Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az. de lesz még ő bengál idén imho.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Milest elvitte a Ravens waiverről, ...MarioAna
Kár érte. ._.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Milest elvitte a Ravens waiverről, Pacman pedig visszatért, 8. letartóztatása:
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/09/23/adam-pacman-jones-arrested-again/

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Szép volt ez a győzelem, meg a 3 meccsből 2 győzelem is szép, de azért lenne még hova fejlődni.Hyp3rloop
Szezon eleje van, a jó játék ráér később is, most elég az ha csak nyer a csapat.
több mint 11 éve
Hyp3rloop Cincinnati Bengals 50
Én csak tavaly óta kisérem figyelemmel a Bengals-t, szóval a véleményem mint szélben a ..., de azért leírom:

Szép volt ez a győzelem, meg a 3 meccsből 2 győzelem is szép, de azért lenne még hova fejlődni.
Első lépésként jó lenne lehozni a Clevalend elleni meccset úgy, hogy nem csak 1-2 negyedre áll össze az offense, hanem mondjuk legalább 3-ra ez magával hozná a sima győzelmet, ami megfelelő lökést adhatna a Patriots elleni meccsre is.
Az első 5 meccs után pedig számomra váratlanul szép eredmény lenne a 4/5, de a 3/5 is figyelembe véve az ellenfeleket.

Ehhez azonban Daltonnak javulnia kell. Amit jó lenne még levetkőzni az a sok büntető yard a mostani 43 yard az nem rossz (nem is jó), de ezek sem jöttek túl jókor (ill. Rodgers-t is szépen osztottuk és olykor a bírok jóindulatán múlott csak a bünti).

több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A labdavesztéseken kívül az O nem volt tragikus (mondjuk az, hogy 6 TO volt, és nyerni tudtunk hihetetlen). Hosszú támadásból feltettek 20 pontot a táblára. Más kérdés, hogy ha nincs a tegnapi fantasztikus RZ védekezés, akkor ennél többet adnak az ellenfélnek.
Ami az elittől elválasztja a Bengalst, az szerintem a mentális dolgok, az első fordulóban is ilyenek miatt ment el a meccs, és most is egy jó kezdés után saját butaságokból, hibákból hoztuk vissza az ellenfelet, hogy a végén a momentum még egyet fordult az részben a szerencse kategóriája volt szerintem.
A támadójátékokban nekem a múltkori TE játék volt, ami hiányzott, illetve többször látni véltem, hogy Gio az ellenfél DL-je mögé fellépett üresen, de nem kapott labdát.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja igen, és Leon Hallra szavak nincsenek. Revis a top corner vita nélkül, de a peloton élén ott van Leon az hét szentség.

ezt amit Cobbon bemutatott tegnap, tanítani kellene. legjobb slot corner, és hát a szélén sem utolsó.

MJ a def playek 86 (70snap), Carlos (71 snap) 88%-ban volt fent tegnap. emberfeletti számok ilyen teljesítmény mellett.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt, hogy hihetetlen magabiztos én nem látom mondjuk, de tény, hogy van azért vér a pucában.

de ha megnézed, hogy mondjuk egy Luck másodévesen, hogy mozog a zsebben, és mondjuk, hogy Dalton, hogy mozog a zsebben (egyébként már jobban mint eddig bármikor), akkor sírni támad kedved. ő nem fogja úgy tűnik megteremteni magától a lehetőséget ha nincs ott, de ahogy most is, ha ott van a lehetőség, akkor azt jó százalékkal ki tudja használni. nem ment a Packersnek a 4-man rush, főleg Matthews kiválása után, blitzelniük kellett, azt viszont tudta büntetni Dalton. pedig az elkapósornak sem ez volt élete meccse, és Grudennek sem. alig használtuk a pálya közepét.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
én is pont azt látom Daltontól most a meccseken, meg TC alatt is, hogy hihetetlen magabiztos. Ha hibázik nem marad úgy a fejében mint eddig. Szerintem ebben az évben elhallgattatja a kétkedőket, jó lesz ő ide nekünk hosszú távon, ha így folytatja...ilyen D-vel megtámogatva meg főleg.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az sztem megvan. bár elit csapat nem vagyunk egyelőre.

de Dalton abszte nem gátja egyelőre semminek, a mentális hibák annál inkább. A Bears ellen W-be került a sok hiba (konkrétan a végén a Sanu fumble), itt szerencsére nem. kevésbé dalton tehet a BJGE vagy Gresham fumble-ről, amivel 20 pont alatt maradt volna a liga legjobb offense-e.

20/28 234 2TD 1INt az nem olyan rossz, egy jó védelem ellen. az int mondjuk csúnya volt, és a fumble is butaság, meg talán két sack volt amit nem engedhet meg magának, azon kívül nem rendben volt. nyilván nem elit, de kiröhögni sem kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 903
Gratula. Egy átlagosnál leheletnyivel jobb irányítóra vagytok az abszolút elit csapattól. A passz D valami hihetetlen.
több mint 11 éve
Hyp3rloop Cincinnati Bengals 50
Grat tigrisek. A D kőkemény volt, az Offense-től is jó lenne hasonló szintet látni.

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
És Marvin. In Marvin We Trust? Ezek után kérdés?Davidka85
Ez már jó ideje nem kérdés senki számára, úgy gondolom.
több mint 11 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Hatalmas győzelem volt. 2. negyedben már majdnem földhöz vágtam a gépet, de jobb lett, hogy nem. D elképesztő volt, Michael Johnson és Dunlap kegyetlenül pusztított, coverage is nagyon ott a secondarytól, egyetlen hosszú passz nem ment el. O feltámadása sem volt semmi, pedig elképesztő mélyen voltak már, de sikerült a feltámadás. Sanu és Bernard nagyon nagy volt, főleg a kisgyerek. Jövő héten sem szabad ennél kevesebbet mutatni, Cleveland biztos nagyon fel fogja szívni magát, a mai győzelmük után meg csak meghozza az önbizalmukat. És a végére, de nem utoljára a teljes edzői stáb, mert nagyon össze kellett lapátolni szünetben Daltonékat és sikerült hála Grudennek. Zimmer pedig zseniális, ezt újra bizonyították a fiúk. És Marvin. In Marvin We Trust? Ezek után kérdés?
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Benne volt, hogy a TO-kkal megverjük magunkat nagyon jó kezdés után, de ezúttal visszakaptuk a lehetőséget.
A védelem nagyon nagy volt, átvitt értelemben és szó szerint is megnyerték a meccset.
Ami még így első benyomásra kikívánkozik belőlem, hogy nem emlékszem, hogy ML mikor challengelt utoljára jól, a mérkőzés szempontjából is kritikus szituációban. (Az elmúlt 2-3 évben szerintem egyszer sem, sőt négy éve a PO-ban a Jets ellen sem).
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nehéz feldolgozni, hogy Polamalu nem tud MÁR lejönni Whit blokkjáról? Na ne szórakozz, ez mióta feladata, vagy mikor jött le róla folyamatosan?Robilluma
Father time, angol szófordulat, nagyjából annyit jelent, hogy fog rajta az idő vasfoga. 😊
vassadi
Ezt vágom. Nekem valahogy az jött le gabtsi mondatából a Hard Knocks után, hogy Whitről beszél, neki ugráltak otthon a sérült térdén a kölykök 0-24 órában.
De mindegy, így is úgy is a Steelers-t szapulta, ahogy szokta, szóval egyre megy 😊.
Mert ugye csak a Steelers CB-k vegzálják a Bangals WR-eket, csak a mieink ugatnak, csak a bengáliak kapnak late hitet, csak a Pitt játékosok durvulnak feleslegesen és ha egy kis pofozkodás megy, akkor egyértelműen a Vasasos megérdemli. Whit meg büszkén mehetett le, kihúzva magát a nála 130 fonttal könnyebb Pola elleni fight után (amit még meg se nyert xD ).
De legalább idén még nem voltunk se köcsögök se g*cik se f*ók. (Remélem a visszavágó után majd ezek is jönnek :cool: ).
Gabtsi néha bedobhatna egy Snickers-t, nem kellene mindig Steelers-fóbiáskánt viselkednie, mint Peko lánya (szerk. Vagy fia. Nehogy Peko reklamáljon nálam 😊 ).Robilluma
Nézd el nekem a kisebbségi komplexust 😊

De ettől függetlenül, a benyomásom volt az, hogy a steelers csak verekedni akart az egész meccsen, kevésbé focizni. Nincs ezzel baj, csak nekem kevésbé tetszik.

Whitworth pedig abszte extazisban volt, ez nem kérdés, nagyon vissza akart térni, a fiataloknak is nagyon sokat jelent o, es viszont neki a vezeto szerepkör. O bárkivel osszeverekszik, ha a tobbiekrol van szó, mintha a legnagyobb testvér lenne egy nagy családban. Ez nála elvi kérdés, nem véletlenül a legnagyobb respetkttel bíró kolléga a teljes keretben.

Polamaluro viszontl nem győztök meg, es igen az idő vasfogara céloztam, kb ray lewis szinten van mar. Egészen gyenge.gabtsi
LOL

Pola egészen kiválóan játszott az eddig 2 meccsen, Nemhogy nem látszik rajta az idő jelenleg, hanem bombaformában van, zseniális playeket csinál.

Whitről meg inkább én nem mondok semmit, mert nem lenne szalonképes. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
woooooooooooooooo!! micsoda win!!

Marvin challenge-nél fordult meg a story. félelmeteset ment a D, egészen döbbenet, remélem hall sérülése nem súlyos.


aaaaaaaa nem is hiszem el!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
sírból hoztuk vissza.... gyomorgörcs körömrágás minden játszott a végén... de kellett b*szameg.


több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ilyen a business.

Ráadásul korrektek is voltak vele, mert az eredeti szerződését kapta vissza, nem a minimumot.

Meg ugye sérült is, de jövő heten jön vissza megint mert a legjobb gunner

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Miles ezen a héten is kirakva az 53-as keretből, ezúttal Lewis-Harris lett promotálva PS-ből.
Csóri Jeromy, milyen lehet ezt megélni...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Marvin az észtről: “He can contribute if we need him to. I’m happy with him."

NAGYON kíváncsi vagyok.

Szerk.: Pollak, Ghee és Kirkpatrick nem játszik vasárnap, hm.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nehéz feldolgozni, hogy Polamalu nem tud MÁR lejönni Whit blokkjáról? Na ne szórakozz, ez mióta feladata, vagy mikor jött le róla folyamatosan?Robilluma
Father time, angol szófordulat, nagyjából annyit jelent, hogy fog rajta az idő vasfoga. 😊
vassadi
Ezt vágom. Nekem valahogy az jött le gabtsi mondatából a Hard Knocks után, hogy Whitről beszél, neki ugráltak otthon a sérült térdén a kölykök 0-24 órában.
De mindegy, így is úgy is a Steelers-t szapulta, ahogy szokta, szóval egyre megy 😊.
Mert ugye csak a Steelers CB-k vegzálják a Bangals WR-eket, csak a mieink ugatnak, csak a bengáliak kapnak late hitet, csak a Pitt játékosok durvulnak feleslegesen és ha egy kis pofozkodás megy, akkor egyértelműen a Vasasos megérdemli. Whit meg büszkén mehetett le, kihúzva magát a nála 130 fonttal könnyebb Pola elleni fight után (amit még meg se nyert xD ).
De legalább idén még nem voltunk se köcsögök se g*cik se f*ók. (Remélem a visszavágó után majd ezek is jönnek :cool: ).
Gabtsi néha bedobhatna egy Snickers-t, nem kellene mindig Steelers-fóbiáskánt viselkednie, mint Peko lánya (szerk. Vagy fia. Nehogy Peko reklamáljon nálam 😊 ).Robilluma
Nézd el nekem a kisebbségi komplexust 😊

De ettől függetlenül, a benyomásom volt az, hogy a steelers csak verekedni akart az egész meccsen, kevésbé focizni. Nincs ezzel baj, csak nekem kevésbé tetszik.

Whitworth pedig abszte extazisban volt, ez nem kérdés, nagyon vissza akart térni, a fiataloknak is nagyon sokat jelent o, es viszont neki a vezeto szerepkör. O bárkivel osszeverekszik, ha a tobbiekrol van szó, mintha a legnagyobb testvér lenne egy nagy családban. Ez nála elvi kérdés, nem véletlenül a legnagyobb respetkttel bíró kolléga a teljes keretben.

Polamaluro viszontl nem győztök meg, es igen az idő vasfogara céloztam, kb ray lewis szinten van mar. Egészen gyenge.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mint Peko lánya.Robilluma
két fia van 😀sapka
a Hard Knocks alapján nekem is csajnak tűnt legalább az egyik, utána is kellett olvasnom, hogy jól hallottam-e a narrációt 😊jjncaa
ezt nem akartam már hozzátenni, de teljes mértékben így gondolkodtam én is
főleg amikor reggel kifésülte a fia haját 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
mint Peko lánya.Robilluma
két fia van 😀sapka
no?

| fijjúg! |


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Nehéz feldolgozni, hogy Polamalu nem tud MÁR lejönni Whit blokkjáról? Na ne szórakozz, ez mióta feladata, vagy mikor jött le róla folyamatosan?Robilluma
Father time, angol szófordulat, nagyjából annyit jelent, hogy fog rajta az idő vasfoga. 😊
vassadi
Ezt vágom. Nekem valahogy az jött le gabtsi mondatából a Hard Knocks után, hogy Whitről beszél, neki ugráltak otthon a sérült térdén a kölykök 0-24 órában.
De mindegy, így is úgy is a Steelers-t szapulta, ahogy szokta, szóval egyre megy 😊.
Mert ugye csak a Steelers CB-k vegzálják a Bangals WR-eket, csak a mieink ugatnak, csak a bengáliak kapnak late hitet, csak a Pitt játékosok durvulnak feleslegesen és ha egy kis pofozkodás megy, akkor egyértelműen a Vasasos megérdemli. Whit meg büszkén mehetett le, kihúzva magát a nála 130 fonttal könnyebb Pola elleni fight után (amit még meg se nyert xD ).
De legalább idén még nem voltunk se köcsögök se g*cik se f*ók. (Remélem a visszavágó után majd ezek is jönnek :cool: ).
Gabtsi néha bedobhatna egy Snickers-t, nem kellene mindig Steelers-fóbiáskánt viselkednie, mint Peko lánya.Robilluma
Ehhez a vitához csak annyit, tényleg nem baszogatás végett, de ilyen két meccsel, amit a vasas játszott, a legjobb az volna, ha MINDEN idegszálukkal a játékra koncentrálnának. Lehet vitatkozni, hogy mennyi szemétkedés volt, de az biztos, hogy több, mint játék. És amíg ez így lesz, sok jó nem sül ki belőle.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.