!!
😊)
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
The Cincinnati Bengals All-Johnson Team

😀
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Meglátjuk mi lesz belőle.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Az eddigi bustmentéseink lófaxok ehhez képest:
 sports.yahoo.com/news/nfl-free-agency-setting-odds-cincinnati-bengals-interested-142500457.html

(persze csak pletyó, de akkor is😊)nasheem
én szvsz örülnék neki. Backupnak jó lenne, nem hiszem hogy rosszabb most így agyonmotiválva mint Skelton vagy JJohnson.
Marvin jó mentor, a közeg is már kicsit átalakult a régihez képest, annyira nem vagyunk már "sittesek" mint anno. Plusz Daltont biztos nyomás alá helyezné, hogy egy ilyen "sztár" jön mögé, aki mindenáron vissza akar kerülni, pozitívvá változtatni a vele kapcsolatos gondolatokat.
Nagy pénzt biztos nem kapna/kérne, karereje az még mindig ligaelit, fejben úgy néz ki rendben van (hozzáállás), már csak a pályán mutatott teljesítménye a kérdéses.
Worth a shot.MarioAna
Ugyan így gondolom. a szépséghiba, hogy minimális esélyt látok egy normális visszatérésre JMR esetében.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Az eddigi bustmentéseink lófaxok ehhez képest:
 sports.yahoo.com/news/nfl-free-agency-setting-odds-cincinnati-bengals-interested-142500457.html

(persze csak pletyó, de akkor is😊)nasheem
én szvsz örülnék neki. Backupnak jó lenne, nem hiszem hogy rosszabb most így agyonmotiválva mint Skelton vagy JJohnson.
Marvin jó mentor, a közeg is már kicsit átalakult a régihez képest, annyira nem vagyunk már "sittesek" mint anno. Plusz Daltont biztos nyomás alá helyezné, hogy egy ilyen "sztár" jön mögé, aki mindenáron vissza akar kerülni, pozitívvá változtatni a vele kapcsolatos gondolatokat.
Nagy pénzt biztos nem kapna/kérne, karereje az még mindig ligaelit, fejben úgy néz ki rendben van (hozzáállás), már csak a pályán mutatott teljesítménye a kérdéses.
Worth a shot.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Az eddigi bustmentéseink lófaxok ehhez képest:
 sports.yahoo.com/news/nfl-free-agency-setting-odds-cincinnati-bengals-interested-142500457.html

(persze csak pletyó, de akkor is😊)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Egy kis Geno hype... illetve inkább ML+Zimmer hype:
 www.profootballrosters.com/2013/05/29/2010-draft-class-revisited-part-ii-top-10-value-picks/
és
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ctoymcfd8fmg16omyoao
Geno Atkins heads NFL's most indispensable defensive players
Adam Schein identifies the nine most indispensable defensive players in the NFL today. San Francisco 49ers defensive tackle Justin Smith certainly makes the cut.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Tudom, hogy unjátok, de a Harrison szerződtetés ezzel jár 😊 :
a Harrison-tv jelenti, hogy az OTA-s képek nem a vidámpark tükörtermében készültek, és tényleg jó kondiban van.
 www.nfl.com/videos/nfl-player-interviews/0ap2000000169256/James-Harrison-s-expensive-body-maintenance-plan
A "de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem motivál" félmondat után nyeltem egy nagyot 😊
Már látom lelki szemeimmel, ahogy megrohamozzátok egy Harrison mezért a Bengals shopot 😀.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha már neki sem, akkor kinek?!Collapo
nagyon jó és jogos kérdés.
minden megvan benne ami a nagy szerződéshez kell:
produkció, fejlődési potenciál, egészség.

emlékszem az első rookie camp videokon már ő volt a sztár, a sima agility drilleknél lehetett látni, hogy milyen elképesztő gyors az ember. aztán később láttad, hogy kibaszott erős is mellé. minden évben lépett előre, nem is keveset, és még mindig csak a felszínt kapargatja, 25 volt nemrégen. és még egyetlen meccset se hagyott ki.

mindettől függetlenül, szerintem bőven 10 millió alatt fogunk vele megállapodni, simán csak azért mert ő ilyen arc. leading by example.
és ha ez így lesz, akkor tényleg elhiszem azt a kultúraváltást, amiről hallunk most már egy ideje, és egyre hangosabban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
én is remélem hogy vele nem fukarkodunk, a legjobb DT a ligában, akkor a legjobban fizetett is lehet. Jövőre pedig sok FA-nk lesz:
 www.spotrac.com/nfl/cincinnati-bengals/ (Free Agent in 2014 felül)
MJ93 és Dunlap közül valaki távozni fog szerintem, illetve ne felejtsük el, hogy Green-nek kell majd adni egy új szerződést ha továbbra is ligaelit szinten tolja.
Szerencsére pénz az lesz rájuk.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nem kérdés, hogy vele meg kell állapodni. Gondolom ez is hosszú alkudozás lesz, de az ő maradásában inkább biztos vagyok, mint Nelsonéban vagy a Dagiéban voltam. Hiába a cap space jövőre tuti bukunk fontos FAt, csak nem Genot!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ha már neki sem, akkor kinek?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Geno Atkins expected to land lucrative extension
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000206910/article/geno-atkins-expected-to-land-lucrative-extension-from-bengals?campaign=Twitter_atlempty taxi
Spotrac computes the numbers as six years $62,744,621 with $28.6 guaranteed. That would give Geno a per year earning of just over 10 million. This is serious cash and would put him at the top for defensive lineman on a secondary contract.
ez valami kalkulátoros tipp lehet, de az igazságtól nem járhat messze, én is 10+M/évet saccolok neki, persze ha megadjuk neki (vezetőség...)

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Geno Atkins expected to land lucrative extension
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mac1bqm8lmuzcotfgrun
Geno Atkins expected to land lucrative extension
Cincinnati Bengals defensive tackle Geno Atkins emerged as one of the NFL's most dominant players in 2012. Will the Bengals reward him as such entering the final year of his rookie contract?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
MarioAna 1 997

😉

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Halad szépen a csapat a draft pickek aláíratásával, azzal, hogy ma Bernard is aláírt, már csak Eifert és Williams van szerződés nélkül.Mikey
Williams is aláírt.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
En jelenleg nem igen látom Harrisont nickelben. LB sztem biztos nem lesz (elenyésző play, feltéve hogy mindenki egészséges). Ellenben a falban valószínűbb, erről is irt Hobson. De hogy ott miként es milyen eredménnyel, az szamomra nagy kerdes. Nekem nagyon szituációs rusher szaga van, egyértelmű passz szituacioknal. Mert pl otthagyni egy TE-n nem annyira tűnik jo ötletnek.

Ellenben Lamur igen, geci jo lesz mar most szólok. nagyon atletikus, kb ugy mozog mint egy safety, ellenben 6'4 magas a 240+ súlyához. Nagyon kell egy jo cover LB o az lehet, mar idén. Ha mau kiszorul a kezdobol, akkor Lamur lesz a will, egyben a másik all down LB.gabtsi
Ez azt jelentheti, hogy a szezon második felében - ha papíron nem is, de a snapeket tekintve akár - egy Lamur-Burfict-Porter sorra is lehet készülni?

Tudom, hogy az utóbbi két évben más idők járnak Ohioban, de azért az tök örömteli, hogy a rendőrségi hírekben még egy játékosunk sem szerepelt? (Jó a Dagit kivéve, de ő csak azért, hogy olcsóért maradhasson 😊)
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
En jelenleg nem igen látom Harrisont nickelben. LB sztem biztos nem lesz (elenyésző play, feltéve hogy mindenki egészséges). Ellenben a falban valószínűbb, erről is irt Hobson. De hogy ott miként es milyen eredménnyel, az szamomra nagy kerdes. Nekem nagyon szituációs rusher szaga van, egyértelmű passz szituacioknal. Mert pl otthagyni egy TE-n nem annyira tűnik jo ötletnek.

Ellenben Lamur igen, geci jo lesz mar most szólok. nagyon atletikus, kb ugy mozog mint egy safety, ellenben 6'4 magas a 240+ súlyához. Nagyon kell egy jo cover LB es o az lehet, mar idén. Ha mau kiszorul a kezdobol, akkor Lamur lesz a will, egyben a másik all down LB.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Harrison ahogy nézem nem vett vissza a fanatikus offseason felkészüléséből, elég jó kondiban jelent meg első edzésén (csak az a hülye sisak ne lenne a fején 😀):


Deebo a base-D-ben kap rengeteg snapet, ahogy az várható volt, SAM-ként. Azt akarják megtanítani neki mihamarabb (mert Lewis azt mondta, hogy tudják, a pass rush megy neki 😊), hogy aztán később már nickelben is benn maradhasson olykor. Most a Burfict-Lamur páros van benn nickelben. Utóbbiról nagyon jó hírek jönnek, áradoznak a csapattársak a fizikumáról, mindenki jó szezont vár tőle. A 230-al lejátszott rookie szezonja után felment 242-re és állítólag nem lassult.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Halad szépen a csapat a draft pickek aláíratásával, azzal, hogy ma Bernard is aláírt, már csak Eifert és Williams van szerződés nélkül.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Ez a McCalebb történet figyelemre méltó. RB-ként esélye sincs a roasterre, de simán returnernek meg kicsit luxus lenne, bár érdekes lenne, Tate helyett. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e benne annyi, hogy ha nem is az idén, de egy-két éven belül tudjon annyit CB-ként, hogy játsszon a ligába (netán nálunk).munoz
??

BTW returnerként lehet esélye megcsinálni az 53-at, azonkívül pont kurvára mindegy hogy RB-nek, CB-nek, vagy OT-nek van-e írva.