Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az első négy meccs után azon az állásponton voltam, hogy kerül amibe kerül, valahogy bele kellene férnie MJ hosszabbításának.

látva a tegnapi meccset nem biztos, hogy bármi áron meg kell tegyük ezt, és mondom ezt úgy, hogy messze a legjobb DL emberünk ezidáig Johnson. De amit Gilberry mutatott, az több volt mint elég, ráadásként Hunt is meglepően jó volt. ha felszed egy kis technikai képzettséget nem tudom mi a határa. de az már tegnap is látszott (igaz lényegében csak a bull rush megy egyelőre), hogy elképesztő gyors, és kegyetlen erős. nagyon kíváncsi vagyok mit tudnak kihozni belőle, de én döbbenten néztem tegnap, hogy mit fejlődött a preszezonhoz képest, de azért még újra kell nézni mielőtt komoly faszszopkodásba belemennék.

az edzőkollégákkal együtt nevettem, mikor Zimmer mondta, hogy JJ Watt type of player válhat belőle, így az első live action után nem nevetnék már ezen ennyire, még ha kolosszális szintről beszélünk is Watt esetében.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az ilyen győzelmek tesznek (újra) hívővé bennünket.

A Bengals a konzisztens teljesítmény mintapéldánya: Packers W, Browns L, Pats W, ahogy arra számítottunk…

Mindenesetre jó látni, hogy a D továbbra is playoff szinten tolja, a játék tulajdonképpen minden elemében, most mindezt úgy, hogy a két elit védőnk közül a pótolhatatlan (Hall) nem is játszott, ahogy a legjobb DE-nk sem.

Ha azt a két hibát (Dalton INT, Bernard Fumble) nem követjük el sokkal simább lehetett volna, így csak ma reggelre ért a pulzusom 100 alá. De Gruden végre belátta, hogy mit kell játszani, és nem erőltette túl a passzjátékot, de persze ehhez kellett, hogy üljön a futás.

Bővebben majd este a podcastban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Grat jó meccs volt! Totál D meccs! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
Hyp3rloop Cincinnati Bengals 50
Huhh ez meleg volt, ha nincs az eső akkor bármi lehetett volna még.. Az elkerülhető büntikkel azért megint majdnem megszivattuk magunkat.

Összességében szép volt, a D megint kitett magáért.

A probléma az hogy most "elvileg" könnyebb ellenfelek jönnek..

több mint 11 éve
MarioAna 1 997
gyengék voltunk, de a D nagyon harap. Amilyen gyenge az O, annyira jó a D.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A D megint nagyon nagyot játszott! Az O ugyan, nem villogott, és a RZ hatékonyság sem volt lenyűgöző, de a futásokkal (amivel hoztak majd 180 yardot) nagyon jól tudtuk ölni az időt, vagy 10 perccel több időt töltött a Bengals O a pályán, mint Brady, Mondjuk a büntetések, meg az ostoba TO-k megint nagyon idegesítőek voltak, de ma a szerencse is mellénk állt.
több mint 11 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Csak a második félidőt láttam, de már ez alatt többet csinált az O, mint múlt héten egész meccsen. Fumble nélkül kicsit nyugodtabb lett volna, de így Pacmannek szebb lett a vége legalább. 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat srácok, bár kétszer is centik kellettek volna (safety, TD), de a végén parádésan megtartottátok kétszer is a támadást, szép volt

több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
nem tudom, én nem akarom, h ilyen meccseken nyerjünk...
mindig öregszem évtizedeket! 😊
... de azér jóóóó!!!!
több mint 11 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
örömkönnyek.. nagyon megnehezítettük a végét basszus. D nagyot ment, és eső is besegített.
megy az arhívumba ez a mecs 😊


több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Hogy mekkora buzi meccseket játszunk 😀
A D-re nincsenek szavak. Zimmer hatalmas.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
...e ma úgy érzem, hogy nem mi nyerünk.MarioAna
Én is. Ennél biztosabb csak a GB elleni buktában vltam 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
a Giants-é lett végül, csak LaCanfora elnézte.
Gronk nem utazott el, és Amendola is kérdéses az ellenfélnél. Ki-ki meccs lesz, ha PO-ra vágyunk akkor ezt hozni kéne, de ma úgy érzem, hogy nem mi nyerünk.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 36m
As long as LB Jon Beason passes a physical, he will be going from the Panthers to the Bengals for a late-round pick

SBNation viszont Giants-et ír, várjuk ki a végét.MarioAna
Hát gyakorlatilag mindenütt a Giants van, többek közt az nfl.com-on is. Mondjuk ha Burfict nincs, középre jó lenne, még így erősen hanyatló teljesítmény mellett is. De tartok tőle, hogy ebből nem lesz semmi.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 36m
As long as LB Jon Beason passes a physical, he will be going from the Panthers to the Bengals for a late-round pick

SBNation viszont Giants-et ír, várjuk ki a végét.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Az előjelek alapján annyira esélytelenek vagyunk, hogy kezdek bizakodni az eredményt illetően 😊
A D szerintem még ilyen foghíjasan is 20 pont alatt fogja tartani a Pats, más kérdés, hogy abban nem nagyon lehet bízni, hogy képesek lennének pontokat szerezni és meccset nyerni. Jó mondhatjuk, hogy ha a múlt heti teljesítmény nézzük, akkor ebben az O esetében sem bízhatunk.
A kulcs egyértelműen az lesz szerintem, hogy tudunk-e futni (esetleg rövid passzokkal) és folyamatosan fenntartani az O-t a pályán. Ha Gruden össze tud rakni egy ilyen stratégiát és a hívott playek működnek, akkor rövidebb időszakokra lesz annyi energia a D-ben, hogy nagyon nagy nyomás alatt tartsák Bradyt.
A PAts a favorit, a körülmények ellenünk szólnak, de azért nyerjük meg a meccset 😊
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Még el sem kezdődött, de kezd elúszni a hétvégi meccs...
Hall nélkül nem látom hogyan nyerhetnénk.nasheem
Én sem. Nagyon fog hiányozni a szélről. Ráadásul, ha jól "olvasom" a Pats tegnapi lépéseit, pont a szélt akarják erőltetni, ezért vágták ki Sudfeldet és igazolták le Austin Collie-t.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Még el sem kezdődött, de kezd elúszni a hétvégi meccs...
Hall nélkül nem látom hogyan nyerhetnénk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Sőt, Burfict is csak egyik napon edzett, legutóbb out volt. Nagyon gáz lenne, ha nem játszana, mert Hall szinte biztosan kihagyja a meccset, MJ pedig az agyrázkódásos procedúrán esik át, ő sem százas. Bár róla azt mondta Zim, hogy játszani fog. Nagy a baj az LB sorban, de jó lenne most Lamur...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Ez szerintem leginkább azt jelenti, hogy LB poszton nulla mélység van.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Remélem ez inkább azt jelenti, hogy felépülnek a CBink, nem pedig azt, hogy kiesik Burfict.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Jött Boley, aki tud valami bővebb infót róla, megoszthatná. A várakozásokkal ellentétben nem Lewis-Harris lett kivágva, hanem Marsh.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
új hét, nagy levegő a fájó verség után, jön a Patriots. hát könnyebb nem lesz mint a Browns, mégha a mutchup nekünk nem is olyan borzasztó mint pl Clevelandben volt.

feltéve persze, hogy a secondaryben mindenki egészéges lesz.

depláne reméljük Gruden ezen a meccsen nem felejti el, hogy futójátékok is vannak a playbookban, mert azzal a Patriots ellen lehet keresnivalónk, akár a szélén, akár középen Wilfork kiesésével. a Browns ellen már Bernard vitte a futójátékok túlnyomó részét, de az így összeszorgoskodott 10 kísérlet nagyon-nagyon kevés, főleg ha Dalton ilyen pocsék, mint a jó védelmek ellen általában. de egyáltalán az, hogy a harmadik negyed felétől nem futunk egyáltalán, nehezen érthető.

A másik, hogy ha már ennyi verszatilis célpontunk van, jó lenne ha forgatná őket Gruden. oké, hogy Sanu a második számú WR, de a szélén használhatatlan, man ellen meg főként. Még a zónák között megtalálja az üres területet, de man ellen egyszerűen képtelen elszakadni, ha vmi külső okból (elcsúszik a védő, rossz technikával játszik stb) nem tud előnyt szerezni, akkor ő nem fogja tisztára játszani magát, és Dalton a pre-snap read után felé sem tekint.

Ugyanakkor Eifertet sokkal többet kellene használni a pálya minden pontján és ezt hiányolom a leginkább. az egyik legtöbb fejtörést ő okozhatja Gio és Green mellett az ellenfélnek, hát miért nem használjuk ezt ki, két snapel jut több neki mint Marvin Jones, aki "még valaki" a pályán, kevés hozzáadott értékkel.

Cook viszont borzasztó gyenge, egyértelműen a kerékkötője az OL-nek. elsősorban a futásblokkolásban használhatatlan, a pass protban elég jó az egység. de az is sokat mond, hogy Robinson aki a csere guard is egyben, be sem jött Zeitler sérülésésénél, hanem Whit ment bejjebb, Boling ment át, és Collins érkezett LT-be. szóval Robinson se festhet jól, bár láttuk már Alexandert a saját butaságaihoz ragaszkodni (Livings vs Mathis).

Másik oldalon nem lenne baj ha Gronkowski úgy érezné, hogy még most sem teljesen egészséges, mert rá semmilyen válaszunk nincsen, viszont a pass rush sokat tehet Brady keserves napjáért. Geno semlegesítésére végre volt válasza Zimmernek a harmadik hétre, elég jól sikerült mozgatni, hogy számára kedvezően alakuljanak a match-upok, büntetett is bőven.

Brady megállításán múlik a story, és ehhez megvagyunk ha lesz Hall és Nelson és futójáték is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A D kapcsán is lehet hiányérzetünk, de a mai meccsen az O totális csődöt modott. Ezután Dalton (és az edzői kar) nyomás alá fog kerülni. Megint elő fog jönni, hogy mindent megkapott, de alkalmatlan bármilyen komolyabb cél eléréséhez, le kell cserélni. Érdekes lesz, hogy mentálisan tudja-e kezelni a helyzetet, és az edzői gárda továbbra is olyan rendíthetelenül mögé áll, mint eddig mindig.
Mondjuk időnként úgy tűnt, hogy az edzői kar nem ilyen védelemre számított, ráadásul menet közben sem tudtak semmit előhúzni, amivel meg lehetett volna lepni a Browns-t. Más kérdés, hogy Dalton az első meccs fellángolása után megint nem tudott látványos hosszú játékokat játszani, ez pedig a futójátékot is limitálta. Dalton mellett szólt, ahogy a WR-ek nagyon gyengék voltak, nem tudták magukat tisztára játszani szinte soha, igaz ezt látva Andy sem tudott rögtönözni.
Bár csak az alapszakasz negyede ment le, de nem hiszem, hogy nagy bátorság azt jósolni, hogy a csoportból ezúttal csak a győztes megy tovább. Így még inkább fájó a mai játék (és végeredmény), hiszen a csoporton belüli meccsek értéke nagyon fontos lesz.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 016 — Believelander
Koszi a meccset.

A vedelmetek a helyen van, ha kiesik a fel sec. azzal nehez mit kezdeni.

Az offense viszont a nevek ellenere elegge egyszemelyes, Gio-t sztem keveset hasznaltatok, pedig nem volt rossz. 10 carry nagyon keves.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964