Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
bemegyek egy meetingre és rögtön....

könny szökött a szemembe de komolyan 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Geno Atkins új szerződése! | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Több örömöt hozott a roster, mint bánatot. Mays túlélte (a Colts cserecserék ellen egész jó is volt) és Moch sem sima cut. Robinson sajnos bukta a kezdőt, így alig lesz pályán, de majd jövőre. Bónuszként Boom, Hamilton és Fragel is eljutott a PSbe.Schaffert persze sajnálom picit, de Lamur helyére nem jó. Tanuljon, erősödjön és legyen ó a jövő év Lamurja.

Nagyon kíváncsi leszek kit hozunk E-Man helyére. Egyetértek, hogy nagyon fontos, de a felsorolt nevek közül igazi erősítést senki nem jelentene. LBben nagyn vékonyak leszünk így 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Your Super Bowl World Heavyweight Champion Cincinnati Bengals 2013:
 www.cincyjungle.com/2013/9/2/4684238/cincinnati-bengals-53-man-roster-and-practice-squad

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha a total touch-ra (incl. elkapások) gondolsz, akkor biztos többet kap mint BJGE, viszont a short yardage/GL feladatokat eleinte/idén még biztosan BJGE végzi. solid második futónak jó Bernard fantasyban ha ez a kérdés.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Srácok Gionak mennyi az esélye hogy több bőrt kap már az első meccsen nint BJGE ? Depth charton előrébb van azt vágom, de ezenkívül nem tudom mi lehet az az ok amiért inkabb ő játszana 😊
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Akkor ki lehet az, akit csak azért tartottak rosteren, hogy ha máshol lesz valaki jó ember, akire rá kellene mozdulni, akkor legyen kit cutolni?munoz
Ha nem is cut, de azert van 7 wr mert hawkins megy IR-re (ahonnan visszahivhato a 8. hét utan), es a helyére fog érkezni a hatodik LB.

Szobajoheto opciók atletikus nickel LB-re
 wp.me/p2dCRS-2b

E-Man kiesése azert hatalmas gond, mert azon 3-4 játékos egyike, akinek a hozzaadott ertekere megközelítőleg sincs alternatíva a keretben. Es egyik személyes kedvencem, egyébként papírforma roster.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Akkor ki lehet az, akit csak azért tartottak rosteren, hogy ha máshol lesz valaki jó ember, akire rá kellene mozdulni, akkor legyen kit cutolni?munoz
Sanzenbacher, Whalen (csak meg ne lássa Mikey, hogy ezt írtam 😀 ), Alex Smith is jó eséllyel pályázik erre.
Marvin délután nyilvánosan is kijelentette, hogy figyelik a cutokat egy 6. LB érdekében.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Akkor ki lehet az, akit csak azért tartottak rosteren, hogy ha máshol lesz valaki jó ember, akire rá kellene mozdulni, akkor legyen kit cutolni?
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
A legfontosabb számomra hogy kis kedvencem, Whalen maradt. Bár tartok attól hogy a kukázottak miatt távozhat, de reménykedem.
Hogy Dalton képességeinek megfelelően a rövid passzokra akarnak építeni, ez 99.8%, nem véletlen jött Eifert sem.
A szumma 10 defensive back szintén nem véletlen, a special team miatt abszolút indokolt pl. Miles vagy Mays megtartása, hogy csak a lentebb nevezetteket említsem.
Az LB sor nagyon karcsú, oda biztosan jön majd valaki, bár inkább maradt volna Schaffer, ha már ennyire dicsértétek, ő legalább ismerte a rendszert amellett, hogy helyi srác.

Összességében azért sok meglepetés nincs, Lamur válláért nagyon kár, de hát ez van.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Hát volt egy-két meglepő húzás. Az O kapcsán nagy lehet a bizalom a falban és Daltonban (meg talán Gio-ban), hogy FB nélkül, de 7 WR-rel vág neki a csapat a szezonnak. (A Hamilton vagy a Boom cut mondjuk véleményes, de a vetélytársaknál nem voltak jobbak.)
A védelem kapcsán viszont csak remélem, hogy Zimmer és csapata tudja, hogy mit és miért. Az LB sor nekem is nagyon karcsú így, és a Mays-Miles páros megtartásával sem tudok mit kezdeni.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
A legfontosabbat nem említettétek. Dennis Roland is kivágva!Mikey
Jaja, ez nagy pozitívum. Személy szerint és Boomot, Connert és Schaffert sajnálom, hogy nem maradhattak. Utóbbi sztem nagyon jól nyomta, nem tudom, hogy ilyenkor kit fognak kukázni a helyére 6. LB-nek. Nem úgy volt, hogy Fragel sérült? Vagy csak én néztem be valamit? Na mindegy, jobban értenek hozzá, mint én, de nagy kedvenceim voltak a klasszikus FB-s felállások, még ha ez kihalóban is van.

Csak nekem jön le úgy, hogy nagyobb hangsúlyt akarnak fektetni a rövidebb, 10-15 yardos játékokra? Erre utal Charles hibrid szerepköre, Eifert draftolása, akár még Bernard kiválasztásában is lehetett szerepe, hogy az elkapásokhoz is jó keze van.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
A legfontosabbat nem említettétek. Dennis Roland is kivágva!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Boom, Roland és Bruce Taylor LB is cut, Cobi Hamiltont pedig waiveltük...Azt hittem Cobi lesz a titkos fegyverünk idén, túl sokat láttam bele.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
No, Conner elengedve. Engem meglepett, így Charles lesz a FB. Nem vagyok biztos benne, hogy ez pozitív lesz a futójáték szempontjából.

Szerk.: azt hiszem, idén már nem jósolok. Schaffer cut...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Még tavalyhoz képest is faszán visszaléptünk LB poszton. 😕
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Így DiManche mellett Schaffer is 53ban lesz. Howard még felépülőben van.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Lamur out for the season 😕

El tudjátok képzelni, hogy esetleg Thomas Howardot visszahozzák? Vagy ez a Moch-trade próbálkozás valami veteránt jelenthet?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Dontay Moch cserealap lehet azt pletykálják. meglepne.

illetve nagyon (nagyon) remélem h Charles megcsinálja az 53-as rostert.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
PUP-ra nem kerülhet Hawkins, mert részt vett az edzőtáborban.gabtsi
Köszönöm, nem tudtam. Mindig tanul az ember 😊
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
PUP-ra nem kerülhet Hawkins, mert részt vett az edzőtáborban.

minden jel szerint - bár jobban halad a felépülése mint várták - az 53-as rosteren lesz holnap este, mert csak így kerülhet az IR-recall listára. azaz az első 8 meccset biztosan kihagyja és a hatodik héten kapcsolódhat be a munkába legkorábban.

tehát amint Hawkinst erre a listára teszik, egy hely felszabadul.

Lamur állapota kérdéses. ha súlyos, akkor megy IR-re és akkor sztem Schaffer is rostert csinál DiManche mellett, ha nem kell IR-re tenni mert csak egy hónapot kell kihagyjon, akkor sztem csak DiManche marad.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Bízzunk benne, hogy Lamur kemény srác, és gyorsan rendbe jön. Mondjuk túl szép lett volna a történet, ha minden tökéletesen alakul.

Hawkins sérülésével mi van, ti olvastatok róla valamit? Bekerül az 53-as keretbe, vagy őt is PUP-ra teszik? Mert ha ő lesz, akkor Whalen nem hiszem, hogy befér az 53-ba.
Az O-nál eltudom képzelni, hogy lesz FB (Conner) és akkor Smith nem fog beférni a keretbe.
Illetve Lamur sérülésétől függően szerintem Schaffer kerülhet a roster-re vagy mindketten és a DB fog 9 emberből állni (Ghee, de inkább CLH marad ki).
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
E-Man 😕

faszom a legjobb linebackerünk 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Talán nem túl korai egy roster tipp:
QB (2): Dalton, Johnson
RB (4): BJGE, Bernard, Peerman, Burkhead
FB/TE (1): Charles
TE (3): Gresham, Eifert, Smith
WR (6): Green, Sanu, Jones, Tate, Sanzenbacher, Whalen
OL (9): Whitworth, Boling, Cook, Zeitler, Smith, Robinson, Collins, Roland, Hawkinson
DL (9): Dunlap, Atkins, Peko, MJ, Geathers, Still, Thompson, Hunt, Gilberry
LB (6): Burfict, Maualuga, Harrison, Lamur, Rey, DiManche
CB (6): Hall, Newman, Jones, Kirkpatrick, Ghee, CLH
S (4): Nelson, Iloka, Williams, Mays
ST (3): Nugent, Huber, Harris

Esetleg még annyi, hogy QBben Skeltonnak sokkal jobban örülnék és a legszorosabbnak a Whalen-Hamilton csatát érzem. A két fal névsorán baromi jó végignézni. Hát ha még Roland helyett Fragel futna be...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Én maradok 97%-os biztonságú taktikámnál - a játék szépsége és a csapat szeretete miatt várom a szezont, nem a győzelmek miatt, aztán jön ami jön.

😉