Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
mint Peko lánya.Robilluma
két fia van 😀sapka
a Hard Knocks alapján nekem is csajnak tűnt legalább az egyik, utána is kellett olvasnom, hogy jól hallottam-e a narrációt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mint Peko lánya.Robilluma
két fia van 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nehéz feldolgozni, hogy Polamalu nem tud MÁR lejönni Whit blokkjáról? Na ne szórakozz, ez mióta feladata, vagy mikor jött le róla folyamatosan?Robilluma
Father time, angol szófordulat, nagyjából annyit jelent, hogy fog rajta az idő vasfoga. 😊
vassadi
Ezt vágom. Nekem valahogy az jött le gabtsi mondatából a Hard Knocks után, hogy Whitről beszél, neki ugráltak otthon a sérült térdén a kölykök 0-24 órában.
De mindegy, így is úgy is a Steelers-t szapulta, ahogy szokta, szóval egyre megy 😊.
Mert ugye csak a Steelers CB-k vegzálják a Bangals WR-eket, csak a mieink ugatnak, csak a bengáliak kapnak late hitet, csak a Pitt játékosok durvulnak feleslegesen és ha egy kis pofozkodás megy, akkor egyértelműen a Vasasos megérdemli. Whit meg büszkén mehetett le, kihúzva magát a nála 130 fonttal könnyebb Pola elleni fight után (amit még meg se nyert xD ).
De legalább idén még nem voltunk se köcsögök se g*cik se f*ók. (Remélem a visszavágó után majd ezek is jönnek :cool: ).
Gabtsi néha bedobhatna egy Snickers-t, nem kellene mindig Steelers-fóbiáskánt viselkednie, mint Peko lánya (szerk. Vagy fia. Nehogy Peko reklamáljon nálam 😊 ).


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nehéz feldolgozni, hogy Polamalu nem tud MÁR lejönni Whit blokkjáról? Na ne szórakozz, ez mióta feladata, vagy mikor jött le róla folyamatosan?Robilluma
Father time, angol szófordulat, nagyjából annyit jelent, hogy fog rajta az idő vasfoga. 😊

Egyébként @gabtsi, az utóbbi évekhez viszonyítva szerintem pont nem most látszanak rajta az öregedés jelei, az offseasonben fogadkozott is, hogy a USC-s évei óta nem volt még ennyire jó formában (kondiját tekintve), és a preseasonben, plusz az eddigi két alapszakasz-meccsen látottak alapján nem a levegőbe beszélt.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
egész meccsen ment a gecizés vasas részről. pl taylor konkrétan végig vegzálta, szerintem a szabályok adta kereteken túl is Greent, túl agresszív volt a Steelers, ha már más nem ment, hátha ez eredményre vezet, inkább a visszájára sült el a sok ugatás, meg late hit, meg felesleges durvaság, aminek polamalu is élén járt, úgyh abszte járt neki a végén a néhány maflás. persze nehéz lehet feldolgozni, hogy father time blokkjáról nem igen tud már lejönni. kíváncsi vagyok, hogy jövőre ő lesz e a következő harrison, mert környékén nincs a teljesítménye a fizetésének.
gabtsi
Én semmi ilyesmit nem láttam. Ez már nagyon piros-fekete szemüveges vélemény. Nézd meg újra a meccset. (a Seahawks meccset is ajánlom, ha szted ez durva volt Taylortól, akkor nem tudom, ott mi volt Shermantől? Mintha nem AFC North divíziómeccs lett volna MNF-en...)
Nehéz feldolgozni, hogy Polamalu nem tud MÁR lejönni Whit blokkjáról? Na ne szórakozz, ez mióta feladata, vagy mikor jött le róla folyamatosan?
Na mindegy, meglepődtem volna, ha nem szapulod egy kicsit a Steelers-t 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
inkább nickel DT lesz harrison álá geathers/gilberry, zimmer DE-nek sztem nem elég nagy. illetve devon still is előkaphatna már vmit, ő is meg fogja kapni erre a lehetőséget.

más:
Marvin mondta, hogy két éve pont az orruk elől vitte el a Packers Cobbot, majd ugye két pickkel később behúztuk Moch-ot. hát ebbe inkább bele se gondolok.

mindenesetre óriási matchup lesz Hallal a slotban. :tenyérdörzsi:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Geathers IR, JK waived, visszaigazoltuk az 53-as keretbe Milest és a szabadügynök CB Curtis Marshot. Valaki tud róla véleményt mondani? Állítólag felvetődött, hogy a rotációban Harrison is fog DE-t játszani Geathers helyén.

Majdnem kifelejtettem, Scott lapátra került, ez a jó hír, csak késtünk vele 2 évet.megyerikrisz
DE-be időnként feltolják majd Harrisont, meg Gilberry játszik majd RDE-t és LDE-t is. Talán kap néhány snap-et Hunt is, bár Zimmer egyelőre vele úgy tűnik kivár. (Más kérdés, hogy az első két fordulóban nem volt olyan garbadge time, amikor nyugodt lélekkel be lehetett volna dobni. Mondjuk ha Harrison több poszton is játszik, akkor nem tudom, hogy LB-ben nem leszünk-e túl vékonyak, illetve a kis rotáció miatt a meccsek végére is marad-e frissesség.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Geathers IR, JK waived, visszaigazoltuk az 53-as keretbe Milest és a szabadügynök CB Curtis Marshot. Valaki tud róla véleményt mondani? Állítólag felvetődött, hogy a rotációban Harrison is fog DE-t játszani Geathers helyén.

Majdnem kifelejtettem, Scott lapátra került, ez a jó hír, csak késtünk vele 2 évet.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Először is gratulálok, a jobbik csapat nyert. A védelmünk mindent megtett, de ennyire futotta.

és még irtó nagy parasztok is voltak mellé, ami csak a mi malmunkra hajtotta a vizet.gabtsi
A Whitworth vs. Polamalu bunyó (ami nagyon kellett, mert kicsit sótlan volt a meccs), majd a következő play-ben ua. után parasztozni minimum nem ildomos.
Whitworth tényleg jól mozgott amúgy, de a blitzeket nem érezte, Keiselt is csúnyán elnézte mindjárt az elején egy stuntnál. Az meg, hogy nagy meccse volt, hát, a számára alapértelmezett Jarvis Jones pass rush ellen nem olyan nehéz, remélem csak egyelőre.
Robilluma
egész meccsen ment a gecizés vasas részről. pl taylor konkrétan végig vegzálta, szerintem a szabályok adta kereteken túl is Greent, túl agresszív volt a Steelers, ha már más nem ment, hátha ez eredményre vezet, inkább a visszájára sült el a sok ugatás, meg late hit, meg felesleges durvaság, aminek polamalu is élén járt, úgyh abszte járt neki a végén a néhány maflás. persze nehéz lehet feldolgozni, hogy father time blokkjáról nem igen tud már lejönni. kíváncsi vagyok, hogy jövőre ő lesz e a következő harrison, mert környékén nincs a teljesítménye a fizetésének.

Whit elsősorban futásblokkolásban nyújtott olyat, amit két éve, de lehet h 2009 óta nem láttam. lehet ebbe belejátszott, hogy (egyelőre) súlytalan számára JJ, de jó volt látni a sérülése után már ilyen erősnek tűni

Dalton gyengébb volt mint múlt héten, és azért Ike Taylor legendás labdaérzékének is köszönhettük, hogy nem volt komolyabb probléma a homály passzaiból. de a második félidőben, mikor Gruden észrevette, hogy futójátékok is vannak a playbookban, már sokkal jobb volt. a pocket movement viszont továbbra is jónak tűnt az egzotikus blitzek esetén is. ez pedig kulcskérdés nála.
gabtsi
Az elég gyakori fölédobásai sztem tudatosak voltak, nem volt meg a separation, én nem veszem hibának őket. Plusz a 2011-es szezontól egyre népszerűbb dime felállásaink nagyon ültek a könnyű csomagjaitok ellen (a hosszú Eifert passz asszem baseD ellen volt), remekül össze van rakva a két plusz safety/CB-vel (Sharmako és Golden), plusz mellé a négy emberes rush az atletikus Keisel-Heyward DT párossal. Volt is ebből egy parádés stunt az elő félidőben, ahol mindkét falemberünk keresztezte Jones útját.
De ettől függetlenül nekem nem tetszik Dalton játéka, és a gyerekes grimaszai sem. Valahogy nem érezni, hogy ő be tudja vinni a csapatot a SB-ba, amihez pedig minden adott rajta kívül, minden csapatrész nagyon rendben van, még a LB sor sem olyan nagyon lassú így, hogy a 3 nehézsúlyúból rendszerint csak kettő volt fenn és Maualuga is fogyott, amennyit bírt.

Gresham is nagyon felgyorsult tavaly óta, ez már az előszezonban is látszott. Nagyon kellett, tényleg üt a 2 TE-es csomag, szép volt például a második félidőben az a motion utáni play-action rá játszva.

A támadófalatokat meg irigylem. A mi hurkagyurkáinkra pillantani egy Bengals O drive után színtiszta mazochizmus. Ha pedig még odaveszem Pekót is, mint FB-et (a meccs legszebb jelenetei között voltak ezek a futások), még siralmasabb a helyzet.Robilluma
volt ott separation, bőven volt olyan is, hogy a wide open embert dobta full mellé. attól persze lehet, hogy tudatos volt, "take care of the football" de nem gondolom, hogy ezzel a hozzáállással messzire lehet jutni. még nem tudtam visszanézni a meccset, talán holnap sikerül, de Dalton kapcsán hasonló véleményem vagyunk, bár én még nem írtam le teljesen, főként, hogy látok rajta fejlődést azért tavalyhoz képest, ha nem is a játék minden elemében.
kis jóindulattal egy korai Elit látok, fizikai korlátokkal hozzá képest. de az tény, hogy mindene megvan, kiváló OL, elit WR, átlag feletti TE-k, korrekt futópáros, ennél sokkal jobb offense-t nem lehet összetenni, és ezt se sokáig.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Robi kiemelte a lényeget, a fal k-jó, a láncszemek a helyén... Vele ellentétben azt mondom Dalton még be is húzhatja nektek a gyűrűt, de igaz, hogy lenne nála jobb opció is... így ha idén nem sikerülne, de jövőre a qb kérdést rendezitek, akkor tutter hogy nagyon nagy szarban lesz a divízió...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Először is gratulálok, a jobbik csapat nyert. A védelmünk mindent megtett, de ennyire futotta.

és még irtó nagy parasztok is voltak mellé, ami csak a mi malmunkra hajtotta a vizet.gabtsi
A Whitworth vs. Polamalu bunyó (ami nagyon kellett, mert kicsit sótlan volt a meccs), majd a következő play-ben ua. után parasztozni minimum nem ildomos.
Whitworth tényleg jól mozgott amúgy, de a blitzeket nem érezte, Keiselt is csúnyán elnézte mindjárt az elején egy stuntnál. Az meg, hogy nagy meccse volt, hát, a számára alapértelmezett Jarvis Jones pass rush ellen nem olyan nehéz, remélem csak egyelőre.

Dalton gyengébb volt mint múlt héten, és azért Ike Taylor legendás labdaérzékének is köszönhettük, hogy nem volt komolyabb probléma a homály passzaiból. de a második félidőben, mikor Gruden észrevette, hogy futójátékok is vannak a playbookban, már sokkal jobb volt. a pocket movement viszont továbbra is jónak tűnt az egzotikus blitzek esetén is. ez pedig kulcskérdés nála.
gabtsi
Az elég gyakori fölédobásai sztem tudatosak voltak, nem volt meg a separation, én nem veszem hibának őket. Plusz a 2011-es szezontól egyre népszerűbb dime felállásaink nagyon ültek a könnyű csomagjaitok ellen (a hosszú Eifert passz asszem baseD ellen volt), remekül össze van rakva a két plusz safety/CB-vel (Sharmako és Golden), plusz mellé a négy emberes rush az atletikus Keisel-Heyward DT párossal. Volt is ebből egy parádés stunt az elő félidőben, ahol mindkét falemberünk keresztezte Jones útját.
De ettől függetlenül nekem nem tetszik Dalton játéka, és a gyerekes grimaszai sem. Valahogy nem érezni, hogy ő be tudja vinni a csapatot a SB-ba, amihez pedig minden adott rajta kívül, minden csapatrész nagyon rendben van, még a LB sor sem olyan nagyon lassú így, hogy a 3 nehézsúlyúból rendszerint csak kettő volt fenn és Maualuga is fogyott, amennyit bírt.

Gresham is nagyon felgyorsult tavaly óta, ez már az előszezonban is látszott. Nagyon kellett, tényleg üt a 2 TE-es csomag, szép volt például a második félidőben az a motion utáni play-action rá játszva.

A támadófalatokat meg irigylem. A mi hurkagyurkáinkra pillantani egy Bengals O drive után színtiszta mazochizmus. Ha pedig még odaveszem Pekót is, mint FB-et (a meccs legszebb jelenetei között voltak ezek a futások), még siralmasabb a helyzet.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azon gondolkodtam a Bears meccs után, hogy az egy olyan találkozó volt, amit egy jó csapat megnyert volna. nem játszottunk igazán jól a második félidőben, de a jó csapatok találnak utat, hogy szar játékkal nyerjenek, ezért ők a jó csapatok, ala pats v saints pl.

na most se játszottunk jól, de sikerült azt a pluszt hozzátenni, elsősorban a futójátékban ami szükséges volt ahhoz, hogy nyerjünk. az igazsághoz tartozik, hogy ilyen rossz steelerst rég láttam (vagy talán sose) és még irtó nagy parasztok is voltak mellé, ami csak a mi malmunkra hajtotta a vizet.

egyértelmű, hogy az a dimenzió amit Bernard nyújt a passz és futójátékban az teljességgel ismeretlen volt eddig, és nagyban könnyíti meg Dalton munkáját. az elkapott TD egy az egyben ugyanaz a play volt (minden út ha megnézitek), mint AJ hosszú TD-je múlt héten, egy apró különbség, hogy a Steelers arra mindig nagyon figyel, hogy nagy play ne legyen, ez viszont teret nyitott Bernardnak, hogy egy sima checkdown passzt 27yardos TD-re váltson. ez a legnagyobb differencia tavalyhoz képest. mert nem szégyen a checkdown ha minden más opció halott, főleg nem ha ilyen lehetőségek rejlenek benne. ez eddig egyáltalán nem volt.

és ez csak fejlődni fog ahogy egyre jobban lassul a játék Eifertnek és Gionak is, remélem a no-huddle is egyre többet látjuk majd, mert az első két héten egyáltalán nem. márpedig egy sanu-eifert-gresham-green-bernard ötössel bőven van opció a no-huddle-re, gyakorlatilag bármilyen formációban, mert mindegyik játékos több poszton is tud játszani, Gio pedig valid option a passz és futójátékban is.
7.2: Yards per play the Bengals averaged whenever rookie running back Giovani Bernard touched the football.
4.9: Yards per play the Bengals averaged the 70 other offensive plays when Bernard didn't touch the football.


ez a lényeg, még ha kicsi is a minta, és nagyon remélem, hogy egyre inkább eltolódik ez a 2:1es arány Bernard irányába.

azt még meg kell említsem, hogy a két falunk egészen borzasztó erős, ami ebből meglepőbb talán, hogy az OL futásblokkolása egészen példa nélküli, mert azt, hogy a passzblokkban jók eddig is tudtuk. Whitworthnek óriási meccse volt pl, annak ellenére, hogy még szoktatási fázisban volt. egy playt nézett el, amikor nem bízta a hajasbabát Bolingra.

Dalton gyengébb volt mint múlt héten, és azért Ike Taylor legendás labdaérzékének is köszönhettük, hogy nem volt komolyabb probléma a homály passzaiból. de a második félidőben, mikor Gruden észrevette, hogy futójátékok is vannak a playbookban, már sokkal jobb volt. a pocket movement viszont továbbra is jónak tűnt az egzotikus blitzek esetén is. ez pedig kulcskérdés nála.

jön a Packers, 4 éve Antwan Odom élete meccse volt, most sincs sokkal jobb állapotban a támadófaluk, még ha jobb is mint várni lehetett. elsősorban a D-n múlik a story, ha Rodgerst úgy engedjük játszani mint a Skins a múlt héten, akkor az nagyon csúnya lesz. de összességében az a WR corp nem tűnik olyan rossz matchupnak, Rodgers viszont annál inkább. viszont NFC meccs nem létkérdés.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
Orson inaktív volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Dalton nagyon magasra dobált, mintha félt volna az INT-től, a hook-okat is úgy dobálta Greenre, hogy fel kellett ugrania érte, míg leesett addigra meg már Ike Taylor rajta volt.
Sanu szerencsére kezd bevágódni, és Marvin sem volt reménytelen. A két TE-s felállásokkal meg nem tudnak mit kezdeni a védők, Gresham is és Eifert is 1-1ben megver akárkit.
Gio-t meg tömni kell labdával, a kis speedgombóc nagy playmaker lesz, nagyon hiányzott a csapatból egy ilyen típusú futó.

BTW: Orson volt egyáltalán a pályán fent? Nagyon eltűnt, ugye mikor FB blokkolás kellett akkor jött Peko, amúgy meg ha jól emlékszek nem nagyon volt sima FB-es felállás.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Lehet, hogy csak belemagyarázom, de mintha nyomasztotta volna a csapatot az esélyesség. Dalton rendesen remegett az első félidőben és Gruden is érthetetlen játékokat hívott. Szerencsére a Vasas O szinte teljesen ki lett herélve, így nem lett belőle gond (azért az is elég fura ami a csoportriválisnál folyik).
A szünet után tényleg lehetett érezni, hogy nekünk áll a meccs.
3 nagyon fontos momentum volt. Nüanszokon múlt, de mindháromból jól jöttünk ki. Az első félidőben Jones labdaszerzése és a végén Nelson INTje is dupla vagy semmi helyzetben jött. A legkeményebb meg a Peko-BJGE tandem 3&6-os bruszolása középen. Ott dőlt el.

A folytatásban Daltontól pontosabb kéz (fejben, mozgásban most is jó volt), a DLtől meg nagyobb nyomás kell és jó lesz ez. Túl jó mérlegünk nem lesz, épp ezért kiemelten fontos minden csoportmeccs. A North meglehet idén.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Fú de szar meccs volt, de sok ilyen legyen még 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Gyozelem a STEELERS ellen, nekem ennyi eleg. Lehetett volna jobb is, de nekem kulon orom volt hogy Eifert es Gio ennyit tettek hozza (fole a TD amit ketten hoztak szinte) es hogy sokat lattam Greshamet es Eifert egyszerre a palyan.

Harrison remelem tobb lehetoseget kap majd es el is vele


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Csak félig meddig sikerült a meccset megnézni. A lényeg tényleg a győzelem!
Azt azért meg kell jegyezni, hogy ilyen ideális O-val, amikor se TE, se RB veszély nincs, nem nagyon fogunk találkozni. Dalton amilyen kellemes meglepetés volt a múlt héten, most olyan gyenge, a hosszabb labdái nagyon pontatlanok voltak.
Az viszont, nagyon megnyugtató, hogy a két TE-es játékok nagyon jól működnek, illetve azt is jó volt látni, hogy futásban Gio tud váratlan cutback-eket csinálni, nem csak előre a C és a G között megpróbálni erőből átfutni.
Sok munka vár még a csapatra, a Packers elleni meccs jó felmérő lesz, hogy hol tart a társaság.
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
spoiler on:

😊
a győzelmet nem kell megmagyarázni! 😊

mondjuk azt, h ez egy csoportrangadó volt, ezért lett ilyen nyögvenyelős, bár meg kell mondjam a 2. félidőben nem izgultam. 😊 amennyiben úgy jáccottunk volna mint Chicago-ban, sokkal simább lett volna!
a bajok azok ellen a csapatok ellen jönnek (sztem) majd, amelyeknél van kiemelkedő futójáték...
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Burfict már full, Ghee és With limited.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Whit, Ghee és Burfict is limitált volt tegnap. Gondolom az előbbi nem, de az utóbbi kettő majd csak rendbe lesz a meccsre. Nem tudom mikor volt utoljára olyan, hogy esélyesebbnek érzem magunkat a Vasasnál. Fura.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Ez mind igaz, de attól még görény szerelés volt. Komoly sérüléseséllyel.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
. elkezdett működni a futás a túloldalon, a mackó TE sunyi, alattomos módon kiütötte Burfictet ebből igen komoly zavar támadt, mert le kellett menjen és ő a bemikforonozott ember a D-ben, így azt se tudtuk merre vagyunk arccal. ennek eredménye a totális zavar meg az időkérések.gabtsi
Két tény. Első: jössz egy sörrel. Második: Burfict maximum egy playnél ment le a pályáról, amikor Cutlert szerelte, azután jött egy fél yardos Forte futás, a 4&1 szituációnál már a pályán volt, valamint az időt is ő kérte.füligjimmy
Plusz amikor viszi vissza a labdát Burfict akkor futás közben kinéz Martellusra. Látta, hogy jön.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
. elkezdett működni a futás a túloldalon, a mackó TE sunyi, alattomos módon kiütötte Burfictet ebből igen komoly zavar támadt, mert le kellett menjen és ő a bemikforonozott ember a D-ben, így azt se tudtuk merre vagyunk arccal. ennek eredménye a totális zavar meg az időkérések.gabtsi
Két tény. Első: jössz egy sörrel. Második: Burfict maximum egy playnél ment le a pályáról, amikor Cutlert szerelte, azután jött egy fél yardos Forte futás, a 4&1 szituációnál már a pályán volt, valamint az időt is ő kérte.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A tavaly év végén szidott emberek közül Mau volt aki nem tudott kellemes meglepetést okozni, bár az első félidőben ő is elég jól mozgott. Amúgy Dalton, TE és futójáték (bár utóbbinál nem feltétlen BJGE miatt) egészen jól működött. Egyetértek azokkal, akik ez optimizmussal tölt el. A Dalton-Green kapcsolat a következő időszakban ráadásul a rövidebb játékoknak, de akár Gio nagyobb play-einek is alapot teremthet, csak továbbra is jól kell hívni a playeket.
Bár a Steelers az elmúlt években mindig akkor volt a legveszélyesebb, amikor már leírták őket, remélem hogy egy hét múlva az O legalább olyan jó lesz, mint a Bears ellen. A sérülésektől sújtott OL-juk mellett pedig Geno-ék széttépik Bent, és behozzák a Cutler ellen kimaradt sackeket és turnovereket 😊