Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Fizetős stream
 mystreams.tv/go/
Én ezt szoktam használni. a Live 247tV európai szervere(i). Előzőre néha lehetetlen regisztrálni és TELJESEN megegyezik a programjuk. EUszerverről lövik át a F1+Soccer stbt, és USAból jön vissza az NFL, NHL, NBA, NASCAR, NCAA stb. (de van Box meg GOlf meg fix sportcsatornák (NF Network, Fox, mindenféle ESPN faszom tudja).

50+ dolcsi egy fél évre. Vagyis mostantól számítva saccra február 6 (aztán lehet 7. de tök mindegy Igazából a SB benne legyen, bár azt pont adják neten orrba szájba, meg magyar TVn is.).

Hozzáférést van hogy nem aznap nyitják meg. Mert külön kell fizetni(domborkártya és Paypal tuti van én másal nem fizetek nemtom.), és amíg nem könyvelik le, nem tudsz belépni. Időeltolódástól függően pár perc vagy egy nap is lehet. Jó hír, hogy megjegyzik a felhasználót jövőre be vagy regelve, fizetsz azt jóvan.

Én 3 éve használom, (és itt sokan mások a fórumon), sokkal olcsóbb, mint a hivatalos nfl.com. És rengetegféle sport vna. Csak ha focit nézem mindne meccs van, és NCAA topcsapatok meccsei is mind. +hétfő kedden egyszerre két csatornán körbe körbe ismétlik a NFL meccsek SHORT CUT (reklám/huddle/bírói döntés első hossz percei (a döntést látod) nélküli) változatát reggeltől délután akármeddig, párszor lemegy minden meccs.

Amely meccset HDben is rögzítik, ott azt te is nézhetd HDben. Egyszerre akármennyi meccset nézhetsz. (Vagyis én próbáltam hármat és ment simán).

Nézd meg a programajánlót a linken. Bár folyton frissül amint új link elérhető. Van hogy meccs előtt tesznek be csak egy-egy meccset, de olyan nem volt, hogy ne lett volna valamihez.
ulpianus
egyszer nekem is jött a válasz erre a kérdésre, nézd meg... most nem tudom, h megy-e még, de próba cseresznye...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Sziasztok!
lécci mondjatok vmi olyan szolgáltatást/előfizetést, ahol HD-ben tudom majd nézni a meccseket...
NFL.com-on kívűl.. 😊 kicsit drágának tűnik... (persze az espn is most adta meg magát Európában...😕
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
nasheem: en olvastam valahol, hogy Iloka egyelore a kezdo SS eselyes. Nekem mind1, csak valaki pusztitson Reggie mellett. Mays vagy Williams vagy Iloka nekem aztan mind1, csak lenne vegre egy elfogadhato teljesitmenye valamelyiknek. Mondjuk en akkoris banom h Pollardot vagy Wilsont nem huztak be FArol...
Charlesnak pedig orulnek ha palyan lenne, backfieldrol indulva o is biztonsagi celpont lehetne Daltonnak, mert jo keze van, de hogy h lead blockerkent hogy mukodik majd o...az szamomra rejtely. Szegenyt kicsit sajnalom h ilyen TE parosunk lett, de ez igy mukodik.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kedden debütál a Hard Knocks, és ezzel kapcsolatban Marvin Lewis elmondta, hogy a tavalyi HBO adás minden részét megnézte és sokat tanult belőle. Így szerinte nem hátrány, hogy vállalta ezt a csapat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Néztétek Kirkendall első chartját?
Az újoncok hátrébb sorolása ilyenkor természetes, de azon már felkaptam a fejem, hogy Ghee előzi Kirkpatricket és Ilonka a kezdő SS. Olvastatok erről bővebbet?
A TE sor vége is kicsit furcsa nekem, de az a tök mindegy kategória már.
Charles lesz a tuti FB-nk?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Babyhawk pedig lehet kihagyja a szezonnyitot is serules miatt. Hamilton time? 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Nem tetszik nekem, hogy Dunlap a negyedik edzőtáborából már a másodikban hagy ki edzéseket agyrázkódás miatt.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 sports.yahoo.com/news/nfl--how-marvin-lewis-turned-the-bungles-back-into-the-bengals-023735492.html

amiről értekeztem itt vmelyik nap

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
aki keres, sajnos az bizony talál 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Cook vezet eddig a center posztert vivott harcban. Harrison pedig SOLB poszton gyakorol, kozel nulla blitz-el. Run stopper tacklegyarat akar belole csinalni Zimmer, vagy csak altatas.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
en Burkhead miatt szoritok, hogy jobb karriert fusson be mint Herron...ha mar Peermanek es Scottok rohangalhatnak nalunk.
idokozben utolag sikerult magam meglepni az elso bengals mezemmel, igy mostmar harci felszerelesben nezhetem a meccseinket.
Udvozlet innen a messzi USAbol, sajna a forummal nem tudtam most foglalkozni, de augusztus vegetol aktivalodok 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Passzblokkolásban elit volt a fal, igen, de futásblokkolásban már kevésbé, ezt többször beszéltük is itt a tavalyi szezon folyamán.
Én speciel Bernard miatt reménykedem, hogy patent lesz a futójáték is az idén.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én egyébként a futójáték miatt aggódom inkább, hozzá képest a passzjáték miatt tök nyugodt vagyok. Gio Bernard nagyszerű, Green-Ellis rövid szituknál szintén, de valahogy nekem nem kerek ez a dolog.Mikey
Én pont úgy látom, hogy Bernard teszi kerekké a dolgot. 😊 A fal eddig is elit volt, Eifert és a vele együtt járó több 12 personnel pedig még magasabb szintre emelheti a blokkolást. Innen már csak egy átlagon felüli RB hiányzott, egy complete package, Bernard pedig annak tűnik, ellentétben BJGE-vel, aki egyértelműen nem az. Pont idevág Gruden nyilatkozata, aki már nem először fényezte Bernardot a draftolása óta: "He's got great feet. He'll bounce around; make a lot of people miss. If he gets in the open field, he's dangerous. He's picked up the system pretty well. He's picked up the protections very well."
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Idén(tavaly) is figyelemmel kísértelek titeket...most sem lesz ez másképp!
Szimpatikus kis csapat vagytok! :p
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szinte mindennel egyet értek én is sokat várok idén a Bengalstól. top3 csapat az AFCben.
de azért nem a legjobb keret a ligában. Seahawks és frisco is jobb.braxa88
nem mondtam h a legjobb, hanem h nem tudsz jobbat mondani. apróság, de arra gondolok h az egyik itt jobb, a másik ott erősebb, sztem nincs mélyebb, tehetségesebb csapat. hasonló jók vannak, de olyan aki kenterbe verne minket olyan nincs. kivéve QB poszton. az összes többi az olyan mély h megőrülsz, max kevesebbet bizonyított mint pl a Green mögötti WR-ek. de pl WR poszton sem a frisco sem a hox nem acélos.

de nem akarok szájkaretébe menni, mert nem is ez volt a lényeg, hanem hogy ez alapanyagában bármire elég. bármire.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
de azért nem a legjobb keret a ligában. Seahawks és frisco is jobb.braxa88
Tök szubjektív, így értelmetlen centizgetni, hogy melyik keret hol jobb vagy rosszabb. A lényeg, hogy sokkal jobb nincs a ligában. Csak az a szükséges plusz hiányzik, ami egy baszott erős keretet bajnokká tesz.

Ez lehet a QBn kívül a kémia is, meg sok egyéb. Reméljük, hogy sikerül rátalálni. Én mondjuk Dalton után szorosan a sérülésektől félek a leginkább.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
persze, nem is ez a bizakodásom alapja. hanem maga az, hogy most azt érzem/látom, hogy komplett a gárda.
én is kivagyok attól pl, hogy Ghee-nek volt egy pass breakupja, akkor ez már 3 soros hírt ér az enquirerben, mintha nem ez lenne a dolga.

de a lényeg, hogy az egész intenzitás, a kémia nagyon rendben lévőnek tűnik. ez a harmadik év ugyanazzal az edzői stábbal, mindenki pontosan tudja a dolgát, és csak a finomságokon kell hangolni. nagy a verseny, a legjobb néhány emberünkön (geno, green, dalton, with, hall) kívül, mindenkinek meg kell pusztulni a játékidőért, és nem azért mert rossz játékos.

ez a társulat idén és jövőre lesz a topon, a legfontosabb játékosok már láttak mindent, de még nem túl öregek, most tudják az optimális teljesítményt leadni.

persze ez egy kurva kemény liga, ahol a nüanszok döntenek, és a QB-k. ezért kell hogy Dalton, de inkább úgy fogalmazok, hogy a passzjáték nagyon szakítson idén. az egyetlen nem kielégítő eleme a játékunknak, de most már minden adott hozzá. remélem Dalton is. mert ha őt nem számolod, ennél jobb keretet az egész NFL-ben nem tudsz mondani. mert nincs. jobb QB van, jellemzően azok nyernek. de nem elit QB kell, hanem elit passzjáték. lásd Ravens esete Flaccoval. ehhez pedig minden megvan.

lesz majd időm írok egy előzetes depth chartot, hogy látványosabb legyen, hogy micsoda minőségi és mély keret ez. én ezért vagyok bizakodó, nem azért mert kisgatyában jól nyomják.gabtsi
szinte mindennel egyet értek én is sokat várok idén a Bengalstól. top3 csapat az AFCben.
de azért nem a legjobb keret a ligában. Seahawks és frisco is jobb.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Értelek ám, nem is neked szólt, hogy bánj finoman a riportokkal. 😊

Én egyébként a futójáték miatt aggódom inkább, hozzá képest a passzjáték miatt tök nyugodt vagyok. Gio Bernard nagyszerű, Green-Ellis rövid szituknál szintén, de valahogy nekem nem kerek ez a dolog.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
persze, nem is ez a bizakodásom alapja. hanem maga az, hogy most azt érzem/látom, hogy komplett a gárda.
én is kivagyok attól pl, hogy Ghee-nek volt egy pass breakupja, akkor ez már 3 soros hírt ér az enquirerben, mintha nem ez lenne a dolga.

de a lényeg, hogy az egész intenzitás, a kémia nagyon rendben lévőnek tűnik. ez a harmadik év ugyanazzal az edzői stábbal, mindenki pontosan tudja a dolgát, és csak a finomságokon kell hangolni. nagy a verseny, a legjobb néhány emberünkön (geno, green, dalton, with, hall) kívül, mindenkinek meg kell pusztulni a játékidőért, és nem azért mert rossz játékos.

ez a társulat idén és jövőre lesz a topon, a legfontosabb játékosok már láttak mindent, de még nem túl öregek, most tudják az optimális teljesítményt leadni.

persze ez egy kurva kemény liga, ahol a nüanszok döntenek, és a QB-k. ezért kell hogy Dalton, de inkább úgy fogalmazok, hogy a passzjáték nagyon szakítson idén. az egyetlen nem kielégítő eleme a játékunknak, de most már minden adott hozzá. remélem Dalton is. mert ha őt nem számolod, ennél jobb keretet az egész NFL-ben nem tudsz mondani. mert nincs. jobb QB van, jellemzően azok nyernek. de nem elit QB kell, hanem elit passzjáték. lásd Ravens esete Flaccoval. ehhez pedig minden megvan.

lesz majd időm írok egy előzetes depth chartot, hogy látványosabb legyen, hogy micsoda minőségi és mély keret ez. én ezért vagyok bizakodó, nem azért mert kisgatyában jól nyomják.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Kiemelten dicsérik Eifertet és Marvin Jonest, az írások szerint MINDENT elkapnak ami feléjük megy.

Ezzel nekem csak ott a gondom, hogy - ahogy ilyenkor azt írni szoktam - a TC elején még a szertáros is future HOF formában tolja, így azért óvatosan kell bánni ezekkel a riportokkal.

Ám ha csak a fele igaz ezeknek, akkor is igaz lehet, hogy ez a mi évünk lehet.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
volt kis időm tegnap felvenni a fonalat. átolvastam a TC riportokat, megnéztem a videokat.

bold, de most én azt mondom, hogy Eiferttel és Bernarddal kiegészülve, megkerülhetetlen tényező leszünk az AFC-ben. Ha nem vernek agyon a sérülések, ez a mi évünk lehet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
AJ legalább 3 napot hagy ki, ennél pontosabbat nem tudni. Nagyon hasonló sérülés ez a tavalyihoz, ami miatt 11 napot hagyott ki, de ez most állítólag nem annyira komoly. Nem baj, inkább most hagyjon ki másfél hetet, mint később.

Dre barátunk ellenben hosszú idő után TELJES edzésmunkát végezhet, az orvosi stáb zöld utat adott neki. Éljen!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ez olyan bengalsosan kezdődik...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
A saját lábán ment le AJ, és a sajátján is távozott az orvosi szobából, így komoly baja tényleg nem lehet.

Egyébként Andre barátunk vasárnap érkezik meg a táborba, a hivatalos indoklás szerint személyes okokból marad távol az első pár naptól. (Biztos lusta.)

BTW, a 7.000 ember az szép.Mikey
De azt nyilatkozta, hogy már maga mögött tudja a távolmaradása személyes okait, így mostantól tuti rohadt szorgalmas lesz! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
A saját lábán ment le AJ, és a sajátján is távozott az orvosi szobából, így komoly baja tényleg nem lehet.

Egyébként Andre barátunk vasárnap érkezik meg a táborba, a hivatalos indoklás szerint személyes okokból marad távol az első pár naptól. (Biztos lusta.)

BTW, a 7.000 ember az szép.