NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hamilton is nálunk! Like négyzet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Újabb RB jött a 190. pickkel, Rex Burkhead. Megnyugtat, hogy a staff is látja, a RB poszt úgy lyukas, ahogy van.Mikey
igazi erőfutó, érdemes róla highlights videókat nézni. Szvsz Leonard helyét tökéletesen átveszi, rövid yardos szituációra optimális. Én nagyon örülük neki.
Porter OLB pedig walterfootball szerint elsődlegesen pass-rushban tevékenykedik nagyon ügyesen. Alulméretezett (kell rá izom), de így passz siettetőnk van rengeteg (MJ93, Dunlap, Gilberry, Geathers(?), Atkins, Hunt, Moch, Porter).
Ez a draft nálam nagyon jó eddig, innentől meg elrontani már nem nagyon lehet. Talán lehetett volna Hunt helyett egy Okafor, de remélem majd rácáfol, illetve talán korábbi LB pick.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Burkhead kifejezetten jó pick. Az RB poszt lyukból, erősség lesz, ha a sérülések elkerülnek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Újabb RB jött a 190. pickkel, Rex Burkhead. Megnyugtat, hogy a staff is látja, a RB poszt úgy lyukas, ahogy van.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Marvin mindenképp maradni fog, és ez így is van jól.

Megnéztem pár videót Eifertről. Bár ezek csak összevágott cuccok és statisztikát sem néztem, de az elsőre látszik(és nagyon tetszik), hogy nagyon stabilan fogja a labdát.megyerikrisz
És van stílusa a srácnak, lecsapott a 85-ös mezszámra 😉
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Porterről mit tudunk? Én semmit 😊nasheem
Gyors, sokszor szerel a backfielden, de erősödnie kell. Állítólag bőven van benne potenciál... majd kiderül. Lewis szerint már az első naptól backup lehet az összes(!) LB poszton.megyerikrisz
Ha csak nem lesz valami rendkívüli dolog (sérülés, eltiltás, rendőrségi ügy), akkor Thomas Howard karrierje a Bengalsnél ezzel nagyjából be is fejeződött.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Marvin mindenképp maradni fog, és ez így is van jól.

Megnéztem pár videót Eifertről. Bár ezek csak összevágott cuccok és statisztikát sem néztem, de az elsőre látszik(és nagyon tetszik), hogy nagyon stabilan fogja a labdát.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
nem egy iq-bajnok.
munoz
En ellenkezőleg tudom. Ő volt a qb-ja a dawgs D-nek. Crocker utód lényegében. Raptor van elég, hoztak most észt is.gabtsi
Remélem akkor csak én olvastam valami téves scout-ot.
Az elmúlt néhány nap a draft+Smith elég tetszetős. Ha ezek után nem tudunk átlépni a tavalyi szinten, akkor az Dallton vagy Marvin fejébe fog kerülni.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Porterről mit tudunk? Én semmit 😊nasheem
Gyors, sokszor szerel a backfielden, de erősödnie kell. Állítólag bőven van benne potenciál... majd kiderül. Lewis szerint már az első naptól backup lehet az összes(!) LB poszton.megyerikrisz
Semmi Future HoF? Áh, szar ez az idei draft 😊nasheem
Azok még csak most következnek! Ismert játékosokat nem draftolunk Future HoF-ként, az úgy nem lenne menő 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Porterről mit tudunk? Én semmit 😊nasheem
Gyors, sokszor szerel a backfielden, de erősödnie kell. Állítólag bőven van benne potenciál... majd kiderül. Lewis szerint már az első naptól backup lehet az összes(!) LB poszton.megyerikrisz
Semmi Future HoF? Áh, szar ez az idei draft 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Porterről mit tudunk? Én semmit 😊nasheem
Gyors, sokszor szerel a backfielden, de erősödnie kell. Állítólag bőven van benne potenciál... majd kiderül. Lewis szerint már az első naptól backup lehet az összes(!) LB poszton.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Porterről mit tudunk? Én semmit 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Van egy olyan érzésem, hogy dupla "nyerési esélyt" akarunk és a hátsókban fogunk húzni még egy Safetyt.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Jah, hogyne. A hossza is rendben van szerintem, nem csak az átlag.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Azért az Andre Smith hír is igen tetszetős, igy sunyiban. 3 év 18 millió, az kevesebb átlagban mint Cherilus v Loadtholdt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Akkor az 1-3. kör után a 2013-as draft is A+-t érdemel. Nagyon tetszenek a választások.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Arthur Brownert nagy kar, de hat OZeetól nem is lehetett mást várni 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Vszleg megkérdezték Zimmert hogy kit szeretne, es ő Huntot mondta. Hogy mindennel többre többre tartja a pass rushereket (es a cover playakat) azon belül meg a atletikusokat, az nem annyira meglepő. Ket dolog biztos, semmilyen túl mely vízbe nem kell dobni, idén kb ötödik DE lesz a depth charton. A másik h Jay Hayes az utóbbi években azt gondolom bizonyította, hogy kiváló edző, es jo kezekben lesz nála Hunt. A tanulással vszleg európaiként nem lesz gondja.

Egyértelmű luxuspick, amit azt hiszem az elmúlt időszak sikeres választásai utan megengedhetnek maguknak.

Az offense az viszont papíron ultrabaszo lesz. LikeIt!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Gio jó lesz nálatok 😕 szép pick.. mondanám hogy sok sikert neki.. csak ne ellenünk 😊

Viszont akkor az a scout aki TOP 3-ba értékelte Arthur, nem kapott sok szót a war roomba, ha még második körben is hagytátok lecsúszni hozzánk, és inkább Mr. Blocked FG-t vittétek helyette 😊
Bár nem tudom 4-3-ban hova rakjátok, de az biztos hogy speciel teamben ütős lesz az észt..Igor
Hunt nálam prototípus 4-3DE, nem értem miért lenne rendszer idegen.
Az S pick az nálam viszont teljesen homály. Why not Rambo?MarioAna
6'8, 280 fontos DE... mint prototípus 4-3?
Szerintem Hunt sokkal inkább Calais Campbell, mint Michael Johnson... de majd meglátjuk mi lesz belőle NFL szinten, eléggé érdekes/máshoz nehezen hasonlítható prospect.Igor
Dunlap is 6'6" és 280 font, és őt sem 34DE-nek képzeli el a nagyközönség.
Szvsz én jobban örültem volna Okafornak, ő sokkal inkább DE, mint atléta.
De nem elégedetlenkedek, eddig elég jó a draftunk, végülis Williamsről is azt olvastam hogy megbízható in-box safety, akire nekünk pont szükségünk van.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Gio jó lesz nálatok 😕 szép pick.. mondanám hogy sok sikert neki.. csak ne ellenünk 😊

Viszont akkor az a scout aki TOP 3-ba értékelte Arthur, nem kapott sok szót a war roomba, ha még második körben is hagytátok lecsúszni hozzánk, és inkább Mr. Blocked FG-t vittétek helyette 😊
Bár nem tudom 4-3-ban hova rakjátok, de az biztos hogy speciel teamben ütős lesz az észt..Igor
Hunt nálam prototípus 4-3DE, nem értem miért lenne rendszer idegen.
Az S pick az nálam viszont teljesen homály. Why not Rambo?MarioAna
6'8, 280 fontos DE... mint prototípus 4-3?
Szerintem Hunt sokkal inkább Calais Campbell, mint Michael Johnson... de majd meglátjuk mi lesz belőle NFL szinten, eléggé érdekes/máshoz nehezen hasonlítható prospect.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Gio jó lesz nálatok 😕 szép pick.. mondanám hogy sok sikert neki.. csak ne ellenünk 😊

Viszont akkor az a scout aki TOP 3-ba értékelte Arthur, nem kapott sok szót a war roomba, ha még második körben is hagytátok lecsúszni hozzánk, és inkább Mr. Blocked FG-t vittétek helyette 😊
Bár nem tudom 4-3-ban hova rakjátok, de az biztos hogy speciel teamben ütős lesz az észt..Igor
Hunt nálam prototípus 4-3DE, nem értem miért lenne rendszer idegen.
Az S pick az nálam viszont teljesen homály. Why not Rambo?

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Gio jó lesz nálatok 😕 szép pick.. mondanám hogy sok sikert neki.. csak ne ellenünk 😊

Viszont akkor az a scout aki TOP 3-ba értékelte Arthur, nem kapott sok szót a war roomba, ha még második körben is hagytátok lecsúszni hozzánk, és inkább Mr. Blocked FG-t vittétek helyette 😊
Bár nem tudom 4-3-ban hova rakjátok, de az biztos hogy speciel teamben ütős lesz az észt..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem egy iq-bajnok.
munoz
En ellenkezőleg tudom. Ő volt a qb-ja a dawgs D-nek. Crocker utód lényegében. Raptor van elég, hoztak most észt is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Williams: amit olvastam, meg videót találtam, gyakorlatilag ugyanazt tudja, mint a besült emberek. Nagyot üt, jó futás ellen, gyengébb coverben, és nem egy iq-bajnok.
De reméljük Zimmer és a stáb látott benne valami pluszt és ki is tudják belőle hozni.

Nem lennék szomorú, ha a 4. körben behúznánk K. Greent, hogy az LB poszton is erősödjünk.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
A tegnapi kívánságlistán szereplő posztokra (S, RB, DE) húztunk embereket, plusz dagi re-sign. Nem volt rossz nap. Mondjuk elsőre úgy tűnik, hogy Williams inkább csak mennyiségben jelent pluszt.munoz
Pedig talán neki van a legjobb esélye, hogy first day starter legyen.
Dagi 3 évre, 18 millióért írt alá, szerintem teljesen korrekt szám.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.