Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
még nem láttam a hajnali meccset, de szigorúan a tényeknél maradva, lépéselőnybe kerültünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
ha lesz tippelde, természetesen idén is megcsinálom.Rush
Mi tippelünk, ha teszel fel kérdéseket. 😉
több mint 11 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
hun van Rush, apropó?sutianap
se időm se gépem nem volt, hogy igazán tudjak lenni.
de mindig olvasom a topikot/fórumot.

ha lesz tippelde, természetesen idén is megcsinálom. (bár tavalyi se lett még rendesen lezárva) 😊


több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
nem, április óta tart a BoomBostic, én kértem a sigbattleba, ozt vittem a nyertest, bedraftoltam a kisgennygócot, de megnézem, mondjuk nem kezdő, deha a csikánó D kiszagolja a futást bedurranthattyák ... BJGE helyibe egy sima nyugdíjcsekket igényelnék, kib.. sebességből lő ki


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
Sigre gondolsz, és nem, önös érdekből 😊Wyatt
ok, lényeg h érthető volt mire gondoltam... 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sigre gondolsz, és nem, önös érdekből 😊

több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
Te Süti, mieza bears-es logó? csak a mi "tiszteletünkre" ? 😉
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
hun van Rush, apropó?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
Andy Dalton: Ready for Chicago
én is!!! 😊)) nagyon várom, de amit még jobban ugye az otthonit... 😉 Monday Night ráadásul...

am sztem simán szétszedjük Cutler-ékat...

aprópó tippelde lesz?

WhoDey!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Mellesleg, Mays LB poszton is edz.
Végül is, rosszabb nem tudna lenni mint SS-ként.
Még szerencse, hogy ez csak edzés.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Miért Dennis, miért??

Hawkins ment IR-Recallra, remélem Whalent sokat látjuk pályán és bizonyít is.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Ne legyen igazam, de nagyon rossz érzéseim vannak With sérülésével kapcsolatban. Sima, rutin beavatkozásnak indult, anno jelentéktelennek állították be, mert már a camp elejére 100%-os lesz.... aztán nem lett. És igazából a kötelező körökön kívül semmit sem mondanak. Nagyon utálom ezeket a "No timetable to return" dolgokat. Roland távozásának pedig korán örültünk.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
állítólag Roland is visszatér ma, ha vki IR-re kerül (legvalószínűbb hawkins még mindig), gondolom ennek Whit egészségéhez van köze, meg hogy a csöcsi sem teljesen egészséges.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Collins most megkapja a lehetőséget. Az előszezonban folyamatosan javult, de így is kicsit fázok tőle. A falunk bal oldala vele azért sebezhetőbb lesz.

Rosenthal csinált egy QB rankinget. Dalton a 23. helyen. Az igen szar, de végignézve a listát, esetleg CPt sorolnám mögé még.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xzwwxfds6ckuurb93lkm
The Quarterback Index: Ranking the starters 1-32
The initial Quarterback Index is out. We're ranking all 32 NFL starting quarterbacks, starting with a look at how they will perform in 2013. Are Andrew Luck and Russell Wilson already top-10 options?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Amellett hogy nagyon nem örülök Big Whitnek, Collins miatt egyáltalán nem aggódom. Valahol még örülök is hogy lehetőséghez jut, persze egy ideális világban nem így kéne ennek létre jönnie.

Állítólag más bejelentés is várható mára, főleg LB posztra várják. Ami biztos, hogy Howard és Tyrone McKenzie is workouton járt a PBS-ben. Előbbinek állítólag jól halad a rehabja, bár játszani még korán van neki.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
úgy tűnik Whitworth nem játszik sem az első meccsen, sem a szezon elején, pontos időpont a visszatérésére nincs, de már olyan ötletek is voltak, hogy Hawkins gyors gyógyulásának függvényében, akár Whit is mehet az IR-recallra, ez ügyben ma vszleg okosabbak leszünk.

Tehát AC a kezdő vakoldali T. Peppers ellen mutatkozik be, hát jobb kezdést is el tudok képzelni mit ne mondjak. mindenesetre kíváncsian várom mit nyújt majd, pass protban sztem elég jó, futásblokkolásban meg legalább ott van valaki alapon nyomja. de majd futunk jobbra, ott úgy is lesz hely.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Jaja. Reméljük épül-szépül folyamatosan. A pre meccseken nagyon nyers volt, de szerencsére van ideje.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ezért húzták az észtet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
az már most megvan 😊

btw, új név is kell a Fischer Price Package helyett. 108 millióba kerülnek jelenleg.gabtsi
Ez nagyjából jelzi is, hogy mennyi esélye lesz MJ megtartásának. RDEbe el kell kezdeni most építgetni valakit. Gillberry azért nem atombiztos kezdő kaliber. Legalábbis nem azon a szinten, amilyen falat szeretnénk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az már most megvan 😊

btw, új név is kell a Fischer Price Package helyett. 108 millióba kerülnek jelenleg.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen tudatos építkezésrôl, draftolásról álmodom én is.Joey Tribbiani
talán ez a legfontosabb része a dolognak, hogy ez egy újabb bizonyítéka annak, hogy ha találkozik a tehetség a teljesítménnyel, a hozzáállással/elvégzett munkával és a szerencsével (? a sérülések elkerülésével), akkor itt is meg fognak becsülni, és megkapod azt ami a legkiemelkedőbb játékosnak jár. Nagyon jó üzenet ez a fiatal játékosoknak, hogy ha úgy dolgoznak és úgy teljesítenek mint Geno, akkor meg fogják kapni a jutalmat érte. ez már egy másik klub ami 4-5 éve volt

kis nugget otthonról, tegnap este zajlott a beszélgetés a drágámmal:
- Nyuszi, Geno Atkins hosszabbított a Bengals-szal!!
- Az az akinek a 23 izéje van ?
- Sackje, és 12.5, 23 az rekord lenne. 5 évre 55 millió dollárért írt alá.
- óóó, akkor 5 év múlva biztos meg lesz neki a 23.

AMEN!gabtsi
Csak ne összesen az 5 év alatt 😉 😛
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ilyen tudatos építkezésrôl, draftolásról álmodom én is.Joey Tribbiani
talán ez a legfontosabb része a dolognak, hogy ez egy újabb bizonyítéka annak, hogy ha találkozik a tehetség a teljesítménnyel, a hozzáállással/elvégzett munkával és a szerencsével (? a sérülések elkerülésével), akkor itt is meg fognak becsülni, és megkapod azt ami a legkiemelkedőbb játékosnak jár. Nagyon jó üzenet ez a fiatal játékosoknak, hogy ha úgy dolgoznak és úgy teljesítenek mint Geno, akkor meg fogják kapni a jutalmat érte. ez már egy másik klub ami 4-5 éve volt

kis nugget otthonról, tegnap este zajlott a beszélgetés a drágámmal:
- Nyuszi, Geno Atkins hosszabbított a Bengals-szal!!
- Az az akinek a 23 izéje van ?
- Sackje, és 12.5, 23 az rekord lenne. 5 évre 55 millió dollárért írt alá.
- óóó, akkor 5 év múlva biztos meg lesz neki a 23.

AMEN!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Win-win üzlet. Geno kapott egy zsák pénzt, a Bengals pedig a nagy összeg ellenére is egy jó ár-érték aránnyal bíró játékossal hosszabbított. Időnként a szerencse is a csapatvezetés mellé állt, de ők is sokat tettek az elmúlt években mindezért.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 015 — Believelander
Az egyik szemem sír, a másik nevet, sokkal inkább Ti, mint Steelers v. Ravens, viszont piszok kemény ellenfél lesztek a köv. 2-3-4-x évben. Ilyen tudatos építkezésrôl, draftolásról álmodom én is. Grat. !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Can't thank The Lord enough for blessing me to sign a contract extension with the Cincinnati Bengals on this Labor Day. #whodey #5moreyears@GenoSacks
Hát igen, 55 millió dollárt én se tudnék eléggé megköszönni. 😊
Gonosz vagyok, ám valójában végtelenül örülök, mert Geno az az ember, aki minden centjét megérdemli ennek az 55 milliónak.